Zuhal Topal'la Sofrada

10 Mayıs Cuma Bu Hafta Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? 10.000 TL’yi Kim Aldı?

10 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Hafta başından itibaren kaynanalar ve gelinleri Cuma günü için verilecek olan 10.000 TL için ellerinden geleni yaptılar. Sonuçta bir kişi büyük ödülü alacak ve bu gün yarışacak olan Ayten Şahin’in alacağı puanlara göre zirvedeki isim değişecek.

=> 10 Mayıs 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Kural gereği bu hafta haftanın birincisi olmak için kaynanalardan ve sunucumuz Zuhal Topal’dan aldığı puanların toplamı en faza olan gelin haftanın birincisi oluyor ve büyük ödülü kazana isim oluyor. Kaynanalar ise kendi gelinlerini birinci yapmak için damak tadından çok, stratejilerine göre puanlama yapıyorlar. Nihayetinde birbirlerine yakın puanlamalar çıkıyor.

=> 10 Mayıs 2021 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada Kim Kazandı (Bu Hafta Kim Kazandı) Görseli

Kaynanaların verdiği puanlar, çoğu kez adil olmadığı zamanlarda sunucumuz Zuhal Topal’ın puanları olaya bir nebze denge getirdiğini bizlerde izlerken fark ediyoruz. İyi ki konsept gereği sunucu da puan veriyor dediğim çok zaman oldu. Hafta başından itibaren verilen puanları an ve an takip ettiğimiz için 10 Mayıs Cuma Puanları sonrasına kalmadan bu hafta kazan yarışmacı kim olduğunu açıklayacağız.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mayıs Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

10 Mayıs 2019 Cuma günü ekrana gelecek olan bölüm de Sultan’ın gelini Ayten yarışacak ve kesin sonuçlar Ayten’in kaynanalardan aldığı puanlar sonucunda ortaya çıkacak. Bildiğiniz gibi son gün yarışan yarışmacıya sunucumuz final bölümünde verdiği puanları açıklıyor. Bu arada geçen yarım saat içerisinde ise sosyal medya da bugün kim kazandı diye oldukça merak ediliyor. Biz de bu zaman kalmadan, hafta başından itibaren gelinlerin aldığı, 10 Mayıs Cuma haftalık toplam puanları da dikkate alıp kazana yarışmacıyı %100 olarak açıklamak ve sizleri de bu konuda bilgilendirmek istiyoruz.  Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı sorusunu cevaplamadan önce bu hafta olan olaylardan ve verilen puanlamalardan kısacık bahsedip, sonucu açıklayacağız. Bu kısımı okumak istemeye okurlarımız direk yazının en alt kısmında bulunan 10 Mayıs Puan durumu ve en yüksek puanı alan gelini rahatlıkla görebilirsiniz. 

6 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan haftada ilk gün Fatma’nın gelini Hilal yarıştı ve ilk gün yarışmanını avantajını çok iyi kullandı diyebiliriz. Zuhal Topal’dan 6 puan alan ama toplam da 26 puan alan hilal sunucumuza göre ortalama bir başarı gösterdiğini anlıyoruz. İkinci gün ise Emine’nin 7 aylık gelini Esra yarıştı ve daha yemekler yapılmadan menü ile sunucumuzun kalbini çeldi. Her ne kadar istediği gibi hatasız bir sunum yapamasa da sunucumuzdan 8 puan alarak topla da 30 puanla çok iyi puanı kaptı. Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

Son haftalara baktığımızda haftanın en yüksek puanı alan gelinlerin aldığı toplam puanlara baktığımız da 30’dan aşağıda kazandıklarını gördüğümüz de Esra’nın aldığı puan aslında haftanın da sonucu gibi olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. 10 Mayıs Toplam Puanlar kısmın da en yüksek puanı alan gelin hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Puan Durumu (10 Mayıs)

Kaynanaların ilk günden itibaren yarışan gelinlere verdiği puanların toplam kısımları hemen alt bölümde verilmiştir. Eksik olan yarışmacıların puanları ise kısa sürede eklenecektir.7 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Esra ile Kaynanası Emine Resmi

Şu an için haftanın birincisi olup, 10.000 TL’yi kazanan yarışmacı şimdilik Emine’nin gelini Esra Özçelik olarak gözüküyor. 


  • 6 Mayıs Pazartesi Hilal’in Puanı= 26
  • 7 Mayıs Salı Esra’nın Puanı = 30 ==> Büyük Ödülü Aldı
  • 8 Mayıs Çarşamba Berna’nın Puanı = 26
  • 9 Mayıs Perşembe Şeyma’nın Puanı = 23
  • 10 Mayıs Cuma Ayten’in Puanı = 24

Eksik olan yarışmacı gelinlerin aldığı puanlar günlük olarak güncellenecektir.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mayıs Final

6 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 10 Mayıs Cuma günü Sultan hanımın gelinin yemeklerine verilen puanlar sonrasında sona erecek. Birazdan Sultan hanımın gelini Ayten, kaynanalar tarafından birazdan yaptığı yemeklere puanlarını alacak.

Bizleri takip eden siz değerli okurlarımız, Zuhal topal’la sofrada kim birinci oldu sorusunun cevabını çok önceden öğrenmişlerdi. Şimdi final günün de neler olduğunu kısaca görebilmek için 10 Mayıs fragmanını ekliyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu