Gelinim Mutfakta

10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı günün birincisi ve Salı puanları netlik kazandı! 10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 10 Mayıs Salı puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Nursel Ergin Salı kaç puan verdi? 10/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 10 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı?  İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (11/05/2022) 10 Mayıs Salı günü Miyase ile Senanur 16 puanla günün birincisi olurken, Edanur 7 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı Puanları ile Salı puan durumu %100 belli olduğunda, Miyase’nin alacağı puanlar ile bu hafta yarışmaya dahil olan Edanur’un alacağı puanların yüksek olması, bu haftanın kaderini %100 değiştirecektir.

=> 24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında yarışmaya büyük bir iddia ile yarışmaya dahil olan Edanur, ilk gün 14 puanla günü üçüncü sırada kapatmayı başardı. Senanur ise 13 puanla günü son sırada kapatan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 10 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 10 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Altını Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Edanur ilk gün her ne kadar en düşük puanı alan gelin olmasa da en düşük puanın bir puan üzerinde yer aldı. Bunda dolayı Edanur’un elenme korkusu hala devam etmektedir.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Miyase mi elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu sadece Edanur için değil, yarışmada Miyase’ye rakip olarak gösterilmeye başlanan Senanur’un açısından da bir hayli önem kazandı.

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Senanur bu hafta bilezikleri alıp adından yine söz ettirmek isterken, bu hafta yarışmaya katılan Edanur da elinin lezzetini kanıtlamak için Salı gününden itibaren kendisini kanıtlayacak puanlar elde etmek zorunda.

=> 12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

İlk bölümde istediği puanları alan Miyase, kaynanası Sevilay ile yaşadığı problemlerden dolayı, ipler iyice gerilmiş durumda. Bugün Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Puanlama sonucu açıklanmadan hemen önce Miyase üvey kaynanası ile yarışmak istemesi, dikkatleri bir anda üzerine çekti.

=> 11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız. 

10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Senanur

Miyase kaynanası Sevilay’a karşı her geçen gün ağır sözler sarf etmesine karşı, Sevilay kaynana da artık alınmaya başladı. Yarışmada birlikte mücadele ederken Miyase kendi annesini resmini getirip oraya asması, bardağı taşıran son damla oldu. Sevilay kaynana yarışmadan çekilmek istese de bu kabul görmezken, Miyase’nin şu sözleri dikkat çekti. İşte Miyase’nin o sözleri; 

“Üvey kaynanam ile yarışma kararı aldım. Yönetmenimiz uygun bulursa!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile Miyase de Sevilay’ı yarışmadan çekilmek istemesine karşı, Miyase aynı tonda cevap verdi. Buna karşın Sevilay kaynana da yarından itibaren yarışmada başkası olmasını istedi.

Miyase ile Sevilay arasında ki ipler her geçen gün gerilirken, bunu fırsata çevirmek isteyen diğer üç yarışmacı da 10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için harekete geçti.

10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Senanur ve Kaynanası Songül

Damla uzun zamandır bileziklere hasret bir şekilde yarışırken, Senanur ile Edanur da bu hafta bilezikleri alıp, kendi elinin lezzetini kanıtlamanın çabası içerisindeler.

Miyase ile Sevilay’ın tartışması giderek artarken, Damla ile Nuray’ın zaman zaman yarışması iki gelinin yemeklerine odaklanmasına engel olduğu zaman zaman görülmekte. Bunu fırsata çevirmek isteyen Senanur ve Edanur da bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda en yüksek puanı almak için kolları sıvadılar.

Miyase2nin üvey kaynanası ile yarışmak için yönetmene talepte bulunması, Sevilay’ın bir sonraki programa gelmeyeceğini dile getirmesi üzerine, sunucu Nursel göz yaşlarını tutamadı ve şöyle söyledi. İşte Nursel’in o sözleri; 

“Birbirinizle böyle konuşmanızdan hiç hoşlanmadım!” Sunucu Nursel

Sözleri ile sunucu Nursel Miyase ile Sevilay’ın birbirlerine karşı sözlerinin doğru olmadığını, her ikisi de kalp kırmak için konuştuğunu söyleyip, stüdyoyu terk etmesi oldukça dikkat çekti.

10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase 18 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Damla 16 puanla ikinci sırada yer alabildi. Yeni gelen Edanur 14 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulabilirken, Senanur ise 13 puanla haftanın ilk bölümünde günün sonuncusu oldu.

Senanur ilk bölümde kaybettiği puanları yerine koymak için bugün Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 9 Mayıs 2022 Salı günü ekrana geldi. İlk bölümde Miyase çeyrek altını alan isim olurken, Senanur günün sonuncusu oldu. Haftanın ikinci puanlaması, sunucu Nursel Ergin’in vereceği, 10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonucunda ilk iki günün toplam puanları olan, Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Son zamanlarda inişli çıkışlı bir performans gösteren Miyase, iki hafta önce 68 puanla haftanın sonunculuğunu paylaşırken, geçtiğimiz hafta beş bileziği kazanan isim oldu.

Miyase adım adım altın listesinde 90 puanda olan Ezgi ve Elif’i geçip, listenin başına adını yazdırmak istiyor. Bunun içinde, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

İlk bölümde avantajı elde eden Miyase, ikinci bölüm sonucunda %100 belli olacak olan bugün 10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, yine zirvede tamamlamak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Bu hafta yarışmaya dahil olan Edanur her ne kadar ilk bölümde günün sonuncu olmaktan kendisini kurtarsa da halen elenme riski ve endişesi devam ediyor. Bu nedenle 10 Mayıs Salı puanlamasında yüksek puan almak zorunda. Aksi halde adım adım eleme potasına sürüklenecektir.

10 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 10 Mayıs 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? Damla kaç puan aldı? 10 Mayıs 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Puanları (10/05/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 3
Damla: 4
Senanur: 5
Edanur: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: 3
Senanur: => Songül’ün gelini 5
Edanur: 1

*************************
” 10 Mayıs 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 3
Senanur: 1
Edanur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 4
Senanur: 1
Edanur: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Miyase: 4
Damla: 1
Senanur: 4
Edanur: => Gülten’in Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 10 Mayıs Salı Toplam Puanlar

Miyase 3 1 5 5 4 18(-2)
Damla 4 3 3 4 1 15
Senanur 5 5 1 1 4 16
Edanur 1 1 1 1 5 9(-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9-13 Mayıs Haftası) – Salı

*************************

Miyase: 18 + 16 = 34
Damla: 16 + 15 = 31
Senanur : 13 + 16 = 29
Edanur: 14 + 7 = 21
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı Puanlama Sonuçları

*************************

10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE & SENANUR
Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU MİYASE 
10 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  EDANUR

************************* 

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Fragmanı İzle

10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, bugün günün birincisi kim olduğu sorusu ile bugün çeyrek altını kim aldı sorusu yanıt bulduktan hemen sonra, gözler haftanın üçüncü bölümüne çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

27 Yorum

 1. Bu kadarı biraz fazla.
  Lütfen hep beraber miyase’nin kovulması için kanal d yi protesto edelim. Böyle biri insan olamaz. Bu kadının kişiliksiz kocası ne yapıyor ne diyor çok merak ediyorum. Ben olsam bir daha gorusmemek uzere çıkış kapısını gösterirdim.

  1. Çok üzüldüm kayınvalidesine miyasenin miyaseyi tutuyordum inşallah elenir kurgu bile olsa hiç kimse haketmiyor aşagılanmayı oğlu nerde söz konusu annesi

 2. bu ne yaaaa bu miyase denen mahluk ordan gitmeli bu kadar terbiyesiz saygısız insan bile demiyorum olsmaz

 3. Sevilayin yerinde ben olsam kanalin kararını beklemeden bırakırdım. Miyase’ye verilecek en güzel cevap olurdu. Çünkü aldığı bütün altınları geri vermek zorunda kalacak.

 4. Miyase miyase miyase. Bu aldigin çeyrek son altının olacaktır. Kenfi kendini bitirdin.
  Insanların hayranlığını nefrete dönüştürdüm. Bu tavırlar sana hiç yakışmadı. Sunucu ağlar kaynanalar ağlar gelinler ağlar. Bu taď yürek bir türlü inanından vaz geçmedi. Bu hayra alamet değil. Üzengi de üzen bulunur.

 5. Miyaseyi listenin en başına yazmak icin bu haftada bilezikler onun yazik diger yarışmacilara seyretmeyi 4 ay once biraktim.

 6. Dik dur Sevilay hanım birazcık onurun varsa yada Nurselin yeni bir projesi raiting uğruna milletle dalga geçiyor

  1. Gerçekten suriyeliler bizim orf ve adetlerimizi bozuyor derken bu kanal bu bölümü nasıl yayınlar rating uğruna Miyase ve piyon kocasının anasını yok saymasını hazmededim👎👎👎👎👎👎seviyesizlik diz boyu

 7. miyase yaptigi hic hos degil sevilay hanima bunu yapmasi cooookk ayip sevilay hanim miyase bilezik kazansin diye cok caba gosteriyor altin listesine adi yazildiysa kayinvalidesinin sayesinde kayinvalidesinin kiymetini bilmiyor 2hafta izlemedigim icin miyase ve sevilay hanim arasinda nasil konular oldu bilmiyorum ama miyase cok ama cok cok degismis herkesle konusmasi degismis kayinvalidesinin cabalarini hic sayiyor kiymetini bilmiyor sevilay hanim miyasenin bu konusmalarini hic hak etmiyor ben miyaseyi seviyordum onun taraftariydim ama hic Sevmiyorum sevilecek bir tarafi kalamamis. Artik Miyase yuzunden GELINIM MUTFAKTA yarisma programinin hic heyecani kalmadi.

  1. yeşim yeşim yeşim ne yeşim i giden gelmesin
   bu ne yeşim sevdası yeni yarışmacılar gelsin
   gelinler ne kadar çok iğrenç olursa orda çok kalıyor
   yeşim de olaylar bitti yeşim gitti

 8. Gerçekten suriyeliler bizim orf ve adetlerimizi bozuyor derken bu kanal bu bölümü nasıl yayınlar rating uğruna Miyase ve piyon kocasının anasını yok saymasını hazmededim👎👎👎👎👎👎seviyesizlik diz boyu

 9. Şok şok miyase şov şov yapiyorlar nedeni sunucun tiyolari olabilir miyaseyi derhal eleyin altinlarda alin elinden bölle gelini bir dakika durdurmam eşine sabirkar versin

 10. Mıyaseye cok termıyesız ne demek övey kaynanam la geleceğim mıyaseyı dıskalıfe etmeleri gerek Sevilay kaynana yı uzmeye hakkı yok bır gelini altın bu kadar degıstırmemelı bu poragram daha izlenme eli sunucu ve yapım yönetmeni hayır demeliydi Sevilay hanımın da kendine gore gururu var ogluda adam degil ne demek istiyorsun demelı mıyaseye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu