Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

10 Haziran Ah Kalbim Özeti Kiralık Katil Pragya’yı Vurdu Ah Kalbim 228. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 228. bölüm özeti vereceğimiz bu bölüm kanal 7 ekranlarında 10 haziran pazar günü gelecek. 10 Haziran ah kalbim özetinin en önemli kısmı Pragya’nın vurulması olduğunu söyleyebiliriz. Sizleri daha fazla bekletmeden özeti vermeye başlayalım.

10 Haziran Pazar Ah Kalbim Özeti (Ah Kalbim 228. Bölüm Özeti)

Ah kalbim dizisinin Hindistan’daki yayınlanan son bölümü dahil olmak üzere siz değerli okurlarımıza fragman tadında vermiştik. Ancak kanal 7 ile sitemizdeki bölümlerin kayması nedeni ile bu bölümleri yeniden kaleme almaya karar verdik. Geçtiğimiz bölümde Abhi ile Pragya evlenmiş ve Damru’nun elindeki aracı alıp kaçmak isterken Damru’nun fren mekanizmasını bozması nedeniyle Abhi aracın kontrolünü kaybedip ormanlık alana dalıp ağaca çarparak dura-bilmişlerdi. Şimdi kaldığımız yerden  Ah Kalbim 10 Haziran özeti vermeye başlayalım.

Kaza sonrası gene Pragya daha hafif yara almasından dolayı bilinci çok çabuk yerine gelir. Ancak Abhi kafası kanlar içinde ve baygın bir haldedir. Pragya Abhi’yi uyandırmak istese de Abhi kendinden geçmiş bir haldedir. Pragya arabadan dışarı çıkıp baktığında daha önce de bu ormanda olduğunu ve Raghuveer ile karşılaştığı ormanlık olduğunu hatırlar. Etrafa bağırıp yardın endin dese de kimse Pragya’nın sesini duymaz. Bu arada Aaliya kardeşi Abhi’yi öldürdüğü için Tanu’yu suçlar. Tanu ise Pragya ölecekti ama Abhi de gitti deyince Aalya seni mahvedeceğim der. Tanu ise hiç bir şey yapamazsın. der. Aaliya da seni suça azmettirmekten gidip şikayet edeceğim der. Tanu ise unutma bu işe birlikte girdik. Gidip şikayet edersen kendini de şikayet etmiş olacaksın diyerek Aaliya’nın elini kolunu bağlar. Kaza mahalline dönelim. 10 Haziran Ah Kalbim özeti devam ediyor. 

Geçen sefer Abhi’yi iyileştiren Raghuveer’in yanında yeniden Abhi’yi götürmeye karar verir. Ancak Abhi çok ağır olduğu için onu taşıyacak bir sedye benzeri ormanda bulduğu malzemelerle yapar ve Abhi’yi taşımaya başlar. Çok uzun bir yoldan sonra Pragya Raghuveer’in evine ulaşır. Yaşlı adam Abhi’yi sedye de kanlar içinde görünce ne oldu size kızım der. Pragya ise bir an evvel Abhi’yi iyileştirmemiz lazım. Yolda kaza geçirdik der. Raghuver hemen Abhi’yi içeri taşır ve yaralarını temizler. Abhi ise bu esnada hafızasını kaybetmesine sebep olan kazayı hatırlar. Birden sıçrayarak uyanır. Bu kısım ah kalbim özeti için en önemli anlardan bir tanesidir. Dikkatle okumanızı tavsiye ederim. Hemen Pragya’yı yanına çağırır ve yaşadığı olayı anlatınca Pragya Abhi’nin hafızasının geri gelmesine çok ama çok sevinir. Pragya en son neyi hatırladığını sorunca Purap ile telefonla görüşürken kaza geçirdiğini hatırlamaktadır. Bu sefer de son yaşadıklarını unutmuştur. Pragya da çok fazla üzerinde durmaz. Bu arada benim çok sevdiğim “Allah Wariyan” şarkısı çalmaktadır.

ah kalbim 228. bölüm özeti (10 haziran ah kalbim özeti) resim 1

Pragya da eşi Abhi’nin hafızasını kaybettikten sonra kendisini tanımadığı için neler yaptığını konserde karşılaştıklarını falan hep anlatır. Abhi ise duyduklarına inanamaz. Pragya artık kötü günlerin geride kaldığını söyleyip Abhi’ye okkalı bir kahve yapar. Hafızasını kaybettiğinde kendisini sekreteri yaptığını ve kahvesini beğendiğini falan konuşurlar. Daadi ise Purap’ın söylediklerini düşüp dua etmek isterken resim yere düşer. Daadi şok olur. Daasi gelip çerçeveye bir şey olmadığını, Abhi de Pragya da kısa zaman sonra eve geleceğini söyleyip moral verir. Abhi üşüdüğünü söyleyince Pragya dolaptan battaniye almak geleceğini söyler. Dolabı açıp battaniyeyi alırken yere bir resim düşer.

Raghuveer Pragya’nın Babası Çıktı Ah Kalbim 10 Haziran Özeti

Resme baktığında annesini ve büyük annesini aynı resim çerçevesinden görünce şok olur. Resmi de alıp hemen Raghuver’in yanına gidip bu resimdekiler kim der. Raghuveer ise ailesinden bahsetmek istemediğini söyler. Pragya ise burada duran benim annem Sarla yanındaki ise ananem buradaki bebek ise benim der. Raghuver de gerçekleri açıklar. Zamanında Sarla’yı aldattığını annen de beni affetmediğini bende diğer kardeşini de alıp evden ayrıldığını söyler. Sen de yanında götürmek istediğini ama o gün dayınlarda olduğun için götüremediğini anlatır. Konuşmaları Abhi de duymuştur. Hiç bir şey için geç değil. Sarla’dan özür dilemesin der. Raghuver Sarla ile karşılaşmaya kalbinin dayanamayacak kadar yaşlı olduğunu bir mektupla açıklayıp evi terk eder. Bu arada komutan ve adamları da ikilinin ormanlık alanda izini sürer. Ah Kalbim 10 haziran özeti devam ediyor. Sakın ayrılmayın. 

İkili Raghuveer’in evinden ayrılıp kendi evlerine gitmek için yola koyulurlar. Evdekilerin merak etmemesi için yoldan telefonla Sarla’yı arayıp iyi olduklarını ve merak etmemelerini söyler. Ormanlık alandan yola inince Katil ve adamlarına denk gelirler. Hemen tekrar ormanlık alana doğru kaçmaya başlarlar. Ancak yol biter ve Ganj nehrinin azgın suları ile karşı karşıya kalırlar. Abhi hemen suya atlamamız lazım der. Pragya ise yüzme bilmediğini söyleyip atlamak istemez. Bu sırada katil de ikilinin yanına gelmiştir. Katil artık kaçamayacaklarını söyleyip silahı ile ateş eder ve Pragya’yı karnından vurur. 10 haziran ah kalbim özeti burada son buldu.  Ah Kalbim 228. bölüm özeti ile ilgi görüşlerinizi yorum kısmından bizlere aktarabilirsiniz. Ah Kalbim 10 haziran özetinden sonraki özeti merak edenler sitemizde ah kalbim 237 bölüm özetine bakabilirler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

282 Yorum

 1. ????ESNA ABLOŞ????
  ABLOŞUM BUGÜN DOĞUM GÜNÜN DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ABLOŞ NICE BİZLİ?? VE ARKADAŞ VE AİLENLE? GEÇİRMEN DILEGIYLE BU YAŞIN SANA MUTLULUK ? HUZUR? PARA? VE AŞK❤❤ GETIRSİN ABLOŞUM
  NOT:SENİ SEVIYORUM
  ??????????????????

 2. FILİZ ABLOŞUM??
  ELİNE SAĞLIK ABLOŞ NASILSIN ABLOŞUM BENİM HADİ ÖPTÜM PEMBİŞ YANAKLARINDAN??

 3. ❤️❤️❤️❤️ESNACIM ❤️❤️❤️❤️
  BİRİCİGİM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE MUTLU SENELERE BİRTANEM
  YENİ YAŞIN SANA MUTLULUK HUZUR GETİRSİN NE DİLEGİN VARSA HEPSİ GERÇEK OLSUN
  KALBİ TEMİZ GÖNLÜ GÜZEL ❤❤❤❤ESNACIM ❤❤❤❤
  İYİKİ DOGDUN ???????SENİ ÇOK SEVEN ABLAN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  DİGER SAYFADA KUTLADIM BURDADI KUTLİM NİCE MUTLU SENELERE

 4. HELİNİM ABLASININ GÜZELİ
  BU KIRMIZI GÜLLER SENİN İÇİN
  ???????????????????????????

 5. ELOŞ ABLOŞUM??
  NASILSIN ABLOŞ GÜLLER ICIN SAOL BU KALPLERDE SENİN İÇİN❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 6. Yav bu pragya sümsüğüyle icca kaçıldılar olmadı kaza geçirdiler olmadı vuruldular olmadı zannedersin bunların memleketinde ne polis var ne düzen ?? nasıl bir hayal Alemidir senaristlere şok oluyorum ??

 7. Kizlar nerdesiniz yahu
  sayfa bos kaldi
  Hazalim
  Hazarim
  Almiram
  Esnos
  Helin abla
  Alev ablam
  Dilos
  ve diyer guzel kizlar gelin hadiiiii :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

 8. kızlar konu yazıyorum kusura bakmayın bayramdan önce ne yazarsam kar bayram da bilgisayar başına oturamayabiliyorum çok misafir geliyor bana bir emriniz var mı ?

 9. Herkese slmlar??
  Filizim çok haklisın cnm bayramlarda misafir çok oluyo sana kolay gelsin bitanem kendini çok yorma bizi düşünmen bile yeterli meleğim??????

 10. Kızlar nerdesiniz acaba hazal diloş naz ablam doğum günü kızı esnoş alev hepiniz temizliği giriştiniz zaar?????

 11. Ayy ben salak gibi yime diöer sayfaya yazmışım??
  Kızlar merhabalar..ben şu anda 2 dünya savaşındayım..temizlik yapıyorum????
  O yüzden yazamıyorum..hadi ben kaçdım savaşaa devam???..iftardan sonra görüşürüz artık..
  Esnoşum tekrar iyi doğdun kuzum???

 12. dun kactın gittin kız beni bırakıp sıfr senin için kalmısıtım ben baskalrı gidince gittin demeki benim onemim yok jannnım

 13. Olur mu cnm benim saat geç olmuştu yemek yapmam gerekiyordu bu yüzden gittim sana söyledim de çıkıyorum diye hem ben burdaki kızları sevdiğim gibi seni de çok seviyorum meleğim?????

 14. tamam cnm fakat biyey dicem ben bu siteye kendi netimden giremiyorum nedense canım ne yapıypn sana dedim sarkıyı klibi izledin mi canım benim

 15. canım kore dizisi reklamını gördum hic begenmedim ben izlemem o diziyi zaten ordaki adamlar kız gibi ya tip olarak hepside birbirinin aynı gibi :)

 16. Belki tl de sorun olmuş olabilir bitanem

  Yok izlemedim klibi daha yemek yaptıktan sonra unuttum ama bakarım bir ara?

 17. Al benden o kadar zaten hepsi birbirine benziyo izlemem

  Ama yeni bir hint dizisi daha başlöyo kanal7 de 18 haziranda onu izlicem bakim nasıl bişey

 18. Kanal7 yi açmışim kördügümün başlamasını bekliyorum tv de başka bişey yok ki izlim?

 19. yes aynen yemek programı var kordugumu bekliyoruz :) evet o hint dizisi reklamını gordum ama ah kalbim bitmesin ya ben abhiyi seviyorum espirileri sahane zaten bu aralar nikhilin ADAMLArına nikhile guluyorum

 20. Bence ah kalbi bitmez çunku o yeni dizi saat 20.45 te başlıyo bittikten sonra ah kalbim dizisi başlar

 21. bitmicek sanırım evet zaten bi sure sonra belki sezon finali olur hindistanlabolumler eşitlenince az bi olabilir belki

  kordugumbasladı su methiye sınır oluyorum akash a yazık ya eninde sonunda evet dicek sacmalıyor birde visnuyla evlenecek salak akashın yerinde olsam bırakırım bu ahmak kızı

 22. Denizim hoşheldin??
  Gizemim internet sorunu yaşıyordum bende özledim seni cnm benim???

 23. Kankammm hosgekdin ben iyiyim sen nasılsın,neler yapıyorsun ben yokken neler yaptım bakayım ????❤❤

 24. Oy ben kiyamam askima
  kimler yordu seni bakiyim :-D
  Allah kabul etsin askisim

  Hos buldum kankam iyim bende
  kiz hic ya ne yapicam oyle evin icinde takla ata ata basim dondu :-P :-P
  sen neler yapdin kankacim

 25. SELAM
  ???
  KIZLAR
  ???
  NAPIYORSUNUZ
  ??????
  ….

  ..
  .
  DENİZİMMM?
  NASILSIN ABLASININ BİRTANESİ ÇOK ŞÜKÜR BENDE İYİM CANIM KÖRDÜĞÜMÜ İZLİYORUM BENİM FAVORİM BU DİZİDE
  MUKTA VİNSHU
  VE
  RATHOD

 26. Knkmm aynı işte karne aldım dün okullar sonunda tatil oldu dün ezgiyle bizim eve geçtik iftarı beraber yaptık şu anda eve gitti ooo yanlız kaldım evde ??

 27. Kızlar benim ınternet paketim bitiyor ???? dolduğu zaman gelicem hepinizi öptüm ???
  Knkmmm seni çok özlicem seni çok seviyorum kısa zamanda gelirim ❤❤❤

 28. ARKDAŞLAR ANA SAYFA ALTINDA BULUNAN YORUM KISMI TEKRAR AKTİF ETTİM. İNTERNET PAKETİNİZ DAHA AZ YEMESİ İÇİN YAPMIŞTIM AMA BU KONUDA ÇOK GERİ DÖNÜŞ GELDİ. BU PLATFORM SİZLER İÇİN VAR O YÜZDEN ESKİ HALİNE GETİRDİM 5 YORUM YETERLİ Mİ?

 29. DENİZCİM platonik aşk karşı tarafın senin aşkından haberdar olmaması yada haberi olsa bile seninle aynı duyguları hıssetmemesıdır. Yani tek taraflı aşk demektir filmlerde olur ya Okey???

 30. ocelikler herkese cok ama cok tsk ederim canlarim aksam musat oldumda yazacagim simdilik neden burdasiniz yada burda deyilsiniz????kizlar ya dom gunum sayfasinda konusmalarinizi yaparmisiniz bugunluk orada konussaniz dom gunu sayfasi oldugu kadar anlarinizinda orda yazilmasini isterim bi zamet dom gunun sayfasinda herkes konussun olurmu????????

 31. ah kalbimi birakinda ???dom gunum sayfasinda geybet yapin ya?????geldimde anlatirim ya????Filizim eline emeyine salik canim ya ???yirulmayasin ???sizi cok seviyorum ben kacar???????

 32. Kızlar esna doğum günü sayfasında konismamizi istiyor çok istiyor sizden rica ediyor hadi orda konusalim ???

 33. Bizim kızlaŕmrı kimler kaçırdılar
  Hazali emir alevi ömer buseyi burak kaçırmış zaar??????????

 34. Ahhh bu ne yorgunluk??????
  Bitkinim.ölüyorum geberiyoum.???
  Kızlar bugün ölüsiye ev işleri yaptım..şu her yerim ağrıyor?..
  Şu an önümüzdeki 5 yıl bana yeter bu?????

 35. Diloşş,almiroşum,naz abloşum,esnoşum alevim,kızlar nerdesiniz???
  Defnem hoşgeldin birtanem?

 36. Hazallllllll diloşşşşşş nerdesiniz yaaaa????
  Bakin 5 dk içinde gelmezseni çıkıyorum haaaa..??

 37. Kız emire söylüyorum çalışmakdan ölüdüm diye..bende şimdi bekliyorum kıyamam sana diye laflar söylesin..çocuk bana çalış çalış aferin diye vevap verdi?????
  Aklı sıra dalga keçiyor benle???

 38. Çalış çalış oldum bir karış ?
  HAZALIM Emire diyeydin birlikte yapucaz evlenince tüm temizliği ben takıntılıyım dıye ??
  Erkek niye kıyamasın

 39. Kızzlar valla ben bugün iş yapmadım ??????ay almiram valla fazilet hanım ve kızları izliyorum bugün final etti ya ????sevdiğim dizi ya ???hazalim kolay gelsin bitanem emir kıydı sana ama ben sana kıyamam ya?????????

 40. Defneem hoş geldin birtanem❤❤
  Aynen defnem zaten bende emire sen gül ilerde bunları sende yapacaksın dedim ??????..

  Alevim hoş geldin güzelim??..aynen ceset gibiyim şu an??

 41. Diloşum valla ballısın haa bügün sen?.
  Kız aynen emir bana kıydı????
  Yorgunlukdan canım çıkdı zaten??
  İşin dalgasında??????

 42. Hosbuldum HAZALIM aferin iyi yapmışsın ??
  ???
  Dilekcim temizlikten bari yırt kuzum
  ???
  ALEVİM nerdesin özledim seni hemşerim ❤❤

 43. Hazalim defnem valla bugünlük yırttım ama diğer günler temizlik yine var ya ama çok fazla temizliğim yok bu sefer az temizlik isim var mutfak pencereler ve perdeler bu kadar ?????????

 44. Hoş buldum Ay hazal oruç oruç bu kadar temizlik bitirdi beni daha yarın da var birde o kadar perde taktım bitim bitim ya hu erkekler ortalıkta olmayınca boy uzun diye ben taktım ya öldüm belim boynum her yerim tutuldu ya şu an kolumu zor kaldırıyorum ya yemek bile yiyemedim ya ilk defa canım yemek yemek istemedi hayret ?????????????

 45. Ee defnem kimin arkadaşıyım?
  Defnem iyimisin canım dün biraz keyifsizdin..

  Kız diloş evin tüm perdelerini çıkardım yıkadıkdan sonra tekrar takdım??..tüm camları sildim..kapılarda..avizleri hepsini teker teker temizledim..yerleri her yeri sildim süpürdüm..yani aklına gelen her işi yaptım???????

 46. Ay ALEVİM hoşgeldin hemşerim demek iştahın kesildi kız kıyamet alameti mı yoksa bu???

 47. Defne hemşerim ben de özledim seni canım ay bu gün temizlik vardı gelemedim ya bayram temizliği işte bayramda bizim ev dolar taşar ya cok müsafir olur bizde yemekler tatlılar her şey yaparız yer oturmayız hiç ya ????

 48. Alev kader ortağım??
  Kız aynen aynem annem de çalış çalış spor olur diye söyleniyor???
  Kız hayret sen ve yemek nasıl buluşamadınız..siz iki aşık gibisiniz?????
  Ayy perde dimi..bende nefret ediyorum boynum kollarım kopuyor..kız napalım bezde boyumuzu keselim??????

 49. Ay defnem ola bilir ha benim iştahımın kesildiği 40 yılda bir olur da ?????bu 3 gün böyle olcak kesin ha 1 gün gecti iki gün kadı hadi bakalım sayılı gün tez gecer inşallah ?????

 50. HAZALIM bu seneyi çok sıkıntılı geçirdim Ailemden ötürü ama takıntı yapmamaya çalışıyorum
  Senin de okulun bitti gözün aydın??
  ???
  Dilekcim bana ev işleri hiç koymaz. Bız birde tarla işi yaptığımız için yoruyor profesyonel ev kızı olarak yetıstırıldım ben evvel Allah ;)

 51. Ay hazal hiç fena olmaz ha zaten düştüm bir de perdeyeyi dakayım der gen pencerden düştüm ha benle berber perdenin kornişleri de geldi bir de yeniden düzeltip taktım ha öldüm öldüm resmen ha ?????????

 52. Allah yarımcın olsun Defnem.içini ferah tut birtanem…sağol Defnem?evet bu seneyide bitirdim..artık git gide dahada zorlaşacak derslerim..

 53. Kız pencereden mi düşdün?..kız kaçıncı kattdan..gerçi şaşırmamak gerek ama neyse..kız iyisin dimi??
  Kız bende masanın üzerine sandelya koyub onunda üzerinde perdeleri takıyorum..ama alevim fena yükseklik fobim var benim..takana kadar dizlerim titriyor..

 54. Ay hazalim alevim siz bittiniz ya ?????
  Defnem ben ev işlerini sevmem ama hergün yaptığım için çabuk bitiririm bide bi başladıysam artık ısınırım ve çok çabuk yapar bitiririm yani bana zor geliyor ama başlasam hemen geçiyor ??????

 55. Ay defne tarla işi deme bana ya 15.16 yaşarım da büyük halamın köyüne tatile mi gittim çalışmaya mı beli değil ya yer sürdüm beledim ektim çapsını yaptım ay o tatili hayatta unutmam ha yani adı tatildi ha????????

 56. Alevim sen tatile gitdin güya??
  Kız sen tüm kışı evde tatil yapmışsın yazda köye giderek çalışmısın..yani senki tam tersi olmuş???

 57. Amin HAZALIM ailemin huzuru olmadığı için benim de yok
  Dün üzüntüden beyin kanaması geçirecektim nerdeyse fenalaştım.
  Evet her senen zor olacak ama daha da güzel olacak ??
  ???
  Ay ALEVİM geçmiş olsun kuzum ah bu sende kimin kem gözü var ?

 58. Kız hazal alt kattaydım da dış darafa düşmedim evin içine düşdüm ay Allah’tan yok bende yükseklik korkusu ya yok yok hiç bir şey yok zaten alışık bünye düşmeye ????????????????

 59. Ee ALEVİM ben 7 yaşımdan beri tarla,tapan bağ bahçe işleriyle uğraşıyorum Aydın tütün yapar ama siz yapmıyorsunuz demek muhtemel zeytincisınız
  Ben çalışa çalışa kas yaptım ?
  Hayvan sağmak tarla işi yapmak hobby gibi oldu. Vallahi billahi tarla işinin sigortası olsa çoktan emekli olmuştum ;)

 60. Hazal aynen öyle ya tatil olmadı ama güzel di ha cok çalıştım baya ???????

  Ay defnem allah yardımcın olsun ailene ve sana da Allah bol bol huzur sabır sağlık sahat versin en önemli si sağlık inşallah sağlık problemleri yokdur ya allah sağlık versin de gerisi bir şekilde allah izliyle düzelir inşallah Allâh yar ve yardımcın olsun canım???????????

 61. Tabi defnem ailenin huzur olmayınca normal olarak senide etkiliyor.
  Canım sıkma canını.kendine dikkat et birtanem??? her şey güzel olucak inşAllah?
  İnşAllah defnem bakalım.hocam bize eylül ayından itibaren zor bi dönem sizi bekliyor dedi..anlayacağın gözümüzü korkutdu?..ama ben seviyorum..varsın zor olsun.sonuçda kolay değil tıp?..

  Alevim kız bende korktum dışarıya düşdün diye..kız tabi bünye alışkın yapıcak bişey yok???

 62. Defne evet bizde zeytin işi canım zeytin toplarız falan ay ben bir kere inek sağayım dedim tekmeyi yedim ama keçi ve koyun sağarım ama onlardan da az tekme yemedim ya ???????????? ay defne maşallah sende de yok yok ya nazar değmesin canım ??

 63. Kızlar ben hiç tarla işleri yapmadım..köya gidiyorum yazları.gidicede babamla giderdik dedemin tarlasına ama hiç çalışmadım..babam söylerdi zor olduğunu hep..

 64. Alevim kız bende inek sağdım?..sağıyorum sağıyorum gelmiyor süt en sonunda babaannem kız çekil o öyle yapılmaz diye öğretdi??

 65. Ay hazal emir de ömer gibi öküz kız ma ha ama erkek milleti değil mi al birini vur ötekine ben de sabah ömer erken gele perdeleri tak dedim gidi iftara kadar anca geldi ben de ben bu kadar yoruldum nerdesin dedim oda geveledi ben de peki öyle olsun dedim o da özür falan diledi benim sevgilim yapar dedi sen aslansın koçsun dedi ben de sen öküzsün ama farkında değilsin dedim ay şimdi de trip atıyorum konuşmuyorum hiç burnu sürtsün biraz oh olsun ona ???????????????????????????

 66. Aynen alevim erkek milleti işte?
  Emirde bana aferin çalış çalış.diye dalga keçiyor?..kız bende şimdi senin gibi trip atıyorum?.arıyor açıyorum tl konuşurken anladı sesimden trip atdığımı..emirde hazalım bu ne hal triplere bak..bende ee sende bu kadar öküz olmasaydın diye kapatdım tl???..
  Kız gönlümüzü alana kadar barışmak yok tamam mı???

 67. Sen şanslı takımdansın HAZALIM ?? bazı insanlara gerçekten güzel yazılar yazılıyor
  Kimine de benim gibi cehennem azabı yazılıyor.
  Özellikle bu sene ölmeyi çok istedim hiç keyif alamıyorum hayattan. Sürekli burnum kanıyor geceleri
  ALEVİM bende yok yok?Kız ablamla beni annem Amazon kadınları gibi yetiştirdi bizim oralarda kız çocuklarına kimse acımaz Ekin biçmek de dahil her işi yaparız ben öyle güzel ekin biçerim kı biçerdöver gibi ?
  Şehirde hanfendi köyde işçi ;)
  Taşı sıksam suyunu çıkarırım evvel Allah ??
  Ama biliyor musun öyle zor günler geçirdim kı keşke ailesiz buyuseydım yada evlatlık olsaydım zengin bı ailem olsaydı dedim hep. Çok mutlu ve harika bı anne baba da büyüdüm ama hiç mutlu olmadım hayatım zorlu olduğu için hep isyan ettim..

 68. Biz bu kadar çalışalım yorgunlukdan ölelim..bunlarda bizle dalga keçsin yok öyle..gönlümüzü alana kadar barışmak yok?????

 69. Kız ALEV bu Ömer içgüveysi olarak postu serdi sizin eve??ee baktı cennet gibi Aydın mis gibi ev..
  Kız abinler işgillenmıyor mu ondan yengenin kardeşinin oğlu dimi Yengen teyzesi omerın?

 70. Tamam kız barışmak yok şimdi ömer bana tatlı getirip duruyor ki af edeyim biliyor tatlıya hayır diyemiyeceğimi ama ben hiç takmıyorum ya sürünsün biraz oh öküz onun yanında kibar kalır arnav kılıklı ?????????

 71. Ay yengemin kuzeni defne yok kız bizim eve kapak atamaz o abimler evde cok olmuyor ya ev arıyor zaten yakında çıkar ramazanı bekliyor ee bir zahmet artık gitsin gendine ev tutsun artık bizim evde cok kaldı o gitmese ben kovarım artık?????????????????????

 72. Keşke defnem keşke söyledğin gibi şanslı takımda olsaydım..
  Evet tarla işleri yapmadım kuzum ama.öyle zor zamanlar keçirdim ki?.
  Aynen defnem bazen hayat insanı öyle şeyler gösteriyor ki insan son çare ölmek istiyor..neden yaşıyorum ki ben bu hayatda diyesi geliyor..
  Ne diyelim Allah yardımcımız olsun birtanem??.valla bazen ağlayarak isyan etmişliğim bile oldu?

 73. Kız en zayıf noktandan vurmak istiyor senin alevim..tatlı alıyor sana???..kız kanma biraz süründür öyle kolay değil..
  Mesela ben kocaman gülleri çok seviyorum ama emir bana alırsa yine affetmem?????

 74. Ay kızlar öyle demeyin ya ben hep derim ki bundan daha kötüsü de vardır hep şükür etmek gerek Allâh insana biraz dert verir ama sabrını güzelliğini de verir ya hani düşünüyorum Afrika da açlıktan ölen insanlar var savaşlar yüzünden ölen çocuklar var bizim yine başımızı sokacak evimiz var en azında bir lokma kuru ekneğimiz var buna da şükür allah’ım ??

 75. Haklısın alevim tabi şükr etmek önemli..zaten isyan ediyorum sonra pişman oluyorum??..ne bileyim alevim hayat işte insanı herşeyi yaptırıyor..

 76. Yok kız af edermiyim hiç isterse tahinli pite getirsin ama yinede af etmem ki tahinli pideye hayır diyemem off getirse bile olmaz off etmem ??????????????kız hazal gül mü bana en son getireceği şey güldür önce yemekten başlar ?????????

 77. HAZALIM benden ıyıymıssın yine de kuzum en azından şehirde büyümüşsün görgülü ve eğitimli
  Kız ben ilk şehre gittiğimde ne çok zorlandım yol bilmez ız bilmez üniversite okumak,ev bulmak iş bulmak tam çileydi ailem hiçbir konuda ilgilenmedi işimiz var diye bak evinden gidip geliyorsun okula seni karşılayan annen var. Ay ev arkadaşı bulabilır miyim acaba demıyceksın hiçbir zaman sen gibi olsam zil takardım??
  ???
  Alemsin Alevim hee bulsun ev bakalım ne kadar güçlü Ömer ??şükür önemli haklısın
  ???
  HADİ İYİ GECELER SİZLERE KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ..

 78. Kız hani kocaman kırmızı güller oluryaaa çok severim bi kere almışdı odama sığmıyordu???..
  Yani onu alsa bile affetmem?
  Kız ömer seni nede iyi tanıyor yemeklerden başlıyor..

 79. Hazalım haklısın da hayatı yaratan Allah hayat isyan etmek allah isyan etmek ben de cok sorduğum oldu annem öldüğün de allah neden ben diye ama sonra anladım allah en büyük imtihanın da bile güzelikler verir şükür ki böyle affedi rabbimiz var ???cok şükür ???

 80. Allah rahatlık versin canım hemşerim yarın bundan daha güzel bir gün olsun senin için ??????

 81. Canımın içi defnem valla senin hayatın çok zor keçmiş?
  Kıyamam sana birtanem???
  Ama defnem şanssız oldukdan sonra köy şehir yer mekan tanımıyor..
  Allah yarımcın olsun cantanem??
  İyi geceler Allah rahatlık versin görüşürüz inşALLAH güzelim??

 82. Ben kasımpatıları severim en çok büyük zaafım var kokusu mest ediyor beni ??
  Hadi kaçtım

 83. benimi bekledin elevcim nasilsiz kizlar ben geldim ve kasiyorum bana soylemek istediyiniz bisey varmi

  1. ay kizlar ablamin yalnis sozcuklerin tuzetiyeyim???benimi bekledin alevim ve nasilsiniz kizlar ben geldim ve kaciyorum bana soylemek istediniz bisey varmi???demek istedi kizla???

 84. Hasret ablam selam merhaba gül gül dedin resmen ya biraz kalsaydın bari nasılsın ablam iyisindir inşallah ya esna ablam nerde ablam ?????

  Defne evet ya bayılırım kasımpatıya papatya ? da cok guzel kokar ama gül favorim ???????????

 85. Esna ablam ya kusme sen nereye istersen orya yazarım söyle yeter canım ablam ?????????????

 86. Kimse yok kalıba ben de kaçar iyi geceler tatliş uykular dilerim ben rüyamda perde görürüm kesin siz de perde görmeyin dileyiyle öpüyorum canlarım???????????????????????

 87. GİZEMİM??
  İYİM SEN NASILSIN TATİLE GİRDİK ARTIK ŞİMDİDEN TATİL NASIL GİDİYOR HADİ ÖPTÜM SENİ??

 88. alevim ya onedemek kiz ya????sen nereye bende oraya ???ya bos ver????canim size kusermiyim ben ya????nese kizlar iy geceler allah ratlik versin anlasilan ablosum rat burakmiyor ya beni bana bugunluk musade???????iy geceler kizler hersey icin tsk canlarim benim????iy geceler allah ratlik versin ben kacar???

 89. İyi geceler esnosum???

  Naz ablam hoşgeldin nasılsın bugün ugramadın işin mi vardı ablamm??

 90. Bende bugün biraz temizlik yaptım ama daha çok var ancak birkaç güne hepsini bitiririm?

 91. Şian tv izliyorum hazal hemde eski bir dizi cennet mahallesi kanal gezerken tesadüfen gördüm ben çok severdim o diziyi eski bölümlerini izlerken bile keyif alıyorum??

 92. Kız 15 sene olmuş sen hala o dizyi mi izliyon??????..tabi bende seviyorum.pembe kacısnı??
  Kız bende kanal d gaip dervişi izliyorum???

 93. Bilmem ki dunürüm sen bisey bul
  Naz ablam az önce burdaydı şimdi nerde ki
  Diloşta uyumuş olabilir

 94. Hazal kuzum şimdi sahur hazırlamaya gitmem gerek bir saate gelirim ama uyumazsan tabi??????

 95. Canım ben orta okuldan iyi çizimler yaparım..
  Kız evet öküz çizimi yaptım emire gönderdim bak senin çizimini yaptım diye???????

 96. Kız 1 saatem mi..kız tamam daha erken gelmeye çalış ama..artık uyuyana kadar beklerim..yazmasamda anların uyudum diye.

 97. Kaldım kendimle baş başa????
  Kimse yok???????..
  Yanlızıııııııım????
  Siteeeeeee beniiim???????????????????????????

 98. Kız diloş.sahur yaptın ama tutmuyorsun?????
  Hoşgeldin güzelim?

  Hoşbuldum naz abloşum????

 99. Iyi geceler prensesler
  ben uykuya gideyim yoksa kapiyi kapiycak uyuyamiycam
  opuyorum hepinizi

 100. Ay hazalim hiç sorma ya bende 8 gün sürüyor ya ??????kız babam anlamasın diye sahur yapıyorum ya ne yapım ???????

 101. Hazal hazal hazal hazal hazal hazaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllll gitmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ya ????????????

 102. Kız 8 gün mü???..kız fazla sürüyor sende haa..bende 4 gün sürüyor..kız aynen bende öyle yaparım hep babam anlamasın diye yalandan sahur yapardım???..bide güya oruç tutarmış gibi açım açım diyordum????..
  Bende başda 2 gün tutamadım emirde bana oruçlusun dimi dedi. Bende evet oruçluyum dedim yalandan.????????

 103. Hadi ya benim iki erkek kardeşim biliyor sonra hep beni tehtit ediyorlar ya ama.ben söylerseniz gebertirim sizi diyorum sonra benin ayıbın değil sizin ayibiniz diyorum susuyorlar ?????

 104. Ama ya ben bu sefer çok çabuk oldum ya benim daha vardı şeytan işte ya tutmayayım diye çabuk oldum ya ben 4 5 gün olursa çok.guzel olur dedim ama.yine 8 oldu belki 9 bile olur ?????

 105. Kız diloş nerden biliyorlar her ay söylüyormusun???
  Haa tabi her ramazan da mı???.anlıyorlar..

 106. Kız ne söylemesi ramazanda yiyorum bunlarda görüyor niye yiyon diye bende istersen açıklama yapım diyorum sonra anlıyorlar ve susuyorlar ???????

 107. Kız ramazanda bitiyor sen artık tutamassın..kız şeytanla ne alaksı var??..napalım olması gerekiyormuş oldu?..kız sende fazla sürüyormuş..bende 4 yada 5 bitiyor..

 108. Kız ben de çok sürüyor ya ?????????delirdim resmen zaten bu gidişle artık tutmam herhalde son ya tutar ya tutmam ya ???

 109. Kız bende öyle tahmin etmişdim zaten???????..şimdiki çocuklarda her şeyi anlıyorlar?????

 110. Öküzler işte iki tane öküz hele büyük öküz beni sinir ediyor bugün yine öyle kavga ettik var ya ???????küçük öküz benim sözümü dinliyor sinirlendiğinde benden başka onu sakinlestiren yok???????????

 111. Doğru suç bizde değil ya zaten kazaları tutuyorum 3 aylar var ya ramazandan önce iki ay pazartesi ve perşembe günleri oruç tutuluyor bizde o zaman tutuyoruz ??
  Almiram hoşbuldum canim sende Hoş Geldin ?????

 112. Afiyet bal şeker olsun ablalarin güzeli????ablam ya bana çooook sıcak geliyosun sen niye acaba sanki öz ablam gibisin?????

 113. ALMIRAM COK SAGOL KARDEŞIM BILMEM ACABA NIYE GUZELLIM BIR INSANI NASIL GORMEK ISTERSEN OYLE GORURSUN GUZELLIM ??

 114. Yok valla ablam gerçek bugün oldu ama bisey olmadı belini incitmiş biraz sagol canlarım..??

 115. Almiroum kuUm annene çok keçmiş olsun????kız sen dal sorun değil ben gerekirse çıkarırım seni??

  Naz ablaaaaam afiyet bal şeker olsun..ablaların en güzeli canım ablam?????.

 116. Kızlar ben kaçar ya ezan okundu benim uyumam lazım zaten kaldı 4 gece gece kuşu olayım sonraki geceler artık 1e kadar uyumayacam ya?????

 117. Sağol ablam ???hadi kaçtım ?????ay kaçamıyorum ya dün ruyamda batuyu gördüm ya pislik herif ??????

 118. Kız anlatmasam çatlarim ya ????naz ablam batu beni sevdigimdi ama.pislik sevmiyordu benle oynuyordu ????

 119. Naz ablam hiç sorma ya 2 3 gün sonra gelicek ondan gördüm ya bide biri benim yanimda birisinden bahsederse ilaki rüyamda görürüm ya bende böyle bir huy var ????
  Hazal demek beni kovuyon ha gittim işte ????

 120. Ay hazal ya alemsin kız emire deki niye rüyama girmiyon oda delirdi aşkım galiba ya ????????????

 121. Evet kovuyorum diloşuum hemen siteyi terk et?????????
  Kız şaka yapıyoruz işte alınmaa????kız anlatsana batuyu nasıl gprdün rüyanda..

 122. Geldim ballar sahur bulaşıklarıni yikadım dislerimi fırçaladım abdest aldim geldim???

 123. Ay hazalim ne alınması ya kız zaten gidicem ninem bağırıyor yaşlı işte ????????kız anlatması çok uzun ya pislik rüyamda bile bana işkence ediyor ?????

 124. Naz ablam her gün annemle babamla kardeşimle beraberim ama onları görüyorum???
  Emoşuda görmek istiyoruum.merak ediyorum nasıl görücem diye ondan yoksa her gün görüyorum canlı canlı????..

  Almiroş afiyet olsun?

 125. Sagol hazoş????hozoş sen sahur yapmadın mı kız yoksa kilo vericem diye kendini aç mi bırakiyosun?????

 126. Ay hakkaten bu sefer ben kaçar deli ninem bağırıyor ?????hadi hepinize iyi geceler öpüyorum sizi ???almiram batuyla ilgili bir şey merak edersen hazal her şeyi biliyor o sana anlatır canim ???

 127. Allah iyiligini versin Hazalcim sende yatmadan Emoşşş ne olur ruyama gelde oda kosa kosa gelir ???

 128. Kız almiroş eve kilom için bir günden bir sahur yapıyorum..demin sadece su içdim??..kız ben çok açıkmıyorum sorun olmuyor yani benim için..

 129. Kizlar ben yarin Su su diye inlerim niye diyerseniz canim tursu cekti bende tursu yedim vallah ????

 130. Batuyu diyorsun dimi..
  İlk önce fean çocuk değildi..ama tam bi oynayan tip vardı??..bide askerlikde kurşunlarla yazılar yazmış ona gülmüşdüm??..
  Kız daha düzelmedi kuzenimi yakalamıyorum ki??..

 131. Yok şu anda emire kızgınım ablam şimdi gelmesin rüyama?..
  Ablam sen napmısın?o zaman yarın papağan gibi su su su diye söylersin?

 132. O zaman iyimiş hazoş ama bari iftarda ye valla ben iftarda tika basa yiyorum kiloda almıyorumm????üstune üstlük 2 kilo vermişim????

  Naz ablam keşke yemiyeydin inşallah susamazsın ama üzerine 2 bardak çay iç çok susamazsın çay susuzluğu giderirmiş annem öyle söyler?

 133. He valla almiram artık bende diyete giricem ramazan bitsin..

  Evet ablam????

  Kızlar hadi kaçdım artık iyi geceler???

 134. Naz ablam sen birak şu sigarayı onun faydası olmaz sana???beni dinle çay iç.☕☕☕☕☕??

 135. İnşallah birgun olur ablamm???Ablam burda ezan okundu namaz da kıldım artık uyuyayım yarin işler beni bekler Allah rahatlık versin ablam iyi geceler?????

 136. HERKESE
  ????
  HAYIRLI
  ????
  KANDİLLER BOL BOL DUA EDİN KIZLAR SİZLERİ SEVİYORUM???


  ..
  .
  NASILSINIZ
  ?????
  PRENSESLER
  ?????

  ..
  .
  KıZLAR RABİŞİMDEN? HABERİ OLAN VAR MI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu