Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

10 Şubat Pazar Ah Kalbim 299. Bölüm Özeti Pragya’nın Mangalsutrası

Ah Kalbim tüm hızıyla devam ediyor. Abhi artık Kiara’nın Pragya ile bağlantısı olduğundan şüpheleniyor bakalım bizleri neler bekliyor? 10 Şubat Ah Kalbim 299. bölüm özeti siz değerli takipçilerimizle.

Ah Kalbim 10 Şubat özetimiz başlıyor. Tanu, Disha’nın Kiarayı düşürdüğünü Abhi’ye söyler diye korkmaktadır. Kiara ise Abhi’yi arar ve annem beni senin bırakmadığını öğrendiği için sana tokat atacak der. Abhi ise anlamakta zorlanmaktadır.

Pragya telefonu alıp kızına yardım ettikleri için teşekkür eder ama Abhi onun sesini malesef yine duyamaz. Abhi tam duymaya başladığında Kiara telefonu alır ve annem de ben de seni seviyoruz der. Telefonu kapattıklarında Pragya kızına onu evimize davet etmelisin derken Abhi de sürekli Kiara’da Pragya’yı gördüğünü düşünür.

Tanu ise Aliyaya olanları anlatınca Aliya ona Disha’nın gözünde iyi olmaya bak der. Disha ve Purab’ın evlilik yıldönümü olduğunu öğrenen Tanu çiftin odasına girip evlilik yıldönümlerini kutlar. Çift şaşırır. Abhi ise sabah Pragya’nın hayaliyle duygusal anlar yaşar.

Pragya ise tıpkı Abhi gibi Kiara uyandırırken onu hayal eder. Tanu ise evde hazırlıkları tamamlar ardından da Disha için kolye almak için Abhi’ye durumdan bahseder. King ise Pragya’ya Kiara konusunda kızınca kendini affettirmek için annesinin altın zincirinden Pragya’ya kolye, Kiara’ya da özel tasarım zincir yaptırır. Pragya gerek yoktu sen evlendiğinde biz ne yapacağız der.ah kalbim 299. bölüm özeti resmi 2King ise şu an yanımdasınız önemli olan bu der. Pragya ise evet ama farklı der. Hal böyle olunca King, Abhi mi diye sorar. Pragya gülümser. Oradaki kadın ise Abhi’nin adını duyunca evliyim ama benimle evlense hemen onun yanına giderim der. King bakakalır.

Daha sonra bir telefon gelir ve alelacele çıkarken Pragya’ya da hem zinciri almasını hem de kolye almasını ister. Dışarı çıktığında Abhi’nin de oraya geldiğini görüp şaşırır. King Pragya ile geldiğini söyleyince Abhi hala içerde mi der. Bunun üstüne King önemli bir şey söyleyeceksen ben arka taraftan gidiyorum deyip gider. Abhi ne oluyor diye düşünür. Pragya ise mangalsutralara bakarken Abhi’yi hatırlar. ah kalbim 299. bölüm özeti resmiTam da bu sırada oraya gelen Abhi mangalsutraya bakan Pragya’yı görür. Abhi de ona bakar ve King’in adının yazdığı mangalsutrayı alacak diye üzülür. Pragya da onun varlığını hisseder ve Abhi’nin adının yazdığı mangalsutra başkasında diye üzülür.

King, Kiara’ya hediyesini doğum gününde vermek isteyince Pragya hediye paketi yaptırır. Abhi ise Tanu ısrar edince mangalsutra almak zorunda kalır. Kasaya gittiklerinde bir çocuk Abhi’ye çarpınca Abhi’nin elindeki mangalsutra Pragya’nın boynuna düşer. Çift göz göze gelir. Tanu bunu görünce şok olur. Abhi belki olması gerekn bu derken Tanu kaza eseri olan bir şey abartma der.

Abhi Pragya’nın boynundan mangalsutrayı çıkarmaya çalışır. Tanu gelip Pragyaya kasıtlı geldiğini söyleyip sinir eder. Abhi’nin eşi benim deyince Pragya’nın gözleri dolar. Tanu övünmeye başlar. Sonunda herhalde mutlu bir evliliğin yok ve Abhi’yi benden almaya geldin ama boşuna çıkar mangalsutramı deyip Pragya’yı çıldırtır. Pragya King’in saygıdeğer bir adam olduğunu söyleyebilir sadece.

Ah Kalbim 10 Şubatta Çalan Şarkılar

  • Naina
  • Judo Hokar Bhi
  • Allah Wariyan
  • Sau Dard Hai
  • Mana Ke

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu