Zuhal Topal'la Sofrada

10 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Açıklandı

10 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Hacer Dilmaç yarışacak. 10 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Aslen Ankaralı 11 yıllık evli Hacer Dilmaç ile kaynanası Döndü Dilmaç’a gidecek. Neşesi ile programa neşe katan kaynana Döndü’nün bugün gelinin savunmak için elinden geleni yapacak. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda verdik.

=> 10 Kasım 2021 Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

10 Kasım Salı Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu netleştiğinde ilk gün yarışan yada bugün yarışan gelinden bir tanesi yarışmada Cuma günü verilecek olan 15.000 TL’ye kesin olarak veda edecek.

=> 1 Aralık Salı Zuhal Topal 1 Aralık Salı Puanları için tıklayınız.

10 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Döndü Dilmaç ve kaynanası

Geçtiğimiz sezon Ankara çekimleri sırasında programa katılmayı kafasına koyan Hacer, hafta finalinde birinci olabilmek için Zuhal Topal’la sofrada 10 Kasım Salı puanları sırasında en az 30 puan alması gerektiğini çok iyi biliyor.

=> 24 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görebilmek için tıklayınız.

Genel istatistiklere baktığımızda Cuma günü kazana gelinlerin ortalama pumaları 30 ve üzeri olduğu görüyoruz. Tabi bu istatistikler kaynanaların olmuş yemeklere 3 vermeme kuralı sonrasında tutulmuştur.

=> 13 Kasım Cuma Zuhal Topal Puanları için tıklayınız.

Hacer programı çok sevdiğini ve çok izlediğini açıkladı. Zuhal Topal 10 Kasım Puanları sırasında kaynanalara karşı özel sürprizi olduğunu açıklayan bugünkü yarışmacı günün sonunda 10 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda aldığı puanları görünce canı epey sıkılacak.

=> 11 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

 Bugün Zuhal Topal 10 Kasım puanları sırasında Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Diye merak edenler için güzel bir haberimiz var. Artık Zuhal’ın puanları yazının devamında sizlerle olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Kasım Salı (2020)

10 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Hacer Dilmaç. Aslen Ankaralı olan Hacer bu yarışma için Ankara’dan programa dahil oldu. Aslında Zuhal Topal Ankara çekimlerinde yarışmak isteyen ama denk gelmediği için programa baş vuran Hacer, kendisinden daha tecrübeli görümcesi olmasına rağmen kaynanası kendisi ile birlikte katıldığını açıkladı.

10 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak yarışmacılar

Bu haftanın ikinci yarışmacısı olan Hacer Dilmaç Zuhal Topal’la Sofrada 10 Kasım Salı puanları sırasında en az 30 puan toplaması gerekiyor. Zira kendisinden önce yarışan Ayşe’nin tahmini olarka puanlarına baktığımızda 29-30 puan bandında olduğunu görüyoruz.

10 Kasım Yarışmacısı Hacer Dilmaç

Zuhal Topal'la Sofrada Hacer Dilmaç
10 kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Hacer Dilmaç resmi
 • 11 yıllık evli
 • 30 yaşında
 • 1991 doğumlu
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Ankaralı
 • Ankara da yaşıyor
 • Eşinin adı Mustafa
 • Kendisine çok güveniyor

10 Kasım Yarışmacı Kaynana Döndü Dilmaç

Zuhal Topal'la Sofrada Döndü Dilmaç
10 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Döndü Dilmaç resmi
 • Aslen Samsunlu
 • 40 yıllık evli
 • 2 oğlu bir kızı var 
 • Ankara Mamak da oturuyor
 • Kocasına çok düşkün biri
 • Eşinin adı Ali
 • Aslen Samsunlu
 • Hamur işini çok seviyor

Zuhal Topalla bugün yarışan haftanın ikinci yarışmacısı olarka karşımıza çıkan Hacer Dilmaç’ın ilk etap da bugün kaynanalara sunacağı menüsü açıklayacağız. En son kısımda ise 10 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları konusunda kaynanaların vereceği puanları aktaracağız.

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunu sizlere erkenden açıklamak için tahmini olarka sunucunun verebileceği puanları yazacağız. Lakin Cuma günü %100 doğru puanı aktaracağız.

10 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Hacer’in Menüsü 

 • Hörre Çorbası
 • Çiğ Köfte
 • Girit Ezmesi
 • Arap Tavası
 • Yeşil Mercimekli Bulgur pilavı
 • Çoban Salata
 • Hacer’in Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofra 10 Kasım Salı Puanları alacak Hacer ve Menüsü


10 Kasım Salı Zuhal Topal puanları için yukarıda ki Haver2in menüsü değerlendirmeye tabi tutulacak. İlk gün yarışan gelin 30 puana yakın puanları toplada da kaynanaların kendisine haksızlık yaptığını dile getirdi. Bugün Ayşe’nin kaynanası Aysel intikam için gelecek.

Kaynanaları bugün Hacer Dilmaç’ın menüsüne verdiği eleştiriler;

Yemekleri çok hafif
Arap tavayı bilmiyorum
Menü basit

Kaynanalar

Kaynanalar yine ilk günden o olmamış bu pişmemiş, bu kolay diyerek rakip gelinlerin yemeklerini eleştirmeye çalıştıkları için ilk gün düşük puanları kullanmayı tercih ettiler. İlk gün yarışan kaynana Aysel de Bugün 10 Kasım Salı Zuhal Topal puanları sırasında Hacer’e düşük vererek kendince intikam almak isteyecek. 

10 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

İki haftadır uygulamada olan yeni kural gereği artık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabının Cuma günü final anında açıklıyor. Bizler ise Zuhal’in bugün vereceği puanları önceden açıklayacağız. 

Aslen Ankaralı olan 30 yaşında ki Hacer Dilmaç’ın alacağı 10 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları hemen alt kısımda tablo içerinde verilmiştir. 

Zuhal Topal 10 Kasım Salı puanları hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

10 Kasım Salı Zuhal Topal’la Puanları (Hacer Dilmaç)

Aysel Pişkin  4
Nurhayat Uygur 5
Fatma Ateş  4
Şelale Merdanova  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   24

**10 Kasım 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 10 Kasım Salı Fragmanı

Aslen Ankaralı olan ve sırf bu yarışma için Ankara’dan gelen 11 senelik evli Hacer Dilmaç’ın yarıştığı, 10 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunun netlik kazanacağı 472. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu