10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? Bu hafta oldukça çekişmeli geçeceği daha ilk günden kaynanaların verdiği puanlar sonunda birbirine yakın sonuç ortaya çıktı. Bakalım bu aradaki fark bugün Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı Puanları sonrasında açılacak mı? Merakla bekleyeceğiz. Ancak bana gelen bilgi doğrultusunda bu hafta çok ama çok çekişmeli olacak. Dikkat: 10 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 1 Ekim Salı Puanları
hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Son bölümde Çiğdem hanım kendi kızdığı davranışı bu sefer kendisi yaptı. Kendi geline 5 diğer yarışmacılara ise 1 verdi. Bunu verirken de hiçbirinin iyi olmadığını, bu beş puanı alan da aralarında en iyisi yani kötünün iyisi olduğu için verdim.

=> Gelinim Mutfakta 24 Eylül Salı Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Şeklindeki açıklamalarını hem izleyenler hem de yarışmacıları inanmadı. Bu gün Hüsniye hanım lezzete puan vereceğim deyip, 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında bol birli bir puanlama yapacak.


10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An - 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Puanlama kısmı, bu haftanın da seyrini belirleyecek. Dün Çiğdem hanımın taciz vari bir puanlama yapmasına eğer ki Hüsniye hanım karşılık verecek olursa, bu hafta boyunca bol birli puanları göreceğiz. Yok eğer uhulet ve suhulet ile skin kafa ile normal bir puanlama yapacak olursa, Çiğdem hanım da bu yaptığında vaz geçecek. Bizler de normal bir puanlama izleyeceğiz.Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı Puanları Verildiği An Hatice Ve Hüsniye - 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları

*************************
Bu hafta bilezikleri kazanan ve elenen kim olduğu konusundaki tahminleri instagram adresimizde paylaştık.
*************************

10 Eylül Salı puanları sırasında özellikle Elif, eski dostu, yeni ezeli rakibi Hatice’ye sadece 1 puan fark atarak çeyrek altını alsa da aradaki puan farkın sadece bir puan olmasında dolayı ilk gün kendine sağlanan 

 • İlk gün zirveye yerleşmek
 • Çeyrek altını kazanmak
 • Puan durumu açısında rakiplere fark atmak
 • Eleme potasında bir adım uzaklaşmak

=> 17 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gibi avantajlardan sadece zirveye yerleşme avantajını ve çeyrek altını elde etti. Kaynanaların hemen hepsi kendi gelinlerini bulması nedeni ile aradaki farkı hiç bir yarışmacı kendi lehine açamadı. Bugün verilecek puanlar sonrasında %100 bir değişim bekliyorum. Dikkat: 10 Eylül Salı gelinim mutfakta puanlama kısmı, bu yazının en sonundadır.10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Hatice Karabulut - 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları10 Eylül Salı haftalık toplam puanlar da bu hafta favori gösterilen Elif ve Hatice şu an için çok iyi başladı. Elif, Ezgi ile yarışmadığını, bu yarışmadan daha önce elendiğini kendisine selam dahi vermeyen ama yayın esnasında çok yakın arkadaşız diyen Hatice’nin kendince foyasını ortaya koymak ve ondan daha fazla bilezik alabileceğini kanıtlamak amacı ile yeni sezonda tek hedefi Hatice’den fazla bilezik almak. 

=> Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bugün Kim Birinci oldu? Bu gün yine Hatice ile Elif arasında birinciliğin gelip gideceği bir puanlama izleyeceğiz. Zira fragmanda Hüsniye hanım kendi gelinine beş vermiş olmalı ki oldukça sakin bir şekilde gelinlerin sorularını cevaplıyor. 

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Puanları Salı Günün Birincisi

9 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak ve 13 Eylül Cuma günü bu hafta yarışan kaynanaların vereceği puanlar sonucunda bu haftayı da noktalayacağız. Geçtiğimiz hafta 75. bilezikleri hanesine yazdıran fenomen yarışmacı, bu hafta maalesef çok kötü başladı. Reyhan hanım ise farklı bir havada takılması nedeni ile Ezgi’nin tabağını bulamadığı gibi ona bir verdi. Ancak hiç de üzülmedi. (Aklımda deli sorular) Bakalım Reyhan hanım, 10 Eylül Salı Puanları verildiği sırada gelini bulabilecek mi? Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu yazının sonunda verdik.10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an - 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları10 Eylül Salı Çeyrek altını kim aldı? Son bölümde çeyrek altını alan Elif, Hüsniye hanıma ve Hatice’ye rağmen alamın verdiği gurur ile belkide en çok bu çeyreği aldığında mutlu olmuştur. Çeyreğin tadını alan (mecazi anlamda 😉 ) Elif, Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında yine çeyrek altın almak için elinden geleni yapacak. Ancak rakiki Hatice de bugün çok iyi puanlar almak için elinden geleni yapacağını düşünüyorum.

=> 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm olan 346 bölüm de Çiğdem hanım bence çok ama çok yanlış yaptı. Geçtiğimiz hafta lezzete puan veriyorum diyen Hüsniye hanımı yerden yere vurmuş ve sinirden göz yaşlarını tutamamıştı. Ancak dün son bölümde Çiğdem hanımdan üç adet bir gelmesi hem beni hem de yarışmacıları şoke etti. Verilen tarifin olmadığını söylese de buna kimse inanmadı. Çiğdem hanımın bu hamlesi sayesinde 10 Eylül Salı puan tablosu açısında Elif zirvede yer aldı.10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması Yapacak Olan Kaynanalar - 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları9-13 Eylül Haftalık Puan Tablosu açısından, Ezgi sanırım bu sezonun ve belkide tüm zamanların en kötü başlangıcı ile yarışmaya başladı. Hem kaynanasından bir aldı, hem de günün en düşük puanını alarak yarışmanın daha ilk gününden en geriye düştü.

=> 11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün de buna benzer bir durum ile karşılaşmamız halinde Ezgi için eleme çanları yavaştan yavaştan çalmaya başlayacaktır. Burası öyle bir yarışma ki 75 bilezik da alsan ilk günden ipin ucunu kopardığın an kendisini eleme potasında bulursun. 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Hilal - 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları10 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim ve hangi yarışmacı kazandığını sizlere aktarmadan önce hangi yemek ile kaynanalar puanlama yaptığını, yani bugün gelinler hangi yemeği yaptığını sizlere malzeme listesini aktardıktan sonra, 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması hakkında sizleri bilgilendireceğiz. günün yemeği ve malzeme listesi, sizleri ilgilendirmiyor ve sadece puanlama kısmı için geldiyseniz. Bu yazının en son kısmında aradığınızı bulacaksınız.

Gelinim Mutfakta 10 Eylül  Günün Yemeği Yufkadan Lahmacun

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Yufkadan Lahmacun Malzeme Listesi - 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları

 • 3 adet yufka
 • 200 gram kıyma 
 • 1 orta boy sağan
 • 6 çorba kaşığı kadar domates püresi
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 5 çorba kaşığı kadar zeytinyağı
 • 80-90 gram kadar sucuk
 • 8-10 dal maydanoz
 • 1 tatlı kaşığı biber salçası
 • 6-7 çorba kaşığı ılık su
 • 1 çay kaşığı kadar karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı PuanlarıFatih Ürek günün yemeği halk arasında fındık lahmacun olarak da bilinen yemek için yarışmacı gelinlere 45 dakika kadar süre verdi. Zaten bir çok malzemesi hazır olduğundan dolayı, kısa süre içinde yarışmacı gelinler de günün menüsünü çabucacık tamamladılar. Haftanın ikinci günü için kaynanalar puanlama kısmına geçtiler bile. Hadi bizde geçelim de bugün çeyrek altını kim aldı ve günün birincisi oldu? Sorusunun cevapları, hep birlikte öğrenelim. 

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Puanları (10/09/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi - 10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Salı Puanları*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin3
Hatice :4
Elif :5
Hilal :1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin3
Elif :5
Hilal :3

*************************
” 10 Eylül 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi :3
Hatice :5
Elif   :1
Hilal  : => Suzan’ın Gelini2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice :3
Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Hilal :3

*************************

Gelinlerin 10 Eylül 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi31318
Hatice435315
Elif551516
Hilal13239

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek ismin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de açıkladık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (09-13 Eylül Haftası) – Salı

*************************

Ezgi     :  6 + 8 = 14
Hatice : 11 + 15 = 26
Elif      : 12 + 16 = 28
Hilal    : 11 + 9 = 20
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı Puanlama Sonuçları

*************************

10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 10 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ELİF
10 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

11 Eylül 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 348. bölüm ile karşımıza gelecek olan bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Yeni bölümde bizleri nelerin beklediğini kısa bir fragmanı.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Yarışmadan Hatice Mi Elendi? Gelinim Mutfakta 7 Aralık Puan DurumuEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (66 Yorum)


 1. Kaynanalara gelince reyhan hanimi seviyorum diyemem çünkü çok bencil olduğunu düşünüyorum surekli farklı karakterlere bürünüyor hüsniye hanimi sevmiyor ya kadinda ona bayiliyor sanki reyyan hanim herkesi kendine hayran saniyor bencil ve malesef saf biri evet elifin kaynanasi onunla oynuyor o hala hüsniye şoyle böyle demekle uğraşıyor biraz ezgiye odaklansa ama yok illede vıt vit ve çiğdem hanıma gelince kadın beni sinir krizlerine sokuyor kendi mimiklerine tipine kızarken suratındaki saçma sapan ifadeyi görmuyor ve gayet akıllı kadın kaynanaları parmağında oynatıyor asil altın meraklısı kendisi programda durumlar şöyle olsun istiyorum inşalah hatice ve hüsniye hep kalsın hüsniye hanimin tarzı konuşması mesafeli davranışları mesafeye rağmen gelinine olan sevgisi belki bilmişlik taslamasa iyi olur ama yinede tam benim favorim tabi ezgide elenmesin o kaynanası’da bencilliği ve saflığı bıraksın arkadaşlar bunlar benim düşüncem lutfen saygi duyun

 2. Ben gelinim mutfaktayı ilk izlediğimde hatice vardı o gittikten sonra bir defa bile izlemedim ama birkaç defa ezgiyi gördüm haticeye benzediği için favorim oldu ama onun için yarışmayı izlemedim hem okuldan dolayı hemde hatice olmadığı için şimdi tekrar izliyorum ve ezgi’nin haticeye fanin yok demesi sinirimi bozuyor ben onu instada takip ediyorum fanıda çok sevenide çok fan’a ihtiyacıda yok onun dışında ezgi elenmemeli elif ve kaynanasi gitmeli elifin kaynanasi sürekli onu buluyor reyhan safınıda kandirmış gelini altin kazansın diye ve bunlar gelinler hakkında düşündüklerim

 3. Ezgi var diye izlemiyoruz diyorlar çok ta tın izlemeyin biz EZGİ ciler çok çok seyrediyoruz siz seyretmesenizde oluyor bu program

 4. Kaç kadin çalişiyor onuñ ğibi. Çocugunu bırakip ora gelebiliyorsa demek ki çalişmayada gidebilir

 5. Diğerleri de insan onlar da ana kuzusu ezginin nasıl ihtiyacı varsa onları nda var ezgi nin nasıl ailesi varsa onların da var

 6. Her kese Günaydin Arkadaşlar
  Böyle Yapmayin EZGI Kazanirsakazansin Ne Olacak DünyanininSonu Diyil ya Sonucta Oda bir Insan Kazanmak icin Gelmiş Yarişmaya Kayb Etmek icindiyil Kazanmak icin Hakki varBir Kadina Böyle Davranmayin Oda Bizim Gibi Allahin Kuludur Yapmayin Arkadaşlar Destek Olalim Ezgiye kazansin

 7. Ezgi kazanırken sevenlerini sevindiriyor du elenirsede sevmeyenlerini sevindirecek hertürlü birisi seviniyor birileri seviniyor bu nasıl dünya HERKESE GÜNAYDIN KAZIM GÜLLÜ

 8. Bence o 350.bölüm diye ezgi elenmez ezginin fanlarından kanal D ye mesajı dr torpillik yapın yine ezgiyi 350.bölüm bahanesiyle elemeyin anlamına geliyor

 9. Ezgi gederse bu Yarisma gorulmez Reyhan hanim sov yapiyor Cok guzel yapiyor Husniye ve cigdem hanim gibi bas bas bagirmiyor Hatice kaynanana sahip cik kanal d bu Tatiana ezgi ve Reyhan hanim icin bu kadar seviliyor onlar giderken yarisma heyecani kalmiyor Reyhan hanimdan baska kimse rakibinin kazanmasini alkislamiyor

 10. Çok sahte bir yarışma nasıl olurda sürekli elifin kaynanası onu bulur aaaa ne tesaduf ne tesadüf ayrica ezgi hanim haticeyi instada görüyoruz sen fansız kalmışsin bos boş konuşuyor hatice senin gibi fan meraklısı değil ancak reyhan bencili öyle olur.

 11. Ya nedense ben elif’in kaynanasını boğazlamak istiyorum çok gıcık sürekli haticeye çatıyo reyhan bencili zaten ben,ben,ben,ben valla ben anam ben ya ben gitsede bitse şu saçma sapan bencillikleri haticeyi ve kaynanasını seviyorum yeni gelen kaynanaya gelince gıcığın önde gideni saçma sapan biri

  • Insallah ezgi gitmez onu kiskaniyorlar Reyhan hanim sov yapiyor ne guzel Husniye ve cigdem gibi var var bagirmiyor Hatice kaynana sahip Cik kanal d bu Yaris May ezgi ve Reyhan hanim sayesinde bu kadar seviliyor

 12. Bune ya milletle dalga geçiyorlar bunlar ezgi yi kurtarmak için bayram seyran 350.bölüm falan bahane yani

 13. Bu hafta reytingleri ölçüyorlar diye EZGİ yi eleme potasına koymuşlar ama ne yazıkki eleme olmuyor 350. Program diye eleme yok

 14. Ezginin fanları artk yazmıyor haber vereyim diye yazıyorum bunu sadece bir tane Gülcan cı var meydanı boş buldu paso sallıyor Ezgi ve reyhan hakkında bir insan bukadar atıp atıp çuvallayabiliyormuş yazık🤔🙄🤐🤐🤪

 15. Resmen bizim aklımızla oynuyor ar… O kadar net ki Fatih bey ayırım yapıyor, ezgi deki o çene, o saldırı Tanrım böyle gelini düşman başına vermesin… Reyhana bi fiili taarruz yapmadığı kaldı…

 16. Ezgi gidiyorsa hergün izlerim. İzlemeyenler de tavsiye ederim. Yeter artık, yeniler gelsin. Kanal Dnin yollarını aşındırdılar git gel git gel.

 17. Başkasınn en güzel tabağıni ezginin mis gibi gosterirken haksızlık deil ezgiye yapılnca mı haksızlık olunuyor o ezgi yüzünden Gülcan kaç defa bilezikleri kıl payı kaçırdı

 18. Ezgi giderse kesinlikle izlemem çiğdem le hüsniye el ele verip birleri basarlarsa eleneceği belli zaten reyhan ya elife veriyor ya hatice ye reyhan da yaktı ezgi yi tekrar gelmezse kesinlikle izlemeliyiz

 19. Demekki ezgi aldigi bilezikleri hakkiyla almamis. Olmus tabaklari ezgiye verip ole 1. Yapmislar sizin yoruma gore

 20. İki günden beri ezginin tabakları değiştiriliyo ezgiyi göndersinlerdiye bukadar haksızlık yapılmaz ezginin tabaklarını elif ve haticenin tabaklarıyla değiştiriyorlar olmamışlarıda ezgiye hüsniye ezgiye çemkiriyoya hiç kinuşmasın ezginin yaptığı yemeklerle aldı o bilezikleri çeğrekleri şimdi aynısını elife yapıyolar olmamış tabakları ezgiye ezginin olmuş tabaklarını elifin tabaklarınlarınla değiştirip elife kazandırıyorlar bitirsinler bu programı

 21. Bak sen ezginin fanları ezgiyi nasl da ele verdiler onun gerçek yüzünü ortaya çıkardılar nasıl o bilezikleri almş ogrenmis olduk demek en güzel tabaklari ezgininmiş gibi sunuma çıkardılar

 22. Fatih bey haticenin konuşmasına izin vermedi lafıni kesti sözü ezgi ye verdi ezgi konuşurken de kimse onun lafını bölmesini istemedi

 23. Ezgi bence özüne döndü tabağını değiştirmelerine HC gerek yok asıl onu birnci yapmak için en güzel tabak onunki ymiş gibi değiştirdiler o zaman sesiniz çıkmıyor du

 24. En güzel yorumları sen yapıyorsun anonim sana bir sır verecem kimseye söyleme Ezgi Reyhan bu hafta kol kola kanalı terkediyorlar gözün aydın anonim

 25. Çiğdem hanım Hüsniye hanıma karşı lezzet testinde Hüsniye hanım iyi çuvalladı.. Aynı tabak farklı yorum… yazık…

 26. istikramda yazilan dogru cikiyor bugune kadar dogru cikti ezgi reyhan yaziyor gidecek hatice bilezikleri alcak kura sonucu

  • Ezgi okkasi herkese agir geldi Ben Sahsen ezgi Yu destekliyorum ezgiden once Husniye hanim gitsin bar bar bagriyor

 27. GELİNİM MUTFAKTA 10 EYLÜL SALI PUAN DURUMU SONUCUNDA HANGİ GELİN SİZCE ZİRVEDE OLACAK? TAHMİNLERİ ALAYIM 🙂

 28. ankarnin baglarida buklum buklum yollari cok seviniyom bu hafta EZGİ REYHAN ELENECEK cok seviniyom yine gelirler 6 olur utanmazlar fatih yurek bakalim yine bir caresini bulcakmi