Gelinim Mutfakta

10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe günün birincisi açıklandı. Bugün çeyrek altını kim aldı? 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 10 Haziran Perşembe bugün kim birinci oldu? Perşembe çeyrek altını kim aldı? 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hangi gelin birinci oldu? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu  haberimizin içinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 2 Eylül Perşembe Günün Birincisi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe Puanları ve puan durumu sonucunun %100 açıklandığında gözler en son sırada olan gelinde olacak. Şu an için gelinlerin puanları birbirine yakın olsa da bugünkü verilen puanlama ile yarışmadaki denge kesinlikle değişecektir. 

=> Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Perşembe Çeyrek Altını Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Aysun artık çeyrek altını almak için son bölümde her ne kadar harekete geçse de son anda kaynana Neriman’ın verdiği 5-1-1-1 puanları sonucunda çeyrek altının sahibi bir anda Yağnur’un oldu. Yağnur böylelikle bu hafta ikinci çeyrek altınını kazanan isim oldu. 

=> 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Ayten ve Yağnur’un bu hafta çeyrekleri aldığı, Seda ve Aysun’un ise hiç çeyrek altını kazanmadığı bu hafta Aysun bugün 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup büyük sezon finalindeki ilk çeyrek altınını kazanmak istiyor. 

=> 24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 10 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 17 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Ayten sadece bir puanla çeyrek altının kazanan taraf olurken, Aysun kuşatan sadece ve sadece bir puanla çeyrek altını kaybeden taraf oldu. Aysun ikidir çeyrek altını kıl payı kaçırdığı için morali oldukça düştü.

=> 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Ayten günün birincisi olmayı beklerken kaynana Neriman’ın riskli puanlaması sonucunda çeyrek altını hiç ama hiç beklemeyen Yağnur’a gitmesinden sonra Ayten bugün Gelinim Mutfakta 10 Haziran Puanlama sırasında gerek kaynanasında, gerekse başka kaynanalardan yüksek puan alıp ikinci çeyrek altını bugün kazanmak istiyor.

Yarışmada oldukça tecrübeli olan Aysun Kuşatan, Ayten’in aldığı içi çeyrek altını kendi elleri ile verdiğini, bu sebeple bugün 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması öncesinde kendi yemeklerine benzer yemek yapan Ayten’in foyasını ortaya çıkarmak için araya paravan koyması dikkatlerden kaçmadı

10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An

Aysun Ayten’in kendisinden fazla puan almasına sinir olduğu için programda paravan getirmesine kaynanası Nurten’den destek gelirken, diğer kaynanalar bu durumu eleştirdi. Aysun ise neden paravan koyduğunu şu sözlerle dile getirdi. İşte Seda’nın kaynanasına söylediği o sözler; 

“Artık bana bakarak benden yüksek puan almana müsade etmeyeceğim!”
Yarışmacı Aysun

10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu - Aysun

Sözleri ile Aysun hakkını aramaya çalıştığını ifade ederken, Ayten de “İzle ve gör. Ben bu paravana rağmen çeyrek altını alacağım!” diyerek Aysun’un hamlesine karşılık hamle yaptı. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında Aysun mu? yoksa Ayten mi çeyrek alacak? Bekleyip göreceğiz. 

Bugün Gelinim Mutfakta 10 Haziran Puanlama sırasında kaynanaların verdiği puanlara isyan eden Seda “17 dakika önce koydum” diyerek tepki gösterirken, kendi kaynanasının verdiği 5-1-1-1 puanlamasında yada 5-1-2-2 puanlamasında hep kendisini bulmasını unutmuş.

10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu haftanın ilk çeyrek altınının Yağnur alırken ikinci çeyrek altını Ayten kazandı. Üçüncü çeyrek altını yine Yağnur kazanırken, bugün Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe puanlaması sırasında çeyrek altını alan gelinin kim olduğu alt kısımda açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe Puan Durumu

Büyük sezon finalinin ilk hafta finaline adım adım yaklaşırken bugün 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verilecek. Gözler ise günün sonunda ortaya çıkacak olan Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe Puan Durumu sonucuna hangi gelinin birinci sıraya çıkacağı ve hangi gelinin çeyrek altını kazanacağında olacak.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe Puan Durumu Belli Olduğu An Aysun

Seda Sayan; Pazartesi en yüksek puanı Yağnur’a verirken, Salı günü en yüksek puanı Aysun Kuşatan’a verdi. Çarşamba günü ise en yüksek puanı yarışmacı Seda’ya verdi. Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 10 Haziran puanlaması sırasında en yüksek puanı hangi geline vereceği şimdiden merak konusu oldu

Büyük sezon finalinde çeyrek altınların sayısına göre 4 hafta sonra 20 bilezik sahibini bulacak. Bunda dolayı bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin 20 bilezik için kimisine göre ilk kimisine göre ikinci hamlesini yapacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bugün 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu sadece Seda yada Aysun için önemli değil. aynı zamanda Yağnur içinde itibar meselesi oldu. Şu an en fazla çeyrek altını kazana Yağnur adım adım çeyrekleri kazanıp rakiplerin kendisine yetişemeyecek kadar fazla çeyrek altını alıp rahat bir sezon finali geçirmek istiyor.

Seda Sayan Perşembe günü en yüksek puanı kime verdi? 10 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? bu hafta Perşembe çeyrek altını kim aldı? 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? Bugün çeyrek altını kazandı? Tüm bu soruların cevapları alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Puanları (10/06/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 4
Ayten: 1
Yağnur: 2
Aysun: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Seda: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 2
Yağnur: 5
Aysun: 1

*************************
” 10 Haziran 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 2
Ayten: 3
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 1
Aysun: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 4
Ayten: 1
Yağnur: 4
Aysun: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: 4
Yağnur:  5
Aysun: => Nurten’in Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 10 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Seda 4 3 2 4 1 14
Ayten 1 2 3 1 4 11
Yağnur 2 5 1 4 5 17
Aysun 5 1 5 5 4 20

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Mayıs) – Perşembe

*************************

Seda: 39 + 14 = 53
Ayten : 48 + 11 = 59
Yağnur : 41 + 17 = 58
Aysun: 44 + 20 = 64

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 10 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
10 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma Fragmanı İzle

10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda ortaya çıkacak olan son puan durumu sonucu %100 belli olduktan sonra gözler büyük sezon finalinin ilk hafta finalinde kimin haftayı birinci bitireceğine çevrilecek. İşte o anların kısa bir özeti olarak Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

32 Yorum

 1. Aysunu destekleyenler @A yazsin.
  Ayteni destekleyenler *A yazsin.
  Yağnuru destekleyenler $Y yazsin.
  Sedayi destekleyenlerse #S yazsin.
  Bakalim kimin destekleyeni daha çok.
  Benim oyum $Y.

 2. AYSUN SANKİ ŞEF OLARAK YARIŞMAYA GELDİ!..YAĞNUR VE SEDA 17 DAKİKA KALA KEKLERİNİ FIRINA ATTILAR KENDİSİ YEDİ DAKİKA KALA FIRINA ATT!..BANA SÖYLER MİSİNİZ AYSUN’UN DEĞİ GİBİ 7 DAKİKADA KEK Mİ PİŞER!…BİR DE KENDİ KEKİNİN GÜZEL PİŞTİĞİNİ SÖYLÜYOR!..YAĞNUR’UN KAYIN VALİDESİNİN PUANLAMASINI DA ANLAMADIM GİTTİ!…

 3. YA HAKİKATEN BU PROGRAMIN TADI KALMADI!..SIRF ŞU AYSUN TÜZÜNDEN PROGRAMI İZLEMEK İSTEMİYORUM!RESMEN EKRAN KİRLİLİĞİ!..KAYINVALİDESİ DE KENDİSİ DE!…KENDİNİ ÜSTÜN GÖRMELER FELAN!…

 4. Bunların nesini destekliyorsunuz anlamıyorum. Aysun da Yağnur da Seda da hepsi ego patlaması. Çen çen bağır çağır, yok ben böyleyim ben şöyleyim. Saygı yok

 5. Aysun finalda ekranlara oynuyor finaldaki bileziği yağnur alır içinde oynar seni çok seviyorum yağnur işçiler

 6. Yarışma programı olmaktan çıktı. Şov programı. En başarısızlar sözde finalde sadece görsellik

 7. Kendini begenmis aysunu getirdiler en fazla bilezik Alan 4 gelin gelmeliydi yarismaya Ben ayteni destekliyorum insallah. O alir

 8. Aysun ve Ayten keki fırına çok geç attılar.3-4 dakikada kek pişmez.Nilgün ve Neriman hanım taktik yaparak hatalı puan verdiler.Bu anlaşıldıki lezzete puan veriimediği bir defa daha ispatlandı.SEDA gelin bu konuda çok haklı.Ama yapacak bir şey yok.Aysun puanları haybeden aldı.

 9. HAKİKATEN BU PROGRAMA AYSUN VE KAYIN VALİDESİ ŞOV AMAÇLI BU PROGRAMA GELDİLER!..CAR CAR BAĞIRMAKTAN BAŞKA YAPTIĞI BİR ŞEY YOK!..

  1. Doğru söylüyorsun allah belalarını versin . İki pislik gitti esrayla fatma 4 pislik geri geldi .aysun ,kaaynanası, yağnur, kaynanası terbiyesiz mikroplar.aysun birde övünüyorki halk beni anketde seçti diye ,ne anketi ya ortada anket diye birşey yok uydurma kimsenin öyle bir anketten haberi yok .seda sayan geri getirdi onları ve verdiği puanlarlada destekliyor aysunu yuh size dönme dolaplar haysiyet utanma diye bir şey kalmamış inşallah finali kazanamazlarda arkalarına baka baka evlerine defolur giderler.bir dahada dönüşleri olmaz. Yazık hepsi bir olup kalender aytene yükleniyorlar,negahanda beraber ,utanmaz palavracı yalancı negahan seni sen varlıklı zengindin kaldığın şehrin yarısı sizindi de niye gelininin altınlarını istiyorsun yağlarını aldırmak için yalanmı gelinin söyledi altınları istediğini yalan o studyoda suratına falan bakım yaptırma palavra senorya kanal D den çıkıyor parası dur bakalım sen hayatında kendi paranla suratına bakım yaptırdınmı yaşın gelmiş 65 lere senin bakımla ne işin var be moruk yuh sana

 10. Yanlış toplamayın aysun 64 siz 65 yapmışsınız 1 puanın jile önemi var kimsenin hakkına girmeyin 😡😡

 11. Bu yarışmanın formatı değişmeli,gelinler yemek yaparken ,Kaynanalar odada ne konuşulursa duyuluyor,Kaynanalar puan verirken gelinler orada bulunmamalı,sürekli tüyolar.böyle olmaz, ayrıca Kaynanalar,sadece ekrandan gôrmeli ,Aysun 25 bilezik kazandı niye 30 diyor uyarılmalılar, Zeynebim altın listesinden adını kim sildiyse büyük saygısızlık,Format Değişmeli

 12. Gelinim mutfaktanin En çok güzeli, en çok tatlısı prensesi , kraliçesi Güzeller güzeli Gelini AYTEN♥️ Birtanedir 👍 Ama Neriman hanım her yemek puanında gelinini yakıyor bunun
  için şansliliğa uğruyor Ayten Gelinlerde Aysun Nurten Yağmur Nilgün Nagehan Seda Oklarını Aytenime kuşkulayiblar
  Aytencim seni çok seviyorum Sana güveniyorum canım sen
  yaparsın biliyorum Hepsini 😠 Yak geç kazan Yanındayız her zaman ❤️🇦🇿🇦🇿 Azerbaycandan Selamlar Sevgiler ❤️🙋

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu