Zuhal Topal'la Sofrada

10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Sara Kamal Shahsavar]

10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Sara Kamal Shahsavar yarışacak. 10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları aslen İranlı Sara’ya gidecek. Menüsünün tamamı İran yemeklerinin olduğu Sara Kamal Shahsavar kaç puan aldı? Sara Kamal Shahsavar’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucunda, Sara rakiplerini geçebildi mi? Yemekteyiz İranlı Sara toplamda kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Sara Kamal Shahsavar kim? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Kasım Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

Güncelleme (12/11/2021) Sara Kamal Shahsavar, 23 puanla haftanın üçüncüsü oldu.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Kasım Çarşamba Puan Durumu sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Haftanın başında Fransız yemeklerin yapıldığı bu hafta 9 Kasım Çarşamba günü ülkemiz de adı çok fazla bilinmeyen İran yemekleri yapılacak. Sara, hem elinin lezzetine hem de İran yemeklerine çok ama çok güveniyor.

=> Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Kim Kazandı Sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Sara ve Ailesi

Aylin ile Berkay’ın başaramadığı yarışmada İranlı Sara, “başardım” diyebilmesi için bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Kasım Çarşamba Puanları sırasında en az 30 puan alması gerekiyor. 

=> 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Haftanın üçüncü bölümünde, Yemekteyiz bugün yarışan Sara, yemek sektörüne uzak olan Kuaförlük yapmaktadır. Evde ve mutfakta olmayı çok seven Sara, elinin lezzetini kanıtlamak için rakiplerinden ve sunucundan toplamda, Zuhal Topal 10 Kasım puanları sonucunda en az 30 puan alması gerekiyor.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Sara Kamal Shahsavar’ın menüsünde hangi yemekler var? 10 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sara Kamal Shahsavar’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 8-12 Kasım 2021 Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Kasım Çarşamba (2021)

10 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Sara Kamal Shahsavar. Aslen İranlı olan Sara, elinin lezzetini göstermek, kendisini kanıtlamak, 15.000 TL’yi almak için yarışmaya katıldığını açıkladı.

10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Sara aslen İranlıdır. Bu nedenle kendi menüsünde, tamamı İran yemeklerinden oluşacağı için büyük bir risk alacak.

Haftanın başında Fransız yemekleri ile şansını denemek isteyen Aylin istediği puanlar alamadı. Bugün de ülkemiz de hiç ya da çok az bilinen yemeklerle yarışacak olan Sara, Zuhal Topal 10 Kasım Çarşamba puanları sırasında yüksek puanlar almaması bekleniyor.

10 Kasım Yarışmacısı Sara Kamal Shahsavar

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sara Kamal Shahsavar
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sara Kamal Shahsavar Resmi
 • 37 yaşında
 • Aslen İranlı
 • 1984 yılında İran’da doğdu
 • 5 yıldır Türkiye’de yaşıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kendisine ait kuaför dükkanı var
 • Protez tırnak yapıyor
 • Kaynanası ile aynı binada yaşıyor
 • 10 yaşında bir kızı var
 • Bir çocuk annesi
 • Eşinin adı Mehdi
 • Deniz Mahsullerine karşı alerjisi var

Zuhal Topal’la bugün yarışan Sara Kamal Shahsavar’ın tamamı İran yemeklerinden oluşan menüsünü açıklanacak. Bunun dışında günün sonunda verilecek olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Kasım Çarşamba Puanları ile puanlaması bu yazının en sonunda açıklanmıştır. 

10 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sara’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 10 Kasım Çarşamba Puanları alacak Sara ve Menüsü

 • Mirza Çorbası
 • Kıymalı Mantarlı Patates Roll
 • İran Pilavı Zereşk Polo
 • Safranlı tavuk ve Patates Kızartması
 • Salad Şirazi
 • Fıstıklı Kış Geceleri

Birazdan 10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması verecek. Bu puanları verecek olan Sara2nın rakipleri ise günün menüsünü aynen şu ifadelerle eleştirdiler. İşte işte o ifadeler;  

Menüdeki ilk defa duydum
Çok değişik yemekler
Menü Fiyasko

Yarışmacının Rakipleri

8 Kasım tarihinde başlayan ve bugün 10 Kasım yarışmacı Sara Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Kasım Çarşamba puanları için yarışacak. Kendisinden önce çok güçlü yarışmacı yarışmadığı için Sara’nın hala şansı var.

Sara Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Kasım Çarşamba puanları sırasında 30 ve üzerinde puanlar alması halinde bu haftanın ilk finalisti olacak. Dikkat: Sara Kamal Shahsavar’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz bugün yarışan Sara Kamal Shahsavar’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Sara Kamal Shahsavar kaç puan aldı? Rakipleri İranlı Sara’ya kaç puan verdi? İşte bu soruların cevapları hemen alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

8-12 Kasım Yemekteyiz Toplam Puanlar (Puan Durumu)

Haftanın birinci bölümüne Fransa da büyüyen Aylin yarıştı. Aylin rakiplerinden istediği puanları alamadı. Aylin’den sonra Berkay, yarışsa da rakiplerinden ortalama puanlar aldı. Bugün Sara’nın alacağı puanlarla Yemekteyiz toplam puanlar %60 oranında netlik kazanacak.

10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı An Sara

Bugü yarışan Sara’dan sonra geriye iki yarışmacı kalacak. Şimdiye kadar yarışan yarışmacıların elde ettiği 10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (8-12 Kasım 2021)

 • 8 Kasım Pazartesi Puanı (Aylin Açıkgöz) = 22 Puan
 • 9 Kasım Salı Puanı (Berkay Demirci) = 24 Puan
 • 10 Kasım Çarşamba Puanı (Sara Kamal Shahsavar) = 23 Puan

Pazartesi günü Fransa da büyüyen Aylin rakiplerinden 17 puan aldı. Salı günü youtuber Berkay yarıştı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Berkay rakiplerinden 19 puan aldı. Birazdan 10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Sara Kamal Shahsavar yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Sara Kamal Shahsavar)

Aylin Açıkgöz  4
Berkay Demirci  5
Tanju Yıldız  4
Dilara Arıkanlı  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   23

**10 Kasım 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 10 Kasım Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen İranlı olan 37 yaşında ve bir çocuk annesi olan Sara Kamal Shahsavar’ın yarıştığı bölümde, 10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verildi. İşte o anlarında kısa özeti olarak Sara Kamal Shahsavar’ın yarıştığı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Kasım fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Yemekler karistirilmasin…kasık veya catallla midemiz bulaniyor….konusmalar saygi cercevesine bagrismadan gecsin…hakaret icermesi konusmalar lutfen…puanlamalar duzensiz yapiliyor …mutfaklar temiz ve tertipli birakilsin..daha guzel program gormek istiyoruz…sevgi ve selamlar

 2. sara hanım siz balık sakadat yemiyorum diyorsunuz peki öbür yarışmacılardan biride tavuk yemiyorum dese ne yapacaktınız 15 000 tl lik yarışmaya katılıyorsunuz tavukla birinci olmayı umuyorsunuz pes doğrusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu