Zuhal Topal'la Sofrada

10 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Nur Eda Tısık]

10 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Nur Eda Tısık yarışacak. Aslen Eskişehirli ve henüz nişanlı olan Nur, düğünü için maddi kaynak oluşturmak amacı ile bugün Zuhal Topal’la sofrada programına, müstakbel kayın validesi Elife hanım ile birlikte katıldı. 

=> 10 Mart 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Salı puanları sırasında Nur’un çok da fazla iddialı olmayan menüsü puanlamaya tabi tutulacak.

=> 31 Mart Salı Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Bildiğimiz üzere sadece kaynanalar puan vermiyor. Sunucumuz da puan veriyor. Son bölümde kaynanalar her ne kadar düşük puan verse de Zuhal Topal 8 puan verdi. Bugün 9 Mart Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabını mavi renkle yazının son en sonunda verdik.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Salı Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

10 Mart Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 357 bölüm

=> Fox TV ekranlarında her gün saat 16:00 da Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan 9-13 Mart Zuhal Topla’la Sofrada bu hafta hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

=> 13 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Salı  Puan Durumu (2020)

10 Mart Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Nur Eda Tısık. Henüz evli olmayan ve 6 aylık nişanlı olan Nur, yarışmada birinci olması halinde düğün öncesi ihtiyaçlarını karışılacağını açıkladı. Not: 10 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucu yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 17 Mart Salı Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Nur Eda Tısık

nur Eda Tısık resmi

Son bölümde bir kez daha gördük ki sunucumuzun verdiği puanlar, haftanın gidişatını değiştiriyor. Nur Eda’ya bugün Zuhal Topal kaç puan verdi?  Sorusunun cevabını yazının son kısmındaki tabloda bulabilirsiniz. 

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
GOOGLE ARAMA KISMINA
ZUHAL TOPALLA SOFRADA DİZİCENTER
DİYEREK ARARSANIZ, EN DOĞRU SONUCU VEREN BU SİTEYİ BULURSUNUZ.

*************************

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan yarışmacı Şeyma, profesyonel aşçı olmasına rağmen kaynanalar çok iyi puanlar alamadı. Ancak durumu sunucumuzun puanları düze çıkarttı. Bir sonraki gün yani bugün yarışan Nur Eda’nın günün de İrez hanım resmen patlama yaşadı.

Nur Eda Tısık Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı
nur Eda Tısık & Elife Çelikel

Kaynana İrez hanım kendi gelinine karşı haksızlık yapıldığını düşünüp, resmen Nur’un masasını proveke etti.

Zuhal Topal 10 Mart Salı Puanları esnasında anlaşılan o ki kendi gelinine karşı haksızlık yapıldığını düşünen İrez, bugün en büyük haksızlığı yapacak. Yazık Çok yazık.

10 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Nur Eda’nın Menüsü 

  • Patlıcan Kavurmalı Çorba
  • Kıymalı Çiğ Börek
  • Pancarlı Bulgur Salatası
  • Ballı Kanat
  • Patates Graten
  • Brokoli Salatası
  • Ankara Sarması

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Mart Salı Puanları Verilecek Günün Menü


Bugün Zuhal Topal’la 10 Mart Salı Puanlaması için Nur Eda’nın menüsüne baktığımız da orta halli bir menü görüyoruz. Tabi zorluk derecesi değil, lezzeti daha önemli. Zira puanlama da ona göre yapılmaktadır.

Kayın validelerin 10 Mart Salı puanlaması yapacağı günün menüsünü gördüklerinde verdikleri tepkileri aynen aktarmak istiyorum.

menüyü çok beğenemedim.
Daha İddialı Menü olması gerekirdi!
Menü uyumsuz
Karman Çorman bir menü
Kaynanalar

Kaynanalar Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Puanları sırasında nasıl bir puanlama yapacakları konusunda yukarıdaki yorumlardan az çok nasıl davranacakları ve nasıl puanlama yapacakları da belli oldu. 

10 Mart Salı Zuhal Topal’la Puanlaması sırasında haftanın ilk bölümünde yarışan Şeyma’nın kayın validesi İrez, ne yediği ne de masaya beğenmedi. Sonuç olarak 3 ve 4 puanları arasında seçim yapacak.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (3-6 Mart 2020)

9 Mart 2020 tarihinde başlayan buy hafta 10 Mart 20202 Puanları ile kaldığı yerden devam edecek. İlk bölümde profesyonel aşçı yarışmasına rağmen kaynanalardan geçer not alamasa da sunucumuzdan iyi puan almayı başardı. 

Bugün yarışan Nur’un Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunda birinci olmasını istiyor ise en az 28 puan alması gerekecek.

Hafta başından beri yarışan Yarışmacıların ilk günden belli aldığı Zuhal Topal toplam puanlar hemen alt kısımda verilmiştir.

  • 9 Mart Pazartesi (Şeyma Yıldız) : 27
  • 10 Mart Salı Puanı (Nur Eda Tısık) : 22

İlk gün yarışan gelin kaynanalardan toplam 19 puan alsa da sunucumuz beğendiği için 8 puan alması sonucunda 27 puan aldı. Kısaca ilk bölümdeki yarışmacının yemeğini sunucumuz beğendi. Bakalım Nur Eda’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Merak etmeyin tüm puanlar hemen alt kısımda verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz. (e-posta kısmını boş bırakıp, yorum yapabilirsiniz.)

10 Mart Salı Zuhal Topal’la Puanları (Nur Eda’nın Puanları)

İrez  3
Nurhan  6
Miyesser  4
Engin  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   22

**10 Mart 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 10 Mart Salı Fragmanı

6 aylık nişanlı ve 25 yaşındaki Nur Eda Tısık’ın Zuhal Topal’la Sofrada 357. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu