Zuhal Topal'la Sofrada

10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta 15.000 TL’yi Kim Kazandı?

10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Geçtiğimiz haftalar da 40 puanlarla zirvede yer alan gelinleri gördükten sonra bu hafta gelinlerin aldığı puanlar bizlere her ne kadar düşük gelse de sonuçta bir isim düşük de olsa bu hafta büyük ödülü alacak. 10 Ocak Cuma bu haftanın birincisi olacak isim kim olduğunu ve hafta başından beri aldığı puanları yazının ilerleyen kısımlarında sizleri bekliyor.

=> 7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da gelinlerden çok kaynanaların verdiği puanlar bu haftaya damga vurdu. Son bölümde yarışan Rabia kaynana, diğer günlerde adeta yaptıklarının acısını gelini Kiraz çekti. Havva kaynana da kendi günün de 4 puanı veren Rabia’dan intikam almak için her gün bu anın gelmesini beklediğini söylemişti.

=> Bu arada [pembebuton]24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı[/pembebuton]? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.10 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı - Yazı Görseli

Bugün de Havva aradığı fırsatı bulduğu için susmak bilmedi. Ben izleyici olarak çoğu zaman TV’nin sezini kısmak zorunda kaldım. 10 Ocak Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda her ne kadar Havva’nın gelini birinci olmasa da Havva intikam almak için elinden gelin yaptı.

=> Bu arada [pembebuton]17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün yani 10 Ocak Cuma Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını, birazdan kayın validelerin vereceği puanlama sonunda ortaya çıkacak. ben de an ve an bu puanları sizler aktarıp, bu hafta parayı kim kazandığını açıklayacağım.

10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

6 Ocak 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta birazdan 10 Ocak 2020 Cuma günü önce kaynanalar sonra da sunucumuzun puanları ile son bulacak. Elbette her yarışmacı 15.000 TL’yi almak istiyor. Ancak bu ödülü bir yarışmacı almaya hak kazanacak. Şu an için Perşembe günü yarışmacısı zirvede yer aldığını görüyoruz. Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak bu hafta kim kazandı? Hemen alt kısımda yarışmacıların hafta başından beri hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı toplam puanları verdim. Daha sonra bu hafta kim kazandığını ayrıca yazının devamında açıklayacağım.

6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları

Zöhre  5
Şehzade  5
Rabia  4
Yater  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   27

****************

7 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları

Zöhre  6
Şehzade  3
Rabia  5
Havva  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   22

****************

8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları

Zöhre  4
Yeter  3
Rabia  6
Havva  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM   25

****************

9 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları

Şehzade  4
Yeter  7
Rabia  7
Havva  6
Zuhal Topal    8
TOPLAM   32

****************

10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları

Şehzade  6
Yeter  4
Zöhre  3
Havva  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM   23

****************

10 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 6 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Dilnaz Kanat) = 27
  • 7 Ocak 2020 Salı Puanı (Irmak Çipil) = 22
  • 8 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Sultan Yurtsever) = 25
  • 9 Ocak 2020 Perşembe Puanı (Pınar Tarakçı) = 32
  • 10 Ocak 2020 Cuma Puanı (Kiraz Purut) = 23

Yukarıda yarışmacıların ilk günden bu zamana kadar aldığı puan durumunu baktığımızda şu an için birinciliğe oynayan gelin, son bölümde yarışan Pınar Tarakçı olduğunu görüyoruz. Not: Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim KazandıBugün yarışan Kiraz Purut, o kadar zor bir menü ile çıkmasına rağmen, kayın validesi Rabia’nın hafta başından beri verdiği düşük puanların acısı maalesef gelini Kiraz’dan çıkartmaya çalıştılar. normal de bu menü ile 10 Ocak Zuhal Topal bu haftanın birincisi olabileceğini ama kayın validelerin vicdansız puanları buna engel olacağını düşünüyorum.

[saritext]10 Ocak Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birinci = 9 Ocak yarışmacısı Pınar Tarakçı olduğunu görüyoruz. [/saritext]

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak Cuma Fragmanı İzle

10 Ocak 2020 Cuma günü bu hafta kim birinci olduğunu ve 15.000 TL’yi kazanan yarışmacının belli olduğu Zuhal Topal’la sofrada 315. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu