Gelinim Mutfakta

10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çarşamba günün birincisi kim oldu? 10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandı mı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 10 Şubat Çarşamba günü Puan durumu sonucun da bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 10 Şubat Çarşamba bugün günün birincisi kim oldu? Bugün altının kim kazandı? Tüm bu soruların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 10 Şubat 2022 Perşembe Son Puan Durumu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

(Güncelleme 11.02.2021) Çarşamba günü üç gelin yemeği tam olarak pişirememesine rağmen Zeynep yemeğini tam olarka pişirdiği için toplamda 20 puan alarak günün birincisi olan gelin oldu.

=> 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çarşamba Puanları bu haftanın kaderini %100 değiştirecek. Zira hem eleme potasına düşecek hem de bilezik için yarışacak gelinlerin isimleri bugünden itibaren netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çarşamba Puanları verecek kaynanalar

Son bölümde kaynanasından aldığı beş puan sayesinde çeyrek altının kıl payı alan Zeynep çok iyi avantaj elde etti. 10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda Zeynep en güçlü rakibi Aysun’u alt etmek için elinden geleni yapacak.

=> Gelinim Mutfakta 10 Mart Çarşamba Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zeynep son bölümde aldığı puanlarla Aysun ile arasında ki farkın iki puana kadar düşürmeyi başardı. Zeynep 10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup bilezikler için en güçlü aday olmak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Mart Çarşamba Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 10 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 17 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Damla ilk bölümde günün sonuncusu olurken ikinci gün aldığı yüksek puanlarla neredeyse günün birincisi olacaktı. Son anda Zeynep’in beş alması ile birinciliği Zeynep’e kaptıran Damla, bugün Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çarşamba puanlaması sırasında çok iyi puanlar alıp, hafta finalinde eleme potasına düşmemek için ciddi mücadele veriyor. 

=> Gelinim Mutfakta 12 Şubat Bilezikleri kim aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çarşamba Puanlaması yapan Kaynana Gül

Gelinim Mutfakta son bölüm de hem Zeynep hem de elenmesine neredeyse kesin gözü ile bakılan Damla inanılmaz bir çıkış yaparak her ikiş gelin de dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başarmıştır.

=> 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Kaynana Gül gelinin aldığı puanları beğenmediği, ve bu hafta elenmemek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında 5-1-1-1 puanlaması yapacak. Bu puanlara gelinler itiraz etse de Gül kaynana şöyle diyecek. 

“Aynı süreleri size de veriyorlar. Niye değerlendirmediniz madem” Yarışmacı kaynana Gül

Sözleri ile Gül kaynana Aysun’un süre konusunda ki çıkışına karşı tepki gösterdi. Tüm gelinlere eşit süre verildiğini, bunu değerlendirmek herkesin hakkı olduğunu dile getirdi.

=> 11 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan durumu günün birincisi

Haftanın ortasında kaynana Gül’ün bugün Gelinim Mutfakta 10 Şubat Puanlama kısmında verdiği puanlara itiraz eden Aysun anlaşılan o ki Gül’den aldığı puanlar nedeniyle bugün günün birincisi olup çeyrek altın alması Gül’ün puanları ile sekteye uğrayacak.

=> 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çarşamba Puan Durumu

Haftanın üçüncü bölümü ile 10 Şubat Çarşamba günü kanal D ekranlarına gelecek olan hem yemek hem de gelin kaynana konseptini bir arada sunan yarışma programında bugün 10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sonucunda bir gelin kesin olarak çeyrek altının alacak. Şimdiden bugün çeyrek altını kimin aldığı merak edilirken, asıl önemli olan kısım bugün Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çarşamba puan durumu sonucunda Zeynep’in mi? Yolsa Aysun mu zirvede yer alacağı merak edilmekte.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bu hafta kaynana Zeynep inanılmaz bir şekilde gelinini bulmayı başarması dikkatlerden kaçmadı. Zira geçtiğimiz hafta gelinin bulamayan Yasemin kaynana tansiyonu düşmüş, hastaneye kaldırılmıştı. Bugün Gelinim Mutfakta 10 Şubat puanlaması verilmeye başlandığında gözleri Yasemin kaynananın vereceği puanlara çevrilecek.

Birazdan Seda Sayan’ın vereceği puanlarla günün puanlaması başlayacak ve günün sonunda 10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu netlik kazanacak. Biz de o anları an ve an aktaracağız.

10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an

10 Şubat Çarşamba günü kaynanaların verdiği puanlar sonucunda bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin oDamla olması halinde Ayten kesin olarak eleme potasına düşecek.

Bugün yani 10 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Programın sunucusu Seda Sayan bugün kaç puan verdi? En yüksek puanı kime verdi? Soruların cevapları ise bu yazının hemen altında ki puan tablosunda sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Puanları (10/02/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Şubat Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 5
Aysun: 1
Ayten: 4
Damla: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar

Zeynep : 5
Aysun: 1
Ayten: 1
Damla: => Gül’ün Gelinini 1

*************************
” 10 Şubat 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep 5
Aysun: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 3
Damla: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 4
Aysun 1
Ayten 5
Damla 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 4
Aysun: => Nurten’in Gelini 4
Ayten: 5
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 10 Şubat Çarşamba Toplam Puanlar

Zeynep 5 5 5 4 4 23
Aysun 1 1 3 1 4 10
Ayten 4 1 3 5 5 18
Damla 2 1 1 4 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8-12 Şubat Haftası) – Çarşamba

*************************

Zeynep : 34 + 23 = 57
Aysun : 36 + 10 = 46
Ayten: 26 + 19 = 44
Damla: 26 + 9 = 35

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ZEYNEP
Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ZEYNEP
10 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Perşembe Fragmanı İzle

10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan hemen sonra final öncesi son puanların nasıl olacağı merak konusu oldu. İşte o anların kısa bir özeti mahiyetinde Gelinim Mutfakta 11 Şubat Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

  1. Seda şu ana kadar haksızlık yapmadı. Şu an kaynana Gül 3 tabak pişmedi diyor. Seda Zeynep’i tutacak kadar küçülmedi. En azından ben öyle düşünüyorum.

  2. ALLAHIM SOPASI YOK!..AYSUN HEP DİĞER GELİNLERE YEMEK YAPAMIYORSUNUZ DİYORDU!..ALDIĞI PUANLAR ORTADA!…İNŞALLAH BÖYLE DEVEM EDER VE YARIŞMADAN DEFOLUP GİDER!

    1. Önce zeynep gitsin ikinciye geldi saygısız sevimsiz itici ondan sonrada seda gitsin fatih ürek gelsin

  3. Yarismaci ne olursa olsun defolup gider cok ayip bizler tadim ve yemek yapmiyoruz sevin yada sevmeyin uslup duzgun olsun hak eden kimse o kazansin

  4. aysun bu çizgini hiç bozma aynen devam en iyi puanın bu olsun 2 gün kaldı defolup gitmene bir daha ismin bile hatırlanmasın seda şu programa biraz daha düzgün insanları davet edi biri babam yok kapı gıcırtısına bile oynuyor biri gündem olmak için yok ben vokalistim yok çocukları tek başıma büyüttüm dram yapma ekrana oynama bu ülede evladını kaybeden o kadar eli öpülesi anneler var koca şiddetine maruz kalmış korkudan o koca müsvettelerine sesini çıkaramayan o kadar sessiz çığlıklar varki siz sanki mükemmelsiz sizi bırakan 3 koca suçlu sanki seda mükemmel 6 koca suçlu siz sadece doğurmuşsunuz her doğuran saygıyı hak etmiyor gerçek saygıyı edepli haya ve iffet sahibi kadınlarımız hak ediyor benim için dünyanın en değerli varlıkları iffet haya ve ahlak sahibi kadınlardır onların ayaklarının altı öpülür dünya erkeksiz olur ama kadınsız asla erkeklere sesleniyorum eşlerinize bırakın el kaldırmayı söz bile kaldırmayın onlar size allahın bir emanetidir emanete hıyanet etmeyin asla çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır

  5. yemek progmramı dram programımı anlayamadım gelen ağlıyor giden ağlıyor türkiyemde o kadar dertli insan varki sizinki dertmi kimse kendinde suç bulmaz ya 1 günde yoğurdum ekşi deyin ya aysun ne kadar hasetsin bakışların aynı şeytan bakışı gibi sanki sütotyo babanın malımı yok oraya oturma benim yerim yok bana 1 puanı nasıl verirsin yok muhattabım değilsiniz sen kimsin sen bir hiçsin zeynep sende biraz etrafına saygılı ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu