Zuhal Topal'la Sofrada

10 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı?

10 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 6-10 Haziran tarihleri arasında yarışan yarışmacılardan en fazla puanı alan kişi yada kişiler, Yemekteyiz 10 Haziran Puan Durumu sonucuna göre büyük ödül olan 15.000 TL’nin sahibi olacak. Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Haziran Cuma Kim Kazandı? 10 Haziran Cuma Yemekteyiz Puan Durumu sonucu belli oldu mu? İte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimizin devamında izleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Haziran Cuma Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Hafta içi ekranlara gelen yarışma programında, bu hafta yarışan yarışmacıların performansı beklentilerin altında kaldı. Geçtiğimiz hafta 45 ve üzerinde puanların verilirken, bu hafta iki yarışmacının puanları 30 puanın altında kaldı. 

10 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Fatma ve Metin Kazandı
10 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

Bugün son yarışmacı Halil Onat’ın yarışması ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu haftanın birincisi olan isim %100 beli olacak. Zira Son yarışmacı Halil’in de alacağı puanlardan sonra, beş yarışmacının toplam puan durumu ve sıralaması belli olacak. 

Hafta içi yarışan yarışmacılar rakipleri açıktan puanlama yaparken, sunucu Zuhal Topal puanlarını gizli veriyor. Bizleri yakında takip eden okurlarımız ise Zuhal Topal’ın bu hafta verdiği puanları önceden öğrenecek. Dolayısı ile bugün Zuhal Topal kim kazandı sorusunun cevabını da önceden öğrenecekler.

Hafta finalinde yarışan seramik tasarımcısı olan Halil’in menüsüne gelecek puanlardan sonra, 10 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Haftalık puan durumu sonucu ile haftanın birincisi olan yarışmacı kesin olarak belli olacak. 

10 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

Haftanın ilk bölümü 6 Haziran tarihinde ekrana geldi. Haftanın final bölümü ise 10 Haziran Cuma günü TV8 ekranlarına yarışacak olan Halil İbrahim Onat’ın yarışması ile ekrana gelecek. Son yarışmacı Halil’in puanları ile bu hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Haziran Toplam Puanlar sonucu netlik kazanmış olacak.

Bu hafta tüm yarışmacıların gerek performansı, gerekse yaptığı yemekken beklentilerin çok ama çok altında kaldı. Önceki haftalarda 47 puanla haftanın birincisi olduğu düşünüldüğünde, bu hafta 15 puan alan yarışmacının olması dikkatlerden kaçmadı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 10 Haziran Cuma Kim Kazandı - Fatma ve Metin Kazandı
Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Haziran Cuma Kim Kazandı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Haziran Cuma Toplam puan durumu öncesinde, Pazartesi günü yarışan Fatma Pişkin ile Perşembe günü yarışan Metin Ayaz’ın aldığı 33 puanla iki yarışmanın eşit puanlarda olduğu görülüyor.

Bu hafta son yarışmacısı olan Halil de Fatma ile Halil’in aldığı yüksek puanlarının farkında. Halil basit ama lezzetli menüsü ile 10 Haziran Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucun da 34 ve üzerinde puanlar alıp, birinci olmak istiyor. 

10 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim kazandı sorusuna en yakın isim Fatma Pişkin ile Metin Ayaz oldu. Her iki yarışmacının da aldığı 33 puandan dolayı bu hafta eşitlik söz konusu.

Yemekteyiz Bugün Kim Kazandı

Fatma Pişkin Kazandı

TV8 Yemekteyiz Kim Kazandı

Pazartesi günü yarışan Fatma Pişkin Kazandı

10 Haziran Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (Toplam Puanlar)

  • 6 Haziran Pazartesi Yemekteyiz Puanı (Fatma Pişkin) = 34 Puan
  • 7 Haziran Salı Yemekteyiz Puanı (Gülay Yıldız) = 22 Puan
  • 8 Haziran Çarşamba Yemekteyiz Puanı (Öznur Demir) = 14 Puan
  • 9 Haziran Perşembe Yemekteyiz Puanı (Metin Ayaz) = 33 Puan
  • 10 Haziran Cuma Yemekteyiz Puanı (Halil Onat) = 23 Puan

10 Haziran Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar sonucuna göre; Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Haziran Cuma haftalık puan durumu sonucu belli olacak. Son yarışmacı Ahmet Özyer’in puanlarının verilmesi ile 10 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı belli oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Haziran Cuma 2022 Cuma Fragmanı

6-10 Haziran haftasında, bugün 10 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? sorusunun cevap bulacağı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Haziran 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu