Gelinim Mutfakta

10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? Bu hafta oldukça çekişmeli geçeceği daha ilk günden kaynanaların verdiği puanlar sonunda birbirine yakın sonuç ortaya çıktı. Bakalım bu aradaki fark bugün Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı Puanları sonrasında açılacak mı? Merakla bekleyeceğiz. Ancak bana gelen bilgi doğrultusunda bu hafta çok ama çok çekişmeli olacak. Dikkat: 10 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 1 Ekim Salı Puanları[/mavibuton]
hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Son bölümde Çiğdem hanım kendi kızdığı davranışı bu sefer kendisi yaptı. Kendi geline 5 diğer yarışmacılara ise 1 verdi. Bunu verirken de hiçbirinin iyi olmadığını, bu beş puanı alan da aralarında en iyisi yani kötünün iyisi olduğu için verdim.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 24 Eylül Salı Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Şeklindeki açıklamalarını hem izleyenler hem de yarışmacıları inanmadı. Bu gün Hüsniye hanım lezzete puan vereceğim deyip, 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında bol birli bir puanlama yapacak.


10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Puanlama kısmı, bu haftanın da seyrini belirleyecek. Dün Çiğdem hanımın taciz vari bir puanlama yapmasına eğer ki Hüsniye hanım karşılık verecek olursa, bu hafta boyunca bol birli puanları göreceğiz. Yok eğer uhulet ve suhulet ile skin kafa ile normal bir puanlama yapacak olursa, Çiğdem hanım da bu yaptığında vaz geçecek. Bizler de normal bir puanlama izleyeceğiz.Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı Puanları Verildiği An Hatice Ve Hüsniye

*************************
Bu hafta bilezikleri kazanan ve elenen kim olduğu konusundaki tahminleri instagram adresimizde paylaştık.
*************************

10 Eylül Salı puanları sırasında özellikle Elif, eski dostu, yeni ezeli rakibi Hatice’ye sadece 1 puan fark atarak çeyrek altını alsa da aradaki puan farkın sadece bir puan olmasında dolayı ilk gün kendine sağlanan 

 • İlk gün zirveye yerleşmek
 • Çeyrek altını kazanmak
 • Puan durumu açısında rakiplere fark atmak
 • Eleme potasında bir adım uzaklaşmak

=> [pembebuton]17 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gibi avantajlardan sadece zirveye yerleşme avantajını ve çeyrek altını elde etti. Kaynanaların hemen hepsi kendi gelinlerini bulması nedeni ile aradaki farkı hiç bir yarışmacı kendi lehine açamadı. Bugün verilecek puanlar sonrasında %100 bir değişim bekliyorum. Dikkat: 10 Eylül Salı gelinim mutfakta puanlama kısmı, bu yazının en sonundadır.10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Hatice Karabulut10 Eylül Salı haftalık toplam puanlar da bu hafta favori gösterilen Elif ve Hatice şu an için çok iyi başladı. Elif, Ezgi ile yarışmadığını, bu yarışmadan daha önce elendiğini kendisine selam dahi vermeyen ama yayın esnasında çok yakın arkadaşız diyen Hatice’nin kendince foyasını ortaya koymak ve ondan daha fazla bilezik alabileceğini kanıtlamak amacı ile yeni sezonda tek hedefi Hatice’den fazla bilezik almak. 

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bugün Kim Birinci oldu? Bu gün yine Hatice ile Elif arasında birinciliğin gelip gideceği bir puanlama izleyeceğiz. Zira fragmanda Hüsniye hanım kendi gelinine beş vermiş olmalı ki oldukça sakin bir şekilde gelinlerin sorularını cevaplıyor. 

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Puanları Salı Günün Birincisi

9 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak ve 13 Eylül Cuma günü bu hafta yarışan kaynanaların vereceği puanlar sonucunda bu haftayı da noktalayacağız. Geçtiğimiz hafta 75. bilezikleri hanesine yazdıran fenomen yarışmacı, bu hafta maalesef çok kötü başladı. Reyhan hanım ise farklı bir havada takılması nedeni ile Ezgi’nin tabağını bulamadığı gibi ona bir verdi. Ancak hiç de üzülmedi. (Aklımda deli sorular) Bakalım Reyhan hanım, 10 Eylül Salı Puanları verildiği sırada gelini bulabilecek mi? Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu yazının sonunda verdik.10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an10 Eylül Salı Çeyrek altını kim aldı? Son bölümde çeyrek altını alan Elif, Hüsniye hanıma ve Hatice’ye rağmen alamın verdiği gurur ile belkide en çok bu çeyreği aldığında mutlu olmuştur. Çeyreğin tadını alan (mecazi anlamda ;) ) Elif, Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında yine çeyrek altın almak için elinden geleni yapacak. Ancak rakiki Hatice de bugün çok iyi puanlar almak için elinden geleni yapacağını düşünüyorum.

=> [mavibuton]12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm olan 346 bölüm de Çiğdem hanım bence çok ama çok yanlış yaptı. Geçtiğimiz hafta lezzete puan veriyorum diyen Hüsniye hanımı yerden yere vurmuş ve sinirden göz yaşlarını tutamamıştı. Ancak dün son bölümde Çiğdem hanımdan üç adet bir gelmesi hem beni hem de yarışmacıları şoke etti. Verilen tarifin olmadığını söylese de buna kimse inanmadı. Çiğdem hanımın bu hamlesi sayesinde 10 Eylül Salı puan tablosu açısında Elif zirvede yer aldı.10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması Yapacak Olan Kaynanalar9-13 Eylül Haftalık Puan Tablosu açısından, Ezgi sanırım bu sezonun ve belkide tüm zamanların en kötü başlangıcı ile yarışmaya başladı. Hem kaynanasından bir aldı, hem de günün en düşük puanını alarak yarışmanın daha ilk gününden en geriye düştü.

=> [pembebuton]11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün de buna benzer bir durum ile karşılaşmamız halinde Ezgi için eleme çanları yavaştan yavaştan çalmaya başlayacaktır. Burası öyle bir yarışma ki 75 bilezik da alsan ilk günden ipin ucunu kopardığın an kendisini eleme potasında bulursun. 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Hilal10 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim ve hangi yarışmacı kazandığını sizlere aktarmadan önce hangi yemek ile kaynanalar puanlama yaptığını, yani bugün gelinler hangi yemeği yaptığını sizlere malzeme listesini aktardıktan sonra, 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması hakkında sizleri bilgilendireceğiz. günün yemeği ve malzeme listesi, sizleri ilgilendirmiyor ve sadece puanlama kısmı için geldiyseniz. Bu yazının en son kısmında aradığınızı bulacaksınız.

Gelinim Mutfakta 10 Eylül  Günün Yemeği Yufkadan Lahmacun

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Yufkadan Lahmacun Malzeme Listesi

 • 3 adet yufka
 • 200 gram kıyma 
 • 1 orta boy sağan
 • 6 çorba kaşığı kadar domates püresi
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 5 çorba kaşığı kadar zeytinyağı
 • 80-90 gram kadar sucuk
 • 8-10 dal maydanoz
 • 1 tatlı kaşığı biber salçası
 • 6-7 çorba kaşığı ılık su
 • 1 çay kaşığı kadar karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek günün yemeği halk arasında fındık lahmacun olarak da bilinen yemek için yarışmacı gelinlere 45 dakika kadar süre verdi. Zaten bir çok malzemesi hazır olduğundan dolayı, kısa süre içinde yarışmacı gelinler de günün menüsünü çabucacık tamamladılar. Haftanın ikinci günü için kaynanalar puanlama kısmına geçtiler bile. Hadi bizde geçelim de bugün çeyrek altını kim aldı ve günün birincisi oldu? Sorusunun cevapları, hep birlikte öğrenelim. 

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Puanları (10/09/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin3
Hatice :4
Elif :5
Hilal :1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin3
Elif :5
Hilal :3

*************************
” 10 Eylül 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi :3
Hatice :5
Elif   :1
Hilal  : => Suzan’ın Gelini2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice :3
Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Hilal :3

*************************

Gelinlerin 10 Eylül 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi31318
Hatice435315
Elif551516
Hilal13239

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek ismin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de açıkladık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (09-13 Eylül Haftası) – Salı

*************************

Ezgi     :  6 + 8 = 14
Hatice : 11 + 15 = 26
Elif      : 12 + 16 = 28
Hilal    : 11 + 9 = 20
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı Puanlama Sonuçları

*************************

10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 10 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ELİF
10 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

11 Eylül 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 348. bölüm ile karşımıza gelecek olan bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Yeni bölümde bizleri nelerin beklediğini kısa bir fragmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı