10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta 15.000 TL’yi Kim Kazandı?

10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Geçtiğimiz haftalar da 40 puanlarla zirvede yer alan gelinleri gördükten sonra bu hafta gelinlerin aldığı puanlar bizlere her ne kadar düşük gelse de sonuçta bir isim düşük de olsa bu hafta büyük ödülü alacak. 10 Ocak Cuma bu haftanın birincisi olacak isim kim olduğunu ve hafta başından beri aldığı puanları yazının ilerleyen kısımlarında sizleri bekliyor.

=> Bu arada 24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da gelinlerden çok kaynanaların verdiği puanlar bu haftaya damga vurdu. Son bölümde yarışan Rabia kaynana, diğer günlerde adeta yaptıklarının acısını gelini Kiraz çekti. Havva kaynana da kendi günün de 4 puanı veren Rabia’dan intikam almak için her gün bu anın gelmesini beklediğini söylemişti.

=> Bu arada 17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 10 Ocak Cuma Zuhal Topalla Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı Yazı Görseli - 10 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta 15.000 TL'yi Kim Kazandı?

Bugün de Havva aradığı fırsatı bulduğu için susmak bilmedi. Ben izleyici olarak çoğu zaman TV’nin sezini kısmak zorunda kaldım. 10 Ocak Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda her ne kadar Havva’nın gelini birinci olmasa da Havva intikam almak için elinden gelin yaptı.

Bugün yani 10 Ocak Cuma Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını, birazdan kayın validelerin vereceği puanlama sonunda ortaya çıkacak. ben de an ve an bu puanları sizler aktarıp, bu hafta parayı kim kazandığını açıklayacağım.

10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

6 Ocak 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta birazdan 10 Ocak 2020 Cuma günü önce kaynanalar sonra da sunucumuzun puanları ile son bulacak. Elbette her yarışmacı 15.000 TL’yi almak istiyor. Ancak bu ödülü bir yarışmacı almaya hak kazanacak. Şu an için Perşembe günü yarışmacısı zirvede yer aldığını görüyoruz. Zuhal Topalla sofrada Bu Haftanın Birincisi gorseli - 10 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta 15.000 TL'yi Kim Kazandı?Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak bu hafta kim kazandı? Hemen alt kısımda yarışmacıların hafta başından beri hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı toplam puanları verdim. Daha sonra bu hafta kim kazandığını ayrıca yazının devamında açıklayacağım.

6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları

Zöhre 5
Şehzade 5
Rabia 4
Yater 5
Zuhal Topal   8
TOPLAM  27

****************

7 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları

Zöhre 6
Şehzade 3
Rabia 5
Havva 3
Zuhal Topal   5
TOPLAM  22

****************

8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları

Zöhre 4
Yeter 3
Rabia 6
Havva 5
Zuhal Topal   7
TOPLAM  25

****************

9 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları

Şehzade 4
Yeter 7
Rabia 7
Havva 6
Zuhal Topal   8
TOPLAM  32

****************

10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları

Şehzade 6
Yeter 4
Zöhre 3
Havva 4
Zuhal Topal   6
TOPLAM  23

****************

10 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

 • 6 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Dilnaz Kanat) = 27
 • 7 Ocak 2020 Salı Puanı (Irmak Çipil) = 22
 • 8 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Sultan Yurtsever) = 25
 • 9 Ocak 2020 Perşembe Puanı (Pınar Tarakçı) = 32
 • 10 Ocak 2020 Cuma Puanı (Kiraz Purut) = 23

Yukarıda yarışmacıların ilk günden bu zamana kadar aldığı puan durumunu baktığımızda şu an için birinciliğe oynayan gelin, son bölümde yarışan Pınar Tarakçı olduğunu görüyoruz. Not: Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.zuhal topalla sofrada kim birinci resmi - 10 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta 15.000 TL'yi Kim Kazandı?Bugün yarışan Kiraz Purut, o kadar zor bir menü ile çıkmasına rağmen, kayın validesi Rabia’nın hafta başından beri verdiği düşük puanların acısı maalesef gelini Kiraz’dan çıkartmaya çalıştılar. normal de bu menü ile 10 Ocak Zuhal Topal bu haftanın birincisi olabileceğini ama kayın validelerin vicdansız puanları buna engel olacağını düşünüyorum.

10 Ocak Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birinci = 9 Ocak yarışmacısı Pınar Tarakçı olduğunu görüyoruz.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak Cuma Fragmanı İzle

10 Ocak 2020 Cuma günü bu hafta kim birinci olduğunu ve 15.000 TL’yi kazanan yarışmacının belli olduğu Zuhal Topal’la sofrada 315. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (38 Yorum)


 1. FILIZCIM KARDEŞIM NASILSIN IYIMISIN CANIM?

  FILIZ SITEYE YENI UYGULAYACAK OLDUGUN ŞEY NASIL DENIYORSA ONA EMAIL MI GEREKIR BAŞGA BIŞEYDE YAZMIŞSIN YANI ONLAR BANA GÖRE DIL CANIM. AMA SANA YAPMA DIYEMEM DIYEMICEMDE ZATEN SENI ANLAYORUM BEN CANIM SANADA KOLAY DIL ZAMAN ZAMAN SAÇMA SAPAN YORUMLARLA O YORUMLAN YAZARLARI SAPIKALRLA UGRAŞMAK. KENDIMI SENIN YERINE KOYUYORUM VE HAYIR BEN BAŞ EDEMEM DIYORUM VE SANA AFERIN DIYORUM GÜZEL KARDEŞIM SEN HEP HÖTDESINDEN GELDIN HEPSININ ŞIMDIDE SITENI GÜVENILIR BI HALE GETIRMEK ISTIYORSUN AMA BANA YABANCI GELIYOR EMAIL GIVI ANLAMADIGIM ŞEYLER VE ONLARI KULLANMAK BILE ISTEMIYORUM. ASLINDA BI KERESINDE DENEMIŞDIM ESKIDEN ODA OLMADI GALIBA.O YÜZDEN EGER SITEYE ESGISI GIVI GIREMICEKSEM BAŞGA ŞEKDE BILEMEDIM BECEREMEM YAPAMAM BEN CANIM.
  AMA SANA HIÇ KIZMIYORUMDA HIÇ ÜZÜLMIYORUMSA BU DURUMA ÇÜNKI SENIN KENDI HAYATIN KENDI DIGER IŞLERIN DIŞINDAN HER GÜN SITE BAŞINDA BEKLEYEMECEGINI VE HER GELEN SAPIGA ZAMAN BULMAK SANA KOLAY DIL. NEDEN YAPDIGINI ANLIYORUM BUNLARI CANIM VE SANA BAŞARILAR DILEYORUM HAYATINDA VE HER IŞDE.
  SENIN SAYANDE BURDA ARKADAŞLAMI BULDUM SENIN SAYANDE ONLARLA KONUŞA BILDIM DOSTLAŞA BILDIM VE NEREYE KADARSA ORAYA KADAR SÜRÜR BAGLANTIMDA.
  SENDEN MINNETDARIM CANIM.
  NEREYE KADAR NASIPSA ORAYA KADAR GELERIM VE YAZARIM
  BURDAKI ARKADAŞLAMADA.

 2. Gönülcüm
  Dün ben gelmedim ama senden başga hiç kimse gelmemiş😕.
  Belki başga bi gün toplaniris hepimiz bir araya dün nasip dilmiş diyelim artik.

  Şimdi çikiyorum Gönülcüm,kizlar hepinize iyi geceler canlar tatli rüyalar😴😴😴.

 3. Iyi akşamlar kizlar

  Gönülcüm merhaba. Nasilsin canim?
  Gönül sen demişsindir bana kendi kizlari Nazi çagirdi kendi de gelmedi diye😁. Ayy canim ben dün ev temizligine başladim( kapitalni uborka) bugün bile sürdi temizlik işi çocuklama bile bazi kolaý yerleri temizletdim bugün, temizlik dişinda yemek filan deyince akşam oluyor sonrada uyuma zamani geliyor.
  Yani anlicagin canim dün gelemedim anca bitdi işlem yarinada ütü işleri kaldi.

 4. Hayirli akşamlar Kizlar Nasilsiniz ? Ne var Ne yok Ama kimsede yok neredesiniz ? Kizlar yoksa Aya gitdiz benimmi Haberîm yok
  Ayda net tutmaz ondan dedim iyimisiniz canlarim

 5. Günaydin Hayirli Sabahlar
  Kizlar Nasilsiniz? Hepiniz icingüzel bir gün dilerim

  Nazim Tatlim Hoş geldin
  Yok canim ne kusuru
  Senin Sagligin iyi geldin ya önemli olan Sen iyi ol yeter Tel işlemesede olur Nasilsin Ne var ne yok iyimisin birtanem ?

  Gülalekcim günaydin nasilsin
  canimm iyimisin Kiz Aferin sana Kayinvalidene masaj yaparmişsin eminim gelinin sana benzer Biz Taraflarda böyle bir misal var Gelin Ocaga benzer Yani Kayinvalidesine INŞALLAH Senin icin Her şey güzel olur Canim Kardeşim öptüm

  Saliha ablam nasilsin Melek nasil iyidir InşAllah
  Aymelekcim nasilsin?

 6. Hayirli akşamlar kizlar.

  Nazim hoş gelmişsin nasilsin birtanem?!
  Ne kusuru canim olur öyle şeyler tl de bazen bizin istegimize karşi gelmeyi iyi beceriyor🤨.
  Bende iyiyim canim bugün annemlere gitdim hatda bugün sabahki yorumumida onlarda otururken yazdim ama sonra izin vermediler annem ve kardeşlerim bu gün bizimle konuş dediler😁.
  Şimdi evdeyim ama fazla kalamam uyuma zamani geldi çünki😴🤗.

  Nazim nasipsa yarin gelirsen konuşurus canim ve diger kizlarda gelseler belki yarin küçük bi toplanti yaparis burda😉.

  Nazim şimdi çikiyorum canim sana iyi geceler tatli rüyalar.

  Kizlar hepinize iyi geceler ALLAH rahatlik versin güzel arkadaşlarim.😊😴😴😴

 7. SLM HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ CANLARIM VALLAH BIR AYDIR BENIM TELEFONUMUN GOOGLESİ CALİŞMİYORDU ONUN İÇİN YAZAMADIM ARKADAŞLAR KUSURUMA BAKMAYIN

 8. Hayirli sabahlar canlarim.

  Aymelekim canim biz iyiyis ALLAHA şükür. Sen nasilsin iyimisin vagtin yakinladi her halde senin öylemi ondanmi agrilarin var? ALLAH beterinden saklasin yoksa yine grip degmemişdir sana umarim🙄.

  Gönülcüm merhaba canim nasilsin?!
  Kiz senin o söylediklen olucaksa şimdiden gelin edinmenmeye can atiyorum yaa😆😁. Ama ne bileyin yemek yaparlarda masac yaparmilar onu o zamana varip görüris. Ama benim givi olucaksalar masac yapmalari gerek çünku ben kayinvalideme masac yapmişdim hemde her gün.

 9. Kimse gelmemiş Saglik olsun Yarin olsun görűşmek ümidiyle…. Iyi Geceler tatli rüyalar Güzel Tatli Kardeşlerim öptüm

 10. Merhaba kizlar ben geldim nasilsiniz ?

  Gülalekcim caniimm nasilsin?
  Kizz Gőrürsün Gelin yardimi düşünsene bir gelinin yemeyini veriyor bir gelinin sana masaj yapiyor ohh gel keyfim gel kurtulursun kiz ev temizlemekten Senin Gelinlerin Şansli Gelin olacaklar Cünkü senin gibi Güzel kayinvalidesi olacak AMIN INŞALLAH Canim cocuklar nasil iyimisinîz

  Aymelekcim canim kardeşim hoş geldin neyin var bitanem iyimisin noldu merak etdim akşam gel tamammi kendine iyi bak öptüm

 11. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Gulalegim
  Saliham
  Gonulcim
  Nazım
  Nasilsiniz canım.
  Beni sorarsanız hiç iyi diylim her gün buraya gelmiye calisyorum ama olmuyor bütün vücudum agiriyor canım hiç bişey yapmak istemiyor .
  Yinede gelmeye çalışırım Allah’a emanet olun canım kardeşlerim.

 12. Hayirli akşamlar kizlar.

  Gönülcüm merhaba canim ben iyiyim sen nasilsin iyimisin?
  Ayyy çok saol canim güzel sözlen üçin AMINIŞALLAH o günleride görsek🤲🤲🤲.

 13. Hayirli akşamlar kizlar nasilsiniz? Gülalekcim caniimm büyüsünlerde sana layikli evlat olsunlar Kizz Gelinin olacak sana yardim edecek daha ne istiyorsun Kardeşimden Güzel Kayinvalide cikar Güzelinde güzel gelini olur AMIN INŞALLAH ALLAH NASIP ETSIN
  Yaa yimek ayirmazsin ben yok ya en cok tavuk köfte severim pilavida ama tavukla olsa yerim eee neler yapiyorsun canim ??

 14. Gönülcüm ufak yanlişlardan sorun olmaz😁. Ve saol evet ALLAHA şükür cocuklar büyüyorlar şonada şükür😃.
  Gönül benim sevmedigim yemek yok sanirim ben guzel yapilan tüm yemekleri severin yeterki tadi tuzu yerinde olsun😆.
  Yok canim bunlar yeter bilyorum yemeklerinizin ceşiti çokdur

 15. En cok hangi yimekleri sürekli yaparim ben canim sayalim
  1 Pilav
  2 Tavuk
  3 Yaprak sarmasi
  4 Köfte
  5 Salata
  6 Corba
  7 Pizza patates
  8 dovga bizim taraflarin
  meşhur yemeyi daha coktur canim sayimmi

 16. Merhaba Gúlalekcim hoş buldum tatlim ben iyiyim sen nasilsin? Maşallah aslanimkocaman yakişikli olsun Allah saklasin Aferin kizz sana ne güzel yimekler pişiriyorsun Işte bana bununla konuşun yimeklerden konuşmak hoşuma gidiyor Canimm ben tüm yimekleri iyi yaparim bu güne kadar bir yimeyi yapmadim daha bilmiyorum neden ama olmadi tatlimi yaparsin bende severim tiz tiz yapdigim yiyecektir tatli canim kelle pacami yapdin sen afiyet olsun ellerine saglik ama ben sevmem canim Sen hangi yemeyi seversin ?

 17. Tatlilarlada ugraşmaya bayilirim.
  Pişirme işlerinden keyis alyorum dogrusu.

  Ee sende anlat ne yemekleri güzel yaparsin ve en çok ne yemeki sürekli yaparsin.

 18. Gönülcüm hoş gelmişsin.

  Küçük oglumun 10 yaşi doluýor.
  Evet 18 ne dogum günü.
  Ben en çok türkmen pilavini güzel ýaparim ondan başgada hamur işlerine ustadim hamuruda hizli açarim. Bide mercimek çorbasi, başgada her türli yemekleri güzel yapiyorum bitek beceremedigim yemek türkmen unaşi canim onu bi kere güzel yapsam iki kere güzel olmuyor hiç beceremiuorum o yemegi.
  Yakindada dana kelle paçadan halades yapdim çok güzel oldu.

 19. Kizlar merhaba hayirli günler
  nasilsiniz iyimisiniz canlar ?

  Gülalekcim canim nasilsin? Evet inşallah kutlarim ogluşunu dogum gűnünü 18 dir yaş günü aslan parcasinin kac yaşi olur Yemek yapmayi bende severim öyle böyle diyil cok severim Kendimi tariflemek gibi olmasin Yemeklerim lezzetlidir Tüm yimeklerinde hepsîni bilirim Peki sen hangi yemekleri iyi yaparsin canim Kolay gelsin sana ev işlerinde tatlim öptüm görüşürüz?

  Kizlar hepinize Hayirli günler Görüşürüz INŞALLAH ALLAHA EMANET OLUN CANLAR ÖPTÜM

 20. Hayirli sabahlar kizlar.

  Gönülcüm nasilsin canim iyimisin?
  Hiimm canim yazmuşsin gördüm diger sayfadaki yorumunu.
  Evet oglumun dogum gününe daha iki gün kadar var.
  Ev işlerinden yorulmuyorsan en iyisi canim. Yoksa ufak uşak işler delirticek insani.
  Ama yemek yapma yeri güzel ben yemek pişirmeyi seviyorum hatda özlemişimde yemekleri yapmayi😃

 21. Hayirli akşamlar kizlar nasilsiniz? Bir az gec oldu ama
  olsun Saliha ablami gördümcok sevindim Gúzel ablam hoş geldin iyi olmaniza Öyle cok sevindim anlatamam gercekten Sen böyle yazinca cok seviniyorum Hep iyi olun Ablam Meleyide öp benim icin tatli yanaklarindan Rabbim Melekimi bidaha hastaneye salmasin AMIN Canim ablam
  iyi geceler tatli rüyalar

  Gülalekcim canim sana diyer sayfada yazdim burayda yaziyorum iyi geceler tatli uykular canim

  Kizlar Hepinize Kendiniz gibi Tatli uykular öptűm

 22. Saliham
  Gidenlerinde kalanlarinda canlari sagolsun başga ne diyelim bi gün bizde gitme ihtiyaci duyabilis ama benim böyle ihtiyacim daha yok😁.
  Kalanlarimizin yani sizin geldiginiz sürece ilk öncede ALLAHIMIN nefes almaya izin verdigi sürece bende buraya gelerim sizlerle daha arami açmaya hazir dilim yani😃

 23. Saliham hoş gelmişsin
  Ben iyiyim canim çok şükür.
  Sizinde iyi olmaniza sevindim canim evinize vardiysaniz çok iyi olmuş. Melekinde iyileşmesine sevindim.
  Temizlik yapdinmi canim ozaman biraz daha rahatlamişsindir.
  Hem misafirde kabul etmişsen çok yorulmuşsundur canim kiyamam sana güzelim😍.

 24. Hayırlı akşamlar

  Gulalke nasılsın canım

  Biz iyiyiz çok şükür dün taburcu olduk evdeyim

  Bugün biraz temizlik yaptım misafirlerim geldi

  Sonra

  Öyle böyle akşam oldu

  Aynen gulalke bende eski sayfayı özlüyorum kimseler yok iki üç kişi kaldık

  ❤️❤️❤️

  Gönül saol canım amin inşallah melek hep iyi olur sen nasılsın neler yapıyorsun

  .

 25. Iyi akşamlar kizlar.

  Maşallah sayfa susma işini güzel yapiyor😁.

  Her kes iyimi canlarim ahh şu dünye işleri kursun gün içi de bi kez bile buraya yazma firsatini bulmaya biliyorus.
  Ben bile her zaman gelyodum işledigim zamanlar ama evde kalinca zaman bulamiyorum bi türli. Elbet bi zaman gelir ve bizde aktiv yazmaya başlaris güzelim sayfamiza.

 26. Iyi günler kizlar.
  Hayirli haftalar hepinize.

  Merhaba Gönülcüm
  Merhaba Saliham
  ALLAHA şükür iyim canlarim saolun sordugunuza.
  Çocuklarda iyiler dün tatillerunin son günleridi çocuklarin bu gün okula gitdiler.
  Bende evde ev işleriyle zaman geçiriyorum.

  Saliham Melekin iyi olmasina sevindim canim. Hep iyi olsun Melekimiz😊. Belki ALLAH dahada iyileşir.
  Saliham ne kusuru olur öyle hatalar ben takmiyorum canim rahat ol😁.

 27. Günaydin kizlar nasilsiniz?

  Saliha ablam cok sevindim seni gördüyűme iyimisin Ablam Melek nasil iyimidir kuzum iyi olmasina sevindim Rabbim Hep iyietsin Meleyimi Allah Yardimcin olsun Ablam öptüm

  Gülalekcim canim nasilsin?
  Aymelekcim bitanem nasilsin?
  Nazim Tatlim nasilsin?
  Yemincim Balim nasilsin?
  FILIZIM BITANEM NASILSIN?
  DIYER KIZLAR YOK AMA KALBIMDESINIZ CANLAR GÖRÜŞMEK ÜZERE… ALLAHA EMANET OLUN ÖPTÜM

 28. Günaydınlar herkese hayırlı pazarlar nasılsınız kızlar

  Biz çok şükür idare ediyorum halen

  hastanedeyim melek çok şükür iyi ama nöbetleri artı busefer ondan dokdor bekletiyor

  ❤️❤️❤️❤️

  Eee sizler nasılsınız neler yapıyorsun

  🌹🌹🌹

  Gullake sen nasılsın canım

  Çocukların nasıl iyilerdir inşallah

  🌼🌼🌼

  Gönül sen nasılsın canım

  🌻🌻🌻🌻

  Aymelek sen nasılsın oğlunla minnak perensesin ne yapıyor bakalım

  😍😍😍😍😍😘😘😘