Zuhal Topal'la Sofrada

10 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Emine Çalışkan)

10 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Emine Çalışkan 2 çocuk annesi ve 30 yaşında  8 yıllık evli olan Emine, Osmaniye ve Hatay yöresinin lezzetleri ile donattığı menüsü ile kaynanaların karşısına çıkacak. Kaynanalar ise olur olmadık her şeyi eleştirince, bugün Zuhal Topal’la Sofrada 10 Şubat Pazartesi puanları sırasında tansiyonu yüksek bir an yaşadık.

=> 10 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan tablosu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Kaynanaların Emine’nin tavırlarına ve yemeklerine tepki puanlaması yapacağı için ne çok yüksek nede çok düşük puanlar vermeyecekler için asıl doğru puanlamayı sunucumuz yapacak. Bu nedenle bugün 10 Şubat Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabını yazının en alt kısmında tablo içinde verdik.

2 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Hafta içi her gün saat 16:00 da Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan yemek yarışma programında bildiğiniz gibi her hafta farklı yarışmacılar yarışmakta. Bu neden 10 Şubat-14 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Bu arada 24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Şubat Pazartesi (2020)

10 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Emine Çalışkan. Emine 30 yaşında ve 8 yıllık evli olmanın verdiği tecrübe ile kaynanaları lezzet noktasında kendilerinden geçirmek istiyor. Ancak sabrını sınayan yorumlar gelince Emine’nin tavırları bir anda değişmesi düşük puanların da kapılarını araladı.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Kim Kazandı? sorusunu cevabı için lütfen tıklayınız.

10 Şubat Pazartesi Zuhal topal'la Sofrada Yarışmacılarıİlk gün nasıl başlar ise öyle gidiyor. Bu nedenle Emine çok yi puanların yanında çok iyi eleştiriler beklerken, kaynanalar düşük vermek için olur olmadık her şeyi eleştirince, kaynanalar da etkiye tepki olarak düşük puanlarla kapıyı araladılar. Dikkat: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı yazının sonunda verdik. 

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu için tıklayınız.

 

10 Şubat 2020 Pazartesi günü bu haftanın ilk bölümü olan 336. bölümde yarışacak olan Emine Çalışkan ile kaynanası Gül Çalışkan hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

=> Bu arada 13 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.

Emine Çalışkan (10 Şubat Pazartesi Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Emine Çalışkan - 10 Şubat Pazartesi Yarışmacı Gelin

 • 30 yaşında
 • 8 yıllık evli
 • 2 Çocuk annesi
 • Aslen Osmaniyeli
 • Biraz da sinirli
Gül Çalışkan (10 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Çalışkan - 10 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana

 • Aslen Hataylı
 • Kuralcı Bir yapısı
 • Haksızlığa asla gelemiyor
 • Gelinine Güveniyor

Kaynanaların düşük puanlarla başladığı hafta maalesef hiç ama hiç gelmiyor. Günün sonunda devamlı olarak bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını merak ediyoruz. Aslında sunucumuzun puanlamaya bu denli katılmaması gerekirken, kaynanaların düşük puanları maalesef bu ortama neden oluyor.

=> Bu arada 12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar da eksik menü olmadığı için kesinlikle 3 puanın altını veremezler. Bunu bilen kaynanalar da en düşük puna olan 3 ve 4 puanı vermek adına ellerinden geleni yapacaktır.

=> Bu arada Zehra’nın kaç puan aldığını görmek için Zuhal Topal’la Sofrada 11 Şubat Salı Puanları için lütfen tıklayınız. 10 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 336. bölüm yarışmacıları

Zuhal Topalla 10 Şubat puanları öncesinde aslında yarışan emine biraz daha ağır başlı olsa da sakin bir şekilde eleştirileri karşılamış olsa belki daha yüksek puanlar alabilirdi. Lakin, yakın zaman da kaynanaları yerden yere vuran Saadet Kaçar haftanın birinci olması gelinler açısında yeni bir kapıyı açmış gibi duruyor. 

10 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Emine’nin Menüsü 

 • Tavuk Paçası Çorbası
 • Ispanaklı Börek
 • Mercimekli Köfte
 • Patlıcan Yoğurtlaması
 • Patates Püresi
 • Tepsi Kebabı
 • Sebzeli Pirinç Pilavı
 • Çoban Salatası
 • Fırın Sütlaç

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Şubat Pazartesi Puanları Alacak Menü


Zuhal Topalla 10 Şubat Puanlaması sırasında puanlamaya tabi olacak günün menüsünü gören kaynanalar oldukça iyi yorumlar yaptı. İlk günden ağır eleştirilerle haftaya başlamayı beklerken iyi olduğunu ve yetiştirme noktasında sıkıntı yaşayabileceğini bile söyleyenler oldu.

İlk olarak menüyü ben değerlendirmek istiyorum. Daha sonra kaynanaların getirdiği eleştiriyi aynen aktaracağım. Menüsü kalabalık ama çok çok kolay bir menüsü de yok. Tabi milyonların izlediği bir yarışma programında daha şatafatlı menü de beklerdim. Orası da ayrı bir konu. 

Şimdi haftanın ilk menüsünü gören kaynanalar bugün puanlama yapacakları menüyü gördüklerinde verdikleri tepkileri aynen aktarıyorum. 

El açması onu zorlar
Kolay bir menü
Ziyafet Menüsü değil
Menü Fena değil Kaynanalar

Bu hafta kaynanaların yorumlarına bakarak çok iyi geçeceğini düşünsem de haftanın fragmanında neler olmuyor ki. Ayılanlar bayılanlar masayı terk etmeye kalkan kaynanalar bile oldu. Bunun başlangıç noktası ise Zuhal Topal’la Sofrada 10 Şubat Puanları öncesinde Emine’nin tavırları buna etkili olduğunu, ardına gelenlerin de altta kalır yanı olmadıklarını göstereceklerini düşünüyorum.

Kısaca şunu söyleyebilirim ki bu hafta kaynanalardan asla yüksek puanlar beklemeyin. Ciddi bir inat ve çekişme ortamında anca Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Diye sorabiliriz. Diğerleri verebilecekleri en düşük puanları verip, günün tamamlayacakları çok açık. Şimdi haftanın ilk puanlaması olan Zuhal Topal 10 Şubat Pazartesi puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

10 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Emine’nin Puanları)

Emine G.  5
Dilber  4
Beyhan  5
Rahime  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   25

**10 Şubat 2020 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 10 Şubat Pazartesi Fragmanı

30 yaşında ve 8 yıllık evli olan Osmaniyeli Emine Çalışkan’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 336. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu