Gelinim Mutfakta

10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Sonucu Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe günün birincisi ve puanları açıklandı! 10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün kim birinci oldu? 10 Şubat Puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? 10 Şubat çeyrek altını kim kazandı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 10/02/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Haftanın final bölümü öncesinde, bugün çeyrek altını kim aldı? Miyase kaç puan aldı? 10 Şubat 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Eleme potasına kim düştü? Yeşim kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 17 Mart Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (11/02/2022) 10 Şubat Perşembe günü Yeşim 22 puanla gününü birincisi olup, çeyrek altını alan gelin olurken, bileziklere yürüyen Miyase (-2) puan cezası aldı. Hülya ise 9 puanla günün sonuncusu oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe Puanları ile son puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler eleme potasına düşen gelin ile 10 bileziğe en yakın olan gelinin üzerinde olacak.

=> 3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta finalinde yarışmaya dahil olan Deniz ve Hülya arasında Hülya, bir adım öne çıkmayı başarsa da bu hafta Deniz ciddi şekilde ön plana çıktı.

=> 24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 10 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 10 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Pazartesi gününden itibaren Deniz’in gerek yaptığı hatadan gerekse iyi yemeklerinden dolayı, kaynanalar ona yüksek puanlar verdi. Şu an Hülya’dan 11 puan fazla puan alan Deniz, bu hafta elenmemek için ciddi avantaj elde etti.

=> Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, Hülya Deniz ile arasından ki puan farkını 5 puana kadar düşüremediği takdirde, Cuma günü %100 eleneceği açıkça söylenebilir. 

=> 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Geçen hafta ümit vaad eden yarışmacı olarak dikkat çeken Hülya, bu hafta aldığı düşük puanlarla elenmesi gündeme geldi. Lakin Hülya’nın hala elinde imkan var. Bugün ve Cuma günü alacağı yüksek puanlarla bu durumu tersine çevirebilir.

=> 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Hülya elenmemek için kesinlikle ama kesinlikle bugün, 10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak zorunda. Aksi halde Cuma günü eleme potasında yarışacak. %100 olmasa da büyük bir ihtimalle yarışmadan elenmeyi, Perşembe gününden itibaren garantilemiş olacak.

Hafta finalinde 10 bilezik sahibini bulacak. Nursel Ergin geçtiğimiz hafta Miyase 2 puan fazla almasına rağmen Damla’nın hastalanmasını bahane ederek, beş bileziği hak eden Miyase’ye vermediği için bu hafta 10 bilezik verilecek.

10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase’nin atak yapması beklenirken, Deniz’in aldığı yüksek puanlarla gerek kaynanalar gerekse Deniz’in rakipleri oldukça şaşırdı. Üstüne üstelik Deniz’in kural hatası yapmasına rağmen çeyrek altını alması, Hülya’nın canını epey sıkmış durumda.

“Yarışmaya son anda yemeklerin dahil edilmesini saçma buluyorum!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile son bölüğümde Nursel’in menüye salata eklemesi ve bunu da gelinlerin son anda yapmalarını istemesi, maçın ortasında değişen kural gibi saçma olduğunu, bu durumun bir daha yaşanmaması konusunda sosyal medyada çok büyük eleştiri var.

Yeşim taraftarları, Miyase’nin 10 bileziği almasını istemezken, Miyase taraftarları da Yeşim’e 10 bileziği vermek için geçtiğimiz Cuma günü Miyase’nin 2 puan fazla alarak hak ettiği bileziği vermediklerini ileri sürüyorlar.

Nursel Ergin, sosyal medyada geçen bu yorumlara baktığında, aslında çok tehlikeli bir şey yaptığının farkına varması gerek. Zira iki yarışmacının tarafı da yarışmada adaletin olmadığını düşünmeye başlayacak.

10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Deniz ve Kaynanası

Yeşim ile Miyase arasında ki rekabeti son güne bırakmak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, Yeşim’in çok yüksek puan alıp, Miyase’nin puanlarına yaklaşması bekleniyor.

Yeşim kendi kaynanası Beyhan’dan beş puan alamadığını yakınsa da bu zamana kadar yarışmada kalmasının en büyük sebebi, kaynana Beyhan’dır. İlk geldiği sıralarda eli ile koymuş gibi bulduğu dönemler sayesinde, Yeşim yarışmaya alıştı.

“Burada fırtına kopar şimdi!” Kaynana Sevilay

Sözleri ile kaynana Sevilay, gelini Miyase’nin rakip kaynanaya verdiği çiçeğe çok sinir oldu. Kaynana Sevilay, Miyase’nin Kaynana Hayat’a hediye ettiği çiçeği parçalaması, oldukça dikkat çekti.

10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yarışmaya heyecan gelsin düşüncesi le Nursel geçtiğimiz hafta Miyase’nin hak ettiği bileziği vermeyip, bir sonraki hafta 10 bilezik vereceğini açıkladı. Miyase de hak ettiği bileziği Yeşim’e kaptırmamak için bugün Gelinim Mutfakta 10 Şubat Puanlama sırasında, en yüksek puanı almak istiyor.

Cuma günü yarışmanın heyecanı bir kat daha artması için Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe puanlaması sırasında yüksek puan alan gelin olması gerekiyor. 

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe Puan Durumu

7 Şubat 2022 tarihinden Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması yapılacak. Bugün verilecek olan puanlama sonrasında %100 belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe puan durumu sonucun da bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla ve Yasemin’in hastalık sebebi ile yarışmadan ayrılmasından sonra yarışmaya dahil olan Deniz ve Hülya arasında Deniz kendisini göstermeyi başardı. Hülya da Deniz gibi kendisini göstermek için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor. 

Hafta başında Hülya ile Deniz’in eleme potasına düşmemek için yarışacağını, Yeşim ile Miyase’nin ise 10 bilezik için yarışacağı açıkça belliydi. Bugün gelinen noktada bunu göstermekte.

Yarışmayı yakından takip eden izleyiciler, Cuma günü 10 bileziği bir gelin şimdiden garantilememesi için Yeşim’in bugün 10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, puanları Miyase’ye yaklaştırılması gerekiyor. 

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Hülya ve Kaynanası

Hülya geldiği hafta iyi puanlar alarak dikkatleri her ne kadar üzerine çekmeyi başarsa da bu hafta aldığı puanlarla beklentileri henüz karşılayamadı. Ancak hala elinde bir şans var.

Bugün 10 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sırasında Hülya günün birincisi olup, Deniz ile arasından ki 11 puan farkı kapatması halinde, onun için yeni bir umut doğacak.

10 Şubat 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 10 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 10 Şubat Perşembe çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Puanları (10/02/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 3
Hülya: 1
Deniz: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Hülya: 1
Deniz: 3

*************************
” 10 Şubat 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 4
Hülya: 2
Deniz: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 4
Hülya: => Nuray’ın Gelini 1
Deniz: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hayat’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 1
Hülya: 4
Deniz: => Hayat’ın Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 10 Şubat Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 4 5 5 5 3 22
Miyase 3 4 4 4 1 16 (-2)
Hülya 1 1 2 1 4 9
Deniz 5 3 1 4 5 18

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Şubat Haftası) – Perşembe

HER ŞEY RESMEN TİYATRO!

*************************

Yeşim: 36 + 22 = 58
Miyase: 53 + 14 = 67
Hülya: 34 + 9 = 42
Deniz: 45 + 18 = 63

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

10 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 10 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
10 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HÜLYA

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Fragmanı İzle

10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile Perşembe günü son puan durumu sonucu %100 açıklandığında, bir gelin kesin olarak eleme potasına düşerken, bir gelin de beş bilezik için iddialı hale gelecek. İşte tüm bu anlardan sonra gözler hafta finaline çevrilecek. Haftanın son bölümü olarak ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

  1. Yeşim’in sürekli Hakkı yeniyor Sevilay ve NURSEL tarafından. Birde yeni gelen beceriksiz gelinlerin kayınvalideleri 1 veriyor tam oldu yani. Yeşim’in alacağı bilezikleri almak onlara hayır mı getirecek sanıyorlar acaba?

 1. BEN NE DEMİŞTİM… MİYASE’NİN PUANLARINA YEŞİM YAKLAŞTIRILACAK. ŞU AN Kİ DURUM BUNU GÖSTERİYOR. SON KAYNANDA YEŞİM’E YÜKSEK VERECEK. BİLGİ DEĞİL, TAHMİN…

 2. İyi de her hafta miyase bilezikleri alıyor kayinvalidesi hiç ona 1 puan verdiğini görmedik geldiklerinden beri bu biraz torpil olmuyor mu acaba

 3. Yeşim yapamıyor aylar sonra ilk defa iyi yemek yaptı diye coştu ve mükemmel yapıyorum diye abarttı Yeşim yapamıyorsun
  bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir

 4. burda bir kişi yemek sultani var oda yesim cok ustun becerikli yemek cikariyor

 5. ARADAKİ FARKI KAPATMAK İÇİN ELİNDNE GLENİ YAPIYORLAR…
  BUGÜN YAZIĞIM MAKALE DE BUNUN OLACAĞINI SÖYLEMİŞTİM… ARTIK NE YAPACAKLARINI ÖNCEDEN TAHMİN EDİYORUM DİYELİM…
  YEŞİM’İN BİLEZİK SAYISI AZ… ONU TOPARLAMA OPERASYONU.

 6. Bilezikler Yeşim’in Hakkı. Sevilay haftalardır Yeşim’e 1 verip kendi gelinine 5 verip Yeşim’in elinden bilezikleri aldığı haftalarca hatta aylRca yaptı bunu. Bu sefer bilezikleri Yeşim almalı. Miyase yeterince haram bilezik aldı. Artık yeter

 7. Gecen haftada miyasenin hakkı yendi kurgudan başka bisey deil bu yarışma o 10 bilezik miyasenin
  Yeşimde gitsin artık sıktı yanı

 8. Gerçekten Yeşim’in hakkını yiyorlar. Sevilay- miyase bi gidin artık bıktık sizden inşallah Yeşim alır bilezikleri

 9. Bugün 10 bileziği miyaseye kazandırmak için elinizden geleni yaparsınız artık Nursel hanım çünkü hep miyaseye çalışıyorsunuz
  diğer gelinler hiç birsey almıyor
  zaten bir Sevilay var akıllara zarar diger gelinlerin yemekleri iyi olsun kötü olsun farketmiyor onun için
  5-1-1-1 onun ilgi odağı
  gelini miyase de onun gibi zaten anne beni buldun mu 5-1-1-1 yap diyor hak yiyorlar sonrada neymiş misaye hakkıyla almışmış
  gecin bunları Sevilay ve miyase ikilisi
  önce hakkı öğrenin sonra haklının kim olduğunu öğrenirsiniz
  sunucu nursel hanım da miyase ve sevilay ikiliside adaletli davranmiyorlar ne yazikki sunucu bugün 10 bileziği miyaseye vermek için elinden gelen herseyi yapacaktır.

 10. SÖZDE ADALETTEN BAHSEDEN SEVİLAY GELİNİNE BİR KAYIN VALİDELERE GELİNİNE VERDİĞİ PUANLARDAN RAHATSIZ OLUYOR!..KENDİSİ YAPINCA BUNU KENDİNDE HAK OLARAK GÖRÜYOR!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu