10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Bu hafta yarışma tarihinde bir ilk yaşandı ve bilezikleri alacak isim Çarşamba puanlama sonucunda belli oldu. Bugün Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Puanları sonrasında Elif tüm kaynanalardan bir bile alsa %100 bu hafta bilezikleri alacak isim oldu. Dikkat: bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusundan ziyade kim elendiği önem arz ediyor.

=> 24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Birinci sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunda Goncanur’un elenme ihtimali oldukça fazla. Zira en yakın rakibi ile arsasındaki puan farkına baktığımızda 5 puan fark olduğunu görüyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu açıklayan Fatih - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim ElendiHaftanın final günü eleme potasına düşen, üstüne bir de rakibi ile arasında 5 ve üzeri puan olan gelinin bu potadan çıkması %20 civarında şansı var demek. Yani büyük çoğunlukla Goncanur’un elenmesini bekliyoruz. Ancak Goncanur, Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma günün birincisi olur, bir de aradaki farkı kapatacak olursa o zaman durum değişir.

Elif, bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı olduğu kesinleştiği için toplam bilezik sayısı 55 olduğunu ve adım adım 75 bileziğe doğru gittiğini görüyoruz.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim ElendiBir çok kişi Elif’in başarılı bir yarışmacı olarak görse de ben eskiden başarılı bir yarışmacı olduğunu ama şimdiler de yapım ile birlikte hareket ettiğini, ne zaman bilezik almasına ve ne zaman alamayacağına yönetimin karar verdiğini düşünüyorum. Dikkat: Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri beklemektedir.

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu netleşmeden bu hafta yarışmacıların ilk günden beri aldığı toplam puanları aktarmak istiyorum. 10 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Elenen yarışmacı Goncanur ile kaynanası - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

61 Puanla zirvede olan Elif en yakın rakibi Aleyna’ya 22 puan fark attığını, ikinci sırada yer alan Aleyna ise 39 puanla yarışmada kendisine yer bulduğunu görüyoruz.

10 Ocak Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı olacak son iki yarışmacı ise 38 puanla yarışan Burçin ile son sırada yarışan 33 puanla Goncanur’u görüyoruz. 

Şu an beklentilerimize göre Goncanur’un elenmesi en olağan sonuç gibi dursa da günün sonunda Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin eğer Goncanur olur ve aradaki puan farkını kapatır ise Burçin’e yol gözükecek.Bugün Çeyreği Kim Kazancak görseli - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim ElendiBu hafta elenecek isim benim tahminime göre (bilgi değil) Goncanur olacak.

Kaynana Hülya, haksızlığa karşı susmadı ve Çiğdem’in verdiği puanlardan sadece bir kere vermesi yetti elenmesi için. Aynı şekilde kaynana Emine de Karadeniz kadını ve haksızlığa asla gelemiyor. Bu da isyan bayrağını çekti. Not: 10 Ocak Cuma gelinim mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı yazının en son kısmında verdim.Gelinim Mutfakta Kim Veda edecek - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

Hülya’nın Çiğdem hanım benzeri bir taktik uygulamasına sinirlenen Fatih Ürek, nedense aynı puanı veren Çiğdem’e karşı hala sesini çıkartamadı. Acaba çekindiği ve korktuğu bir şey mi var? Not: bu hafta elenen yarışmacı yazının en sonunda açıkladım.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Puan Durumu (Haftanın Finali)

6 Ocak 2020 Pazartesi günü bu yılın ikinci haftası ile başladığımız bu hafta birazdan kayın validelerin puanlaması ile bir gelin beş altın bileziğin sahibi olurken, bir gelinde maalesef hayallerine veda etmek zorunda kalacak. Şu an Gelinim Mutfakta 10 OIcak Cuma puan durumu sonucuna göre Elif %100 bilezikleri garantilediğini görüyoruz. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2 - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim ElendiGelinim Mutfakta 10 Ocak Toplam Puan durumu sonucun da her ne kadar bilezikleri alacak isim Çarşamba gününden belli olsa da alt kısımda elenecek ismin kim olacağı halen belirsizliğini koruyor. 

Bugün her ne kadar eleme potasında yarışan 33 puanla Goncanur olsa da diğerleri ile yani ikinci ve üçüncü ile arasında sadece 5 puan farkın olması, kapanabilecek bir farkın olduğunu gösteriyor. Not: 10 Ocak Cuma Haftalık toplam puan durumu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Final - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabını yukarıda verdiğim için daha fazla üzerinde durmayacağım. Benim burada söylemek istediğim, bu hafta Goncanur elenecek mi? Yoksa yeni gelen Aleyna yada Burçin mi olacak sorusunun cevabını vereceğim.

Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta birinci olan Aydan anlamsız bir şekilde yarışmadan çekilmek istemişti. Şimdi başarılı yarışmacı Goncanur da ciddi bir performans düşüklüğü gördüm. Bu iki duruma sebep olan tek şey ise her iki kaynana da Elif’e bir erdiği için Fatih Ürek tarafından yayın esnasında fırça atıldı.10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

10 Ocak 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı %100 Elif olduğu için Goncanur neden eleme potasına düştüğünü değerlendiriyoruz. Sizlerin de bu konuda bir görüşü var ise yazının alt kısmında bulunan yorum kısmında yazabilirsiniz.

10 Ocak Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin  ve günün birincisi hakkında bilgiyi, sayfanın en alt kısmında bulunan tablodaki puanlara bakarak görebilirsiniz.

Gelinim mutfakta 10 Ocak Cuma puanları öncesinde, eleme potasında yer alan Goncanur ile kayın validesi Emine hanım da tıpkı Hülya gibi artık yarışmanın tadı kalmadığını ve gitmek istediklerini düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Bu Hafta Elenen Burçin İle Kaynanası - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

Çıkmayan candan umut kesilmez ama kolay bir tatlı olsa da Goncanur bugün elinden gelenin en iyisini yapıp, 10 Ocak gelinim mutfakta günün birincisi olur, üstüne bir de rakipleri ile arasındaki puan farkını kapatırsa, işin rengi değişir. Lakin ben öyle bir durum beklemiyorum.

Bugün 10 Ocak Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında artık bilezikleri garantileyen Çiğdem’in ağzı kulaklarına vardığı için daha yüksek puanlar kullanmasını bekliyoruz. Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Puanları verecek Kaynanalar - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucun bilezikleri alan değil, elenecek ismin kim olacağı merak edildiği için biz de bu konun üzerinde durarak anlatmaya devam edeceğiz. 

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Portakal Kasesinde Mozaik Pasta

Gelinim Mutfakta Portakal Kasesinde Mozaik Pasta Malzemeleri - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

 • 1 Paket çikolatalı puding
 • 2,5 su bardağı süt
 • 10 adet petibör bisküvi
 • 2 yemek kaşığı damla çikolata

Servisi için;

 • 1 paket krem Şanti
 • 1 çay bardağı süt

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim ElendiSanırım son zamanlarda Cuma finalinde yapılan en kolay tatlı diyebilirim. Zaten bu tatlıyı duyan kaynana Eminde de aynen şöyle bir tepki verdi.

“Bugün yaptıkları tatlı en kolay tatlı. Bunu da yapamazsa gidelim buradan”
Kaynana Emine

Sözleri ile aslında bugün yapılacak olan puanla düne benzer bir puanlama olacağını ve gelinler arasındaki puan farkının ciddi bir değişim göstermeyeceğini ima etti. Not: 10 Ocak bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en son kısımda verdik.10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan kişi belli olduğu an - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

Bugün bilezikleri bugün kim aldı? Şahsen Çarşamba gününden itibaren bu hafta bilezikleri almayı garantiledi. O sebeple Bu hafta elene yarışmacının kim olacağı asıl merak konusu olacaktır. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Puanları (10/01/2020 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini4
Goncanur :5
Burçin :1
Aleyna :2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif :1
Goncanur :3
Burçin : => Özden’in Gelini5
Aleyna :4

*************************
” 10 Ocak 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   :1
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini1
Burçin :5
Aleyna :4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif :4
Goncanur :4
Burçin :1
Aleyna: => Macide’nin Gelini5

*************************

Gelinlerin 10 Ocak 2020 Cuma Toplam Puanları

Elif411410
Goncanur531413
Burçin155112
Aleyna244515

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Ocak – 10 Ocak Haftası) – Cuma

*************************
Elif           : 61 + 10 = 71
Goncanur : 33 + 13 = 46
Burçin     : 38 + 12 = 50
Aleyna     : 39 + 15 = 54

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

10 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ ELİF  (%100)

10 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GONCANUR

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ALEYNA
Gelinim Mutfakta 10 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ALEYNA
10 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Fragmanı İzle

10 Ocak 2020 Cuma  günü bu haftanın final bölümünde neler olduğunun kısa bir özeti olarak, 10 Ocak Cuma 435. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri beklemektedir. Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (189 Yorum)


 1. Herkes düşüncelerini fikirlerini söylesin tabikide, yanlış anlamayın 😊 olgun insanlarız, konuşa biliriz.

 2. Ya anonim Allah aşkına neden beni yanlış anlıyorsunuz? Ben öyle demedim. Zorunda bırakılanlara lafım yok. Fırat a da bisey demedim ki . Boşverin ya ben anlatamadım ya da siz anlamadınız . Nasıl anladıysan öyle kalsın

  • 2 yorumumdaki sorularıma cevap ararsan kendinde o zaman anlarsın neden gidildiğini ve kimsenin keyfi için gitmediğini. Beyin göçü oluyor engellenmeli derken örneğin başta doktor ve sağlıkçı çalışanlarımızın neden şiddete maruz kalmaları gerçeğinin olduğunu sormak lazım. Başka ülkeye gidince cennet olmayacak oranın insanı veya patronu çokta farklı olmayacak, oranın ortamı çokta rahat olmayabilir ama insan bu ülkenin insanından şartlarından bıkıyor bunalıyor birde oraları deneyeyim diyor imkanım varsa. Özlemi gurbeti ırkçılığa maruz kalmayı göze alacak kadar bunalıyor. Bardak taşmadan kimse kolay kolay kılını kıpırdatmaz öyle kolay değil memnun bile olmasa düzenini değiştirmek

 3. Amaracım diyelim iki türlü firma var. İkiside sömürdüğü emeğinin karşılığını kendince veriyor. Biri hakettiğini vermiyor diye hakkını aramak istesen arama imkanın yok.Haklıda olsan gerçeklikte karşılığı yok. Diğer firma sömürüsünün hakkını veriyor yeri gelince bu kadar sömürüldüm hakkımı istiyorum dersen hakkını arayabiliyorsun ve sonuç alabiliyorsun. Hangisini tercih ederdin

 4. Bu devirde okumakta zor hele ki bi genç kız için. Evde oturuyorum en azından başıma bisey gelecek korkusuyla yaşamıyorum diyorsun Amaracım sordunmu kendine neden bu cümleleri kuruyorum? Özellikle bu devir kısmını sorgularsan yurt dışına gidenlerin hain veya köpek olmadığını aksine burdan umudu kesenler olduğunu anlarsın. Vatanımızı övmek güzel demek meziyet değil. Herkes vatanım güzel der bi vatanını seven milli duyguları olan biz değiliz dünyada. Fıratı çok iyi anlıyorum.

 5. Hayır anonim yorumları dikkatli oku ! Mecbur gidenler için bisey demedim . Ülkeyi satıp gidenlere dedim . Neden yanlış anlıyorsunuz ki . En iyi mühendisler , avukatlar , hakimler hepsi yurt dışında ve çoğu Türk lafım onlara . Senin babana değil lütfen yanlış anlamayın . Ayrıca sinirli olmamın sebebi farklı siz değilsiniz kusura kalma

 6. Bu akşam kaçırmayın, filenin Sultanları oynuyor, final Maçı!! Desteksiz kalmasınlar, inşallah alırız! Saat 19:30 da, kanal D de yayınlanacak. 🙂

   • Amara sen beni yanlIş
    anladIn galiba yani böyle
    sinirli olma ben kötü
    niyyetle demedim baktIm
    sinirleniyorsun bende konuyu deyişmek istedim kalbine deydiysem özür dilerimSende dikkat et kendine gül hep 🙂 🙂

  • ben ne dedimki şimdi
   kötü bir şey söylemedim
   neden gitdiniz sen karşIyIm diyince benimde babamda uzakta ondan bende kötü hiss etdim mecbur oraya gitmiş yani Türkiyeni unutmuyor Galiba yanlIş anlaşIldIm Teşekkürler 🙂 🙂

  • Avrupa ülkelerinden bitanesinde diyim 🙂 fazla bilgi vermek istemiyorum, özele girer, çünkü kötüye kullanıla bilinir, bazileri tarafından, yanlış anlama 🙂 herkes okuyor sonuçta.

  • Iyi yapmışın bence kalmayla. Inşallah herşey gönlünce olur 🙂 Dış ülke memleketin yerini tutmaz. Gidersen anca tatil yapmak için gidersin, ama ona bile gerek yok bana sorarsan, bizim Türkiyenin okadar güzel yerleri var ki, yöresel yemekleri olsun, yaşam tarzı olsun, tarihi şeyler olsun, var da var yani😉

   • Dış ülkeleri bende gezmek isterim merak ederim fakat uzun süreli yaşam istemem memleket ayrıdır. Bu devirde okumakta zor hele ki bi genç kız için. Evde oturuyorum en azından başıma bisey gelecek korkusuyla yaşamıyorum . Haber izliyorsan eğer görmüşsündür kadın cinayetlerini en büyük örnek özgecanı .

    • Haberlerde evet, maalesef hergün bir cinayet oluyor :/ çok korkunç, acı bir tablo. Allah fırsat vermesin inşallah.

 7. Amerika olsun Almanya olsun İngiltere olsun Türk kaynıyor. O Ülkeler nasıl o kadar kalkıniyor sanıyorsunuz Hepsi burdan çıkıp oraya hizmet eden inahetciler yüzünden . Üç beş kuruş fazla veriyorlar diye . Ağır olacak ama köpeğe etin en iyi yerinden versen köpekte terk etmez sahibini, evini . Çok kızıyorum gidenlere . Yazık

  • Yok okadar ağır düşünmem ben 🙂 misal “ihanet” diyorsun, onları “ihanetliye” sürükleyen, dış ülkeye kaçıranlar, okutup da ” her üniversiteyi bitiren, iş bulacak diye birşey yok” diyenler düşünsün bence. 🙂 hatalar daha geriden aranması lazım bana sorarsan 🙂 ama bu çok derin bir mevzu, biz yinede iyi düşünelim Amara, iyi olur inşallah herşey zamanla 🙂 sen öğrencimisin, sadece bi sorim dedim 🙂

 8. Ben bi türkün yurt dışına çıkmasına orda yaşamasına eğitim görmesine çok karşıyım . Tamam yurt dışındakiler kadar fazla gelişmiş değiliz ama Türkiye den göç edenler yüzünden daha da geriliyoruz . Üstüne alınma orda doğup büyümüşsün . Mesela çoğu lise mezunu yüksek puanlar çıkaranlar eğitim için yurt dışına gidiyor oranın maaşı yaşamı daha avantajlı olduğu için orda kalıp o ülkeyi kalkındırıyorlar ve ben bunu kendi ülkesine ihanet olarak adlandırıyorum . Orda doğmana rağmen özünü kaybetmemişsin bu güzel bisey.

  • Anliyorum seni. Yok yok alınmam. İşte maalesef karşılığını almadıkları için, kendi ülkelerinden gidenler çok. Yoksa o imkanlar sunulsa, zannedmiyorum Türkiye’yi terk edeceklerini, sonuçta ülkemiz, toprağımız, özümüz kadar bir başka ülke yoktur, bu benim fikrim 🙂 Ben dış ülkede büyümeme rağmen, memleketimi özlüyorum, kokusunu, insanlarını, bildiğin herşeyini, hele hele karadenizimi 😊 Türkiye bir aşk’tır, bunu yabancılar anlayamaz! Biz heryerde bayrağımızı seve seve gösteririz, öperiz, gurur duyarız!

  • Türküm tabikide. Doğma büyüme olunca bile kendi vatandaşlığından çıkmıyorsun ki. Çok şükür Türk pasaportum var 🇹🇷🇹🇷😊😊

 9. Evet Amara yurt dışındayım, ondan iki saat fark var Türkiye ile aramızda 🙂 Demin yazmıştım, ama gelmemiş herhalde, görmedim yazımı.

 10. Amara aşağıda yazmışın, yeni gördüm. Evet ben Türkiyede değilim, yurt dışındanım. Onun için saat farkı var, iki saat. 🙂

 11. Emine temizlik bezini al eline elifi izle kanalda ekmek elden su golden kasila kasila kendini bisey zannederek yemekten anliyomus gibi suzulerek oturuyodun gicina tekmeyi iyi yedin

 12. Napiyosunuz ? Ben müzik dinliyorum ( kent şarkıları : kırılmasın sesin ) şarkılarımı kimseyle paylaşmam kıymetini bilin

  • 😂😂😂 benim adıma yazmışsın ama aferim doğru yazdın temiz uyku çekicem dünya kurtuldu savaşlar sona erecek açlık bitecek daha ne olsun bide küresel ısınma sorunu çözüldümü onuda ilerleyen haftalardaki altınlarla çözerler

 13. Sadece bilerzikleri hesaplasan, 55 x 2.500 TL (civarı, altın fiyatı 2’li burma bilezik), 137.500 TL yapar. Bir de çeyrek altınları 36 idi galiba, 36x480TL (şu an 480TL civarı) 17.800TL eksi artı. Birde yayın için para alıyorlardır. Baya iyi.

 14. Haftaya cumayada burning yolcu fragmanda Ogden kuduruyo elife ariyo ayana kursunu sikiyonnnn hulya elife sardi defoldu emine elife sardi defoldu simdide Ogden kuduruyo cuma zirlaya zirlaya gitme sirasi gelmis suyu isinmis onada bayyyy

  • Nasıl ifadeler bunlar; zırlama, kudurmak, defolmak vs. Daha uygun sözler var bunları anlatmak için. Üzülmek, çıldırmak, gitmek vs de denebilir yani.

 15. Elif kazanınca hiç görmemiş gibi seviniyordu cigdemde kalbin temiz olacak diyor gormemislerin altını olmuş gerisini siz söyleyin altın diye olecekler

 16. Elif bileziği alınca nasıl sevindi öyle hiç görmemiş gibi gözünü altın bürümüş bide ne dedi bu hafta benim haftamdi dedi herşey apaçık belli kimin nezaman kazanacağı

 17. Beyinsiz rezil emine piskin piskin siritiyo defoldun cok sukur beyinsiz emine ramen altinlar bilezikler elifte sende Sarita sirita Hasit fesat izle bayyyyy bas nas

  • Elif’in kazanmasına bende sevindim ama elenen birine sırf sevdiğiniz birine iyi puan vermedi diye bu kadar kötü sözün söylenmesi de doğru değil. Olmuyor böyle, kadın elendi zaten.

  • Fatih urea ve kanal d Elif I destekler Maasli geldi Zoe Federer bende hic sevmiyorum aydani onun icin gonderdiler Elif daha falls alsin diye Ben Elif Gizem’e kadar safecracker internet uzerinden puanlara bakacam yarusmanin civility cikti sanki sadece Elif var hep ona ne bu ya

  • Kocanı niye terk ediyorsun, kayınvalideni terk et 😂😂😂 güldürdün beni Amara, çok yaşa 😂🤣👌

 18. Goncanın gitmesini istemiyordum ama kayınvalidesiyle çiğdem yüzünden gidiyor öğrendiğim bilgilere göre ezgiyle anlaşm yapılmış reytingler yükseldiği için dışardan bile yemek geliyormuş. Hatice ve kayınvalidesi de haftada iki çeyrek almak kaydıyla anlaşm yapmışlar ama olmayınca o yüzden bırakmışlar. (ALINTI)

 19. Allah belani versin kekemec emine kendi esdigin kuyuya Allah iste seni dusurdu meymenetsiz iyiki defoldun

 20. Emine mahvettin emine. Elif’e gidecek diye kadının ödü kopuyor. Allah’tan korkmaz emine.

  • Yazık etti gelinine yaa. Hile varya hile adamı böyle rezil ediyor işte. Goncacım gerçekten üzüldüm şu an.

    • Politika değildi onu yakan, adaletsiz puanlar vermesinin neticesi bu. Allah var, beni görüyor deyip adil puan verecekti. Adil olmamayı tercih etti ve böyle oldu. Eve dönünce pişman olacak ama nafile.

 21. arkadaşlar madem puanlamalarda yanlışlık var allah için düzgün puanlamayı yazarmısınız 3 kaynananın puanlamasından sonra gelinlerin toplam puanları kaç oldu

  • yok yok aleyna yolcu :)) kural hatası yaptı -2 daha gidicek goncanın kaynanası gelip gelinini bulup diğerlerine 1-2-2-5 yaptı mı gonca kalır 😀

  • 2 gündür yazıyorum ben filiz hanım hala görmedi birazdan elif 1 aldı mı emineden gelir 🙂 güzel oldu 1 aldı elif diye yorum yapmaya başlar

 22. Burçin Çarşamba günü toplam 26 puana ulaşmıştı. Dünde 14 er puanla Elif ile kuraya kaldı. Bu durumda nasıl oluyorda 40 puan değilde 38 puan oluyor?

 23. Gururlu Hülya 25 günde 20 tane 5 vererek rekor kırmıştı,25te 20 yüzde kaç ediyor ve bunu yardım almadfan yapacak babayiğit varmı acaba?Hülya severlere duyurulur !………….

 24. Elifi sevmiyorum aslında çiğdemi hiç sevmiyorum ama sanki en iyi yemek onun gibi gözüküyor

 25. Merhaba. Herkese hayırlı cumalar. Bileziklerin Elif’in olduğu kesinleşti artık, güle güle kullansın ama adil puanlar bekliyorum bugün ki adil elenme olsun. Emine yüzünden Gonca’nın modu çok düştü. Hile yaparken hep kendi ayağına sıktı. O kız becerikli, iyi tabaklar çıkarıyor. Elenirse üzülürüm doğrusu.

 26. Filiz hanım ezgide 1 kere perşembe günü 20 puan fark atmıştı bilezikleri cuma garantilemiş unuttunuz galiba

  • Şu anda Elif herkesten 4 alsa puanı 65 olacak kendisine en yakın rakibi 20 puan alsa 59 olacak en kötü ihtimalle Elif hata yapsa -2 den 63 olur yani her halükarda Elif bilezikleri garantiledi.😊

   • Yani herkesten 1 puan alarak toplam 4 puan demek istedim anlatım bozukluğu olmuş kusuruma bakmayın

 27. Filiz hanım dün yorumlarda yazdım okumadınız sanırım dün puanlamayı yanlış hesapladınız burçinin 40 puanı var 🙂

 28. Sumsuk emineyi gitme korkusu sarmis vayyyyy gonca dilcozulmus ne cemkirongi bu hirs fesatlikla kiskanclik acgozluluk hadi bayyyyyyy gudumsuzler evde kendinizi izleyin nasil rezil oldugunuzu gorunde utanin hadi bayyyyyyy