Gelinim Mutfakta

10 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Bugün Kim Elendi? 10 Mayıs Toplam Puan Durumu

10 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Son bölüm de verilen puanlama sonrasında yarışmanın tecrübeli ismi Ezgi, rakiplerine en az 9 puan fark atması nedeni ile bugün bilezikleri alan gelin olma yolunda önemli bir başarı elde etti. Kapanması oldukça güç olan 9 puanı bugün kaynanaların vereceği 10 Mayıs Puanları ile kapatmaya çalışacak olan Güngör ile Ceren ikilisi  Haftalık toplam puan durumu açısından bilezik yarışında hala iddialarını korurken Gülcan bugün eleme potasında yarışacak. Gelinim Mutfakta Elenen yarışmacı olmamak için Besime hanım risk aldı. Not: Gelinim Mutfakta 10 Mayıs bilezikleri Kazanan yarışmacı yazınını en son kısmında açıkladım.

=> Gelinim Mutfakta 10 Mayıs 2022 Salı Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Besime hanım eleme potasına ilk defa düşen Gülcan’ı o düştüğü yerden kurtarmak adına 1-1-1-5 tarzında bir puanlama yaptı ve gerçekten çok büyük bir risk aldı. Genel de ben böyle düşük puanlara kızarım. Lakin eleme potasında ve son puanlama olması nedeni ile risk alıp diğer yarışmacılara düşük vermesi yarışmanını gereği olarak düşünüyorum. Bakalım Besime’nin bu hamlesi ile bu hafta elenen yarışmacı Gülcan dışında başka bir isim mi olacak? Bu sorununun cevabını yazınının en son kısımında verdim. Not: [mavibuton]31 Mayıs Gelinim Mutfakta Bu Hafta Altınları Kim Kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

=> 10 Mayıs 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Final (hafta finali)

==> 20 Mayıs ile 24 Mayıs haftasında [pembebuton]24 Mayıs Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kazanan[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Bu gün yarışmanın 300. bölümünü pasta keserek kutlayan gelin ve kaynanalar ile birlikte sunucumuz Fatih Ürek nice 300 bölümlerde olmak dileğiyle iyi temennilerde bulundular. Bugün pasta kesilmesi ve kutlamanın da bir sonucu olacak. Yazının sonunda ne demek istediğimiz anlayacaksınız. Not: haftalık toplam puanlar bu yazınını son kısmında bulabilirsiniz. 

==> 13 Mayıs – 17 Mayıs haftasında bilezikleri kazana gelini görebilmek için [pembebuton]17 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kazanan[/pembebuton] kim olduğunu açıkladığımız yazımıza göz atabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de eleme potasında yer almaya rakam kalmış olan Ceren, yine günün birincisi olması nedeni ile eleme potasına Gülcan’ı düşürmeyi başardı. Bilezik yarışında en çok bileziği alan ikinci isim olan Gülcan bugün eleme potasında yarışacak. 

Böylesine önemli isim olan Gülcan’ın eleme potasına düşmesi nedeni ile izleyenler ve Gülcan’ın fanları merakla 10 Mayıs Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabını merak etmeye başladı. Fragmanlarda esime hanımın yaptığı önemli bir hamle ile kendi gelinine beş, diğer gelinlere de 1 vermesi halinde Gülcan’ın eleme potasından çıkması için bir şansı olacak. 

Hafta finalinde gelinim mutfakta puanlama kısmı diğer günlere nazaran daha farklı oluyor. Sırası ile 3 kaynana gelinlerin bu gün yaptığı tabaklara puanlarını veriyor. Ancak sona kalan kaynana bu hafta meydana gelen olayların konuşulduğu günün kritiklerinden sonra puanlamasını yapıyor. Yani diğer kaynanalardan yaklaşık 30 dk sonra puanlarını veriyor. Ancak bizler bu vakte kalmadan bu hafta kim kazandı veya bu hafta kim elendi soruların cevaplarını %100 doğrulup ile açıklayacağız.Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

6 Mayıs 2019 Pazartesi günü yarışmaya başladığımız bu hafta favori gösterilen ve bilezik yarışında en önemli aday olarak söylenen Güngör şu an da araf da kaldı diyebilirim. Besime hanımdan 1 puan alan Güngör, kendi kaynanasından da düşük puanlar alınca biz eleniyoruz diye sesli düşündü. Gerçekten de bugün kim elendi sorusunun cevabını Güngör mü oldu? Yoksa panik halde öylesine söylenmiş bir söz müydü? Not: bugün bilezikleri kim aldı sorusunu cevabını yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Bugün son puan durumu açısından Zirvede Ezgi yer alıyor. Görünen o ki Ezgi bugün bilezikleri kazanacak olan en önemli aday olduğunu da görüyoruz. Ezgi eğer ki bugün bilezikleri alacak isim olur ise 60. bileziklerini kazanmış olacak. Maddi olarak karşılığı ise yaklaşık olarak 120.000 TL sırf bileziklerden kazandı. Ayrıca 44 adet çeyrek altın ekstradan kazandı. Ortalama değeri ise 18.000 TL olduğunu görüyoruz. Toplam da Ezgi yarışma programından bugün de bilezikleri alacak olursa 138.000 TL kazanmış olacak. Dikkat: 10 Mayıs gelinim mutfakta günün birincisi kim olduğunu hemen alt kısımda açıkladık.

Bizlerin yazılarını okuyan arkadaşlarımız bu dediği çok iyi bilirler. Bilmeyenler için ayrıca söylüyorum. Perşembe günü kaynanalar tarafında verilen puanlama sonrasında Son puna durumu netleşiyor. Cuma günü ise kaynanaların verdiği puanlar, gelinlerin sıralamasını neredeyse hiç etkilemiyor. Ancak bugün eleme potasında Gülcan’ın olması ve kaynanası riskli bir puanlama yapması nedeni ile Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu bakımından sıralama oldukça oynak bir hal alacağı için bu iddiamızı bu hafta desteklemiyoruz. 10 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verilirken Reyhan Kaynana

Aslında bugün bir çok kişi Ezgi’nin aradaki 9 puan farkından dolayı 10 Mayıs Cuma Bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabını aslında hiç de merak etmiyor. Ancak eleme potasında resmen kıran kırana bir mücadele olması ve yarışmanın en çok bilezik kazanan gelini Gülcan’ın eleme potasına düşmesi nedeni ile izleyiciler, Bugün yarışmadan kim elendi? Yada Gülcan Elendi mi? diye sorduklarını gözlemledim. Merak etmeyin ben  gelinim mutfakta 10 Mayıs Cuma puanları başladığı anda bugün bilezikleri kazan ve elene isimleri tek tek açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Cuma Kim Elendi? Bilezikleri Kim Aldı

6 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta bugün yani 10 Mayıs 2019 Cuma günü kaynanaların vereceği puanlama ile sonra erecek. Bir gelin 5 altın bileziği kollarına takıp, sevinç içerisinde evine dönerken, bir gelin de haftanın en düşük puanlarını alması nedeni ile elenen isim olacak. Tabi her şey 10 Mayıs puanları sonrasında ortaya çıkacak. Gelinim mutfakta toplam puanlar açısından en yüksek puana sahip olan gelin eğer ki Ezgi olacak olursa 60. bileziğini kazanacak ve yeni bir rekora imza atacak. Not: 10 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun cevabını yazınını sonunda verdik.Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

10 Mayıs Cuma Gelinim mutfakta puan durumu (toplam haftalık puanları) açıklanmadan gelinlerin aldığı sıralamaya baktığımız da Ezgi, 55 puanla zirvedeki yerini korumayı başardığını görüyoruz. Kendisine en yakın yarışmacı ise Güngör ile Ceren oldu. Her ikisi de 46 puanla ikinci ve üçüncülüğü paylaşırken, bu yarışmada en çok bilezik kazanan ikinci gelin olan Gülcan 42 puanla eleme potasına düştüğünü görüyoruz. Gülcan’ı eleme potasından kurtarmak için 10 Mayıs gelinim mutfakta puanlar kısmın da Gülcan’ın kaynana Besime hanım 1-1-1-5 tarzında puanlama yaptı.

Bu hafta Pazartesi günü çeyrek altını Ezgi alırken ikinci gün yani Salı günü Ezgi ile Güngör birinci olsa da kuradan Ezgi’nin ismi çıkması ile Ezgi ikinci çeyreğini aldı. Çarşamba günü bu hafta yarışmaya başlayan Veren 19 puanla ilk çeyreğini kazandı. Son bölüm de yani dün, yine çeyrek altını hanesine yazdıran isim Ceren oldu. Not: haftanın birincisi kim olduğu yazının en son kısmında bulabilirsiniz. 

10 Mayıs Cuma Toplam Puan Durumu açısından elenen gelinin kim olduğunu ve bu hafta kazanan gelinin kim olduğu bu gün yapacakları tatlı ve sonrasında alacakları puanlara bağlı. O yüzden bugün gelinlerin yapacağı tatlının adını daha sonra malzeme listesini paylaştıktan sonra puanlama kısmına geçeceğiz.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Güllaç Tatlısı Malzemeleri

  • 10 adet güllaç yaprağı
  • 1,5 litre süt
  • 2 su bardağı toz şeker
  • 1 su bardağı rondodan geçirilmiş ceviz içi
  • 2 yemek kaşığı gül suyu

Üzeri için;

  • Çilek
  • Ceviz
  • File fıstık

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek ramazan günlerinin vazgeçilmez tatlıları arasında olan Güllaç tatlısı için yarışmacılara 45 dakika kadar süre verdi. Aslında evde 35 dakika içerisinde bile yapılabilecek kolay bir tatlı olması nedeni ile kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Sözlerimi daha fazla uzatmadan bugün Güllaç tatlısından kaç puan aldığını hemen alt kısım da verdik.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Puanları (10/05/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Puanları Açıklandığı An
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güngör 1
Ceren : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 4
Güngör : => Sevim’in Gelin 1
Ceren : 5

*************************
” 10 Mayıs 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 3
Güngör : 1
Ceren : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nesibe‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 5
Güngör : 4
Ceren  : => Nesibe’nin Gelini 1

*************************

Gelinlerin 10 Mayıs 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 1 2 5 4 12
Gülcan 5 4 3 5 17
Güngör 1 1 1 4 7
Ceren 1 5 4 1 11

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6 Mayıs – 10 Mayıs Haftası) – Cuma

Ezgi      : 55 + 12 = 67
Gülcan : 42 + 17 = 59
Güngör : 46 + 7 = 53
Ceren   : 46 + 11 = 57

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

10 Mayıs Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ EZGİ

10 Mayıs 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GÜNGÖR ==> 300 BÖLÜM NEDENİ İLE ELEME OLMAYACAK

10 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
10 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒GÜNGÖR
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu