Tv Programları

10 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Elif Kaç Puan Aldı? Elif’in Menüsü Ne? Fatma Hanımın Gelini Elif’in Puanları

Fox TV 7 Ocak- 11 Ocak haftasında Zuhal Topal’la yarışma programı her ne kadar İstanbul da çekilse de İç Anadolu yöresine ait yemekler geldi. Kayseri, Kahraman Maraş gibi ilerin en güzel yemeklerini ekrana getirmeye devam ediyorlar. Bu gün Fatma’nın gelini Elif yarışacak. Elif aslen Rizeli yani Karadenizli olduğu için yemeklerinde Karadeniz esintisi olacak. Haftanın 4. günün de Zuhal Topal Fatma’nın gelini Elif’in evine konuk olacak. Bu yazımızda Zuhal Topal’la Safrada 10 Ocak Perşembe günü yarışan Fatma’nın gelini Elif kim olduğunu ve Elif’in Puanları tek tek yazacağız. Bu arada Elif’in bu gün yapacağı ana yemek için nasıl yapılacağını anlatan bir yazı daha yazacağız. Sakın bir yere ayrılmayın.

Zuhal Topal’la Safrada Puanları 10 Ocak Perşembe 2019

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak kim kazandı görmek için tıklayınız

İsterseniz önce bu gün yarışacak olan Elif’in kim olduğunu ve beraberinde Kaynana Fatma hakkında edindiğimiz bilgileri paylaşalım. Daha sonrasına ise Emine’nin menüsünü paylaşacağız. En Son kısımda ise Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak Puanlarını vereceğiz. Koltuğunuza yaslanın ve roman okurcasına yazımızı okumaya lütfen devam edin.

10 Ocak 2019 Perşembe Zuhal Topal’la Safrada Elif Kim?

Zuhal Topalla Sofrada 10 Ocak Perşembe Elif ve Kaynanası Fatma

Elif özel bir hastanede hemşire ve 28 yaşında aslen Rize Çayeli’li olan Elif 6 aylık evli. 1,5 yıllık nişanlılık döneminden sorna Eren bey ile evlendiğini anlattı. Eşi Eren bey ile tanışma hikayesine kısaca değinmek istiyorum. Elif özel hastanede çalışırken kaynanası Fatma hanım Elif’i görüp beğeniyor. Oğlu Eren’e söylese de Eren ilk başta evlenmek istemediği için yok dese de annesi ile birlikte dişi ağrıyor diye hastaneye gider.

Eren ilk gördüğünde beğense de annesine yok diyor. Ancak annesi Fatma hanım Eren’i bildiği için sen alıcı gözü ile bakmadığını söyleyip Elif’e dikkatlice bakmasını ister. Eren sonraki zamanda bir kez daha hastaneye gider ve Elif’i beğendiğini annesine söyleyip işi ciddiye bindirip, nişan yaparlar. Yaklaşık olarak 1,5 yıllık nişanlılık döneminden sonra evlenen çiftimize mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal’la Safrada 10 Ocak 2019 Perşembe Kaynana Fatma Kim?

10 Ocak Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Elif kim Elifin Puanları ve Menüsü

Elif’in kaynanası olan Fatma hanım 3 erkek evladının olduğunu 26 yıllık evli ve aslen Niğdeli olduğunu açıkladı. Gelini Elif hakkın tek eleştirisi çok gezdiğini söyleyince Zuhal hanım merak edip Elif’e ne kadar geziyorsun deyince yaklaşık 6 ayda 60 ili gezdiğini söyleyince Zuhal hanım da şaşırdı. Fatma hanım Şu an İstanbul Maltepe de ikamet etmektedir. Kendisine ve gelini Elif’e başarılar dileriz.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak Elif’in Menüsü

Elif’in Menüsü

 • Çerkez Tavuğu – Nasıl yapıldığını görmek için tıklayınız
 • Renkli Patates Topları
 • Acılı Ezme
 • Sigara Böreği
 • Niğde Usullü Saç Tava
 • Sebzeli Bulgur Pilavı
 • Pancarlı Salata
 • Laz Böreği

Elif’den Önce Bu hafta Yarışan Gelinlerin Puanları

 • 7 Ocak Pazartesi Nuran’ın Puanı = 25
 • 8 Ocak Salı Meryem’in Puanı = 23
 • 9 Ocak Çarşamba Merve’nin Puanı = 19

10 OCak Perşembe Elif’in Puanları Zuhal Topal’la Safrada

Asiye4
Şenay4
Arzu4
Altın10
Zuhal Topal8
TOPLAM30

Attın hanımın puanı ile cuma günü yani 11 Ocak Cuma günü 10.000 TL değerindeki para ödülünü de %100 Elif almış oldu.

10 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada İzle


BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu