Survivor

10 Mart Salı Survivor SMS Sonuçları Açıklandı!

Acun 10 Mart Survivor SMS Sonuçları ve sıralamaları netlik kazandı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günler de Ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununu oynamış, son anda Gönüllüler dokunulmazlığı kazanmıştı.

=> Survivor 30 Mart Kim Elendi? sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Survivor 10 Mart sms sonuçları ünlüler takımından birisinin elenmesine neden olacak. Ünlüler kendi aralarında kaybettiği dokunulmazlık sonucunda geçtiğimiz hafta takıma katılan Aşkım’ı eleme adayı olarak gösterdiler.

=> 24 Mart Salı Survivor SMS Sonuçları görmek için tıklayınız.

Burada sistemin büyük bir yanlışlığı var. Daha yeni gelmiş ve neredeyse kimsenin tanımadığı sporcunun bir anda sms sonuçlarında kendisini kurtarmasını beklemek oldukça yanlış.

10 Mart Salı Survivor 22020 Elene Yarışmacı İrem Akın

Ünlüler takımında zaten en zayıf halka olarak gördüğü Aşkım’ın adını vermesi, sms oylamasında herkesten daha az olacağını düşünmelerinin bir sonucu.

Survivor 2020 Ünlüler 4. hafta  yani 10 Mart 2020 SMS sıralaması sonucunda ünlüler takımında en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek. Aşkım şu an %100 üçlü eleme kısmında gidecek isim oldu.

Aşkım bu elemeden kurtulmak için oy alması gerek. Ancak daha kendisini izleyenler tanımamışken oy beklemek oldukça yanlış Bu yüzden eleme potasında ancak yakın çevresi kurtaracak. Tabi kurtulabilirse.

Survivor 10 Mart Salı Bu akşam kim elendi görseli (Aşkım)

Sözlerimi daha fazla uzatmadan öncelikle 10 Mart Survivor 2020 sms oylaması sonucunu vereceğiz. Daha sonra ise bu hafta kim elendiğini açıklayacağız.

10 Mart Survivor sms Sonuçları (4. Hafta)

  1. Mert Öcal
  2. Ersin Korkut
  3. Perviz Abdullayev
  4. Barış Murat Yağcı
  5. Berkan
  6. Aycan
  7. Aşkım
  8. Sercan Yıldırım
  9. Elif Yıldırım Gören
  10. İrem Akın (ELENDİ)

Yukarıda yer alan sıralamaya, geçtiğimiz haftanın sıralaması olduğunu ama bu zaman kadar yapılan oylama sonuçlarında genel de birinci ve ikinciler değiştiğini diğerleri değişmediğini söyleyebiliriz. Bu hafta en son sırada yer almasını beklediğimiz yarışmacı Aşkım olacak.

Survivor bu akşam sms sonuçları açıklandığı an (10 Mart 2020)

SMS sonuçlarına göre;

Ersin Korkut => İrem Akın’ı söyledi

Mert Öcal => Aycan’ı eleme potasına gönderdi.

Bildiğiniz üzere Mert, Barış ve Ersin en zayıf halkayı elemek için oylamada kendi isimlerini dahi potaya göndererek kendi yakın arkadaşlarında birisinin elenmesine müsade etmiyorlar.

Bugün 10 Mart Acun sms oylaması sonucunda yine Ersin Barış yada Mert birinci ve ikinciliği paylaşacak. Bunlar yine kendi yakın arkadaşlarını oyalamaya sunacak. Asıl amaç Aşkım’ın elenmesini sağlamak.

Survivor 10 Mart Kim Elendi

Bugün 10 Mart 2020 tarihinde yine ünlüler konseyi olacak. Zira dokunulmazlığı son anda gönüllüler takımında kaptırdılar. Bu zaman kadar dokunulmazlık oyununda gönüllüler daha başarılı olduğunu görüyoruz.10 Mart Salı Survivor kim elendi (Aşkım)

10 Mart Survivor kim elendiği konusunda tahminlerinizi yazının hemen alt kısmında yorum bölümünden yapabilirsiniz. 

10 Mart 2020 Salı ele gecesinde %100 eleme potasında giden Aşkım, bu potadan çıkamayacağını ve yarışmaya veda eden isim olmasını bekliyoruz.

10 Mart Survivor sms Sıralaması

Barış Murat Yağcı Ersin Korkut Perviz Abdullayev Elif Yıldırım Gören Mert Öcal Sercan Yıldırım İrem Akın Aşkım

10 Mart Salı Survivor kim elendi?

Aşkım Burçe Tunay

Survivor 10 Mart sms birincisi

Ersin Korkut

Survivor 2020 Bu akşam kim Gitti? (10 Mart 2020)

Oylama sonuçlarına göre bu akşam en düşük oyu alan Aşkım Burçe Tunay gitti.

Survivor 10 Mart Salı Eleme Gecesi Fragmanı

Bu hafta 4. eleme gecesi ile Survivor 10 Mart salı günü ünlüler takımından birisi bugün elenecek. O anların kısa bir görüntüsü olarak 10 Mart fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu