Gelinim Mutfakta

10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Pazartesi günün birincisi kim oldu? Son bölümde bilezikleri kazanan Dilara ile son anda bilezikleri kıl payı kaçıran Burçin arasında geçecek bir rekabete şahit olacağız. Günün sonunda yani Gelinim Mutfakta 10 Şubat Pazartesi Puanları sonrasında ikiliden bir tanesi bugün çeyrek altını kazanmasını bekliyoruz. Dikkat: 10 Şubat Puan Durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz. Bugün kim birinci oldu? Seda Sayan kaç puan verdi? Soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> 10 Şubat 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenme için tıklayınız.

10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları vermeden önce bir konuda bilgi vermek istiyorum. Elif’in haksızlığa karşı ses yükseltmesinden dolayı yarışmadan ayrılması nedeni ile mekanı boş bulan Burçin (defalarca elendiği halde) mekanın sahibi gibi davrandığını görüyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çarşamba Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Dikkat edin Elif’in genel de sorduğu soruları bu defa Burçin sormaya başladı. Demek ki zamanında aynı iltimas Elif’e yapılmış.

=> 2 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Bir çok kişi de benim gibi düşünüyor. Günün sonunda sosyal medyada verilen fragmanın altındaki yorumları okumak bile yarışmadaki olayları anlamaya yetiyor. Burçin, Gelinim Mutfakta Son bölüm de bilezikleri kaçırdı ama bu hafta kaçırmak istemiyor. (maaş haftası geldi)

=> Bu arada 24 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta bugün kim birinci sonucunu görmek için tıklayınız.

10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi BurçinGelinim Mutfakta 10 Şubat Puanlama esnasında benim en çok merak ettiğim olay, yeni gelen kaynana Emine hanım nasıl puanlar veriyor? zira ilk günden gelinin bulur da beş verirse diğerlerinin işi oldukça zora girecektir. Tabi bunun dışında defalarca elenene kadar gelinin nokta atışı bulamayan Özden kaynana, bir anda Çiğdem hanım gibi oldu. Gelinin nokta atışı buluyor. Onun bir verdikleri tıkır tıkır eleniyor. 

=> 17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu nedenle Özden’in bir verdikleri arasında Bugün 10 Şubat Pazartesi puan tablosu sonucunda bu duruma özellikle bakacağım. Zaten tek bir kullanırsa benim potansiyel elenme adayım da o kişi olacak.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanları sonucunda kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız. 

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında lütfen Özden kaynananın puanlamasına ve yaptığı yorumlara dikkat edin. Bir de iki hafta boyunca yani Elif Akçam varken ki yaptığı yorum ve puanlamalar aklınıza geldin. Ben burada ne mi demek istiyorum. İzleyin, ne demek istediğim kendiliğinden ortaya çıkıyor zaten.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 13 Şubat Perşembe Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız. 

10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kayın valideler

Siz de farkında mısınız? Bilmiyorum ama kanalın yada yapımın Burçin’i ön plana çıkarma gibi bir derdi var. Pek ama neden. Kimin akrabası yada özelliği ne ki. Zaten defalarca elendi ve yemek yapmayı da bilmediğini bu konuda eğitim aldığını söylediği halde neden yarışmada kalması için tüm imkanlar seferber ediliyor. Komik mi? Seyirci mi istiyor? Çok mu başarılı? Hepsi hayır! hayır! hayır!

=> Bu arada 12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Yönetimin bu denli el üstünde (bana göre) tuttuğu Burçin bu nedenle 10 Şubat Pazartesi Puanları esnasında herkesten daha fazla puan alıp, ilk günden zirveye yerleşmesini bekliyoruz.  

=> Bu arada 11 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu görmek için tıklayınız.

10 Şubat Pazartesi bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak kişi aslında bazı avantajları da elde edecek. Eskiler bu avantajı çok iyi biliyorlar. Yeni gelen yarışmacı da kendisini göstermek adına ilk gün elinden gelinin fazlasını yapmaya çalışsa da kameralar karşısında ilk defa çıkmanı verdiği heyecan ile istediği yemeği ortaya koyamayacağını düşünüyoruz. Gelinim Mutfakta 10 Şubat Pazartesi Puanları Verildiği An Dilara

 • İlk günden çeyrek altını kazanmak
 • İlk puanlama da rakiplerinin tamamına fark atmak
 • Eleme potasında kendisini uzat tutmak
 • İlk günden elinin lezzetini kanıtlamak

Bu gibi nedenlerden dolayı pazartesi günü yarışmacılar ellerinden gelenin fazlasını yapmak için kolları sıvıyorlar. Tabi bir gelinin bugün çeyrek altını kazanacak. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün kim birinci olur? Tahmini olarak bu hafta gene Dilara ile Burçin arasında bir mücadele bekliyorum. Anca Burçin bu hafta asla kaybetmemek üzere planlarını kurduğunu bu nedenle ilk gün Burçin’in yarışmaya avantaj ile başlamasını bekliyorum.  

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Pazartesi Puan Durumu

10 Şubat 2020 Pazartesi günü bu hafta yarışmanın yarışmanın 456. bölümü ile başladı. Son bölümde bilezikleri ilk defa Dilara kazandı. Yani artık Dilara da tecrübeli ve bilezik kazanmış yarışmacılar kategorisine adım attı. Kıl payı bilezikleri kaçıran Burçin ise intikamını almak adına ilk bölümden itibaren Gelinim Mutfakta 10 Şubat Pazartesi Puan durumu sonucunda zirveden inmemeyi planlıyor.Gelinim Mutfakta 10 Şubat Pazartesi Puan Durumu Belli Olduğu An Kaynanalar

10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu bizlere üç önemli veriyi birden verecek. Bunlardan

 1. Burçin bileziklere yürüyüp yürümeyeceği
 2. Yeni gelen gelin ne derece başarılı olduğu
 3. Bu hafta gelen kaynana nasıl puanlar vereceği

Konusunda bizlere kesin olarak bilgi verecek. Bildiğiniz üzere ben bir istatistik verisi tutuyorum. İlk gün yeni gelen yarışmacı günü sonuncu bitirirse %95 oranında eleme potasına düştüğünü, eleme potasına düşen yeni yarışmacı ise %99 oranın elendiğini biliyoruz. Dikkat: 10 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusuna cevabı yazının son kısmında verdik.10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Nihan

Kısaca şunu söyleyebilirim ki ilk gün yeni gelen yarışmacı bugün çeyrek altını alan gelin olmasa bile ona yakın puanlar almak zorunda. Aksi halde valizini açamadan gitmek zorunda kalacaktır.

Bu programı ilk bölümden itibaren izler ve puanları hakkında sizleri bilgilendirmek adına elinden geleni yaparım. Ancak son zamanlarda Elif’in gitme meselesi ile bazı durumlar ayyuka çıktı. Umarım bir an evvel yarışma programını gibi davranırlar. Umarım tüm yarışmacılara eşit mesafede olurlar.10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması yapacak kaynanalar

Şimdi sizlere bugün gelinler sunum kısmı dediğimiz günün puanlarının verildiği yere hangi yemeği hangi malzemeleri kullanarak yapacaklarını açıklayacağım. Daha sonra 10 Şubat Pazartesi Puan durumu sonucuna göre bugün çeyrek altını alan gelinin kim olduğunu açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Fırında Karnabahar

Gelim Mutfakta Fırında Karnabahar malzemeleri - 10 Şubat Günün Yemeği

 • Bir adet orta boy karnabahar
 • 1 su bardağı yoğurt
 • 1 su bardağı kadar zeytinyağı
 • 2 çorba kaşığı un
 • 2 çay kaşığı tuz
 • Bir tutam pul biber
 • 3 adet yumurta
 • 1 su bardağı süt
 • 2 tutam maydanoz
 • 1 paket kabartma tozu
 • Bir tutam karabiber

Üzeri İçin;

 • Kaşar Peyniri (Rendelenmiş olacak)

Bu haftanın ilk günün de kış aylarında yapılması gereken önemli bir yemek yapılacak. Fırında Karnabaharlı Tavuk but yapacak olan gelinlere Fatih Ürek 50 dakika süre verdi. Bu süre içinde gelinler arasında hem yeni gelen gelin hem de son bölümde bilezikleri kıl payı kaçıran Burçin oldukça iddialı başlamak için kolaları sıvadı.

=> Kanal D İç Yapımlar, Burçin ile bir yere varamazsınız! Yeter! Reyting de dip yaptınız. Daha fazla bir şey demek istemiyorum.  Bir dost

Bu hafta Burçin ile yeni gelen yarışmacı arasından hangisi bileziklere yürüdüğünü Bugün çeyrek altını kim aldı? sorusu cevap verecek diyebilirim. Burçin tecrübeli bir yarışmacı. Ancak yeni gelen yarışmacılar da kapalı kutu misali nasıl yemek yaptıkları ve nasıl puanlar verdiklerini bilemediğimiz için ilk gün çeyrek altını kazanabilen finale de yürüyeceğini düşünüyorum.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Puanları (10/02/2020 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin : 4
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 5
Nihan : 4
Gülşah : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin : 4
Dilara : 1
Nihan: => Nurcan’ın Gelini 5
Gülşah : 3

*************************
” 10 Şubat 2020 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini 5
Dilara : 3
Nihan : 2
Gülşah : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Burçin : 3
Dilara : 1
Nihan : 2
Gülşah=> Emine’nin Gelini 5

*************************

Gelinlerin 10 Şubat 2020 Pazartesi Toplam Puanları

Burçin 4 4 5 3 16
Dilara 5 1 3 1 10
Nihan 4 5 2 2 13
Gülşah 1 3 1 5 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Şubat – 14 Şubat Haftası) – Pazartesi

*************************
Burçin : 16
Dilara : 10
Nihan : 13
Gülşah : 10

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BURÇİN
Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BURÇİN
10 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLŞAH & DİLARA

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Şubat 2020 Salı Fragmanı İzle

11 Şubat 2020 Salı günü yani bir sonraki bölüm olan 457. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Sizleri 11 Şubat 2020 Salı fragmanı ile baş başa bırakıyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu