Gelinim Mutfakta

10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Altın Final Haftası 5 Gün]

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma günün birincisi ile Cuma puanları sonucu açıklandı! 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bu hafta en fazla çeyrek altını kim aldı? Bugün çeyrek altını kim aldı 10/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 10 Haziran Puan durumu sonucu Bugün kim birinci oldu? Cuma Nursel Ergin kaç puan verdi? Toplam puanlar da kim önde? 10 Haziran Cuma puanları sonucu bugün çeyrek altını kim kazandı? Cuma altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Cuma Günün Birincisi ve Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Puanları %100 netlik kazandığına, gözler en fazla puanı alanı elde eden geline değil, bu hafta en faza çeyrek altını alan gelinin üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Toplam puanların best of yarışmasında öneminin olmadığı, bunun yerine ise en fazla çeyrek altın alanın çok daha ön planda olduğu yarışma programında, dikkatler günün sonunda kazanılan çeyrek altınlara çevrildi.

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün 10 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 10 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Aslıhan ile Damla geçtiğimiz hafta beş aştın bileziği almak için eşti puanlar elde etti. Her iki yarışmacı da altınları eşit şekilde paylaşamadığı için altınlar best of finaline kaldı.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 belli olduğunda Aslıhan’ın elde ettiği puanlar ile Yeşim’in elde ettiği puanlar oldukça merak edilecek. Zira Yeşim ortalama puanlar alırken, Aslıhan kötü puanlar almasına rağmen şansının da yardımı ise üst üste aldığı çeyrek altın sayesinde şu an 25 bileziğe en yakın isim oldu.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

2021-2022 sezon finalinden yarışan dört yarışmacında Yeşim Öksüz, favori olarak gösterilse de henüz istediği çıkışı yakalayamadı. Bunun farkında olan Yeşim, kaynanasına rağmen bu sezonun şampiyonu olmak istiyor.

Damla bu hafta sadece bir çeyrek altın alarak 25 bilezik iddiasını korumayı başardı. Lakin Hasret henüz bir başarı elde edemedi. Kaynanasının verdiği düşük puanlar, Hasret’in gerilemesine neden oldu. Hasret de tıpkı Yeşim gibi kaynanasına rağmen, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda en yüksek puanı elde etmek için harekete geçti.

10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Nursel Ergin bu hafta finalinde, yarışmada ilk defa yaşanacak bir olay olduğunu şu sözlerle dile getirdi. İşte Nursel’in hafta finalinde günün kritikleri konuşulduğu sırada söylediği o sözleri; 

“950 bölümdür yarışmada olmayan bir şey olacak!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile Nursel Ergin, yarışmacıların heyecanlanmasını istedi. Kaynana Beyhan ne olduğunu çok merak ederken, olay çok geçmeden ortaya çıktı. Damla’nın nikah töreni yarışmada yapılacağı ortaya çıktı.

Bu hafta kaynanalar oldukça riskli puanlama yaparken, çoğu zaman gelinlerini bulamadılar. Özellikle Nurten kaynana gelini Hasret’e hep düşük vermesinden dolayı, Hasret çeyrek altın kazanamadı. Bunun farkında olan kaynana Nurten, bugün Gelinim Mutfakta 10 Haziran Puanlama sırasında en yüksek puanı gelinine vermek istiyor.

10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Yeşim ve Beyhan

Geçtiğimiz bölümde dört yarışmacının dördü de yemeklerini yapmada sorun yaşadı. Sosyal medyada bu konu gündem olurken, Altın finale gelen isimlerin hata yapması, bu yarışmacıların best of’a katılmasının doğru olup olmadığı tartışmaya açıldı.

Bu hafta sadece Hasret çeyrek altını kazanamayan gelin oldu. Dört hafta boyunca sürecek ve dört hafta sonucunda en fala çeyrek altını alan isim, 25 bileziğin de sahibi olacağı içi Hasret 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

Perşembe günü Yeşim’den 6, Damla’dan 4, Aslıhan ve Hasret’ten ise ikişer puanlar kesildi. Normal şartlarda bu durum oldukça hoş karşılansa da dört yarışmacının best of ya da Altın finale seçilen isimler olmasında dolayı, sosyal medya da şöyle yorum yapıldı. İşte o yorumlardan biri; 

“Bu nasıl best of ya! Yarışmacıların hepsi hata yaptı. En iyiler böyleyse, diğerlerini düşünemiyorum!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyiciler en iyi yarışmacıların hata yapmasının normal olmadığını, üstelik birden çok hata yapmasının da hiç normal olmadığını dile getirdi.

10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aslıhan 14 puanla günün birincisi, aynı zaman da çeyrek altının sahibi oldu. Aslıhan böylelikle ikinci çeyrek altının sahibi olurken, Hasret çeyrek altını alamayan tek isim olarak kaldı. 

Hasret bu hafta son bulmadan en azından bir tane çeyrek altını yakasına takmak için bugün Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Puan Durumu

Hafta başında Yeşim, Salı günü Damla, Çarşamba ve Perşembe günü Aslıhan çeyrek altını alan isimler oldu. Haftanın final puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonucunda Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma puan durumu sonucu (Toplam Puanlar) daha çok, bu hafta çeyrek altını alan yarışmacıların kimler olduğu daha fazla merak edilmekte.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Mevcut yarışmacılar arasında Aslıhan iki, Yeşim bir, Damla bir olmak üzere, çeyrekler sahibini buldu. Aslıhan iki çeyrek sayısı ile liderliğini korumaya devam ediyor.

Best of ya da altın finale katılan dört yarışmacıdan üçü, en az bir çeyrek altın kazandı. Tek kazanmayan Hasret de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak, bu haftayı kayıpsız kapatmanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Puan Durumu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Bugün 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Altın finalin ilk haftası geride bırakılacak. Şu an için ilk haftayı en kazançlı kapatan isim, şansının da yaver gitmesi ile Aslıhan oldu.

10 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Cuma Yeşim kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Hangi kaynana gelinine 5 puan verdi? 10 Haziran 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? 10 Haziran 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Puanları (10/06/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Damla: 4
Aslıhan: 1
Hasret: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Damla: => Nuray’ın gelini 5
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************
” 10 Haziran 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 1
Aslıhan: 5
Hasret: => Nurten’in Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hasret: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Damla: 1
Aslıhan: 5
Hasret: 4

*************************

Gelinim mutfakta 10 Haziran Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 3 4 1 1 1 10
Damla 4 5 1 5 1 16
Aslıhan 1 1 5 1 5 13
Hasret 5 1 1 4 4 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6-10 Haziran Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 60 + 10 = 70
Damla: 44 + 16 = 60
Aslıhan: 50 + 13 = 63
Hasret: 49 + 15 = 64
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 10 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
10 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 10 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 1
Damla 2
Aslıhan 2
Hasret x
TOPLAM 4

Gelinim Mutfakta 10 Haziran 2022 Cuma Fragmanı İzle

10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda toplam puanların değil, bu hafta çeyrek altını alan gelin ön planda olduğu yarışma programında bu hafta beşinci puanlaması ile son çeyrek altın da sahibini bulacak. İşte o anlara ait olan, Gelinim Mutfakta 10 Haziran 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. Aslıhan sana ekrandan katlanılmıyor Allah senle yaşayan insanlara yardım etsin damlaya rahmet okutuyorsun kibir kendini beğenmişlik bir havalar inşaallah kaybedersin

  1. damlanın iğrençlikleri çirkeflikleri varken aslıhana yaptığın karalamadan dolayı ağzın yamulacak Allahtan kork. orada diğer gelinlerin hepsi bir noktada anlaşılır ve uzlaşılır hanımefendi kızlar ama damla kapıya sokulacak kadın değil. o furkana ve kayınvalidesine Allah yardım etsin. yandılar yandılar ama iş işten geçti. bile bile göre göre başlarını yaktılar anne oğul. aslında herşeyi herkes görüyor ama anne oğlu seviyor diye ses çıkarmıyor.

 2. Gülten hanım sana diyecek birşey yok insan gelinini bu kadar mı aşağıya çeker yazık bu Hasret e ya bu koz zaten diğer kayınvalidelerden çekiyor birde sen varsın bu kızı bitirdiniz ya yazık

 3. aslıhanın fırına girmemiş girse bile hiç kızarmamış ve fazla doldurulmuş pilavından eksi puan kesilmediğine dikkat eden oldu mu? yeşim 6 puan kesildiğinde salyalarını sağa sola saçan tipler neden sessiz kaldınız? hani haktan yanaydınız? aslıhandan neden puan kesilmediğini neden sorgulamadınız ha şeytan dostları sizi!

  1. aslıhan için sizin salyaniz akıyor yeter başkalarından ne istiyorsunuz
   zaten konu Damla olunca bir ağızdan yağdırıyorsunuz kötülüyorsunuz
   Damla dışındakilere bir kişi ya söyler ya söylemez bütün karalamalar Damla ya damla nin güzel yemek yaptığını da atlıyorlar

  2. kesinlikle haklısınız,Damla ve Aslıhana torpil yapıldığını görmemek için lör olmak lazım.Hele bilhassa Nursel denen yaratığın yaptıkları.

   1. Nursel Damla nin hep hakkını yiyiyor damla sunucu yüzünden geçen hafta bilezikleri alamadı sunucu Aslıhan i destekliyor kolluyor koruyor aslıhan sunucu sayesinde orda sunucu korumasaydi çok tan elenmişti geldiği gibi gitmişti
    Damla kendi hakkıyla orda göndermek istediler başaramadılar
    hasret ve damla nin hakkını yiyiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu