Gelinim Mutfakta

10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Çeyrek Altını Kim Aldı!

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Pazartesi günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu! 10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 10 Ocak Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bu hafta yarışmaya dahil olan Dilek kaç puan aldı? Dilek’in kaynanası Hatice, ilk gün gelinini bulabildi mi? 10/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 10-14 Ocak haftasında Pazartesi günü en yüksek puanı kim aldı? Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 14 Şubat Salı Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (11/01/2022) 10 Ocak Pazartesi günü Damla 20 puanla günün birincisi olurken, Yeşim 8 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu. Damla ilk gün çeyrek altını kazanan isim oldu.

=> 7 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Pazartesi Puanları ile puanlaması sonucu %100 açıklandığında, gözler bu hafta yarışmaya yeni gelen Dilek’in üzerinde olacak.

=> 31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu Sonucu için tıklayınız.

10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Son zamanlarda Dilek’in masasına gelen her yarışmacı kesinlikle elenmesi, kafaları karıştırmakta. “Hiç mi iyi yarışmacı gelmiyor” şeklinde düşünceye neden olmakta. 

=> 24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız. 

Bugün 10 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 10 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 17 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta Damla ve Yeşim 79 puanla bilezikleri paylaşırken, Miyase 78 puanla bilezik kazanamadı. Sadece bir puanla bilezikleri kaybeden Miyase, bu hafta nasıl performans göstereceği ise merak konusu oldu.

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu öğrenmek için tıklayınız.

10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları neticesinde, bu hafta yarışmaya dahil olan Dilek’in bu hafta yarışmada kalıp kalamayacağı %100 olmasa da büyük oranda kendisini belli edecek.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Elenen Yarışmacı Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Pazartesi Puanları Netleştiği An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Son zamanlarda Yeşim, Damla ve Miyase sabit kalırken, yeni gelenler bir bir elenmesi, kafalarda soru işareti oluşturdu. Üç haftadır programı sunan Nursel Ergin Yeşim’e her defasında iyi puanlar vermesi, Yeşim’in son zamanlarda bilezik almasına büyük katkı sağlarken, yeni gelen yarışmacılar genel de sunucudan düşük puanlar alıyor.

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Kazandı sonucu için tıklayınız.

Nursel Ergin kaynanalar puanlama yaparken, sunuculuğu bir tık ötesine geçip olaya el atması, izleyicide büyük tepkilere neden olmakta. Bu hafta Nursel’in yine benzer bir şekilde puanlamaya dahil olması bekleniyor.

=> 12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Dilek

Bu hafta yarışmaya dahil olan Dilek, bugün 10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, günün sonunda bugün çeyrek altını kazanan gelin olmak istiyor. İlk gün altınla başlayıp, son gün de bileziklerle bu haftayı kapatmanın planını yapıyor.

Geçtiğimiz hafta kaynanası Nuray ile ciddi sıkıntılar yaşayan, Damla’nın beş bileziği kaçırmasında, kaynanası Nuray’ın onu bulamamasını öne süren Damla, kendi kaynanası ile değil, annesi ile yarışmak istediğini beyan etmiştir. Damla ve Nuray, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmına gelip gelemeyeceği, henüz netlik kazanmadı.

=> 11 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ile Kaynanası

Hafta finalinde yarışmada kaynanası ile değil, annesi ile yarışmak istediğini beyan eden Damla’nın karar vermesi için süre tanınmıştı. Bugün yarışmaya gelip gelemeyeceklerini sunucu Nursel Ergin şu sözlerle açıkladı. İşte Nursel Ergin’in o sözleri;

“Damla istemiz üzerine Cumartesi günü bizi aramış ve kararını açıklamış. Damla’nın kararının ne olduğunu, sizinle aynı anda öğrenmek istedim..” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel Ergin Damla ve Nuray’ın yarışmaya devam edip etmeyeceğini bilmediğini, anons yaptıktan sonra netleşeceğini söyledikten sonra gözler, yeni yarışmacıların geldiği kapıya çevrildi. 

Geçtiğimiz hafta bilezikleri sade ve sadece bir puanla kaçıran Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 10 Ocak Puanlama sırasında, işini şansa bırakmayıp, Pazartesi en yüksek puanı alan gelin olmak için harekete geçti.

10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de bilezikler paylaşıldı. Damla ve Yeşim ikişer bilezik alırken, bu hafta yarışmacılara toplamda beş bilezik değil, 6 bilezik verilecek. 

Miyase geçtiğimiz hafta kaybettiği bilezikleri, bu hafta fazlasıyla yerine koyabilmek için Gelinim Mutfakta 10 Ocak Pazartesi puanlaması sonucunda, en fazla puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Pazartesi Puan Durumu

Yeni yılın ilk bilezikleri paylaşıldı. Yeni yılın yani 2022 yılının ikinci haftasının ilk puanlaması, birazdan Nursel Ergin’in vereceği, 10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Nursel’in Yeşim’e verdiği yüksek puanlar ile diğer kaynanaların puanlama yaptığı sırada çok konuşması, Gelinim Mutfakta 10 Ocak Pazartesi puan durumu sonucuna etki edip etmeyeceği, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Her hafta başında olduğu gibi bu haftada yarışmaya yeni isimler dahil olacak. Her yeni gelen yarışmacı, bir hafta bile dayanmadan elenmesi, gelenlerin sadece yer işgal etmek adına geldiği düşünülüyor. Dilek ise yer işgal etmeye değil, eskileri göndermeye geldiğini, bunun içinde bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak elinin lezzetlini kanıtlayacağını ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Yeni yılın ikinci haftasında üç güçlü isim (Damla, Yeşim ve Miyase) bilezikleri kimseye kaptırmak istemezken, bu hafta yeni gelen Dilek ise 10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da en yüksek puanı elde edip, rakiplerini ilk günden geride bırakmanın hesaplarını yapıyor. 

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Pazartesi Puan Durumu Belli Olduğu An Yeşim ve Beyhan

Hafta başında yani bugün 10 Ocak puanlaması soncunda, en yüksek puanı alan gelinlerin elde edeceği avantajlar;

 1. Haftaya altın alarak başlamak
 2. İlk günden bilezikler için hamle yapmak
 3. Elinin lezzetini göstermek
 4. Eleme potasında bir adım uzaklaşmak
 5. Kendisini rakiplerine kanıtlamak
 6. İlk gün çeyrek altını kazanmak
 7. İlk Günden elinin lezzetini göstermek

Yukarıda açıklanan avantajlara daha birçok avantajlar eklenebilir. Böylesine önemli günden en yüksek puanı alan gelin olmak isteyen dört yarışmacı da %100 performans ile yemeklerini yapacaklar.

Nursel Ergin beş puanı Yeşim’e mi verdi? Nursel Ergün kaç puan verdi? 10 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?  Yeni gelen Dilek puan aldı? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Dilek’in kaynanası nasıl puanlar verdi? Bugün Miyase kaç puan aldı? Pazartesi günü en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Puanları (10/01/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

10 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 1
Damla: 4
Dilek: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 2
Miyase: 1
Damla: 4
Dilek: => Hatice’nin Gelini 5

*************************
” 10 Ocak 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 5
Dilek: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 1
Damla: 2
Dilek: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Dilek: 1

*************************

Gelinim mutfakta 10 Ocak Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 1 2 1 3 1 8
Miyase 1 1 4 1 4 11
Damla 4 4 5 2 5 20
Dilek 5 5 3 5 1 19

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3-7 Ocak Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 8
Miyase: 11
Damla: 20
Dilek: 19

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 10 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
10 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Ocak Salı Fragmanı İzle

10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün hem günün birinci hem de bugün çeyrek altını alan gelin belli olacak. Günün sonunda Pazartesi puanları %100 netlik kazandıktan sonra gözler, bir sonraki güne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 11 Ocak Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

 1. yeşim ile miyase yeni gelen yarışmacı gözünüzü korkuttu hemen yaşıyla uğraştınız sanki formatı siz belirlediniz egonuz tavan yapmıış burnunuz havada kendinizi bir hal zannediyorsunuz yeşim sana ne demeli çok hadsizsin saygısızsın beyhanın yerinde olsam 1 dakka durmam yarışmada sevilay sana ne demeli hak yiyenin önde gideni olmamış tabağa 4 verdin inan sen safi ekran kirliliğisin iticisin devamlıda yalan söylüyorsun bu hafta yeşim yada miyasenin gitmesini gönülden diliyorum artık kabak tadı vermeye başladınız

  1. damla aldi çeyregi çok sevindim böyle devam …dilek yerinede aysun gelseydi daha çok sevinirdim

 2. yeni gelenler ilk günden ses getirdi inşallah böylede devam ederlerler bazı kendini beğenmiş şımarıklara hadlerini bildirirler miyaseninde saygısız kibirli yeşimiminde miyadı doldu

 3. saygısız utanmazlar insanların yaşından size ne ora yemek yarışmasımı genç yaşlı yarışmasımı sanki formatı siz yazdınız dilek tam bir istanbul hanımefendisi inşallah kendinize benzetmessiniz

 4. Miyasenin kaynanasına hanım efendi ,asil kadın gibi yakıştırmalar yapan sunucuyu kınıyorum.Lütfen lügata bakıp hanım efeninin manasını öğrensin önce ……….

 5. hatice hanımın kaynanalar hakkındaki tespitine katılıyorum tam istanbul hanımı temennim bozulmadan devam eder bu kendini beğenmişleri bir bir gönderir ilk önce hak yiyen sevimsiz sevilayı gönderirler sevilay puanlama yaparken kanal değiştiriyorum aşırı sevimsiz itici bir kadın

 6. Geçen hafta olmadı bu hafta yesimi harciyacaklar. Nursel yesime bugünlerde fazla 1 vermeye başladı. Bugün damlayi moral olsun diye kokladı.

  1. kusura bakmayın Yeşim i geçen hafta kurtardılar kendi haline bıraksaydilar Yeşim giderdi
   ekibin sayesinde bileziklere ortak oldu

 7. nuray bu haftada tüyo alma sırası sende en iyi tabağa 1 verdin olmamış miyasenin tabağına 4 verdin sende adaletten sapmaya başladın ağlayan zırlayan altınları alıyor dileğe bir tek sen 1 puan verdin ben bunda art niyet ararım dilek hariç hanginiz giderseniz gidin bir dahada gelmeyin

 8. damla aldi çeyregi çok sevindim böyle devam… dilek yerinede aysun gelseydi keşke hepsinin hakkindan gelirdi

 9. yarınki fragmanda hala dileğin yaşıyla dalga geçiyolar saygısız terbiyesizler yeşimle miyase ikinizde bir birinizde betersiniz temennim peş peşe elenip gidersiniz saygısız terbiyesizler kendini beğenmiş koftiler

 10. elenen yarışmacılar asla geri gelmemeli özelliklede aysun ezgi yağnur ziyarete bile gelmemeliler yeni yüzler gelmeli dizi seyretmiyoruz

 11. damlayı sevmiyorum ama yeşimle miyase almasında damla alsın aslında çeyrek dileğin hakkıydı her zamanki gibi adaletsiz sevilay mani oldu

 12. yeşimle miyase dilekle uğraşmaktan yemeğe konsantre olamadılar birde kendilerine özgüvenleri çok fazla oda kendilerine zarar veriyor

 13. Gelinim mutfakta total de bu sezonun reyting rekoru almış 2.18 izlenmiş total de harbi çok mutluyum tabiki

  1. hadi gözün aydın ali zaten zuhalin programı iyice bozuldu bende gelinim mutfaktaya bakıyorum ali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu