Gelinim Mutfakta

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Bu hafta yarışma tarihinde bir ilk yaşandı ve bilezikleri alacak isim Çarşamba puanlama sonucunda belli oldu. Bugün Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Puanları sonrasında Elif tüm kaynanalardan bir bile alsa %100 bu hafta bilezikleri alacak isim oldu. Dikkat: bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusundan ziyade kim elendiği önem arz ediyor.

=> Gelinim Mutfakta 10 Ocak 2022 Pazartesi Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunda Goncanur’un elenme ihtimali oldukça fazla. Zira en yakın rakibi ile arsasındaki puan farkına baktığımızda 5 puan fark olduğunu görüyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 7 Şubat Cuma Bu hafta kim elendi? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu açıklayan FatihHaftanın final günü eleme potasına düşen, üstüne bir de rakibi ile arasında 5 ve üzeri puan olan gelinin bu potadan çıkması %20 civarında şansı var demek. Yani büyük çoğunlukla Goncanur’un elenmesini bekliyoruz. Ancak Goncanur, Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma günün birincisi olur, bir de aradaki farkı kapatacak olursa o zaman durum değişir.

=> [mavibuton]24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Birinci[/mavibuton] sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.

Elif, bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı olduğu kesinleştiği için toplam bilezik sayısı 55 olduğunu ve adım adım 75 bileziğe doğru gittiğini görüyoruz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseliBir çok kişi Elif’in başarılı bir yarışmacı olarak görse de ben eskiden başarılı bir yarışmacı olduğunu ama şimdiler de yapım ile birlikte hareket ettiğini, ne zaman bilezik almasına ve ne zaman alamayacağına yönetimin karar verdiğini düşünüyorum. Dikkat: Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri beklemektedir.

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu netleşmeden bu hafta yarışmacıların ilk günden beri aldığı toplam puanları aktarmak istiyorum. 10 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Elenen yarışmacı Goncanur ile kaynanası

61 Puanla zirvede olan Elif en yakın rakibi Aleyna’ya 22 puan fark attığını, ikinci sırada yer alan Aleyna ise 39 puanla yarışmada kendisine yer bulduğunu görüyoruz.

10 Ocak Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı olacak son iki yarışmacı ise 38 puanla yarışan Burçin ile son sırada yarışan 33 puanla Goncanur’u görüyoruz. 

Şu an beklentilerimize göre Goncanur’un elenmesi en olağan sonuç gibi dursa da günün sonunda Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin eğer Goncanur olur ve aradaki puan farkını kapatır ise Burçin’e yol gözükecek.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli[saritext]Bu hafta elenecek isim benim tahminime göre (bilgi değil) Goncanur olacak. [/saritext]

Kaynana Hülya, haksızlığa karşı susmadı ve Çiğdem’in verdiği puanlardan sadece bir kere vermesi yetti elenmesi için. Aynı şekilde kaynana Emine de Karadeniz kadını ve haksızlığa asla gelemiyor. Bu da isyan bayrağını çekti. Not: 10 Ocak Cuma gelinim mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı yazının en son kısmında verdim.Gelinim Mutfakta Kim Veda edecek Hülya’nın Çiğdem hanım benzeri bir taktik uygulamasına sinirlenen Fatih Ürek, nedense aynı puanı veren Çiğdem’e karşı hala sesini çıkartamadı. Acaba çekindiği ve korktuğu bir şey mi var? Not: bu hafta elenen yarışmacı yazının en sonunda açıkladım.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Puan Durumu (Haftanın Finali)

6 Ocak 2020 Pazartesi günü bu yılın ikinci haftası ile başladığımız bu hafta birazdan kayın validelerin puanlaması ile bir gelin beş altın bileziğin sahibi olurken, bir gelinde maalesef hayallerine veda etmek zorunda kalacak. Şu an Gelinim Mutfakta 10 OIcak Cuma puan durumu sonucuna göre Elif %100 bilezikleri garantilediğini görüyoruz. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim Mutfakta 10 Ocak Toplam Puan durumu sonucun da her ne kadar bilezikleri alacak isim Çarşamba gününden belli olsa da alt kısımda elenecek ismin kim olacağı halen belirsizliğini koruyor. 

Bugün her ne kadar eleme potasında yarışan 33 puanla Goncanur olsa da diğerleri ile yani ikinci ve üçüncü ile arasında sadece 5 puan farkın olması, kapanabilecek bir farkın olduğunu gösteriyor. Not: 10 Ocak Cuma Haftalık toplam puan durumu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Final

Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabını yukarıda verdiğim için daha fazla üzerinde durmayacağım. Benim burada söylemek istediğim, bu hafta Goncanur elenecek mi? Yoksa yeni gelen Aleyna yada Burçin mi olacak sorusunun cevabını vereceğim.

Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta birinci olan Aydan anlamsız bir şekilde yarışmadan çekilmek istemişti. Şimdi başarılı yarışmacı Goncanur da ciddi bir performans düşüklüğü gördüm. Bu iki duruma sebep olan tek şey ise her iki kaynana da Elif’e bir erdiği için Fatih Ürek tarafından yayın esnasında fırça atıldı.10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

10 Ocak 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı %100 Elif olduğu için Goncanur neden eleme potasına düştüğünü değerlendiriyoruz. Sizlerin de bu konuda bir görüşü var ise yazının alt kısmında bulunan yorum kısmında yazabilirsiniz.

[pembetext]10 Ocak Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin  ve günün birincisi hakkında bilgiyi, sayfanın en alt kısmında bulunan tablodaki puanlara bakarak görebilirsiniz.[/pembetext]

Gelinim mutfakta 10 Ocak Cuma puanları öncesinde, eleme potasında yer alan Goncanur ile kayın validesi Emine hanım da tıpkı Hülya gibi artık yarışmanın tadı kalmadığını ve gitmek istediklerini düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Bu Hafta Elenen Burçin İle Kaynanası

Çıkmayan candan umut kesilmez ama kolay bir tatlı olsa da Goncanur bugün elinden gelenin en iyisini yapıp, 10 Ocak gelinim mutfakta günün birincisi olur, üstüne bir de rakipleri ile arasındaki puan farkını kapatırsa, işin rengi değişir. Lakin ben öyle bir durum beklemiyorum.

Bugün 10 Ocak Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında artık bilezikleri garantileyen Çiğdem’in ağzı kulaklarına vardığı için daha yüksek puanlar kullanmasını bekliyoruz. Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Puanları verecek Kaynanalar

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucun bilezikleri alan değil, elenecek ismin kim olacağı merak edildiği için biz de bu konun üzerinde durarak anlatmaya devam edeceğiz. 

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Portakal Kasesinde Mozaik Pasta

Gelinim Mutfakta Portakal Kasesinde Mozaik Pasta Malzemeleri

  • 1 Paket çikolatalı puding
  • 2,5 su bardağı süt
  • 10 adet petibör bisküvi
  • 2 yemek kaşığı damla çikolata

Servisi için;

  • 1 paket krem Şanti
  • 1 çay bardağı süt

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Sanırım son zamanlarda Cuma finalinde yapılan en kolay tatlı diyebilirim. Zaten bu tatlıyı duyan kaynana Eminde de aynen şöyle bir tepki verdi.

“Bugün yaptıkları tatlı en kolay tatlı. Bunu da yapamazsa gidelim buradan”
Kaynana Emine

Sözleri ile aslında bugün yapılacak olan puanla düne benzer bir puanlama olacağını ve gelinler arasındaki puan farkının ciddi bir değişim göstermeyeceğini ima etti. Not: 10 Ocak bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en son kısımda verdik.10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan kişi belli olduğu an

Bugün bilezikleri bugün kim aldı? Şahsen Çarşamba gününden itibaren bu hafta bilezikleri almayı garantiledi. O sebeple Bu hafta elene yarışmacının kim olacağı asıl merak konusu olacaktır. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Puanları (10/01/2020 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 4
Goncanur : 5
Burçin : 1
Aleyna : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Goncanur : 3
Burçin : => Özden’in Gelini 5
Aleyna : 4

*************************
” 10 Ocak 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 1
Burçin : 5
Aleyna : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Goncanur : 4
Burçin : 1
Aleyna: => Macide’nin Gelini 5

*************************

Gelinlerin 10 Ocak 2020 Cuma Toplam Puanları

Elif 4 1 1 4 10
Goncanur 5 3 1 4 13
Burçin 1 5 5 1 12
Aleyna 2 4 4 5 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Ocak – 10 Ocak Haftası) – Cuma

*************************
Elif           : 61 + 10 = 71
Goncanur : 33 + 13 = 46
Burçin     : 38 + 12 = 50
Aleyna     : 39 + 15 = 54

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

10 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ ELİF  (%100)

10 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GONCANUR

10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ALEYNA
Gelinim Mutfakta 10 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ALEYNA
10 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Fragmanı İzle

10 Ocak 2020 Cuma  günü bu haftanın final bölümünde neler olduğunun kısa bir özeti olarak, 10 Ocak Cuma 435. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri beklemektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu