Zuhal Topal'la Sofrada

10 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Netleşti! Ayten’e Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 10 Mayıs Cuma Ayten Şahin yarışacak. Aslen Ardahanlı olan Ayten daha önce yarışmada hiç yapılmamış bir tatlı ile kaynanaları etkilemeye çalışacak. Tabi, son bölüm de verilen 3 puanın ardında bugün 10 Mayıs puanları sırasında Ayten’in çok çok yüksek puan alması biraz zor gibi duruyor. bu hafta verilen puanların ilk başlarda yüksek olması ve sonlara doğru düşmesi nedeni ile haftalık toplam puanlar da gelinlerin aldığı puanları bugün yarışan Ayten’in geçmesi oldukça zor. Not: 10 Mayıs Cuma  Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı bu yazının son paragrafında verdik.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Mayıs 2022 Salı Puanları sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Son bölüm de yemekten anlamayan ve inat uğruna 3 puan veren Nergis hanı bir önceki gün 3 puan vereceğini diğer kaynanaların da şahit olması nedeni le aslında yarışma programında diskalifiye olayını çalıştırmak lazım. Böyle davranışlar yarışmanın seviyesini düşürüyor. Nergis gibi kaynanaların önüne 1 yumurta kıracaksın su bile vermeyeceksin.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mayıs Pazartesi Puanları (2021) için tıklayınız.

10 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Ayten ile Kaynanası Sultan Resmi

Kendi gelinine verilen 4 puanı bile beğenmedi ve haksızlık olduğunu söyledi. Ancak kendisi intikam almak isterken işin ucunu kaçırdı. Nergis gibi nasıl puanlama yapacağını bilmeyen yarışmacıların verdiği puanları dengelemek adına sunucumuzun verdiği puanları olayı bir nebze dengeliyor. Bakalım 10 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı tablo içerisinde verdik.

10 Mayıs Cuma günü yarışan Ayten, yarışanın heyecanı ile sesinin kısılması nedeni ile kaynanalara karşı yemeklerini savunup savunamayacağı oldukça merak ediyoruz. Son zamanlar da sessiz olan gelinleri yemeklerini savunamadı. Zaten kötü olduğunu biliyor gibilerinden bir algı çıktı. bu sebeple sesi kısılan Ayten, yemeklerini savunmak için kısık sesi ile bile olsa yemeklerini savunacağını öğrendik. Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Ayten İle Kaynanası Sultan Hanım ile Ailesi

10 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada bugün aynı zaman da haftanın finali olması nedeni ile diğer gelinler de Ayten hanımın evine gelecekler ve artık kaynanalar susacak, gelinler konuşacak. O sırada yarışmanın tansiyonu bir hayli artacak. 

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mayıs Puanları İle Günün Menüsü

10 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan Ayten Şahin; aslen Ardahanlı olan gelinimiz Ankara da ikamet ediyor. 25 yaşında olan Ayten Şahin,in 1,5 yaşında kızı var. 2,5 senelik evli olan Ayten, yarışmanın heyecanı ile sesi giden ama yemeklerini sonuna kadar güvendiğini ve sonuna kadar savunacağını açıkladı. Birazdan 10 Mayıs Puanlaması ile günün menüsünü de bu yazınını devamında bulabilirsiniz. 10 Mayıs 2019 Zuhal Topal'la sofrada Bugün Yarışmacısı Ayten İle Kaynanası Sultan Resmi

Ayten Şahin’in kaynanası Sultan Şahin; aslen Yozgatlı olduğunu ve Ankara da yaşadığını açıkladı. 26 yıllık evli olan kaynana Sultan’ın iki evladı olduğunu açıkladı. Dün yarışan Şeyma’nın menüsünde kendi yöresine ait olan Arabaşı çorbasını çok sert bir şekilde eleştirdi ve yapamadığını söyledi. Bu sebeple Şeyma’nın kaynanası Elvide hanım bugün Sultan’ın gelinin çok acımasızca eleştiriler de bulunacağı ve düşük puanlar vereceğini düşünüyoruz. Şimdi bu gün Ayten’in yapacağı menüyü, daha sonrada kaynanaların vereceği 10 Mayıs puanlarını aktarmak istiyorum.

10 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Ayten’nın Menüsü (2019)


  • Etli düğün Çorbası
  • Patatesli ve Kaşarlı Düğün Çorbası
  • Fesleğenli Domates
  • Patlıcan Kebabı
  • Bulgur Pilavı
  • Çoban Salata
  • Deve Kuşu Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Mayıs Ayten'in Menüsü


Kaynanalar bu haftanın final günün de yarışacak olan Sultan hanımın gelini Ayten’in menüsüne baktıklarında ana yemeğin çok basit olduğunu ve yarışmada böylesine basit yemekleri kullanması bir hata olduğunu söylerken Nergis hanım bu menü hem hafta finaline yakışmadı hem de büyük ödülü alabilecek bir menü olmadığını söyledi. 

Bu hafta dikkatleri üzerine çeken ve bir çok kişi tarafından eleştir yağmuruna tutulan Nergis hanımın gelini Berna, pirinç pilavı, cacık, mantı gibi basit yemekler yapmıştı. Bence Nergis, hanımı bir çocuk edası ile şımartıldığını düşünüyorum. Kendisi de zaten “ne yapayım. Huyum kurusun” diyerek yaptığı davranışların normal olmadığını açıklar nitelikte öz eleştiri yapmıştı. Kısa bilgilendirmeden sonra birazdan kaynanalar bu haftanın son puanlarını yani 10 Mayıs Cuma puanlama kısmına geçecek ve Ardahanlı Ayten’in puanlarını verecek.10 Mayıs Zuhal Topal'la sofrada Sultan'ın Gelini Ayten Resmi

Nergis hanım herkese karşı kılıcını çıkarttı ve kendisinden sonra yarışanlara düşük puanlar vermeye başladı. Bugün de düşük verecek. Ayrıca Elvide hanım kendi gelinine Sultan hanım çok eleştirdi ve düşük puanlar verdiği için Elvide hanım da düşük puanlar verecek. İki kaynananın puanlarını normal hale az da olsa getirecek. Bakalım Ayten’ya Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Merak etmeyin hemen alt bölümde 10 Mayıs Puanlama kısmı sizleri bekliyor. 

10 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Ayten’in Puanları)

Fatma  5
Emine  4
Nergis  4
Elvide  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   24

**10 Mayıs Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 10 Mayıs 2019 Fragmanı

Aslen Ardahanlı olan ve sesi kısılan Ayten Şahin’in yarıştığı bölüm fragmanını izlemek isteyenler için hemen alt kısımda vereceğiz. 


 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu