Gelinim Mutfakta

10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan Durumu Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 10 Mart Çarşamba günün birincisi kim oldu? 10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları açıklandı mı? Haftanın ortasında Çarşamba günü çeyrek altının hangi yarışmacı aldı? 10 Mart Çarşamba günü Seda Sayan kaç puan verdi? 10 Mart Çarşamba Puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci oldu? Çarşamba puan durumu sonucunda toplam puan durumu açıklandı mı? Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? Bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin Dudu mu oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? 10 Mart Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? Not: 10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 10 Mart 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Mart Çarşamba Puanları açıklandıktan sonra son puan durumu sonucunda göre bir gelin eleme potasında %100 yaklaşırken, bir gelin de bileziklere daha yaklaşacak.

=> 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an Ayten ve kaynanası

Zeynep Kalyon Gökçe son bölümde aldığı puanlarla hem günün birincisi olurken hem de çeyrek altının alan gelin olmayı başardı. Zeynep’in bu hamlesi Cuma günü eleme potasında kıl payı kurtulmasına %100 katkı sağlayacak.

=> 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Aysun istediği puanlar hafta başından beri alamadı. Bugün her kaynanadan tam puan alıp bugün 10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmayı planlıyor.

=> Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 10 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu ayrıca bugün çeyrek altını alan yarışmacıların kim olduğunu yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Zeynep günün birincisi olup çeyrek altını aldığı için eleme potasında kendisini bir adım geri tutmayı başarsa da Cuma günü Aysun ile birlikte eleme potasına düşecek. Görünen o ki Aysun elenecek. Zeynep ise kıl payı kurtulacak.

=> 11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Mart Çarşamba Puanları netleştiği an Zeynep ile kaynanası

Bu hafta yarışmaya dahil olan Dudu beklentilerin yukarısında puanlar alması, diğer tecrübeli yarışmacıları geri düşürmeyi başardı. dudu kaldığı yerden devam edip bugün 10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları çok yüksek puan almayı planlıyor.

Henüz 18 yaşında olan Dudu resmi nikahları olduğunu ama düğünlerinin pandemi dönemine denk geldiği için yapamadığını hafta başında dile getirmişti. Bugün stüdyoya eşi elinde gelinlikle gelip Dudu’yu şaşırttı.

10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu resmi

Bu anları ise Seda Sayan şöyle duyurdu;

Çok güzel bir sürprizim var! Seda Sayan

Sözleri ile Seda herkesi heyecanlandırdı. Dudu kendisine gelen gelinlik gelmesinin ardında bu motivasyonla bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmın da çok yüksek puanlar alması bekleniyor.

10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları günün birincisi Puan durumu

Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 10 Mart Puanlama esnasında Zeynep’e beş verip vermeyeceği şimdiden mercek altına alındı. Zira geçtiğimiz hafta finalinde katakulliye getirilip Zeynep’i koruduğu düşünülen Seda bu hafta nasıl puanlar vereceği merak ediliyor.

Haftanın üçüncü puanlaması birazdan Seda Sayan’ın vereceği bugün Gelinim Mutfakta 10 Mart Çarşamba puanlaması ile başlayacak. Bu hafta ilk iki bölüm sonucun da Dudu ve Zeynep çeyrek altını alan isimler oldu. 

Gelinim Mutfakta 10 Mart Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü ve puanlaması 8 Mart 2021 tarihinde başladı. Birazdan Seda Sayan’ın vereceği bugün 10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile programda rekabet ve yarışma kaldığı yerden devam edecek. Bugün Gelinim Mutfakta 10 Mart Çarşamba puan durumu öncesinde zirvede olan yarışmacı 32 puanla Zeynep Kalyon Gökçe olurken en son sırada yer alan isim ise 25 puanla Aysun Kuşatan oldu.

10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Aysun ve Nurten

Aysun Kuşatan için artık kritik puanlama bugünden itibaren başladı. Zira bugün 10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da yine en son sırada olacak olursa %60 oranında eleneceğini garantilemiş olacak.

2020-2021 sezonun da en fazla yarışan gelin olan Aysun Kuşatan bu haftada elenmemek adına elinden geleni yapmak istiyor. Bu nedenle bugün yapılacak olan yemeği en güzel şekilde yapıp ilk başta bugün Gelinim Mutfakta 10 Mart puanlaması sırasında kendi kaynanasında beş alıp daha sonra diğerlerinden de çok yüksek puanlar almayı, günün sonunda da bugün çeyrek altının alan gelin olmayı planlıyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bu haftanın final bölümüne iki gün kala kim kaç puan aldığını oldukça merak ediliyor. Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 10 Mart Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 10 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba günü Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? Yoksa yine Zeynep’e mi verdi? 10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu belli oldu mu? Hepsi ve daha fazlasını bu yazının en sonunda sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Mart Puanları (10/03/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 1
Aysun: 5
Ayten: 4
Dudu: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 2
Aysun 1
Ayten 5
Dudu 4

*************************
” 10 Mart 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Zeynep : 5
Aysun: 4
Ayten: 3
Dudu: => Nuray’ın Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 4
Aysun: => Nurten’in Gelini 1
Ayten: 3
Dudu: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep 1
Aysun: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Dudu: 5

*************************

Gelinim mutfakta 10 Mart Çarşamba Toplam Puanlar

Zeynep 1 2 5 4 1 13
Aysun 5 1 4 1 3 14
Ayten 4 5 3 3 4 19 (-2)
Dudu 4 4 1 5 5 19 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8-12 Mart Haftası) – Çarşamba

*************************

Zeynep : 32 + 13 = 45
Aysun : 25 + 14 = 39
Ayten: 31 + 17 = 48
Dudu: 30 + 17 = 47

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Mart Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN / DUDU
Gelinim Mutfakta 10 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Kura Sonucu AYTEN aldı
10 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe Fragmanı İzle

10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan sonra haftanın final bölümü öncesinde Perşembe günü gelinlerin kaç puan alacağı şimdiden merak edilmeye başlandı bile. İşte o anların videosu Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

45 Yorum

 1. Yaa Ayten oynayınca kocası neden bı şey söylemiyor Bu yarışmaya tek kadınlar bakmıyor Hiç kıskanmiyormu ya gerçekten çok merak ettim 😊 Biraz ağır ol Aytencim Gelinsin sen Kayınvalidenin önünde ayıp olmuyor mu canım🙏

   1. Kıskançlıktan ne dediğinizi bilmiyorsunuz En güzel Ayten🇦🇿👍 Aysun Nurten gibi ikiyüzlü diğil,

 2. dk bir zeynep ten gol bir ortalığı karıştırmak için elinden geleni fazlasıyla yapıyor

 3. ayten senin kocan akrabaların yokmu hiçmi utanmıyorsun yarışmayamı geldin dansözlük yapmayamı ayıp yahu inan çok iticisin keşke okusan burda yazılanları

    1. dans için müzik programlarına katılsın yemek programinda bu kadar dans görgüsüzlüktür

  1. sanane istediği gibi dans eder kahkasını atar dans etmek ayıp mı senin anan baban kocan izin vermiyorsa o senin problemin

    1. sanane lan dallsma milletin oyunundan dansından kıçın uiuiyorsa öık srnde dans et oyna şu milletin yaptıklarına bok atmassnız olmaz sanki siz dört förtlüksünüz

 4. Aytenin 🇦🇿 elleri lezzetli 5 alıyor dans etsede Aysuna Zeynep’e yerini
  Gösteriyor Aysun gidiyorsun güle güle

  1. ayten tatlim oyna oyna bu oyunaysin son olcak bitanem bi gun elinirkende oyna jnm sizde aysun gidcek diyorsunuz ne malum zeynepin gidmeyecegi insallah zeynep elinir ilayda televizyonda catir catir catlar zeynep bb bidaha gelme

   1. Zeynepin gitmesini bekliyenler kudurun zeynep o yarışmanın gülü hanfendisi be siz neyin kafasını yaşıyorsunuz zeynepi çekemeyen bir tarafına anten taktırsın daha iyi çeker

 5. Sürekli seda zeynebi tututyo diyorsunuz kadın artık eleştirilere maruz kalmamak için Zeynebin güzelim kızarmış tabaklarına 1 dudu nun beyaz tabağına 4 veriyor rahatladınız mı haksız yere bir verince

  1. haklısın valla dudunun tabağı hem çiğ hem salatası sossuz nasıl oluyorda seda ona 4 zeynebe 1 veriyor hani adaletliydi

 6. Daha puanlar açıklanmadı reklam oldu ve kızarmış olan Zeynebin 5i o almadı mı neden 1 yazıyorsunuz ne meraklısınız Zeynebi göndermeye düzeltin lütfen

  1. ya ne istiyorsunuz siz Aysun’dan kayınvalidesinden. İnşallah hep burda kalırlar

 7. AYSUN ÇOK TİKSİNÇ BİRİ!…AGRESİF TAVIRLARI VAR!KENDİ TABAĞI YÜKSEK PUAN ALINCA DİĞER GELİNLERE YAPAMAMIŞSINIZ DİYOR!GERİZEKALI!…

 8. Tam bir düzmece olduğu nasılda belli inanılmaz
  Daha 1 aylık 18 yaşında kızmı şimdi okadar güzel yemek yapıp 5 puan alıyor bu kadar saçmalamayın lütfen
  Ayten ‘in oynamasına takan bayanlar Zeynep Aysun oynarken niye sesiniz çıkmıyor acaba yada yapılan haksızlıklara

 9. Zeyneple ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum. Içlerinde en hanım olanı. Içi dışı bir… çok beğeniyor ve destekliyorum.

 10. AYSUN GERİZEKALISI!..DÜN OLMAMIŞ TABAĞINA KAYINVALİDESİ 4 VERDİ!BU GÜN HATASINI TELAFİ ETTİ!…

 11. Allaşkina bu yemek yarişmasi mi yokza dansöz yarişmasi mi? Artik midemiz bulaniyor Aytenin oynamasindan. Hoş Aysun ve Zeynepde farkli oynuyorlar. Hele Aysun Seda Sayan taklidinide becere miyor. Kizacasi program artik seyretmeye deymez oldu. Üzücü olan cogunluk böyle düsünüyor. Insallah yayindan kaldirirlar.

  1. Ben artık seyretmiyorum aynı fikirdeyim inşallah kaldırırlar zaten seda geldi programın tadı kaçtı

 12. Dudu yetmiyor bir de kocası geliyor aşkım biz böyle mi büyüdük ya eğer birinin hayatında biri varsa o bize kardeş olur ya yapmayın ihaneti güzelmiş gibi yansıtmayın

 13. Bune ya 18 yaşında okullu kız iyi yemek yapıp yüksek puanlar aliyor sanki izleyenler kanıyor iyiki antenle dudu var ikisi kalsınlar bakalım ne olacak reytingi görürler aytekin o itici tavırları kayınvalidesi desen öyle bakalım göreceğiz
  Çok zeynep ve aysunu arayacaklar onlar birbirlerine rakipti şimdi 18 yaşındaki kızımı rakip görecekler aytekin basit tavır ve bağırmaları hiç hoş değil kanal kendini bitirmek istiyorsa anteni oynadığı için orada tutsun..

 14. Gelinim mutfakta bir oynayan daha geldi çok komik kanal göbek atan oyun oynayan pirim yapmaya başladı biz hiç eğlenmiyoruz onların göbek atışları ile

 15. Ya gerçekten sırf Zeynep ve Aysun’u küçük düşürmek için yapıyorsunuz bunu Dudu yemeği beceremiyor ki sırf bak 18 yaşında 15 yıllıklara fark attı dedirtmek için yapıyorsunuz Aysun ve Zeynebin yemekleri en iyi olanıydı Ayten de dudu da beceremiyor .ya resmen Aysun ve Zeynep çiğ bırakırlarsa puan alacaklar -2 alanlar 1. ve 2. oldu tam yapanlar sonuncu böyle rezillik yok

  1. Farcim Dudu yemek yapmayi beceremiyorsa ilk geldigi gunde ceyrek almazdi, bugunde kuraya kaldi ceyregi Ayten aldi yani sanssizlik yasadi bugun. onun icin Duduya yemek yapmayi basaramiyor diyemezsin.

 16. Yapamıyacağım,izlemeyeceğim diyorum,yine yazıyorum. Kanal D,yemek yarışması mı yapıyorsun, en iyi kıvırma yarışması mı?
  Ayten yetmezmiş gibi,birde dudu çıktı. Hadi Ayten neyse,kızım sen hele bu durumda(Dudu için söylüyorum, hiç utanmıyor musun?Babanı, kız kardeşlerini düşün, baban nasıl kahveye çıkacak.
  Küçük yerlerde bu tür davranışlar çok önemli.
  Seda Sayan sizin üzerinizden para kazanıyor.
  Değmez kızım, tarlaya çapaya git ,bundan daha özürlüdür.
  Seda’nin yapmacık dillerine kanma.DEĞMEZZZZZ.
  Bugün ne sen doğru düzgün, yaptın, ne de Ayten.
  Oynadınız diye puanları alıyorsunuz.
  Zeynep seni çok akıllı buluyorum,düzgün harbi kızsın, gönüllü ayrıl oradan .Tadı kaçtı oranın, senin mesleğin var.
  Bu gün Seda sana 1 verdi ya.Değmez.
  Aysun seni ve kayın valide-i hiç sevmedim ama,bunları gördükten sonra siz de gidin.
  Ayten le Dudu kendileri gibi oynaklarla yarışsınlar.
  Orası artık yemek yarışması değil. İnsanların yüzüne bakacak durumdayken ayrılın. Paranızın kıymetini bilin,Allah onun bereketini verir.

 17. Aysunun malzemeleri ni kim sakladı,kayınvalidelerin koltuklarına bõcekleri kim koydu arkadaşlar 10 Mart’ta izleyemedim,internette de bulamadım

 18. Artık izlemeyeceğim, çok büyük haksızlık olduğunu düşünüyorum ekinler 3 aydan fazla kalmamalı ve kayinvalideler yapılan yemeği ve ve konuşmaları gõrmemeli ve dinlememeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu