Dizi Özet

10 Eylül Pazartesi İkimizin Yerine 3. Bölüm Özeti Rani Kendini Astı! (İkimizin Yerine 10 Eylül)

Kanal 7 ekranlarına 8 Eylülden itibaren kördüğüm dizinin yerine başlayacak olan orjinal adı Balika Vadhu olan kanal 7 tarafından ismini İkimizin yerine olarak çeviren yeni Hint dizisinin 10 Eylül pazartesi günü kanal 7 de yayınlanacak olan 3. bölüm özeti vereceğiz.

İkimizin Yerine 3. bölüm özeti vermeden önce olacak olaylardan kısaca bahsedecek olursak; Anandi erkek tarafından kendisine gelen hediyelerden bir tanesini en yakın arkadaşı Rani’ye verip onun güzel giyinmesini sağlar. Ancak bunu kıskanan Krishna çıkardığı laflar ve Rani’nin kocasından gelen boşanma haberini verince Rani kendisini astı. İkimizin Yerine 10 Eylül özeti (pazartesi) en ince ayrıntısına kadar sizleri bekliyor.

İkimizin Yerine 3. Bölüm Özeti

Öğretmen hanım Santa geçtiğimiz bölümde Anandi’yi kurtarmak isterken neredeyse kendi canından olacakken gelen Puruj sayesinde kurtuldum derken sevinci kursağında kalır ve gelen adamlar tarafından metruk bir binaya atılır. Oradan kaçıp olayı polislerin üst amirine anlatan öğretmen hanım Santa amir ile köye gelir. Ancak hiç kimse düğünü itiraf etmez. öğretmen hanım Santa kendisine tek şahit olacak Puruj dese de o da şahit olmayınca polis amiri delil bulamadığı için köyden gider.

öğretmen hanım Santa ile Anandi le Jagdish’in belalı ailesi ile baş başa kalırlar. Anandi’nin annesi öğretmen hanım Santaa ateşle oynuyorsun. Böyle giderse hayatından olacaksın diyerek tehditler savurur. Daha önce köye üst polislerin gelip kendileri zan altına bırakmasına alışık olmayan köy halkı başımıza bu işleri açan öğretmen hanım Santaın evini darma duman eder.

İlk başta öldürelim deseler de sonradan bu gün gelen polisler gelip durumu anlar diye düşünüp sadece evi dağıtıp öğretmenin buralardan gitmesini baskı ve zulüm ile yapmaya çalışırlar. Anandi ise kendi hayatını kurtarmaya çalışan öğretmeni ve polise karşı yanlış ifade verdiği için çok üzülür ve ağlar. Annesi ise sen bizlerin onuru için yalan söyledin. Bunun için üzülme diye çocuğun aklını yıkarlar.İkimizin yerine 3. bölüm özeti (ikimizin yerine 10 eylül özeti) Resim 1İkimizin Yerine 10 Eylül Özeti Köylüler Okulu Yaktı Yıktı!

Kaçan, öğretmenin evine yapılan işlerden haber alınca hak etti. Böylelikle attığı adımlara dikkat eder deyip yapılan işlerden mutluluğunu belli eder. Erkek tarafı kendi gelenekleri gereği bizim ülkemizde ki gibi kıyafetler ve takılar alırlar. Jagdish bile olayın farkında olmadığı için bunu çok garipser. Hatta kıskanıp düğünde çekilen resimlerden bir tane alıp Anandi’yi resimden keser. Arkadaşlarına götürüp Anandi korkak birisi diye adını çıkartacağım. Şeklinde ailesinin ona karşı tavırlarından kıskanır.

Köyün kötülükte ileri gelenleri evi dağıtılan öğretmen hanım Santa’nın evinin dağılmasından sonra gene kalmaya devam edeceğini duyduktan sonra bu sefer de orada bulunma amacı olan okula gidip masaları kırıp kullanılmaz hale getirirler. Aralarından bazıları da bu öğretmen hanım Santa bizim çocukların aklını yıkıyor. Kızlarımızın evlenmesini istemiyor diye feryat figan eder. Öğretmen ise bu okul sizin geleceğiniz. Siz kendi geleceğinizi mahvediyorsunuz dese de kimseyi durduramaz. 

Öğretmen şahit olarak üst amire söylediği Puruj olaylar bir nebze olsun yatışınca öğretmenin yanına gidip neden gerçekleri söylemediğini anlatır. öğretmen hanım Santa ise hak verse de haksızlık karşısında dik durmak gerektiğini anlatır. Puruj’un asıl amacı öğretmeni oradan göndermek için yanına bizzat gönderilmiştir. Öğretmene buralarda kalırsan ve bu tavrını devam ettirirsen seni yaşatmazlar diye gözünü korkutsa da öğretmen asla ama asla doğru bildiğim yoldan dönmeyeceğim deyip tavrını açıkça koyar.

Jagdish ise arkadaşlarına götürüp asıl mamacı Anandi’yi küçük düşürmek iken arkadaşları kesik olan resmi görüp Jagdish ile alay ederler. Ancak okulda ki diğer öğretmen Jagdish artık evli ve onur duyulması ve saygı duyulacak bir birey oldu deyip Jagdish’i savunur. Arkadaşları da alay etmekten vaz geçer. 

Anandi Öğretmenine Yemek Götürdü! İkimizin Yerine 3. Bölüm Özeti

Köyde çıkan haberlerden sonra Anandi’nin öğrencileri bir bir gelmez olur. Kimisi de başka öğretmene geçer. Köyün lafçı sosyal medyası yeni gelen öğretmen kızlarımızın aklını çeliyor. Onlara kötü şeyler öğretiyor. Aklı olan evlatlarını geç olmadan aslın deyince herkes evladını alır. Esnaf da çıkan haberleri duyunca öğretmene süt yumurta gibi zaruri ihtiyaçlarını vermez.

Sizler bu öğretmenin yerinde olsaydınız ne yapardınız. İçtenlikle cevap bekliyorum. Kaçan ile Bagvati (Bago) öğretmene son bir hafta içinde yapılanları konuşup daha fazla açlığa dayanamayıp gider  diye konuşurken Anandi kapı arasında konuşulanları duyar. Evden gizlice yemek götürüp yaşattıklarından dolayı hocasından özür dileyip kendisini affetmesini ister. Öğretmenin gönlü yumuşak biri hemen affeder. 

Jagdish’in ailesi Bago ile Kaçan’ın yanına gelip Anandi’ye hediyeler getirdiğini söyler. Anandi sevinçle hediyeleri açıp misafirlerinin yanından ayrılıp soluğu en yakın arkadaşı Rani’nin yanında alır. Anandi kıyafetlerin fazla olduğunu ve kendisine bazılarının olmayacağı yalanı söyleyip Rani’yi de sevindirip ona da güzel bir kıyafet verir. Rani önce almak istemez ama Anandi ısrar edince kabul eder. Hemen verilen elbiseyi giyen Rani eski hallerini ve yaşadıklarını hatırlayıp hüzünlenir.

İkimizin Yerine 10 Eylül Pazartesi Özeti Rani Kendisini Astı!

Rani’nin üzerindeki kıyafetleri gören akrabası hem kıskanır hem de sinir olur ve onu darp edip ağabeyinin yanına götürür. Anandi bir şey yapmıyorduk. Sadece güzel güzel giyinmesini istemiştim dese de kıskanç akrabası Rani’yi hem döver hem de köye rezil eder. Jagdish ise bu sırada Anandi ile aynı evde kaldığını hayal edip ona nasıl işkence yaptığını düşünür.

Anandi de abisinin yanına giden Rani’nin yanına gidip burada dayak yemektense eşinin yanına git diye akıl verir ama Rani orada da durum farklı olmadığı için seni yanımda görürlerse beni yine döverler deyip Anandi’yi yanından gönderir. Çok geçmeden Krishna Rani’ye, kocası kısır olduğu için boşanmak istediğini haberini söyleyip verimsiz kadın uğursuzluk ve bereketin kaybolması anlamına gelir. Sen gittiğin her kapıdan kovulsun diyerek Rani’nin yüzüne bu kadar acı verici şekilde konuşur.

öğretmen hanım Santa Gitti! 10 Eylül İkimizin Yerine Özeti

Rani ise bu kadar sözlere dayanamaz ve evden gizlice çıkıp gider. Rani’nin evden kaçtığını duyan köyün sosyal medyası hemen başka bir erkek ile kaçtığını kötü kadın olduğunu söyleyip laf çıkartırlar. Ancak olay çok geçmeden işin aslı ortaya çıkar. Rani bu sözlere dayanamayıp kendi canına kıydığı anlaşılır.

öğretmen hanım Santa ise bu ilk değil. Siz bu kafada olursanız çok evladınız ölür. Ne olur gittiğiniz yoldan dönün. Benim için değil evlatlarınız için yapın bunu kendinize dese de öğretmene köyde kimse itibar etmez. Bu yüzden büyük şehre tayini çıkar. Anandi ise gitmeden  öğretmeni ile helalleşir. Öğretmen de ne zaman başın sıkışırsa beni bulabileceğin telefon ve adresim bu deyip Anandi’ye verir. Bir Sonraki Özet olan⇒⇒⇒⇒ ikimizin yerine 4. bölüm özeti okumak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton].

İkimizin Yerine 3. Bölüm Fragmanı (10 Eylül Pazartesi)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

53 Yorum

 1. Filizabla ellerine saglik; buarada yine ilk ben yuppi\*o*/
  zavalli RANI shey bunlar yani onun erkekle kachtigini dushunen cahiller kendileri eskiden kizlarla kachtiklarindan onu erkekle kachti saniyorlar herhalde kotu cahiller kuchuk insanlar.

  1. Kız ben nasıl üzüldüm Rani kendisini astı diye yaa acaba hikaye gerçekten yaşanmış mı diye düşündüm

 2. GUNAYDIN
  ?????
  KIZLAR
  ?????
  HAYIRLI
  ?????
  GUNLER
  ?????
  NASILSINIZ
  ?????
  CANLAR
  ❣❣❣❣❣
  SALIHAM ABLAM???
  ben iyim ablam sen nasilsin neler yapiyorsun prensesim MELEGIM nasil op benim adimdan.senide opdum???

 3. KAİNAT CANİM SEN BENİM RUH İKİZİMİSİN YANİ GÜNAYMİSİN CANİM BEN ÇOK İYİM SEN NASILSIN????
  ooooo düdüklü tencerem oldu TEŞEKKÜR EDERİM FİLİZCİM
  ya Rani ye bende çok üzüldüm ya izlerken nasil olarim kim bilir okurkän bile duygulandim
  Ya ögretmen hanim çok dogru yapiyor önünde saygiyla egliyorum vazgeçmiyor Anandininyi hayatini mafetmelerine izin vermiyor hayati pagsinada olsada Ögretmen hanim vazgeçmiyor

 4. Filiz abla hikayenin aynisida yashanmazsa yinede boyle olaylar hindistanda choktur;
  zavalli kiz chocuklari bende olsam canima kiyardim madem duzgun yashiyamicaim olmeyi yeylerim.
  bende bakarken aglarim kesin.

 5. Nurdan abla asil sen neler yapiyorsun bende buralarda dolashiyordum,
  kordugum bashladi ona bakiyorum.

 6. NURDANIN??
  ELAM??
  MELEGİM??
  FİLİZİM??
  GUL ÇİÇEHİM??
  ZULEYHAM??
  DEFNEM??
  HELİNİM??
  NAZIM??

 7. Nurdanablam bende kordugum izliyordum shimdide chatidaki kedilerle oynuyorum oynuyorum derken konushuyorum chok tatlilar.

 8. MERHEBA ARKADASLAR HEPINIZI COOK OZLEDIM UMARIM BENI UNUTMASSINIZ SANARIM BENIM ISLERIM COOK OLDU
  BILYORSUNUZMU BENIM BABAM BABAANNEM KABEDEN GELDILER HACCY OLDULAR ALLAH HER BIR MUSULMANA GITMEK MIYESSER ETSIN INSALLAH BI GORSENIZ COOK GUZAL NURLU YUZLERI BENDE COOK MUTLUYUM ALLAH TAGATYBADATLARNY KABUL ETSIN INSALLAH HEPIMIZEDE GUZEL MEDINEYE VE KABEJANA GITMEK NESIP EYLESIN
  MELEGIM NURDANIM ZEYNOOM FILIZIM ECEEM MANYA GULCICEK LEYLOM ADINI UNUTDUGUM KIMSE VARSA AF OLA HEPINIZI COK OZLEDIM☺

 9. HERKESE SEVGİLER????
  Bu aşağıda bizlere öpücük işareti koyan * * kim?? kızlardan hangisi acep ben tanıyamadım ??
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  Yahu şöyle güçlü karizmatik tutkulu bir erkeğin aşkını anlatan bir dizi yok mu doya doya ızliyim?? şöyle izlerken ekrana yapışayım.. vay be ne aşkmış böyle biri bana aşık olsun canını bile veririm diyeceğim türden ;) bu çoluk çocuk dizisini kim izler Allasen???
  ELAM AHİRETLİĞİM ❤❤❤❤❤
  ZÜLİŞİM❤❤❤❤❤❤
  ÇİÇEĞİM ❤❤❤❤❤❤❤
  AH NE DEMİŞ ŞAİR :
  DÖNÜLMEZ AKŞAMIN VAKTİNDEYİZ VAKİT ÇOK GEÇ !
  BU SON FASILDIR EY ÖMRÜM NASIL GEÇERSEN GEÇ !!

 10. GAMZELİM biten kore dizisi muhteşemdi. Tutkulu savaşçı çok ama çok güzeldi. Nasılsın iyimisin

 11. Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız

  Defnem bende tanıyamadım

  Ay nurdanım bu yeni kore diziside çok güzle

  Feda
  Defnem izliyormusun onu aynen senin dediğin gibi

  Aşk tutku herşey var

  Aşka yolculuk ve feda yı çok beğendim

  Diğerlerini sevmedim

 12. Canlarim beni unutmissiniz galiba cok uzuldum defnem nazim nurdanim melegim zeynom helinim elam alo benim unutdunuz sanarim beni???

 13. Nurdan ım.Aysel ım.Defnem.Salıham.Naz ım.Helın ım.Gulçiçegim.Denız Kentlım.Guzel ım hepınızı çok özledım.Hepınızı çok sevıyorum

 14. MADHUBALAM??
  HOŞGELDİN NASILSIN ÇOKTANDIR YOKTUN NERELERE KAYBOLDUN BİRDEN BEN DE SENİ ÇOK SEVİYORUM GİTME YA BURDA KAL??

 15. NURANAY ABLAM??
  NE UNUTMASI BABAN BABAANNEN HACCA MI GİTMİŞLERDİ BİLMİODUM ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH NASILSIN ABLAM İNŞALLAH İYİSİNDİR??

 16. SALİHA ABLAM??
  BENDE SENİN GİBİ AŞKA YOLCULUK VE FEDA DİZİSİNİ SEVDİM YANLIŞ BİLMİYORSAM BİZİM MERYEM DİZİSİ FEDA YA BENZETMİŞLER MELEK NASİL OLDU ABLAM İNŞALLAH İYİDİR ŞARZ 6 OLDU ÖPTÜM SENİ??

 17. Merhaba arkadaşlarla NASILSIN ????
  NURANAAY ablam hoş geldin tabikide seni ÇOK ÖZLEDİM NASILSIN ABLAM İNŞALLAH iysindir
  NAZ ABLAM hoş geldin seni ÇOK ÖZLEDİM ablam nerelerdeydin özletin kendini ben ÇOK iyim sen NASILSIN???
  DEFNE AŞKA YOLCULUK DİYE KORE Dizisi vardi bence muhteşem di ama tadi damagimda kaldi İNŞALLAH 2.sezonuda çekilir izlemediysen tavsiye ederim çok güzel kendini ekrana yapiştiriyor ya tekrarini bile izletiyor adama ya NASILSIN Defne tarla işlerin nasil gidiyor ????
  SALİHA ABLAM NASILSIN ???Melek nasil İNŞALLAH iydir ablam Fedayi izliyormusun ÇOK güzel gidiyor çok heycanli dimi ben kaçirmadan izliyorum ya kanal 7de veren bütün kore dizilerin bir bölümüni kaçirmadan izledim ya

 18. Iyim cok sukur Helinjim a sende iymisin cnm ne biliyim bende unutulmusum sandim cnm
  Evet Hacci oldular ve geldiler bizde cok mutlu olduk ve bilyormusun Helinjim babaannem bana Medineden bileklik aldi coook guzal ya bende bayildim cooook guzal a ogluma olsa arap elbise aldi ne tatli cok yakisdi ogluma ??

 19. Ya ELA ABLAM PARLAK AYİM SENİ ÇOK ÖZLEDİM YA İNŞALLAH İYSİNDİNR EN KİSA ZAMANDA GELİRSİN
  …….
  GÜL ÇİÇEK ABLAM YA SENİ NEKADAR ÖZLEDİGİMİ ANLATAMAM İNŞALLAH İYSİNDİR SENİ ÇOK MERAK ETİM ÇOK ZAMAN OLDU GELMEDİGİNE YA İNŞALLAH EN YAKİN ZAMANDA OLURSUN BURDA

 20. aaaa leyloom merheba cnm iymisin cok sevindim senin burda olduguna nasil okullar basladi ee sende okuyorsun oyledimi

 21. Merheba FILIZIM IYMISIN CNM SENIDE HOS BULDUK CNM ELLERINE SAGLIK COOK GUZAL OZETLER?

 22. NURANAAY ABLAM ben çok iyim ya evet okular başladi tabikide gidiyorum okula sinif arkadaşlarla çok eylenceli oluyor bende eskisi gibi çok gelmiyorum buraya hep kitap okuyorum zaman buldukca buraya geliyorum birazdanda ders çalişicam İNŞALLAH sen neler yapiyorsun ablam

 23. “- Sen (Allah’a ettiğin dua ve zikirle) sesini yükseltirsen (bilki Allah bundan mustağnîdir.). Çünkü O şüphesiz gizliyi de, gizlinin gizlisini de bilir.”⚘⚘⚘⚘
  ??????
  ELAM AHİRETLİĞİM NERDESİN❤❤???????
  ♥♥♥???♥?♥
  AA SERPİLİM gelmiş hosgelmis?? ben de seni özledim SERPİLİM nasıl geçti tatilin S.Ç.S ??
  ?????
  NURDANIM elhamdülillah seni sormalı canım??
  Evet aşka yolculuğu methettiler sonunda kız ölmüş öyle mi???
  ?????
  SALİHAM dizi izleyemiyorum ama Feda bizim Meryemin aynısıymış
  ?????
  ZEYNEP canım hafta sonu gidiyorum köye ben memurum normalde
  sen nasılsın canım ?
  ????
  NURANAAY sen bir yere mi gittin benim haberim yok canım. Niye unutalım seni. Ben eskisi gibi aktif değilim. Ninenlerin haccını Allah kabul etsin ?

 24. aaa bizim gizemli öpücük ?? İNCEM MİŞ ????
  İNCEM ZATEN BİRBİRİMİZİ GÖRMÜYORUZ NEDEN SESSİZ SİNEMAYA DÖNDÜN ANLAMADIM 2 LAFIN BELİNİ KIRAYDIK??

 25. Helinim çok şükür melek iyi gibi canım

  Evet bende fedayı izliyorum çok ta güzle ve acıklı

  Sen nasılsın bitanem ??? ???

 26. Zeynom canım benim çok şükür melek iyi sen nasılsın

  Evet bende sadece aşka yolculuk ve feda izliyorum
  Güzel diler

  İki gündür bisafirlerim geliyor

  Dün dayımın kızı gelmişti

  Bugünde amcamın kızı hemde çocukluk arkadaşım gelmişti

  Yatılı ya kalmadılar ama baya oturduk

  Bide görümcem gelmiş kaynım

  İnşaattan düşmüş iki dirseginde kırık var alçıya almışlar oraya gidip geliyorum

  Vazla fırsatım olmuyor

  Bir özet geçeyim dedim sizlere

 27. Serpilim bitanem hoş geldin canım nasılsın seni çok özledim neler yapıyorsun bakalım

  Biz çok şükür idare ediyoruz

  ??????????????

 28. Nuranaay canım hoş geldin nasılsın Allah kabul etsin

  Büyüklerinin aclarını

  Rabbim bizlere de nasip etsin inşallah ??

 29. Defnem

  Evet Meryem dizisine benziyor diyorlar ama ben meryemi hiç izlemedim

  Oyuzden bilmiyorum

  Neler olacak

  Ama çok güzel

  İnşallah herşey biran önce düzene girer senin için

  ????????????

  .

  Nazım hoş geldin kız bir selam verip kayboldun yine nasılsın canım

 30. Ya diyer kızlar nerede acaba

  Gül çiçek Aysel deniz rüya

  Bu kızlar bayadır kayıp inşallah bir sorun yok tur

  Kız incem bu gizem niye

  Hayırdır

  Nasılsın canım neler yapıyorsun bakalım

  Elam sende kayboldun bayadır yoksun

  Sev yeter de yazdın sana cevap verdim birdaha göremedim seni

  Kızlar hepinize hayırlı geceler ????

 31. SALİHAM HOSBULDUM CANİM COK SUKUR İYİYİM AMA FİRSAT BULAMİYORDUM İNSALLAH BUNDAN SONRA BURAYA YAZARİM BİRTANEM MELLEYİNDE İYİ OLDUGUNA COK SEVİNDİM CANİM İNSALLAH DAHADA İYİ OLUR ???

 32. SERPİL HOCAM HOSGELDİN SEFALAR GETİRDİN NASİLSİN İYİMİSİN BİZDE SENİ COK OZLEDİK SERPİLİM BİZDE SENİ COK SEVİYORUZ❤❤❤

 33. ZEYNEPCİM CANİM KARDESİM HOSBULDUM TESEKKUR EDERİM BİRTANEM COK SUKUR İYİYİM SENİNDE İYİ OLDUGUNA COK SEVİNDİM BU ARALAR COK YOGUNDUM HİC MUSAİT OLAMADİM CANİM BENDE HEPİNİZİ COK OZLEDİM GUZELLİM ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu