Zuhal Topal'la Sofrada

10 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Esin Akkaş]

10 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Esin Akkaş yarışacak. Aslen Bolulu olan ve üç çocuk annesi beş yıllık evli Esin, harika menüsü ile bugün büyük ödülü almayı planlıyor. 10 Nisan Cuma puanları birazdan Esin için verilecek.

=> Zuhal Topal Bugün 1 Mayıs Cuma Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 10 Nisan Cuma puanları sırasında büyük ödülü almak istiyor ise en az 31 puanı alması gerekiyor. Aksı halde kesin olarka kaybedecek. 

=> 24 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu sonucunu görmek için tıklayınız.

Sunucumuzun anlamsız bir desteğini alan Seval şu an 30 puanla zirvede yer alan gelin oldu. Defalarca Seval’i geçebilecek puanla ile karşılaşsak da sunucumuz hep önünde set oldu.

=> 17 Nisan Cuma Zuhal Topal Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

10 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 380 bölüm

Birazdan son yarışmacımızın 10 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için kaynanalar tadım ve sunum için gelecekler. Ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki maalesef Seval’in puanlarını geçen olmayacak. Severek izlediğimiz programa bu hafta gölge düştü.

Bugün 10 Nisan Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Bu sorunun dışında haftalık puanlarında verildiği kısım yazının sonunda sizleri tablo içinde beklemektedir.

=> 10 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Nisan Cuma (2020)

10 Nisan Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Esin Akkaş. Aslen Bolulu olan ve kendi menüsünde Bolu’nun eşsiz lezzetlerinden bazıları ile karşımıza çıkacak olan Esin, elinin lezzetine ve yemeklerine çok güveniyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Nisan Puanlama Öncesi Esin'in Masası

Şu an 5 yıllık evli olduğunu gerek evlilik tecrübesi ile eşine ve çocuklarına yemek yapmasından, gerekse evlenmeden önce ailesine yaptığı yemeklerle kendisini çok iyi geliştirdiğini dile getiren Esin, kaynanalardan çok iyi puanlar almak istiyor. Not: 10 Nisan Cuma Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorunun cevabı yazının devamında bulabilirsiniz. 

Son bölümde yine çok iyi performans sergilemese de bundan önceki haftalarda benzer performanslara sunucumuz 7 puanı layık görüyordu. Ancak Seval’in donmuş tatlısını da tam sayarak 9 puanı verdi.

Şimdi biz de buradan Zuhal Topal’a çağrı yapalım. Neyi eksik de 4 puan kırdın. Yada Seval’in neyi fazlaydı da eksik tatlısına rağmen 9 verdin?

Bugün verilen fragmana istinaden Esin’in alacağı bugün 10 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucu maalesef Seval’in puanlarını geçemeyeceğini anlıyoruz.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan sırası ile

 • Esin Akkaş’ın Menüsü
 • Esin Akkaş Kaç puan aldı

Sorusunun cevapları haberin devamında sizleri bekliyor.

10 Nisan Yarışmacısı Esin Akkaş

Zuhal Topal'la Sofrada Esin Akkaş
Esin Akkaş
 • 25 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • Üç çocuk annesi
 • 1995 Bursa Doğumlu
 • Alış verişi çok seviyor
 • Aslen Bursalı
 • İnatçı Bir yapısı var

10 Nisan Yarışmacı Kaynana Serengül Akkaş

Zuhal Topal'la Sofrada Serengül Akkaş

 • Aslen Erzurumlu
 • Bolu da ikamet ediyor
 • Tutumlu olmayı çok seviyor
 • Az ve öz konuşmak hayat felsefi
 • Gelinin çok seviyor

Zuhal Topalla bugün yarışan Esin Akkaş’ın önce menüsü, daha sonra ise merakla beklenen  10 Nisan Zuhal Topal puanları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

10 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Esin’in Menüsü 

 • Brokoli Çorbası
 • Üç Renkli Börek
 • Fırında Kaşarlı Mantar
 • Patates Çanağı
 • Çoban Böreği
 • Sebzeli Bulgur Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Ay Baklavası

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Nisan Cuma Esin'in Menüsü


10 Nisan Cuma Zuhal Topla’la sofrada puanları sonunda bugün bvir gelin büyük ödül diye tabir ettiğimiz 15.000 TL sahibini bulacak. Şu an en yüksek puan 30 olduğunu görüyoruz. 

Esin’in menüsü ne kolay ne de zor olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ancak programda kolaylık yada zorluk değil lezzet yarışması olduğu için bu olayı göz ardı ediyorum.

Bu hafta son yarışmacısı olarka kendisini normal yayın saatinin dışında saat 20:30 da izleyeceğimiz sevilen yarışma programında yarışacak Esin’in ne denli iddialı olduğunu şu sözlerle görebiliyoruz.

Elimin lezzetini kanıtlayacağım. 15.000 TL’yi kazanmaya geldim.Esin Akkaş

Kaynanalar ile karşı karşıya gelecek ve lafını esirgemeyecek biri olmadığını gözlemlediğimiz Esin, elinin lezzetinin konuşmasını istiyor. 

Bu haftanın son yarışmacısı olan ve Esengül kaynananın gelini olan Esin Akkaş’ın menüsünü gören kaynanaların eleştirilerini aynen aktarıyorum.

Menü gerçekten basit
Uğraş gerektirmeyen bir menü
2,5 saatte kolaylıkla yapabilir

Kaynanalar

Aslında bugün Esin’in maalesef ki yemekleri değil, kayın validesinin davranışları puanlamaya en çok etki eden olay olacak.

Kaynanalar Esin iyi yemek yaptığında övgüler düzmeyeceği gibi, kötü yemeklerinde  ise hemen bugün Zuhal Topal’la Sofrada 10 Nisan Puanları sırasında düşük puan vermek için öze sürecekler.

aslında Esin’in şansızlığı kendisine oy verecek tüm kaynanalar kendi günün geçirdiği için düşük puan verme eğiliminde olacak. Not:  Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı yazının sonunda verdik.

Şimdi merakla beklenen bu haftanın son yarışmacısının puanlarını yani 10 Nisan Cuma puanlaması ile bugün Esin’e yüksek vermeyeceğini bildiğimiz Zuhal Topla kaç puan verdiği hemen alt kısımda verdik.

Bunun yanında ayrıca haftalık toplam puanlar hakkında detaylı bilgi de en son kısımda liste halinde eklenmiştir. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (6 Nisan-10 Nisan 2020)

6 Nisan tarihinde başlayan bu hafta Zuhal Topal’ın beklenmedik haksız puanlaması ile karşı karşıya kaldığımız bir haftayı da geride bırakacağız. 

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Nisan Cuma Toplam Puan Durumu

Zuhal Topal toplam puanlar bakımından şu ana kadar zirvede yer alan yarışmacı, bizce torpille Seval’in olduğunu görüyoruz. 

Zuhal Topal’la Sofrada programında bugün son yarışmacı da yarışacak ve 10 Nisan Cuma puanları da netlik kazanacak.

Bu hafta 6 Nisan ile 10 Nisan 2020 tarihinde yarışmacıların hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldıkları, Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu hemen alt kısımda verilmiştir.

 • 6 Nisan Pazartesi Puanı (Buse Balkan) : 22 Puan (elendi)
 • 7 Nisan Salı Puanı (Seval Çiftçi) : 30 Puan (zirvede)
 • 8 Nisan Çarşamba Puanı (Esin Akkaş) : 29  (elendi)
 • 9 Nisan Perşembe Puanı (Tülay Dinç) : 28 (elendi)
 • 10 Nisan Cuma Puanı (Esin Akkaş) : 28 (elendi)

Bugün verilen fragmana istinaden %100 Esin de büyük ödülü alamayanlar arasına dahil olduğunu şimdiden söyleyebiliriz. Şimdi Zuhal Topal 10 Nisan puanlaması ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Zuhal Topal 10 Nisan Cuma puanları hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz. (e-posta kısmını boş bırakıp, yorum yapabilirsiniz.)

YAZIKLAR OLSUN ZUHAL OLMAYAN YEMEĞE 8 VERDİN YA SANA DİYECEK LAF BULAMIYORUM

10 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Esin’in Puanları)

Yeter  5
Gönül  3
Gülbeyaz  5
Ümmü  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   28

**10 Nisan 2020 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 10 Nisan Cuma Fragmanı

25 yaşında ve 5 yıllık evli olan aslen Bolulu olan Esin Akkaş’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 380. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu