Gelinim Mutfakta

10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe günün birincisi ile Perşembe son puan durumu netleşti! 10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 10 Mart Perşembe puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Perşembe günü Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 10/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? 10 Mart Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? Bugün Yeşim kaç puan aldı? Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Nisan Perşembe Puanları (Toplam) sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (11/03/2022) 10 Mart Perşembe günü 19 puanla Yeşim günün birincisi olan gelin olurken, Fatma 11 puanla günün sonuncusu olan isim oldu. Fatma 50 puanla eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 6 Nisan Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe Puanları ve Perşembe puan durumu sonucu, yani son puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler Yeşim ile Miyase’nin puanları üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 31 Mart Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase son bölümde aldığı yüksek puanla bilezikler için iddialı hale gelirken, Yeşim mevcut durumunu koruyamadı. Miyase ile aynı puanlar alarak, birinciliği paylaşmak durumunda kaldı.

=> 24 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 

Bugün 10 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 10 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 17 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Pazartesi ve Salı günü Miyase istediği puanlar alamasa da Çarşamba günü Miyase aldığı yüksek puanla adeta patlama yaptı. Miyase Çarşamba günü aldığı puanla, bilezikler için iddialı hale geldi.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu %100 belli olduğunda, Miyase ile Yeşim’in alacağı yüksek puanlar yarışmanın gidişatını değirecektir.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Hasret bu hafta verilecek olan 6 bileziği almak için kaynanası ile birlik olup, iyi puanlar almak istese de henüz istediğini başaramadı. Nurten kaynana, yarışmada bilezik almak isterken adım adım eleme potasına sürüklendiğini görünce, bu duruma çözüm bulmak için yeni gelen yarışmacılara yüklenmesi, dikkatlerden kaçmadı.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin Miyase olurken, Hasret Çarşamba günü, günün sonuncusu olan yarışmacı oldu. 

10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Hasret

Kaynana Nurten ile bu hafta yarışmaya dahil olan kaynana Mevlüde arasında tartışma çıktı. Bu duruma dikkat çekmek isteyen Miyase ise şöyle söyledi. İşte Miyase’nin o sözleri

“Duyduğuma göre kayınvalidelerimiz ayrı bir odada, Mevlüde teyze ayrı bir odada oturuyormuş!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, kaynana Mevlüde’nin diğer kaynanalar tarafından dışlandığını açıklaması üzerine, Fatma  da kaynanasına destek olmak için “Evet olaydan haberim var. Dün kaynanam çok üzgündü” diyerek ona destek vermesi, dikkatlerden kaçmadı.

Miyase son bölümde aldığı yüksek puanlar neticesinde, 6 bilezik için iddialı bir hale geldi. Yeşim ise Miyase’ye 6 bileziği kaptırmamak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda çeyrek altını alıp, altı bilezik için iddialı hale gelmenin planını yapıyor.

Geçtiğimiz hafta Hasret ile Miyase eşit puanlar elde ettiği için bilezikler ikişer olarak paylaşıldı. Bu haftaya ise bir bilezik devrettiği için Yeşim bu hafta bilezikleri alıp, geçtiğimiz hafta almadığı bilezikler kat ve kat almanın hesaplarını yapıyor. 

Kaynana Beyhan’ın son zamanlarda gelinini bulması oldukça dikkat çekti. Beyhan gelininden tüyo almamasına rağmen onu bulması, diğer kaynanaları oldukça sinir etti. Bugün kaynana Beyhan gelinini bulup onu, 10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi yapmak için kolları sıvadı.

10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Fatma ve Mevlüde

Kaynana Nurten kendi gelini Hasret’in puanlarını düşük olmasına karşı, yeni gelen Mevlüde’nin dikkatini dağıtıp gelinini bulmasına engel olmak istedi. Bunun için de onuna tartışması Fatma’nın canını epey sıkmış durumda. Kaynana Mevlüde ise Hasret’i yarıştan düşürmek için şöyle söyledi;

“Burası senin kaynananın yeri değil!” Yarışmacı kaynana Mevlüde

Sözleri ile kaynana Mevlüde Hasret’in tepkilerine karşılık vermek istedi. Kaynanalar odasında Mevlüde ile Nurten’in tartışmaları ise şiddetini bir hayli artırması, dikkatlerden kaçmadı.

Yeşim ile Miyase adın adım 6 bilezik için hamlelerini yaparken, Fatma ile Hasret de bugün eleme potasından uzaklaşmak için plan yapıyor. Sonuç olarak, Gelinim Mutfakta 10 Mart Puanlama sonucu her iki kesim için de bir hayli önemli hale geldi.

10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Son bölümde Miyase’nin aldığı puanlar neticesinde “Bu hafta Yeşim’e bilezikleri yedirmeyecekler” diyen bir kesim, Miyase’nin aldığı puanlardan duyduğu rahatsızlığı dile getirdiler. Yeşim kendisini sevenleri, üzmemek için bugün Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe Puan Durumu

7 Mart 2022 tarihinde başlayan yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması başlayacak. Dört kaynana ve bir sunucun vereceği puanlama neticesinde, Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe puan durumu sonucu (son puan durumu) %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hasret hafta başında 6 bileziği almayı planlarken, geldiği son noktada eleme potasına yaklaştı. Hasret kendisini eleme potasında kurtarmak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Miyase’nin kaynanası Sevilay, kaynanaların 90 saniyelik tüyolaşma kuralının kaldırılmasından sonra kendi gelinini bulmada epey zorlanmaya başladı. Miyase kaynanasında alamadığı beşler nedeniyle, bugün 10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu öncesinde, hayal ettiği noktada olmadığının farkında.

Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe Puan Durumu Netleştiği An Miyase ile Sevilay

Miyase altın listesine girebilmesi için kesinlikle ama kesinlikle bu hafta bilezikleri alması, rakiplerini Perşembe puanları sonucunda geride bırakması gerekiyor.

Nursel Ergin kaç puan verdi? 10 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Miyase kaç puan aldı? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Hasret kaç puan aldı? 10 Mart 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları da alt kısımda ki puan tablosu içerisinden kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Mart Puanları (10/03/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 1
Hasret: 4
Fatma: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Hasret: 3
Fatma: 1

*************************
” 10 Mart 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 3
Fatma: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 2
Miyase: 5
Hasret: 1
Fatma: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Mevlüde’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 3
Hasret: 5
Fatma: => Mevlüde’nin Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 10 Mart Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 5 4 5 2 3 19
Miyase 1 5 1 5 3 15
Hasret 4 3 3 1 5 16
Fatma 2 1 3 4 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Mart Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 49 + 19 = 68
Miyase: 49 + 15 = 64
Hasret: 38 + 16 = 54
Fatma: 39 + 11 = 50

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 10 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
10 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ FATMA

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Fragmanı İzle

10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler hafta finaline çevrilecek. İşte hafta finali ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma fragmanı üzerinde olacak. İşte 884 bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

60 Yorum

 1. inşallah bu hafta bilezikleri hep yaptıkları gibi miyaseye değilde hakedene verirler. gönlüm yeşimin kazanmasından yana ama bir yolunu bulup yine miyaseye verecekler gibi görünüyor.

   1. Aynen son günde yesimi asagi düsürüyorlar puanlarda hayirlisi benimde gönlünce yedikden yana

  1. Yeşim ve kaynanası hırsız ve tüyo cu zerre kadar yemek yapmayı bilmiyor yeşim miyase orada aç kurt olmuş

  2. Nefret ediyorum miyaseden yesimin tırnağı olamaz kendini beğenmiş yalakanin biri miyase yorum yapalım inşallah miyase gider

   1. Miyase gidecek diye çok beklersiniz yeşimde miyasede hemşerim ama Miyase yapamadığı zaman hatasını kabulleniyor yeşimde hatasını kabul etme gibi bir şey yok hep iyi yaptım havasında

 2. AYNEN YEŞİM ALSIN!..MİYASE VE KAYINVALİDESİ DEF OLUP GİTSİNLER YARIŞMADAN!..GICIKLAR!..

 3. Yeşim ve kaynanası hırsız ve tüyo cu zerre kadar yemek yapmayı bilmiyor yeşim miyase orada aç kurt olmuş

 4. Yine yesimin hakkını yiyecekler gibi görünüyor dün Yeşim 1 puan öndeydi bugün ise miyase yle puanları esitlemisler

 5. kaynanasının üstüne çok gidiyo yeşim yazık ya kaynanası puanlama yapamıyor olabilir stresleniyor olabilir !!!

 6. Tadi kaçmış bu programın nerede eski yarışmacılar aç gözlü gelinler kayınvalidelerini puan yüzünden ağlatıyor. Her hafta yeni gelenler gidiyor hep aynı kişiler kazanıyor ve buna rağmen memnun olmuyorlar. Yazık

  1. Evet Gülcan ve tüm zamanların şampiyonu Elif gelsin. Hile hurdayla Elif ile aynı bileziği almadığı halde aynı şampiyonluğu paylaşmış gösterilmek istenen Ezgi ve kayınvalidesinin yüzünü şeytan görsün, nefret ettik onlardan en az Miyase gibi nefret ettik.

   1. eskiler gelirse şovcu beyhoşla ağlak yeşim ilk haftadan gider o kesin. he eğer ekranlara oynamanın dozunu arttırıp beyhan bayılırsa belki kalıurlar.

    1. Beyhan sayesinde kalıyorlar
     bu programin gelmiş geçmiş en şovmen kaynanası Beyhan gitmezler göndermezler

     1. AYNI DÜŞÜNCEDEYİM. YEŞİM BEYHAN SAYESİNDNE AKLIYOR. TIPKI eZGİ2NİN REYHAN SAYESİNDNE KALDIĞI GİBİ

 7. fatih üreki sevmesem de onun dönemi ayrı kaliteliydi. yarışmacılar büyüklere,kaynanalara saygılılardı.

 8. Beyhan kesinlikle beğendiği tabağa puan vermiyor ben bunu gözlemledim. Her zamanki gibi kayınvalidesi hariç herkesten 1 alan miyasenin tabağına 5 vermesi de bunun göstergesi. En beğendiğim tabak dediği Yeşimin tabağına 2 vermesi de bunun göstergesi. Sevilay her şartta gelinine 5 veriyor artık buna şaşırmıyorum ama Beyhan yazık ediyor Yeşimin emeklerine. Kız 7 aydır diğer kayınvalidelerin puanları sayesinde orada. Beyhana kalsa o hafta elenirlerdi.

  1. Beyhan ekip ten yardım almayınca bulamıyor
   hiçbir kaynana lezzete puan vermiyor gelininin tabağı olduğuna inandığı tabağa yüksek puan veriyor

   1. ASLINDA ÖYLE OLMAMASI GEREKİYOR. LAKİN HERKES ALTIN PEŞİNDNE OLUNCA ÇİĞ TABAKLAR, YANMIŞ TABAKLAR BEŞ ALIYOR

 9. Bilezikleri Miyase’ye vermek için Yeşim’in puan farkını açmasına izin vermiyorlar. Yarın bilezikler yine Miyase’ye gidecek belli oldu artık!

 10. yarın en iyi ihtimalle tepki çekmemek için ve yine miyaseye bilezikleri vermek için yeşim ve miyase arasında bilezikleri paylaştıracaklar gibi ya da normal ihtimalle her hafta olduğu gibi kesinlikle miyaseye verecekler.

 11. Ağlama duvarina döndü program aglayandan 5 bayilandan 10 puan kesin bakalim bi daha agliyorlarmi veya bayiliyorlarmi

 12. arkadaşlar, burada yeşim için kötü şeyler yazanlar gibi görünen ama aslında bir kişi olan kişi, sayfa yöneticisi filizdir haberiniz olsun.

  1. ALLAH’A TAPAR GİBİ YEŞİM’E TAPAN ARKADAŞIM. YORUMLARA MÜDAHİL OLMA DEDİKLERİ İÇİN OLMUYORUM ONA RAĞMEN BANA SATAŞMA! SÖZÜNÜN ARKASINDAYSIN SİTE SAHİBİ CİHAN BEY İLE GÖRÜŞÜN. O SİZE YORUM ATANLARIN HANGİ İP ÜZERİNDNE MESAJ ATTIĞINI GÖSTERSİN!

 13. yeşimden de beyhandan da bıktık. ağlayıp duruyorlar yaa ağlayacaksanız gelmeyin arkadaş burası yarışma duygu sömürüsü yeri değilll

 14. yeşime tapanlar bence yeşimin akrabalar zaten sülale büyük belli hepsi de aynı şeyi aynı üslupla yazıyor ordan da belli :)

 15. bu kadarda olmaz filiz hanımının üstüne gidilmez yeşimle ne husumeti olabilir miyaseden ne çıkarı olabilir size site açmış yorum yapın diye herkezin görüşü bir olmayabilir evet bende miyaseyi hiç sevmiyorum hatta miyasenin vede kaynanası yüzünden yarışmayı seyretmiyorum ama miyaseyle filiz hanım ne alaka ne bağı olabilir biraz insaf

  1. yorumunuzun için teşekkür ederim.
   BANA SİTE YÖNETİSİ OLARAK YORUMLARA KATILMAMIN DOĞRU OLMADIĞI SÖYLENDİKTEN SONRA, BEN YORUM VE ELEŞTİRİ YAPMAYI BIRAKTIM. MECBUR KALMADIKÇA YADA BİR KİŞİNİN YORUMU HAVADA KALMADIKÇA YORUMLARA CEVAP VERMİYORUM. BİZİM SİTEMİZİ ESKİLER BİLİR. YORUMLAR ESKİDEN DİREK ONAYLANIP, ANINDA YAYINLANIRDI. LAKİN GELEN HAKARET VE KÜFÜRLERDEN DOLAYI YORUMLARI OKUYARAK ONAYLIYORUM. BANANA HAKARET EDEN YORUMLARI BİLE ONAYLIYORUM. GEL GÖR Kİ YEŞİM HAYRANLIĞI MIDIR YADA AKRTABALIĞI MIDIR BİLMEM AMA BANA KARŞI DÖNMÜŞ OKLARDAN DA AŞIRI DERECE DE RAHATSIZ OLMAYA BAŞLADIM.
   BİR KERE DAHA DİYORUM
   BENİM GÖZÜMDE YEŞİM NE İSE MİYASE O.
   MİYASE NE İSE YEŞİM DE O. HER İKİSİ DE KANAL TARAFINDA TUTULAN İSİMLER NOKTA.

   1. gerçekten yeşimi seviyorlar diye toz konduramıyorlar. miyaseye torpilli diyorlar da yeşimin de miyaseden farkı yok. sadece ekranlara oynuyor tek farkı bu. saf masum gözükmeye çalışıyor. zaten bu programda her sezon birileri kollanıyor. bu sezonun kollanan isimlerinde biri de miyase yeşim. yaren zaten en torpilli isimdi. yağnur da eğer kötü yorumlar o kadar çok olmasa 4. sezon şampiyonu olacaktı. yani programda uzun süre kalan herkes kollanıyor. adil bir yarışma değil. ben şahsen eğlencesine izliyorum..

     1. hadi bilgi de vereyim :) deniz varan-hayat varan geri dönecekler yakında diye duydum :)

   2. filiz hanımın yorum yapması gayet doğal
    yeşim yemek yapamıyor destekçileri de bunu biliyor ama açıkça söylüyemiyorlar
    yemek yarışmasında yemekleriyle değil de şovlarıyla orda kalmaları oldukça rahatsız edici bir durum
    çok üzücü

    1. REYHAN SAYESİNDN BENCE YEŞİM VARLIĞINI SÜRDÜRÜYOR
     BU ARADA İLK DEFA YARIŞMACIYI DESTEKLEYEN GRUBUN BU KADAR FAZLA OLDĞUNU GÖRDÜM. ZAMNAINDA EZGİYE’Yİ DE ELEŞTİRDİM ELİF’İ DE AMA HİÇBİRİ BUNU YAPMADI!

     1. bence yeşim casttan bile olabilir. bu kadar tanıdıkları olduğuna göre. bir de yeşim önceden youtube kanalı dahi açmış. başaramamış. bu yarışmaya neden katıldığı belli bence :)

 16. ali nerdesin yorumlarını göremiyorum hadi ben seyretmiyorum o yüzden yarışma hakkında yorum yapmıyorum yoksa sendemi seyretmiyorsun reytingler ne alemde hiç haberimiz yok zuhalide seyretmiyorum şu miyase gitsede seyretsek yeşimde gitsin çok uzun süre kaldılar sunucu dersen tam bir şarlatan

 17. Selamünaleyküm ve aleykümselam.
  Merhaba yeni yorumcular. Nasılsınız?.
  Biraz yorumları okudum olan olmayan şeyler yazmışsınız. Kesinlikle katılmıyorum. Ben Filiz ablamı iyi tanırım. O öyle gizli gizli yorum yapmaz. Mecbur olmadığı halde’de asla yorum yapmaz. Yazdıklarınızı bi okuyun õnce rica ediyorum. Kız burda gece gündüz sizin için çalışsın sizde onun emeklerini görmezden gelin o yetmezmiş gibi bide onu yorum yapmakla suçlayın olurmu bõyle ya? Haksızlık yapıyorsunuz. Lütfen biraz saygı. Hiç olmazsa emeklerine saygi gõsterin arladaşlar.

  Merhaba canım ablam Filiz nasılsın. Iyimisin. Işler güçler nasıl gidiyor? Hatirladınmı beni ben Amangül. Ablam gönül ablam umut abimler nerdeler. Gelmeyeceklermi bidaha. Yorum yaparlarmı hiç buraya? Canim ablam sana bişey diyeceğim. Bunu umut abimede gõnül ablamada günay ablamada herkese dedim ya herkese söyle. Ablam ben hani askerdim ya rusyada beni ukraynaya gönderdiler. Savaşın içindeyim. Şuan zar zor vakit buldum. Canım ablam burda nolucağım belli değil lütfen onlara hakkınızı helal edin dedi de olurmu. Sende hakkını helal et ablam. Onlarıda senide çok seviyorum söyle bunu olurmu. Sizi seven küçük tembel kardeşiniz❤️❤️❤️❤️❤️💝💝💝💝💝💝💝💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

  1. KENDİNE DİKKAT ET. SİZİN EKİBİ HİÇ UNUTMADIM. UMUT ABİ ARADA YAZIYORDU. SON ZAMANLARDA İYİCE KAYBOLDU.

 18. beyhan reyhanı taklit ediyor tek farkı kılıktan kılığa girmiyor geri kalanı aynı yani tutunmak için birini taklit etmek saçma. bence yeşim şampiyon olamayacak zaten ekranlara çıkıp ünlü olmaya geldi. ama hiçbir şey de kesin değil tabii. kesin olan tek şey miyase de yeşim de kollanıyor…

 19. Gelinim mutfakta totalde ve abcde rekor kirdi totalde 2.63 ve abc1de 2.25 izlenmis gelinim mutfakta bu sezon rekoru kirdi gelinim mutfakta gunduz kusaginda en cok izlenen program oldugu icin tebrik ediyorum insallah yeni rekorlar kirmaya devam eder program harbi benden mutlu su yok suan gelinim mutfakta totalde zuhali ezerek gecmis yine total oraninda harbi cok mutluyum suan artik zuhal gelinim mutfakta yi totalde gecemez artik isi zor artik totalde totalde gelinim mutfakta zuhalden fazla izleniyor harbi cok mutluyum birde kanal d ye tesekkur ediyorum tabiki iyiki kanal d liyim ben harbi

  1. EZGİNİN GELMESİNİ BEN DE İSTEMİYORUM!..PROGRAMDAN GİTMESİ İÇİN DUA EDİYORDUM!.. MİYASE DE EZGİ’Yİ ÖRNEK ALDIĞI İÇİN GELMESİNİ İSTEMİYORUM!.. EZGİ HARİÇ SAYDIKLARIM GELSİN!..

 20. SEN PROGRAMI TAM OLARAK İZLEMİYORSUN!.. MİYASE BEŞ PUAN ALAMADIĞI ZAMAN KAYIN VALİDELERE İTİRAZ EDİYOR!..

 21. MİYASE’NİN KAYIN VALİDESİ BİR KERE ÇOK KONUŞUYOR BOŞ KONUŞUYOR!..BİLMEDİĞİ BİR KONUDA KAFADAN ATIYOR!.. PUANLAR AYNIYMIŞ!..NEREDEN BİLİYORSUN? İNSAN BİLMEDİĞİ BİR KONU HAKKINDA KONUŞMAMALI!..

 22. gelinim mutfakta yi bu hafta pek izleyemedim harbi ama haftaya izleyecem artik reytingleri ucmus elbet total de 2 .63 beklemiyordum tabiki totalde ve abc1 de 2.25 beklemiyordum iyi izlenmis iki grupta bence yesim ceyrek alinca program yukseliyor reytinglerde kesin olarak diyorum harbi sana yesim reyting kazandiriyor yoksa izlenmez bu program tabiki

 23. MİYASE hayranım sana. Bende aşçı olarak yaptığın bütün yemek ve tatlıları kendime yakın buluyorum.yorumların gelinleri deli etsede kaynanalar üzmüyor ve seni seviyorlar ……….Eşinede slmlr.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu