Gelinim Mutfakta

10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi günün birincisi belli oldu. Bu hafta eski yarışmacı Yağnur katıldı. 10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları açıklandı mı? Yağnur ilk bölümde kaç puan aldı? Bu hafta Pazartesi günü bugün çeyrek altını kim aldı. Hangi gelin Pazartesi günü en yüksek puanı aldı? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Pazartesi günü çeyrek altını kim kazandı? Yağnur’un ilk bölümde performansı nasıl oldu? 10 Mayıs Pazartesi günün birincisi kim oldu? 10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu da dahil olmak üzere haftanın ilk bölümünde merak edilen tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 10 Mayıs 2022 Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

(Güncelleme 11/05/2021) Bu hafta yarışmaya katılan Yağnur 19 puanla günün birincisi olurken, Seda 9 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi Puanları sonucunda Yağnur’un alacağı puanlar bu haftanın kaderini %100 değiştirecek. Zira geçtiğimiz hafta Seda ve Esra arasında geçen rekabet ortamına güçlü bir yarışmacının katılması ile yarışmada ki denge bir anda değişmesine kesin gözüyle bakılıyor.

=> 24 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verildiği sırada Seda ve kaynanası

Geçtiğimiz hafta iddialı bir yarışmacı Kardelen maalesef istediği puanları hafta başında hafta sonuna kadar alamadığı için yarışmadan elenen isim olurken bu hafta yarışmaya elenen Kardelen’in yerine Yağnur katıldı. 

=> 17 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Daha önce yarışmaya iki defa katılan, ilki 17 Aralık 2018 tarihinde katılan ve beş hafta yarışabilen Yağnur daha sonra bir yıl ara verdikten sonra 23 Mart 2020 tarihinde yarışmaya dahil oldu. Toplamda 10 çeyrek ve 10 bilezik sahibi olan Yağnur bugün 10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, ilk günden elinin lezzetini ortaya koymak istiyor. 

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını kim Aldı İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 10 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta son bölüm de 80 puanla bilezikleri ilk defa kazanan Gönül bu hafta da yine benzer bir performans gösterip, bu hafta bilezikleri almanın hayalini kuruyor.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Geçtiğimiz hafta bilezikler alan Gönül şu an için yarışmada ki en zayıf halka olduğunun farkında. Zira bu hafta oldukça güçlü bir yarışmacı olan Yağnur programa katıldığı için Yağnur’un yüksek puan alması Gönül’ün adım adım eleme potasına sürüklenmesi demek olduğunu çok iyi biliyor. 

=> 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi Puanları verildiği an Esra ve Fatma

Yağnur Seda Sayan’ın “Korkun güçlü bir yarışmacı geliyor” sözlerini dikkate almayan Seda karşısında Yağnur’u görünce şöyle dedi; 

“Madem güçlü bir yarışmacısın? Neden bilezik listesinde adın yok?” Yarışmacı Seda

Sözleri ile Seda Yağnur’un havası ilk bölümde söndürmek istese de Yağnur geçmişimde yaşama diyerek konuyu kapattı. Anlaşılan o ki bugün 10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında Yağnur’un eskiden alamadığı bilezikleri masaya yatırılacak.

=> 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Verildiği an Gönül ve Yüksel

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında en yüksek puanı alan gelin elde edeceği avantajlar; 

  1. Çeyrek altını kazanacak
  2. Eleme potasında bir adım uzaklaşacak
  3. Toplam Puan durumu sonucunda göre birinci sıraya yerleşecek

Bu hafta eski ve bir o kadar popüler bir yarışmacının katılması nedeniyle dikkatler Yağnur’un bugün Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Puanlama sonucunda nasıl puanlar alıp almayacağı merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi Puan Durumu açıklandığı an Yağnur

Bugün Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi puanlaması Gönül için gidişin habercisi olurken Yağnur, Seda ve Esra için rekabetin başlangıcı olacak. Bu hafta finalinde yarışmacı Gönül’ün elenmesi beklenirken Yağnur’un bilezikleri alması bekleniyor. 

=> 11 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi Puan Durumu

Bu haftanın ilk bölümü 10 Mayıs Pazartesi günü 701 bölümü ile başlayan yarışma programında Seda Sayan’ın ilk bölümde vereceği bugün 10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması başlayacak. Hafta finali ise 14 Mayıs Cuma günü son puanlara sonucunda bir gelin beş altın bileziği alırken bir gelin de en düşük puanları aldığı için yarışmadan elenen isim olacak. bu hafta bilezikleri almak isteyen gelinler bugün Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi Puan Durumu sonucunda birinci olmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan haftanın başında güçlü ve bir o kadar iddialı bir yarışmacının katıldığını söylemesi özellikle Seda’nın dikkatini çekti. Yeni gelen Yağnur’un o kadar da güçlü bir şey olmadığını, daha önce yarışmasına rağmen altın listesine giremediğini sözlerine ekledi Yağnur ise cevabını bugün Gelinim Mutfakta 10 Mayıs puanlaması ile vermeye başlayacağını ima etti.

Bugün 10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda hangi gelinin birinci olacağı şimdiden merak konusu oldu. Zira ilk bölümde Gönül günün sonuncusu olması halinde bu hafta eleme potasına düşeceğinin sinyalini vermiş olacak. Diğer yandan Yağnur bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde Yağnur’un bilezikleri kazanacağının sinyalini vermiş olacak.

10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta Pazartesi günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? 10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu belli oldu mu? 10 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yeni gelen Yağnur kaç puan aldı? Bu hafta Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Soruların cevapları alt kısımda ki günün puanlarının verildiği tablo içinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Puanları (10/05/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 1
Esra: 3
Gönül: 4
Yağnur: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 1
Gönül: 2
Yağnur: 2

*************************
” 10 Mayıs 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: 5
Gönül: => Yüksel’in Gelini 1
Yağnur: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: 4
Gönül:  3
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: => Fatma’nın Gelini 4
Gönül: 5
Yağnur: 3

*************************

Gelinim mutfakta 10 Mayıs Pazartesi Toplam Puanlar

Seda 1 5 3 1 1 11 (-2)
Esra 3 1 5 4 4 17
Gönül 4 2 1 3 5 15
Yağnur 5 2 4 5 3 19

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3-7 Mayıs) – Pazartesi

Nagehan Kaynanaya içeriden bilgi mi veriliyor? (düşünceli hissediyor)

*************************

Seda: 9
Esra : 17
Gönül : 15
Yağnur: 19

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
10 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SEDA

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Salı Fragmanı İzle

10 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları  ve puanlamasının sonucu %100 belli olduktan sonra gözler haftanın ikinci bölümünde neler yaşanacağına çevrilecek. İşte o anların kısa bir özeti olarak Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Salı fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. Eyvah cır cır Gönül ün yanına bir cır cır havalı Yağnur geldi.Yağnur geçmiştede havasından geçilmiyordu.Parasıyla hava atan bir yarışmacı.Orta halli cır cır Gönül garip kaldı.Bu hafta el marifetini gösteren mutlu sona ulaşacak.Her yarışmacı eşit tecrübede.Soğukkanlılığını koruyan elenmez,iş birazda kayınvalidelere kalıyor.Yeni gelen kayınvalideyi geçmiş yarışmalarda hiç sevmemiştim.Yağnur bu proğrama 3. katılışı.Her katılışında 4-5 hafta kalıp elenmişti.

      1. Orta halli bir gelin olmasına rağmen bu paraya nasıl kıyıyorlar haklısınız çok.Kredi kartıyla almış ancak ekonomisini beceremiyen hüsrana uğruyor.Ayağı yorgana göre uzatmak gerek.Gençler parayı o kadar güzel harcıyorlarki.

  2. Esrayı hiç sevmiyorum inşallah gider de yağnur havasını atar esra çatlar yağnur seni çok seviyorum ❤❤❤❤❤❤❤

  3. Seda nın kötü günü hatalı yemek yapmaktan 2 puanıda kesildi.Böyle giderse yolcu olacak.Yağnur tecrübesini gösterdi sevmeme rağmen.yarın Z.Yağlı biber dolması yapılacak.İç malzemelerinin iyi harmanlanması,şekeri ve pirincinin iyi pişmesi lazım.Erken ocağa atan kazanır.

  4. Yauw bu nasıl yemek yarışması .bu bir yarışmamı senoryosu önceden yazılmış tiyatromu? 1-yemek yapmadan önce gelinle kaynananın ne şekilde yapacağını anlatıp kaynananın yemeğin kalitesine göre değilde kötüde olsa gelinin yemeğini bulup 5 vermek kalite yemek yarışması değil düpedüz üç kağıtçılıktır. Sonra esra 18 bin liraya çanta almışda önce o aç karnını doyursun ben onları tanıyorum aynı mahelleliyiz kocası tek çalışarak 2 çocukla evini zor geçindiriyor.bilmem dönek fatmanın ev tapusu sahte çıkmışta bilmem gönülün özel harem banyosu varmışda gelibolunun yarısı nagihanınmışta her gelen yarışmacı kendilerini varlıklı olarak gösteriyor madem öylede ne işi var o çirkeflerin arasında bir çeyrek altın için orada o normal bir yarışma değilki size bildiğiniz senoryayı verip bedava rol yaptırıyorlar gidin bir dizide figuran olarak oynayın bundan iyi hele hele fazla bağırıp çağıran rolunu iyi oynayan çirkeflik yapanları elemiyolar proğram ilgi çeksin reytıng yapsın diye. İnşallah önce esra ardından seda elensin evdeki çocuklarının bezlerini değiştirsinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu