Zuhal Topal'la Sofrada

10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Çiğdem Tamam Öztürk]

10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Çiğdem Tamam Öztürk yarışacak. İki çocuk annesi Çiğdem 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yeniden yarışan isim oldu. Daha önce Çiğdem Tamam Öztürk hangi tarihte yarıştı? Çiğdem Tamam Öztürk kaç puan aldı? Çiğdem Tamam Öztürk’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu Çiğdem’in puanları ne? Çiğdem Tamam Öztürk’ün menüsünde ki yemeklerin ismi ne? 10 Haziran Perşembe 2021 Zuhal Topal’la sofrada programında yarışan gelin ve kaynana kim? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Ekim Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

10 Haziran Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Çiğdem Tamam Öztürk

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Haziran Perşembe Puanları sonucunda %100 bir gelin şampiyonlar haftasının ilk finalist adayı olacak. Son bölümde yarışan Fatma mı? Yoksa bugün yarışan Çiğdem mi? ilk finalist olacağına, kaynanalar ve Zuhal Topal’ın bugün verdiği puanlar belirleyecek. 

=> 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Son Bölümde yarışan Fatma bir çok kaynanadan iyi puanlar aldığı için 34 puana erişti. Çiğdem ise kendisinden hemen önce yarışan ve çok iyi puanlar alan gelinin puanlarını geçebilmek için Zuhal Topal’la Sofrada 10 Haziran Puanlaması sırasında en az 35 puan alması gerekiyor. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Şampiyonların yarıştığı 7-11 Haziran 2021 haftasında yarışan ve kaynanaların hakkında detaylı bilgi almak için alt kısma ki linke tıklayınız.

=> 7-11 Haziran Zuhal Topal Bu Haftaki Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Haziran Perşembe (2020)

10 Haziran Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan damadın adı Çiğdem Tamam Öztürk. Daha önce 17/05/2019 Cuma günü yarışan Çiğdem Tamam Öztürk, ilk yarıştığı bölümde sunucu Zuhal Topal’dan 7 puan alırken, toplamda  23 puanla haftanın birincisi olmuştu.

10 Haziran Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana

Çiğdem Tamam Öztürk şampiyonlar haftasına çağrıldıktan sonra yine elinin lezzetini konuşturup yine bugün 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları soncunda az 35 puan almak için kolları sıvadı.

10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynanaların bilgisini verdikten hemen sonra Zuhal Topal’la Sofrada 10 Haziran Perşembe puanları ile puan durumu konusunda bilgi verilecektir. 

10 Haziran Yarışmacısı Çiğdem Tamam Öztürk

Zuhal Topal'la Sofrada Çiğdem Tamam Öztürk (2021)
Çiğdem Tamam Öztürk
 • Rize kızı
 • Samsun gelini
 • Aslen Rize Pazarlı
 • Ankara da büyüdü
 • Bir evin bir kızı
 • 41 yaşında
 • 2 çocuk annesi
 • Misafir ağırlamasını seviyor

10 Haziran Yarışmacı Kaynana Nezahat Öztürk

Zuhal Topal'la Sofrada Nezahat Öztürk (2021)
Nezahat Öztürk
 • Aslen Rizeli
 • Ankara da oturuyor
 • Yakın zamanda eşini kaybetti
 • Düğünlere gitmeyi çok seviyor
 • Gezmeyi Çok Seviyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Çiğdem Tamam Öztürk şampiyonlar haftasında kendisine özel tarifleri ile yarışacak. Dolayısı ile Çiğdem’in menüsünde hangi yemeklerin olduğu çok merak ediliyor. Yazının hemen devamında Çiğdem’in menüsü ve bu menüye kaynanaları eleştirileri verilecek. Sonrasında ise Zuhal Topal’la Sofrada 10 Haziran Perşembe Puanları açıklanacaktır.

10 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Çiğdem’in Menüsü 

 • Kremalı Sebze Çorbası
 • Taze Bakladan Fava
 • Yoğurtlu Tavuk Salatası
 • El açması Beyaz Peynirli Talaş Böreği
 • Söğürme Kebabı
 • Patates Kızartması
 • Közlenmiş Domates Biber
 • Mor Havuçlu Roka Salatası
 • San Sebastian Cheesecake

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Haziran Perşembe Puanları verilecek Menü ile yarışmacısı Çiğdem


Kaynanalar bu haftanın dördüncü yarışmacısı Çiğdem Tamam Öztürk’ün yapacağı menüyü öğrenen kaynanalar aynen şunları söylediler;

Menüyü iddialı bulmadım
Menü kolay
Talaş böreği biraz zor
Şampiyonlara yakışmayan menü

Kaynanalar

Kaynanaların her biri daha önce yarışmış, bir çoğu da rakiplerine verdiği yüksek puanlardan pişman olmuş isimlerden oluştuğu için bu hafta şampiyonlar haftasına yakışan puanlar maalesef kaynanalardan gelmediği gibi, gelinler de şampiyonlara yakışır bir menü ortaya koyamadılar. Dikkat: Çiğdem Tamam Öztürk’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

10 Haziran Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Bugün 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda haftanın finalinde sona kalacak ilk isim kesin olarak ortaya çıkacak. Şu an için bu isim Fatma olurken, Çiğdem’in alacağı bu puanlarla Çiğdem Fatma’yı yerinden edebilir.

Çiğdem eşine destek olan için yarışmaya katıldığını, çektiği kredileri ödeme noktasında eşine destek olmak için yarışmaya katıldığı için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 10 Haziran Perşembe puanları sırasında Çiğdem ne yapıp edip kesinlikle yüksek puan almaya çalışacaktır. Dikkat: 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la sofrada puan durumu alt kısımda sizleri bekliyor.

10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Bugün 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları için yarışan Çiğdem Tamam Öztürk kendisinden önce yarışan Fatma Türk’ün çok iyi puanlar aldığını bilerek yarışacak. Dikkat: Perşembe Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

Şampiyonların yarıştığı bu haftada 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucu öncesinde ilk finalist %100 belli oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Şu ana kadar yarışan gelinlerin toplam puanları yani Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu

 • 7 Haziran Pazartesi Puanı (Ceylan Özcan): 28 Puan
 • 8 Haziran Salı Puanı (Seda Kurt): 21 Puan
 • 9 Haziran Çarşamba Puanı (Fatma Türk): 34 puan
 • 10 Haziran Perşembe Puanı (Çiğdem Tamam Öztürk): 26 Puan

7-11 Haziran haftasında yarışan Çiğdem Tamam Öztürk’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 10 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada puanları Çiğdem Tamam Öztürk toplamda kaç puan aldı? Perşembe Zuhal Topal kaç puan verdi? Tüm bu soruların cevaplarını alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Çiğdem Tamam Öztürk)

Elmas Eroğlu  7
Elfide Kurt  4
Güliser Türk  3
Nursen Ubay  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**10 Haziran 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 10 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

Sadece şampiyonların yarıştığı Fox TV’nin sevilen yarışma programında bu hafta 41 yaşında aslen Rizeli iki çocuk annesi olan Çiğdem Tamam Öztürk’ün yarıştığı, 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları kısmında da verileceği haftanın dördüncü bölümüne ait Zuhal Topal’la Sofrada 10 Haziran fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu