Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

10 Mart Ah Kalbim 307. Bölüm Özeti Prenses Kiara’nın Hayali!

10 Mart Pazar günü seyiriciyle buluşacak olan Ah Kalbim 307. bölümde Kiara Abhi ve Pragya’yı tanıştırma derdindedir ancak bu mümkün! İşte Ah Kalbim 307. bölüm özeti.

Kiara, katilin peşinde olduklarını King’e haber verir. King takibi bırakmalarını sadece plakayı not etmelerini söyler. Chachi ise şüphelerinden kurtulmak için Pragyaya neden Abhi geldi diye sorar. Pragya kazadan sonra nasıl olduğumu görmeye gelmiş der ancak Chachi aralarında bir şey olduğunun farkındadır.

Abhi ise evine King’in kıyafetleri içinde gelince ev ahalisi güler. Odaya gittiğinde de Tanu bu kıyafetlerin senin üzerinde ne işi var der. Abhi bahane bulup durumu geçiştirir. King ise sürekli Pragya’yı düşündüğünü fark edip Pragya’ya aşık olduğunun farkına varır ve evlenme teklif etmeye karar verir.

Chachi onun heyecanlı hallerini görünce keşke gördüklerim bir rüya olsaydı diye düşünür. Abhi ise giydiği kıyafetin cebindeki Pragya yüzüğünü görünce bir sonraki gün vermeye gitmeye karar verir. 

Kiara katılacağı yarışma konusunda heyecanlıdır. Abhi’nin de yarışmaya gelip ona destek olmasını hayal eder. Mağazada pasta için girdiği yerde Abhi ile aynı şeyi seçen Kiara birlikte Abhi ile hem sohbet eder hem de pastalarını yerler.ah kalbim 307. bölüm özeti resmi Ardından Abhi’yi yarışmaya davet eder. Pragya ise onu çok önceden tanıyan bir kadın ile karşılaşır. Kadına yeniden evlendiğini falan anlatır. Kadın biraz sonra Abhi ile karşılaşıp Pragyadan ayrı olduğundan üzgün olduğunu anladığını söyler ve Pragya’nın kızı olduğunu söyler. Pragya’nın orada olduğunu duyan Abhi onu arasa da bulamaz. 

Bir sonraki gün Kiara prenses gibi giyinir ve annesinden de öpücüğünü alıp gider. Abhi de heyecan içinde yarışmanın yapılacağı alana gelir. Bakalım Abhi Kiara ile ilgili gerçeği öğrenebilecek mi? ah Kalbim 10 Mart özetimiz devam ediyor.

Abhi Kiara’nın yanına gider ve annenle tanışmak için yeterince iyimiyim diye şaka yapar. Kiara gülümser ve annesinin su almaya gittiğini briazdan geleceğini söyler. Tanu ise Disha’nın yanına gelip bu işte senin parmağın var mı diye hesap sorar. Disha ise her şey kaderle ilgili, ikisi eninde sonunda kavuşacak sen ne yaparsan yap der. Tanu sinir olur ve asla buna izin vermeyeceğim der.

Kiara ise hazırlık nedeniyle öğretmeni tarafından götürülür. Abhi hala Pragya’yı görmemiştir. Pragya Abhi’nin orada olduğunu görünce kendini dışarı atar. Üstelik Kiara sadece kendi için gelen Abhi’ye sımsıkı sarılmıştır. Pragya baba kızın bu halini görüp geçmişte konuşmalarından birini hatırlar ve duygulanır. Abhi ile karşılaşmamak için yine kaçar. Kiara ise ikinci defa buluşturmak istediği ikilimizi buluşturma konusunda başarı elde edemez. 

Ah Kalbim 10 Mart Özeti (10 Mart Ah Kalbim)

  • King Pragyaya evlenme teklif etmeyi düşünmektedir. 
  • Abhi ise Kiara’nın isteği üzerine yarışmaya gelip Kiara’nın annesiyle tanışacaktır. 
  • Pragya Abhi gerçeği öğrenecek diye çok korkmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu