Gelinim Mutfakta

10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba günün birincisi ile puanları belli oldu! 10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Haftanın ortasında Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Bugün altını kim aldı? Çarşamba günü en yüksek puanı hangi yarışmacı aldı? 10 Kasım Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 10/11/2021 tarihinde yani bugün Çeyrek altını kim kazandı? 10 Kasım Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 10 Kasım 2021 tarihinde günün birincisi kim oldu? İşte merak edilen tüm bu soruların cevaplarını, haberimizin devamında detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba Günün Birincisi sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (11/11/2021) 10 Kasım Çarşamba günü Aslıhan 19 puanla hem günün birincisi, hem de bugün çeyrek altını alan gelin oldu. Eda ise 8 puanla günün sonuncusu olan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çarşamba Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba Puanları sonucu günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin %100 belli olduğunda, gözler Eda ile Yeşim’in puanlarına çevrilecek. Zira Yeşim bu hafta favori gösterilen yarışmacı olurken, Eda da yüksek puanlarla yarışmaya başladı.

=> 1 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan Eda, ilk gün çok iyi puanlar aldı. Hatta Yaren ile günün birincisi bile oldu. Ancak haftanın ikinci bölümünde, günün sonuncusu olması ile bir anda Eda’dan beklentiler de düştü.

=> 24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucu için tıklayınız.

10 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 10 Kasım Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? Sorularının cevapları yazının en son kısmında verilmiştir.

=> 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında Yeşim’in favori gösterildiği ama Yeşim beklentilere nazaran çok kötü başladığı bu hafta da ikinci bölümde iyi puanlar alarak hala bilezik yarışında iddialı olduğunu kanıtladı.

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Yaren ilk bölümde aldığı çeyrek altını devam ettirmek isterken, istediği puanları alamadı. Yaren Salı günü kaybettiği çeyrek altını kazanan gelin olmak, bugün 10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmak için kolları sıvadı.

=> Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Bu Hafta Kim Gitti sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları %100 açıklandığında bir gelin yavaş yavaş eleme potasına sürüklenecek. Eda’nın yüksek puanlarla başlaması, eleme potasını şimdiden hareketlendirmeye başladı.

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Hafta başında beri kaynanalar gelinlerin tabaklarını bulmada zorladılar. Son bölümde gelinini bulan Beyhan kaynana, Gelinim Mutfakta bugün puanlama kısmında nasıl puanlar vereceği, gelini Yeşim’in tabağını bulup bulamayacağı şimdiden merak konusu oldu.

=> 11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Eda

Eda sosyal medyada paylaşımları ile yılın fenomen annesi seçildiğini e bununla ilgili aldığı ödülü Yaren’e göstermesi, oldukça dikkat çekti. Yaren ise Eda’yı şu sözlerle eleştirdi. İşte Yaren’in Eda’ya karşı sarf ettiği o sözler;

“Bir içerikten yürüyorsun. Sıktı artık. Vaz geç bundan!” Yarışmacı Yaren

Sözleri ile yarışmacı Yaren, Eda’nın yarışmaya aslına yemek yapmaya değil, kendisini göstermeye geldiğini ima etmesine karşın, Eda da Yaren’in gizliden gizliye kendisini taklit ettiğini ima etmesi ile ikili arasında ki gerilim bir kat daha artırdı.

10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yaren Ve Filiz

Bu hafta yarışmaya dahil olan Eda, Yaren’i elemek için geldiğini iddia etti. Bunun için Eda 10 Kasım Çarşamba günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında hem çok iyi puanlar almalı, hem de Yaren’in çok ama çok kötü puanlar alması gerekiyor.

Aslıhan, Eda’nın açıktan açığa Yaren’i eleyeceğini ifade eden Eda’ya destek vermesi, Aslıhan’ın da tek hedefi olduğunu açıkça gösteriyor. Yaren son hafta finalinde elenmekten kurtulurken, Aslıhan bilezikleri kazanan isim oldu. Yaren bu durumu değiştirmek için bugün Gelinim Mutfakta 10 Kasım Puanlama kısmında en yüksek puanı almak için harekete geçti.

10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yaren Eda, Yeşim ve Aslıhan’a karşı tek başına kalması dikkatlerden kaçmadı. Son bölümde gösterilen video da üç gelin bir olup Yaren’i eleyeceklerini ifade etmeleri nedeniyle Yaren tek başına kaldı. Yaren üçünün de ağzının payını vermek için bugün Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba puanlaması sonucunda en yüksek puanı alan yarışmacı olmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 8 Kasım Pazartesi günü ekrana geldi. İlk bölümde hem yeni bir sunucu, hem de yeni bir yarışmacı programa dahil oldu. Haftanın ikinci puanları Nursel Ergin’in vereceği, 10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Dikkatler ise günün sonunda açıklanacak olan Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba puan durumu sonucuna şimdiden çevrildi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını alan Yeşimi bu hafta bilezikler için ilk hamlesini yapmış oldu. Daha önce hiç bilezik kazanamayan Yeşim bu hafta ne olursa olsun kazanmak için elinden geleni yapacaktır.

Eda’nın ilk bölümde yüksek puanlar alarak başlaması her ne kadar diğer gelinleri korkutsa da Eda ikinci bölümde kötü puanlar aldı. Eda yarışmada bir anı kalması için en azından bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Hafta başında beri eski kaynanalar gelinlerini bulmada çok zorlanmaya başladı. Birazdan kaynanalar yine puanlama yapacak. 10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu açıklandığında kaynana Beyhan’ın gelini Yeşim’i bulup bulamayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba Puan Durumu Netleştiği An Yeşim ve Kaynana Beyhan

8 Kasım 2021 tarihinde başlayan ve 12 Kasım Cuma günü son bulacak olan yarışma programında adım adım hafta finaline gidiliyor. Gelinim Mutfakta bugün en yüksek puanı alan yarışmacı en azından kendisini eleme potasından uzat tutmak için bir fırsat yakalayacak.

10 Kasım tarihinde Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 10 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? 10 Kasım Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? Hafta ortasında altını bugün kim kazandı? İşte bu soruların cevapları ise alt kısımda tablo içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Kasım Puanları (10/11/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Kasım Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yaren: 2
Aslıhan: 5
Yeşim: 4
Eda: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 3
Yeşim: 1
Eda: 1

*************************
” 10 Kasım 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 1
Eda: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 5
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 2
Eda: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 3
Eda: => Hatice’nin Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 10 Kasım Çarşamba Toplam Puanlar

Yaren 2 5 3 1 5 16
Aslıhan 5 3 5 5 1 19
Yeşim 4 1 1 2 3 11
Eda 1 1 1 4 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8-12 Kasım Haftası) – Çarşamba

*************************

Yaren: 32 + 16 = 48
Aslıhan: 24 + 19 = 43
Yeşim: 33 + 11 = 44
Eda: 29 + 8 = 37

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  ASLIHAN
10 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EDA

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 belli olduğunda, aynı zamanda Çarşamba günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin de belli olacak. Gözler ise bir sonraki bölüme çevrilecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

27 Yorum

 1. filiz gelininin hep buluyor diğerlerine birleri basıyor gelini güzel yaptığı için değil gelinin tabağını bildiği için 5 veriyor

 2. YAREN’İN KAYIN VALİDESİ PUANLAMADA YİNE SAÇMALADI!..AYNI RENKTE OLAN KADAYIFLARIN BİRİNE DÖRT DİĞERİNE ÜÇ VERDİ!..RİSK ALMAK İSTEMEDİ!..

 3. dizi tadında yarışma baş rollerde filiz yaren aslıhan nuray yardımcı oyuncular yeşim beyhan figüranlarda hatice eda ne güzel al bileziği yaren al bileziği aslıhan yeni gelenlerde avcunu yalasın ne güzel dünya balık baştan kokar bu yarışmanın yapım ekibi art niyetli insanlar fatih ürek neden gelmiyor bu sahtekarların yüzünden tek hedefleri reyting hak adalet umurlarında değil

 4. FİLİZ ŞİMDİYE KADAR GELİNİM MUTFAKTA KAYIN VALİDELER ARASINDA EN ADALETSİZ EN AÇ GÖZLÜ KAYIN VALİDE!..

 5. Dizi falan o degil o sadece yarisma anladin mi harbi kiziyorum size yanlis soyleyen sizsiniz ben dizi olarak izlimiyorum yarisma olarak izliyorum gelinim mutfakta yi

  1. hayırdır neden kızıyorsun sende yapım ekibindemisin
   çünkü programın demirbaşları belli oyuncuları belli

 6. Ona bakarsan zuhal topalla yemekteyiz de dizi olarak gorunuyor yarısma falan degil yemekteyiz de yarısma programı degil dizi programı soylim size harbi yemekteyiz de de dizi ceviriyorlar yani belki izlemiyorum ama o program da dizi yani

  1. burda g.mutfaktayi konuşuyoruz diğer programlari söylemeye gerek yok ama en azından diğer programda her hafta yarışmacılar değişiyor

 7. ali sen benim yorumlarımı okumuyorsun yada hafızan yok ben zuhal topalın programını övmüyorum en ağır eleştiriyi ben yapıyorum sen çocuk gibisin aynı sözleri sürekli tekrar ediyorsun benim yorumlarıma saygı göster artık at gözlüğünü çıkar

 8. bak ali efendi sen bana 1 sene duran yarışan başka bir yemek programı göster her hafta sunucusu değişen program göster o ezgiyle reyhan müsvettesi sütütyonun anahtarını aldılar onların yüzünden 1 sene seyretmedim ha şimdide seyretmiyorum dizicenterden takip ediyorum burdan dizicenter ailesine teşekkür ederim o kadar güzel ayrıntı veriyorlarki seyretmiş gibi oluyorum bak ali sen hala ezgi reyhan gelsin diyorsun çoğu dizi oyuncularını 1 sene ekranda göremiyoruz türkiyede gelin kalmadımı bak ali efendi yorum yaparken altını doldur sürekli papağan gibi kanal dede kanal de deyip durma yok efendim reytingde reyting başka kelimen yokmu biraz objektif ol insanların yorumlarına katılmasanda saygı göster tamammı ali

 9. Harbi bir daha benim programa yorum yapmayacaksınız baska bir seylerle ilgilenin anladınız mı gelinim mutfakta dizi degil yarısmadır bu kadar ben izlemeyi seviyorum siz sevmeseniz sevmeyin yani

  1. ali haddini aşma ben yorum yapıyorum analiz ediyorum çocuksu tavırlarını bırak ben senin izlediğine karışıyormuyum bu site dizi vede eleştiri sitesi ama küfür etmeden burda ikide bir reklam yapma istersen tekrarını izle kaydet izle banane ama terbiyesizlik yapma saygısızlık yapma haddini bil başkasının yorumlarına karışma gerçekler acıdır anladınmı ali efendi herkez istediği programı ister seyreder ister seyretmez istediği yorumu yapar ama bel altına vurmadan

 10. yarenim bilezikleri altınları alır inşallah sinsi aslhan, kendini beğenmiş yeşimve kıskanç eda alacağına yarenim alsın, aslında çok temiz ve yumuşak kalpli bir kız onu seviyorum ve kazanmasını istiyorum heleki bugün yaptıkları edepsizce idi ama yemeğini yapmadını engelliyemediler senin için seyrediyorum kızım afferin

  1. yaren ve Aslıhan artık gitsin bilezikleri Yeşim yada Eda alsın
   Yaren ve Aslıhan ikisi birbirinden kötü
   Kaynanalarini tanımlayıcı söz yok orda kalmak için yapmayacak yapamayacak birşey yok

 11. Harbi anladim bu sitenin adi dizicenter tabiki anladim simdi ondan dolayi gelinim mutfaktaya dizi diyorsunuz kotu davrandigim icin ozur dilerim bu sitenin adi dizicenter tabiki yeni anladim siz burdan bakiyorsunuz ben yanlis anlamisim kusura bakmayin harbi

 12. Benim icin Gelinim Mutfakta Yemekteyiz den. daha guzel bir program olarak goruyorum ben harbi bu benim dusuncem siz farkli dusunebilirsiniz benim dusuncem bu yani

 13. Benim icin Gelinim Mutfakta Yemekteyiz den. daha guzel bir program olarak goruyorum ben harbi bu benim dusuncem siz farkli dusunebilirsiniz benim dusuncem bu

  1. saygı duyarım ali bak yorum yapan insanlara herkez kendi hür görüşünü belirtiyor farklı görüşler oluyor hepsine katılmasakda saygı duymak zorundayız dünya siyah beyaz değil ben buraya yorum yapan herkesin yorumunu okuyorum vede değer veriyorum bak kimse kimseye zorla şu yarışmacıyı sev şu programı seyret diyormu yok biz ne kadar bir birimizi görmesekde tanımasakda site ailesiyiz ali saygılarımla

 14. YAREN’İN KAYIN VALİDESİNİN GELİNİNİN TABAĞINDAN EMİN OLDUĞU VEYA LEZZETLİ YEMEK YAPTIĞINDAN DOLAYI BULDUĞU FELAN YOK!..YAPIM EKİBİ YAREN’İN TABAĞINI KENDİSİNE SÖYLÜYOR!NEDEN DERSENİZ KAYIN VALİDESİ HİÇ ŞAŞIRMADAN ELİYLE KOYMUŞ GİBİ YAREN’İN TABAĞINI BULUYOR!…DİĞER KAYIN VALİDELER FİLİZ KADAR BULAMIYOR!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu