Gelinim Mutfakta

10 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Ezgi Neden Ağladı? Gelinim Mutfakta 10 Ocak Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Perşembe günün birincisi kim oldu? Kaynana Songül gördüğüm kadarı ile adaletli puanlar verirken, kendi gelinini Sina’yı bulmaya çalışsa da hep 4 puan verdi. Ama Ezgi Songül hanımdan hep düşük puanlar alınca bu hafta istediği başarı grafiğini yakalamadı. Rümeysa ise bu hafta beklenenin üzerinde bir başarı yakaladı. Perşembe puanları Rümeysa için itibar meselesi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 10 Ocak 2022 Pazartesi Çeyreği Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Rümeysa için Gelinim Mutfakta 10 Ocak Perşembe Puanları neden itibar meselesi olacak diye aklınıza gelebilir. Şöyle açıklamak istiyorum. Yağnur ile ciddi manada anlaşamıyorlar. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 24 Ocak 2019 Puanlama[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Yağnur bilezik aldığını ve Rümeysa’ya alamadığı konusunda iğneleyici sözlerde bulunuyor. Aynı zamanda Rümeysa Yağnur’dan hatta şu an yarışmakta olan yarışmacıların hepsinden önce geldi. (Ezgi’nin eski geldiklerini saymazsak) Bu yüzden artık amacına ulaşmak istiyor.  [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 17 Ocak Puanlama[/kirmizibuton] kısmını görebilmek için lütfen tıklayınız.

10 Ocak gelinim mutfakta puanlama öncesinde lider her ne kadar Rümeysa olsa da Ezgi gerçekten güçlü yarışmacı. Son anda neler yapabildiğini gördük ve görmeye de devam edecek gibiyiz. Ezgi bu gün bir çıkış yapamadığı takdirde kesinlikle ama kesinlikle bilezikleri alamaz. Bu sebeple Reyhan vicdanlı puanlama yapmayabilir. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 11 Ocak Puan Durumu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız. 

Gelinim mutfakta puan durumu 10 Ocak puanları (Perşembe) verilmeden, son duruma bir bakalım ve dünkü puanlarla nasıl şekillendiğini bir görelim. Rümeysa Salı günü puanlarını düşürse de Çarşamba aldığı puanlarla bir nebze toparlandı ve 42 puanla şu an zirvede, Ezgi ise istediği gibi toparlansa da istediği konuma henüz gelemedi ve 39 puanla ikinci sırada bilezik yarışında hala iddiasını koruyor. Üçüncü sırada Yağnur olurken son sırada 33 puanla Sine bulunmakta. Not: Gelinim Mutfakta 10 Ocak Puan durumu sayfanın en altında verildi. <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

Bu gün yani 10 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi muhtemelen Ezgi ile Rümeysa ikilisinden biri olacağını tahmin etmek hiç de zor değil ama Songül hanımın puanlaması ve Sina’nın elinin lezzeti Ezgi’ye kayması okları Ezgi yerine Sina’ya çevirebilir. Yağnur pasta kurabiye kek konusunda elinin lezzetli olduğunu geçtiğimiz haftalar da kanıtladı. Bu gün bu tarz bir menü yapılırsa Yağnur da birinci olma sansı artar. Dikkat: Gelinim Mutfakta 10 Ocak Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak puanları dikkat ediyor musunuz? Şu kaynana haksız puanlama yaptı diye eskisi kadar konuşmuyoruz. Sizce neden konuşmuyoruz? Reyhan hanım dahil gelinin tabağını bulmakta zorlanıyor. Acaba yarışmada ne oldu da kaynanalar bu kadar zorlanır oldu? Ziyafet de elenirken gelinin tabağını bulmakta zorlanmaya başlamıştı. Sizden bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Dikkat: 10 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

10 Ocak Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Keşke hiç almayan Sina alsa da yarışma daha da heyecan kazansa. Sonuçta gelinler oraya zaman veriyor. Emek veriyor. En azından teselli manasında en az bir çeyrek altın almasını isterim. Bu gün yani 10 Ocak 2019 Perşembe Günü Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim oldu? Tahminleri alayım? Bakalım kim bilecek? Elbette biz bu sorunun cevabını yazımızın devamında verdik. Ancak sizlerden de bir tahmin almak istiyorum.  ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Günün Birincisi Son Puan Durumu (Perşembe Puanları)

10 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama yazımızın ilerleyen kısmında tablo olarak vereceğim. Ancak öncelikle bu gün yaşanan bazı olayları konuşmak istiyorum. Sonrasında günün yemeğinin adını ve malzeme listesini vereceğim. Tüm bunlardan hemen sonra puanlama kısmına geçeceğim.  

Gelinim Mutfakta son bölüm de kaynanalar kendi gelinlerin tabaklarını bulmakta oldukça zorlandı. Dün hiç bir kaynana kendi gelinin tabaklarını bulamadılar. Bu durumu dün uzun uzun düşündüm ve bu işte bir iş olduğunu düşünüyorum. Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaparken kaynanaların kendi gelinlerin tabaklarını bulaması bu hafta sürpriz bir ismin elenecek olması konusunda aldığım bilginin doğrular nitelikte olduğunu gördüm. Ancak daha önce aldığım bilgilerin yanlış çıkmasından dolayı durum netleşene kadar bekleyeceğim.

Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu (7 Ocak Pazartesi-11 Ocak cuma 2019) bu gün kaynanalar konseyinin vereceği puanlar, Rümeysa’yı oldukça ilgilendiriyor. Bu gün en yüksek puanı almak zorunda olsa da Cuma günü Ezgi gibi iyi tatlı yapamadığı için Rümeysa Cuma günü puanlama öncesinde dahi bilezikleri alıp alamayacağı netleşmeyecek. 10 Ocak Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı, tablo olarak sunulmuştur.

10 Ocak 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da Sina’nın daha iyi puanlar alacağını, elinin lezzetli olduğunu düşünüyorum. Gerek diğer gelinlere yerinde verdiği cevaplarla doğrucu biri olduğunu gördüm. Şu an için şu hareketi kötü diyeceğim bir olay yaşamadı. Siz ne düşünüyorsunuz Sina hakkında? Yorumlarınızı yazının sonunda yapabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da en düşük puan alan gelini elbette bu hafta elenecek. Bizler bu hafta kimin elenceği konusunda duyum aldık. Lakin aldığımız bilginin maalesef doğruluğunu teyit edemedik. Bu yüzden sizlere teyit edemediğimiz bilgiyi vermek istemiyoruz. Bizce bu bilgi %100 olana kadar açıklamak istemiyorum. Not: Gelinim Mutfakta 10 Ocak Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta 10 Ocak Perşembe toplam puan durumu sonucunu bizden gören haber siteleri, bizleri taklit etmeye çalışıyor. Sizler de farkında mısınız?  Dizicenter her zaman gelen okurlarını el üstünde tutar. Bazı haber siteleri gibi insanları kandırmak gibi bir niyetimiz asla olmaz ve olmadı. Bizler bu yazıyı yazma sebebimiz Puanlama kısmını verirken düşüncelerimizi de paylaşmak. Bizim uzun yazılarımızı okumak istemeyenler için renkli yazılarla puanların en alt kısımda verdiğimizi söylüyoruz. Amacımız en doğru bilgiyi en kısa sürede sizlere vermektir.

10 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını belirleyecek ve bilezikleri almada bir geline avantaj sağlayacak günün sonunda ise çeyrek altının sahibini belirleyecek olan günün emeğini açıklayalım. Daha sonra Gelinim Mutfakta 10 Ocak Perşembe puanlama kısmını vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Ekmek Mantısı Ve Malzemeleri

 • 300 Gram kıyma
 • 1 adet orta boy soğan
 • 3 Adet orta boy domates
 • 1 tatlı kaşığı salça
 • Bir çay kaşığının 1/4’ü kadar karabiber 
 • Bir çay kaşığının 1/4’ü kadar kimyon
 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 3 küçük pide

Üzeri İçin;

 • Yarım kilo yoğurt
 • 3 diş sarımsak
 • 2 çay kaşığı kırmızı pul biber
 • 6 yemek kaşığı zeytinyağı

Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Fatih Ürek 10 Ocak günün yemeğini için gelinlere 45 dakikalık süre verdi. Gelinler ise hemen günün yemeğini yapmaya koyuldular. Ezgi günün yemeğini yaparken artık diğer kızlara tarafsız bir gözle bakmadığını ve yavaş yavaş tartışmanın içine girdiğini gördük. Gelinler belirtilen süre içinde yemeklerini tamamlamayı başardılar ve 9 Ocak 2019 Puanlama aşamasına geçtiler. Hadi bizde geçelim ve  9 Ocak Çarşamba günü kim kaç puan aldığını aktaralım.

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Puanları (10/01/2018 Perşembe)

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Rümeysa : 4
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 4
Ezgi : 1
Sina   : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Rümeysa : => Nezahat’ın Gelini 4
Yağnur : 5
Ezgi : 1
Sina     : 4

*************************
” 10 Ocak Perşembe 2019 Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Rümeysa : 5
Yağnur :  4
Ezgi : 1
Sina   : => Songül’ün Gelini 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Rümeysa : 5
Yağnur : 1
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 2
Sina     : 3

*************************

Gelinlerin 10 Ocak 2019 Perşembe Toplam Puanları

Rümeysa 4 4 5 5 18
Yağnur 4 5 4 1 14
Ezgi 1 1 1 2 5
Sina 5 4 4 3 16

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7 Ocak – 11 Ocak Haftası) – Perşembe

Rümeysa : 42 + 18 60
Yağnur    : 35 + 14 49
Ezgi         : 39 + 44
Sina        : 33 + 16 49

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

10 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒RÜMEYSA
Gelinim Mutfakta 10 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒RÜMEYSA
10 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒EZGİ

*************************

SÜRPRİZ BİR ELEME Mİ OLACAK? BİRİ ADIM ADIM ELEMEYE YAKLAŞTI.

Gelinim Mutfakta 215. Bölüm 11 Ocak 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

279 Yorum

 1. Ton balığı Sinaya palabıyık kocasından mesaj geldi ??
  Sina gitsiiiiinn hiç sevemedim
  Kaynanasını da sevmedim

 2. rumeysa bugünde birinci ol yârin al su bilezikleri turkan soraya benzeyen düşmanlar catlasin

 3. Aç gözlü şişko ezgi,çirkinlik abidesi reyhan lütfen artık elenirmisimiz.Allah gözünüzü doyursun yetmedimi aldığınız altınlar.Babanızın,pardon fatihin çiftliğinde habire altın peşinde koşuyorsunuz yeter artık birazda diğerleri alsın.??????

  1. Çiftliğime senide beklerim reyhan çok paylaşımcı altınlarıda paylaşıyoruz ne var bunda

  1. Neden iftira atıyorsun Yağnura hiç Allah’tan korkmuyormusun yanında mıydın estetik yaptırırken gördün mu
   Güzel diye estetikli mi oluyor
   Kıskançlıktan ne diyeceğini şaşırdın artık peeeesss

   1. Sinaya ton balığı derken pes olmadımı.güzelliğini kıskananlar yağmurun doktoruna gitsin güzelleşsinler dedin bu işede estetikçiler bakıyor

 4. Çır çır böceği Rümeysa yine cirliyioo
  Ezgi çok saçmalamaya başladı gereksiz yere Yağnura saldırıyor kaynanası Yagnuru seviyor diye
  Ezgi de kaynanasını istediği gibi bı gelin olsunda kaynanası da gidip başka gelinleri sevmedin Ezgi kabahati kendinde arası sevimsiz sinsi şey
  Sina çok iticilii
  Yağnur çok tatlı bayılıyorum ona ekranın güzel yüzü

 5. Ben boşa konuşmam ben bilmem eşim bilir seyret ondan sonra konuş kaşlarını kaldırtmış,dişlerini yaptırmış kadın resmen bugs bunny gibiymiş????

   1. Hepsi zaten para için de yüzüyor ama nedense para araba altın için programa katılıyor..

  1. Seyrettim canım biliyorum 5-6 yıl once Yağnur yeni doğum yaptığı dönem biraz kiloluymus şimdi kilolarını vermiş kendisine bakmış sana ne bundan bize geçmiş halı değil şimdiki hali ilgilendiriyor ve şuan çok çok çok güzel sende bu kadar kıskanma kendine zarar verirsin boşuna Yagnuru karalamaya çalışma basaramazsn gücün yetmez

 6. Kıskanç cirkef kadınlar yine güzellik kraliçesi Yağnura saldırıyorlar asaglik komleksi var anam kadınlarda catlasinlar da patlasinlar
  Yagnuuur çok güzelsin bebegiim

 7. Kompleksliyim agresifim varmı daha ötesi.Yağnur çirkin diyen yok sadece birazcıkkk estetiği var.Ayrıca ne var bunda .Parayı bastıran herkes istediği yerini yaptırır.????

 8. ?????????????????? Rümeysa ????????????????????????????? Ezgi???????????????????????????????????

 9. Yagnur burasi guzellik yarismasi degil kendi guzelligine guvenip gelmissin birazda yemek yap fesatlik yaoma

 10. Sener Bey merhaba
  Öncelikle soyadınızı yanlış yazdığım için özür dilerim.
  Yanlız yorumunuza çok güldüm:)) biz Yagnurcular zaten Yagnuru sevmeyenler Cansucular olduğunu ve Rumeysayi destekleyenler de Cansucular olduğunu biliyorduk sizde bunu doğruladıginiz için çok teşekkür ederim
  Yanlız Yağnura büyük haksızlık yaptığınızı gördüm
  Sevmiyorum Yagnuru çünkü.Cansuyu elenmesine sebep oldu diyorsunuz nasıl sebep oldu bı anlatır mısınız
  Cansu Yağnur kendinden güzel diye Yağnura satasti kıskandı kendisi kasindi agizi açık kaldı Yağnur ilk mutfağa girdiğinde ver evet Yağnur bilezikleri aldı ve Cansuyu eledi ama suç Cansuda Yagnurda değil dikkatinizi çekerim
  Ve Reyhan bile Yagnurdan güzel dediniz ya işte yalan söylediğiniz dürüst olmadiginiz ortaya çıkıyor kusura bakmayın yani Reyhan Yagnurdan güzel derseniz sadece ben degil herkes güler size Cansu ve Rümeysa bile ve onları destekleyenler bile size gülerler :)))))):))))))

  1. Karnıma ağrılar girdi gülmekten ne diyeceğini şaşırmanın nerden saldıracağını şaşırmanın bu kadarı

  1. Bugün puanlama acayip,üç kaynana aynı puanlama,bu demek oluyor ki birşeyler dönüyor ?

 11. Filiz hanım benimde dikkatimi çekti bulamalari,bence program istedine altın kazandırıyor,istediğini eliyor,reyting için herşey normal türk televizyonculuk da.. Reyhan hanıma bir sözüm var BİZ ne fenomenler gördük şu an ismi ni hatırlayan bile yok…yagnur alsın diyor,bence sen yağmuru al ikilem artık,ezgiye birgün sahip çıkmadın, gelinim mutfakta nin paralı askeri oldu, çirkinlik abidesi reyhancik?

 12. Insallah ezgi birinci olurda cekemiyenler catlar patlar en iyi ezgi rryhan hanim varmi diyeceginiz senin demenle ekenmez asiye rokor kirdi ezgi reyhan hanim bizlerin sevgisinden catlayin patlayin ezgiyi gondermiyeciz

 13. Filiz hanım emeğinize sağlık, yorumlarınızı çok dikkatli okudum, aynen katılıyorum…

  Birşeyler dönüyor ama bende çıkaramadım…

 14. Sinsi Ezgi çok dönek çıktın İnşallah gidersin
  Çarcar Rumeysada fırsat kolluyor Ezginin masasına gitti puuuuhhhh

 15. Sanki gurme gibi uzman gibi puanladan sonra saatlerce konusuyorlarya illallah ettiriyo zaten programin tadi kalmadi duzmece olduna iyice emin oldum niye saatlerce konusuyorlarya uzatiyorlar zaten sikici bir program eskisi gibi izlenmiyo ziyafetcik defoldu yerine nilgun duygu somurusune basladi

  1. Yarın rümeysa alabilir bilezigi yarın tatlı zamanı bakıcaz beste bes alan olacakmı

 16. Sinsi Ezgi çok dönek çıktın inşallah gidersin ohhhh 1 1 aldın işte
  Rümeysa carcari da fırsatçı Ezginin yanına masasına gitti puuuff
  Sina siskosu kendini ne zannediyor acaba
  Yagnur süpersin ?
  Rumeysanin kaynanası Rümeysaya benzemiş bugün müdürü gibi bagriyor?

 17. Anonim kimisen ezgiyi pakatliyecinya korkarim o pakit sana gelnesin cok beklersin bugunun yarinida var

 18. ARKADAŞLAR DUN DUYDUĞUM BİR HABERE İNANMAMIŞTIM AMA BİRİ ELEMEYE ADIM ADIM GİDİYOR. GENE DE BEN OLACAĞINA İNANMADIĞIM İÇİN AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM AMA SİZ ANLADINIZ :)

 19. Aglamak ise yariyor agla ol puvanlari hepsi duznece gercek deyildir inanmiyorum bizleri kandiriyorlar

 20. Bu kaynanalar Ezgi yi göndermek için sözleşmiş gibi. Hepsi 5 4 4 1 ve 1 ler komple Ezgi. Bence bunlar aralarında konuşup plan yapmış. Vay Reyhan, sana da tuzak kurdular elemek için..

 21. Yorumlari neden silerler zaten izliyici herseyi goruyor biliyor yorumlari silmeye gerek yok

 22. Bencede ezgiye oynuyolar artık reyhanda bilezik aalma isteği görmüyorum siz ne diyonuz

 23. Onlara kukla gibi verecekleri puanlar bile onceden tembihleniyor hepsi ayni puanlari kullaniyor artik cok belli etmedim basladilar

 24. Slm arkadaşlar herkese güzel günler dilerim. Sende hoşgeldin Poyraz. Teşekkür ederim Volkan:)

 25. Kıskanç açgözlü hazımsız bir yarışmacı vardı ona benzettim ibiş diyolardı

 26. Slm merhaba arkadaşlar herkese güzel günler dilerim. Hosgeldin Poyraz. Teşekkür ederim Volkan:)

 27. Ezgi giderse çok özölöröm Ezgi işalah yarın dikkat edersin yemeklerini gözel yaparsın

 28. Kizzzzzzzz ibis hala hasetliginden kuduruyon geberiyon konusmaktan aciz zavalli gordunnnnnnnnn reyhan gicina dekmik vurmasi cokmu zoruna gitti seni izliyici yolladi kampanya baslatti okumirsinnnnn bilirik okumannnnnn yokda aglak dombili konusmaktan aciz zavalli elif okusunnnnn cirsef hala kuduruyon daha cok kuduracan cirsefffff

 29. Şu Yağnur’un yuvarlayarak konuşmalarına bakın.. Herşeyi abarta abarta, pireyi deve yapa yapa, yuvarlaya yuvarlaya, havalara bakar, saatlerce konuşur, ağlamaklı bir suratla..

 30. Ezgi göze geldin bugün aldığın puanlardan başıma ağırlar girdi raysan artık kendine Çek’i dözen ver ezgiyi bul başkacasına bakma

 31. Ibissssssss yasiyomus haram olsun haksiz aldin altinlari bitirdin sen ne yuzsuz cirsefsin rezil oldun serefsiz ziyafet hala kamaralara cikirsinnnnnnn utanmazzzzz

 32. Yağnur’un suratındaki ifadeye baksan, abartmasına baksan, sanırsın çok büyük bir olay olmuş..

 33. ARKADAŞLAR YORUMLARIN HİÇ BİRİNİ SİLMİYORUZ. YAZDIĞINIZ YORUMLAR 5 DK SONRA ONAYLANIYOR HEPSİ BU ARADA KÜFÜR EDENLER VAR MI YOK MU DİYE SÜZGEÇTEN GEÇİRİYORUZ

 34. ARKADARLAR YORUMLARIN SİLİNMESİ DİYE BİR OLAY YOK BU SİTEMİZİN ANLAYIŞINA BAŞLI BAŞINA TERS
  SİZ YORUM YAPINCA SİSTEM OTOMATİK DENETLİYOR. SONRA BEN DENETLİYORUM BU SÜREDE ZAMAN GEÇİYOR. BAZEN SİSTEM BAZI YORUMLARI ŞÜPHELİ GÖRÜP BEKLEMEYE ALIYOR. SİZİLERİN YORUMU ÇIKMIYORSA KESİNLİKLE BUNDAN KAYNAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. AZ ÖNCE 5 ADET YORUMU BEKLEMEYE BİR ADET YORUMU ÇÖPE TAŞIMIŞ BEN GERİ ALIP DÜZELTTİM

  SİTEMİZ ÖZGÜR BİR PLATFORMDUR. İSTEYEN ÖZGÜRCE HAKARET İÇERMEDEN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

 35. yârin bayram var EZGİ VE REYHAN GİTCEK yârin BAYRAM VAR COK OYNUYCAM BAYRAM VAR GELİN

 36. Zeynep zaten Poyraz olarak yazıyorum. De galiba sitede bir sorun var çünkü mesajlar gelmiyor sana kaç kere cevap yazdım Rüya kadın gelmiyor.

 37. Bugün ki puanlar bana enterasan geldi reayanım dışında herkes el birliği vermiş gibi aynı puanı verdiler içimde bir kuşku oluştu oyun içinde otun var gibi düşünmeye başladım

 38. Başın sağolsun. Aynen ölüm demi çok acı aklımıza hiç gelmiyor konuşmadığımız sürece ama bir gerçek var oda ölüm hepimizin önündedir:((((

 39. Acgozlu kiskanc fesat kalbinin karasi yuzunde vurmus ziyafetcikkkkk 85 bilazih alirdin vermirlerrrrmi hala kudurisinnnnn sakin ha gelmiyesennnnn gelemende kamaralara cikirsinnnnnnn oyle kandi avundurasinnnn hazimsiz acgozlu kiskanc fesat ibis

 40. Çakı bebek Rümeysa ? aldı yine altını kadın sevincliyken bile korkunc bakıyor gözlerini portletmemesi korkunç meymenetsiz altın alsa n’olacak onda o yolsuzluk varken ?

 41. Yarın Ton balığı Sinan’ın pala bıyıklı kocasını sutuduyoya alacaklar yuh yani ne söv yapacaklarını şaşırdılar
  Bari adam gelmişken karısını ve annesini alıp gitsin ?

 42. Ahhhhh ibissss vahhhh ibis dilahlarin tutmir kalbin fesatya yagnur adda sen daha cok kudurasin dikkat et tansiyon firlamasin ezgi kalirrrrr yagnur adda vido yollamirsinnnn beklirik kusma kamaralar seni cagirilar

 43. Sanki sututyoya badigard lazimmis gibi adama cocuk gibi eline ne var ne yok vermis veristirmisler salmislar cayira sovunda suyunu cikardilar

 44. Yağnurun gitmesini istiyorum çünkü o çok tatlı naif bı hanfendi bu seviyesiz insanların arasına yakışmıyor..Gitsede onu takip etmeye devam edeceğim Instagram ve Facebook’tan çünkü onu çok beğeniyorum çok seviyorum bu programda yipranmasini istemiyorum toplanmışlar cirkiner ordusu hepsi güzel Yağnurun üzerine yürüyorlar kıskançlığın fesatligin bu kadarı da fazla onlar çirkin Yağnur güzelse suç Yağnurun mu

 45. Arkadaşlar fragmanın sonunda fatih urek rümeysa ya bi açıklamanız varmış diyor kesin varya biz çekilmek istiyoruz diyecekler yine ezgi ve reyhan kalacak program iyice ezgi ve reyhan için çalışıyor ya

  1. İnşallah çekilseler Rumeysalar keskeeee zaten daha önce elenmiş biri olarak orada duruyor baska gelinin yerine duruyor başka gelinin hakkına giriyor gitsin inşallah suratsız gelin ve suratsız kayınvalide

 46. Ezgi gibi reyhan hanim gibi tas dussun basiniza niye cekemiyonuz her gelene bir laf ediyonuz susda bak izle izlemiyorsan baska kanal ac biktik ya

  1. Ben ezgi ve reyhan ı kötülemedim sanane hangi kanalı izleyip izlemeyecegime sen mi kariscan saçma sapan yorum yapmayın ya

  1. Öncelikle adımı doğru yaz ben ezgiyi kötülemiyorum kanal ezgi ve reyhanı elenselerde göndermiyorlar anonim yazan yorum bana ait değil haddini bil konuş benim fikrim bu

 47. Evet galiba yarışmadan çekilen gelin var ama kim olduğunu anlayamadım Rümeysa cadalosudur inşallah ama Yagnur da olabilir hem kaynanası merdivenden düştü gözünü çarptı rahatsız kadın hemde Yağnur belki o çirkin kadınların arasında durmakta bikmiştir ay yüzlü güzellik YAGNUR?

  1. Bence rümeysa çekilecek ama kimin yerine elenecegini bilemiyorum fragmanda rümeysa yagnura bakarak konusuyor ama

 48. Yagnur kalsa da elense de daima yanındayım destekcisiyim iyi ki tanidim onu maviş bakislarina bayiliyirum onu yaratan Allah’a kurban olurum
  Bende Reyhan hanımın söylediğini diyorum asla bırakmam onu çok düzgün seviyeli kaliteli bir bayan

 49. Arkadaslar fark ettiniz mi Rümeysa önceki kadar yüksek sesle carlayamiyor sanırım çok tepki aldı balon gibi fisladi ??fakat kız o kadar sevimsiz ki normal konuşma ses tonu bile insanı sinir ediyor bakışları duruşu filan hep sevimsiz

 50. Gerçekten tam bir muama çünkü biliyorsun bazen çok acayip puanlamalar oluyar bence Rumeysa bilexiileri alır giçecek olan beli değil

 51. Yaa yeter artık ya ezgi yine eleniyor fakat rümeysa çekiliyor fatih bey artık şu ezgiyi bir atın artık

  1. Yok cnm olur mu öyle şey ezgi gider mi hiç bi 4 ay daha yarışmada iyice insanın sinirleriyle oynuyorlar

 52. Yani tabi kullanırsın benimkide soru insanlar hep internet basında zaman geciriyolar

  1. Ben interneti fazla sevmem bi ara bakiyodum googleye burayı tesadüfen gordium takıldım şimdide burdayım

 53. Numaranı istemedim. Sadece sen wathsap kullanıyorum dedin o anlamda numaran bende yok dedim canım

  1. Biraz kendini anlatsana nasil birisin sakiincasi yoksa boyun esmer kumral sarissin

 54. Öncelikle karakterli olsun çok güzel olmasın benim yanımda dururken güzelliğiyle beni ezmesin bir birimize uygun olabileceğim bir kişi olsun

 55. Sen bir isteginizmi var dedin. Bende sanki bir istedüğin varmı diye anladım. Ondan sordum cikacakmisin diye

 56. Patates sinada neyine guvenip sivrilme cabasina girip reyhana cemkiriyon bu hafta olmazsa haftaya tipis tipis yolcusun kaynanasi bile kendinden genc bu yasta porsumus bide sivriliyo haftaya sende adda olursun sinir bozuyosun ekran kirliligi

 57. Cansucular tutturmuşlar Yagnur estetik yaptırmış
  diyorlar yahu yaptırmadım diyor kadin yaptirsa bence yaptırdım der bunda kötü bir şeyin yok hatta yaptırdım diye açık açık söyler Cansucular artık kıskançlıktan ne iftira atacaklarını şaşırdılar
  Kadın dogum kiloları vermiş sporunu yapmış bakımını yapmış fıstık gibi kadın ben 6 yıl önceki haline bakmam şimdi suan gordugume bakarım helal olsun kadın evlendim 2 çocuk dogurdum deyip bırakmamış salamamış kendini tebrik ediyorum Yagnurcugumu 20lik kızlara taş çıkartıyor valla o yüzden saldırıyorlar çekemiyorlar

 58. Yagnura Serdar Ortaç Giybet şarkısını armağan ediyorum
  ***Yagnur kıskanıyorlar seni çekimiyorlar seni deliriyorlaar deliriyorlaar***??

 59. Yaaa Yagnur estetik yok diyorsa yoktur hem olsa nolacak bundan kime ne
  2018 Türkiye güzeli bile estetikli mutfağın güzeli Yagnur estetikli olsa nolacak bu kimseyi bağlamaz
  Eeee Cansucular Yağnuru karalama kampanyanız tutmadı boşuna uğraşmayın bence kendinize yazık ediyorsunuz ?

  1. Anonim aynen katılıyorum sana Yağnur estetik yaptırmadim diyorsa yaptirmsmistir yaptırmış olsa bile bu bizi ilgilendirmez kız şuan güzel mi güzel olay bitmiştir
   Aynen 2018 Türkiye Şevval Şahin estetikle haliyle Türkiye güzeli seçildi estetikli olduğunu bilmeden jüri seçti fakat daha sonra ortaya çıkınca tacı alınmadı Şevval şuan güzel mi güzel tamam olay bitmiştir
   Yani Cansucular bence de boşu boşuna zaman harcamasinlar Yagnuru küçük dusuremezler
   Yağnur Gelinim mutfakta guzelimiz biz ona tacını verdik estetik olsa da olmasa da sorun yok suanki hali önemli bizim için verdiğimiz tacı asla geri almayız ne olursa olsun bizim gönlümüz onu taçlandırdı bikere
   YAGNUR BİZİM GUZELİMİZ
   Yağnur estetik yok sadece bakım yaptırdım diyorsa doğrudur biz ona inanıyoruz.. estetikli olsa da biz ondan desteğimizi cekmeyecegiz galiba Cansucular sandılar ki estetikli olursa sevenleri azalacak daha neler yok öyle birşey Cansucular anca avuçlarıni yalarlar?

 60. Yarin ezgi reyhan hanim kalacak ibis ziyafet kuduracak evler dar gelirrrrrrrr ibis unlu olacahdi 85 bilazih alirdin heste olmirsin reyhani ezgiyi uslu uslu izlirsin akilli ol

 61. Aynen 2018 Türkiye güzelinin bile estetikli diye kraliçe tacı geri alinmadi doğal guzel Yağnurun kralıce tacı mi alınacak sırf kız kendine bakmış bakim yapmış diye guzel diye sırf kıskanç bakımsiz kadınlar cekemedikleri için Yagnura estetikli dediler diye hayiir asla kralice tacını geri almayız o bizim gönlümüzün güzel kraliçesi estetik olsa da olmasada bizim için hiç farketmez onun hamurunu Rabbim güzel yaratmis ozene bezene eğer Rabbim güzel yaratmasaymis ne estetik ne bakım hiç birşey fayda etmezdi
  Yağmurun endami yeter gozleri yeter kiskananlar catlasinlar

 62. Barbie bebek Yağnur giderse ve Çakı bebek Rümeysa kalırsa asla bu yarışmayı izlem
  Yagnuru sosyal medyadan takip ederim yarışmayı onun için izliyorum

   1. Ayyyy nolur Fatmacik sakin aglayin bak siz aglamazsaniz ben cok aglarim siz aglamadiniz diye ???
    ?????

 63. Cansucular estetikli sürat görmek istiyorlarsa Cansunun suratına baksınlar demek ki estetikle güzel olunmuyormus..
  Anlatabiliyor muyum???

 64. yagnur güzel diyoraunuzda erkek gözüylemi kız gözüylemi erkekler sarışınları geneldw gğzel bulur ama bir erkek olarak rümeysa daha güzel asık mevzu şu bu program güzellik yarışması degil yürümeyin kızlara

  1. Ben kiz gözüyle bakıyorum da mesele sarışın yada esmer değil boy pos yüz göz huy ve Yagnur boylu Poslu yüzü güzel gözleri güzel huyu güzel ?
   Rümeysa da bunların hiç biri yok yani Rümeysada güzel diye bir şey yok cirkef kötü huylu yüzü gözü çirkin de demek istemiyorum Allah yaratmış ama agresiflik ten olsa gerek gözlerini portiyor ve mikleri dönük haraketleri donuk korkutucu bakıyor saygisuz büyüklerine bile saygısız Nilgün hanıma haddini bil dedi ya daha ötesi var mı ? kısacasi Rümeysa çok itici bı kadın Yağnur ise çok kibar naif sempatik çekici yanı?
   Doğru dedin burası güzellik yarışması değil ama bu güzellik mevzusunu Cansu başlattı Yagnuru ilk gördugunde kıskançlıktan agizi bir karış açık bakmasaydi belki bu tartışma başlamayacakti ama yinede tabi herkes Yagnurun güzelliğine hayran kalacaktı bu besbelli çünkü bayan hakkatende güzel ve güzele bakmak sevaptır derler ?

   1. Demek istemiyorum demişin ama ağzına geleni yazmışın bu dememiş halinse vay başımıza gelenler ayrıca cansu artık yarışmada yok ne cansusu

 65. Yağnur ismi⛈️güzel cismi? güzel kadın çok beğeniyorum ve seviyorum ,eğer cevremde bı kız bebek doğuran olursa isminin Yağnur koymasını tavsiye edeceğim?

 66. Ibissssssss sen diyirsin songul galmis benim intikanim alasan sana guvnirem reyhan sana bisey yapmadi izliyici herseyi gorir bilir kotulama calisirsin yemirah reyhan songulude tinmiyo badigard oglunun elini havada birakir sen olsan ibis hazimsiz fesat kiskanc ibis o eli yalakalik olsun diye sabur subur yalarsin sen daha cok kudurasin mustahak

 67. Ya niyeyse burda yagnuru destek mesajı atanlar anonim kullanıcı adıyla atıyorlar hayırdır niye isminizi yazmıyorsunuz ne olduğu bellisizler ???

  1. Sizin gibi isim değiştirip değiştirip mı yazalım? değişik değişik isimlerle sayınız fazla gözüksün istiyorsunuz galiba ben öyle hissettim ?

   1. Yok cnm ya beni kendinle karıştırdın galiba ??? ben buraya ilk yorum yaptığım zamanlar anonim olarak yazıyordum baktım ortalık anonimden geçilmiyor bende kendi adımı kullanmaya karar verdim

 68. Ziyafettttttt ibissss Kizzzzzzzz sututyoyu pok gotiri gi galda temizlih yapasan sen anca onlari becarasin bida millete yalan soylemeyi beceresen iftira atisirsin baska bi sey yapamirsin

 69. anonim aptali ezigi gerizekalisi boş yorum yapma bak burdakiler senin cevabina yorum yapmamislar aptalca yorum yapma hahahahahahahahaha

 70. Ibisss izliyonmu senin umut edip guvendigin songulu bakkkkkkk nasil aglattiiiiii yaglarin erisinnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu