Gelinim Mutfakta

11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çarşamba günün birincisi kim oldu? Aydan’ın tüm malzemelerini kullanmadığı gerekçesi ile 2 puanın düşmesi nedeni ile son bölümde elde ettiği zirveyi Yağmur’a bırakmak zorunda kaldı. Aydan iki haftadır yarışmada olsa da elle tutulur bir başarı yakalayamadığı için son bölümde elde ettiği başarıyı bugün Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çarşamba Puanları sırasında devam ettirmeyi ve sonunda 11 Aralık puan durumu sonucun da yeniden zirveyi kapmak istiyor.

=> [mavibuton]1 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 

Elif ilk gün iyi başlasa da bu başarısını devam ettiremedi. Son bölümde kaynanası Elif’in tabağını bulamayınca 7 puanla günün sonuncusu oldu. Çiğdem son bölümde bulmadığı gelini Elif’in tabağını bugün 11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında bulup, diğer gelinler bol birli bir puanlama yaparak aradaki açığı kapatmak isteyecek.

=> [mavibuton]25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek 11 Aralık Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucun da normal de eleme potasına düşecek isim büyük oranda belli oluyordu. Şu an en düşük sırada Elif olmasında dolayı, her an sonuçlar değişim gösterebilir. Zira geçtiğimiz hafta eleme potasında girdiği yarışmada kendisine en yakın kaynananın verdiği puanlarla yarışmada kaldı. 

=> Bu arada [mavibuton]18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Puanlama kısmına geçmeden önce son bölümde Elif kendisine güçlü rakip aramak için İstanbul sokaklarında röportaj yapması, geçtiğimiz hafta elenmekten kıl-payı kurtulmanın verdiği düşünceden kaynaklandığını düşünüyorum.

=> [mavibuton]13 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıYağmur geçtiğimiz hafta beş altın bileziği aldı. İlk günde iyi başlasa da kaynana Çiğdem’in verdiği puanlarla maalesef o başarısını devam ettiremedi. İlk gün tiki kız gibi gördüğümüz ama tüm kaynanalardan iyi puanlar almayı başaran Yağmur bu hafta hiç günün birincisi olmasa da şu an zirvede bulunması elinin lezzetini kanıtlıyor. Not:  11 Aralık Çarşamba puanları yazının en son kısmında verdim.

=> [mavibuton]12 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanları[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

11 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucuna bu hafta yarışmaya katılan Buse, en son sırada yer alması halinde bu hafta %100 eleme potasında yarışacağını düşünüyoruz. Zira bu zaman kadar ilk gün yeni gelen yarışmacı günü sonuncu bitirmesi halinde final de eleme potasında yarışıyor.11 Aralık 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün 413. bölüm Bu hafta yarışmaya katılan ve sesi ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Buse ne yazık ki yemekleri ile dikkatleri üzerine çekemedi ve şu an birinci ile arasında 10 puan farkın olduğunu görüyoruz. Bu hafta elenmemesi için %100 bugün Gelinim mutfakta bugün kim birinci olmak zorunda.

11 Aralık Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında kaynanalardan her kim olursa olsun 1-1-1-5 yada 1-1-2-5 gibi oldukça düşük kullanılmasına karşıyım. Bu kişinin Hülya, Şükriye, Çiğdem yada Ayten olması bizleri için hiç fark etmez. Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBazı arkadaşlar bu bir yarışma programı olduğunu ve ona göre her kaynana kendi gelinin korumak için düşük puanların verilebileceğini söylüyorlar. Evet o arkadaşlara katılsam da toplum vicdanı olarak iki adet bir kullanma. En azında 2 ver üç ver ama sen gene kendi gelinine beş ver. Zira Perşembe gününden bilezikleri garantilemek bu yarışmanın da heyecanını kaçırıyor. Dikkat: 11 Aralık Çarşamba puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim mutfakta puanlama kısmı sırasında kaynanalar kendi gelinlerini bulmasına bir şey demiyorum. Gerek bekleme odasında bakmaları gerekse ara sıra gelinlerin yanına gelmeleri nedeni ile kendi gelinin nasıl yemek yaptığını görebilir. Dolayısı ile gelinin bulabilir. Ancak bu yarışma programın da gerçekten lezzete puan verilmesi gerekiyorsa kaynanaların gözleri kapalı bir şekilde puanlama yapılsa daha güzel olur. 11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi olan Yağmur ve KaynanasıSon zamanlarda programa dahil olan yarışmacılar, maalesef geldikleri gibi gitmeye başladılar. Burada seçim yapan heyetin belli bir eleme süzgecinden geçirmiyor mu sorusu akıllara geliyor.

Fatih Ürek bile piyasaya çıkıp, yarışmacı seçmelerine katılacağını söylemesi, programa baş vuran çok az kişi olduğunu akıllara getirdi. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 11 Aralık Günün birincisi kim olduğunu yazının en son kısmında açıkladım.11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Buse ve KaynanasıBugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu merak ettiğinizi biliyorum. Bugün kim birinci oldu? sorusunu size yöneltsem, acaba aklınızdan hangi isim geçer? Ben bugün çeyrek altını alan yarışmacıyı açıklamadan yorum kısmından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Puan Durumu Sonuçları

9 Aralık 2019 Pazartesi günü yeni bir hafta ve yeni yarışmacılarla haftaya startı vermiştik. Bugün de bu haftanın ortasına geldik. Birazdan kaynanalar çok özel bir çorba için 11 Aralık Çarşamba Puanları verecekler ve en yüksek puanı alan gelin belli olacak. Yani bugün çeyreği alan gelin kim olduğunu netleşecek. Sonunda ise haftalık puanlama açısından Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çarşamba Puan durumu sonucu ortaya çıkacak.Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çarşamba Puanları Verildiği an Çiğdem ile Elif11 Aralık Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kim olacağını açıklamadan önce son bölümde alan yarışmacıların puanlarını da ekleyip haftalık puna durumu sonucuna gelin hep birlikte göz atalım.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de çok iyi puanlar alamayan Yağmur 25 puanla zirveye adını yazdırmayı başardı. Bu hafta hiç gün birinciliği olmasa da zirvedeki isim olamayı başardı. Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çarşamba Günün Birincisi Olamayan Aydan ve Kayınvalidesiİkinci sırada ise ilk gün birincisi Elif 24 puanla hemen Yağmur’un ensesinden takip ettiğini görüyoruz. Üçüncü sırada yer alan yarışmacıya baktığımız da son bölümde ciddi bir atak yapmasına rağmen, malzemesi arttığı için iki puanı düşen Aydan 23 puanla üçüncü sırada kendisine yer buldu. Dikkat: 11 Aralık Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını yazının en son kısımda bulabilirsiniz.

Bu hafta haftalık toplam puan durumu sonucuna göre (Çarşamba puanlaması öncesinde) son sırada yer alan yarışmacı yeni gelen Buse 15 puanla yer aldığını görüyoruz.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli Oldukça yakın puanlamaları olan gelinler, bugün alacağı puanlar sonucunda birbirleri ile arasındaki puan farkını açmayı planlıyor. Özellikle Elif bugün 11 Aralık Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucun da zirveye yeniden adını yazdırmak için fırsat kolladığını rahatlıkla söyleyebilirim. 

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Kara Lahana Çorbası

11 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Kara Lahana Çorbası Malzemeleri

 • 1 demet kara lahana
 • 2 çorba kaşığı tere yağ
 • Haşlanmış 1 su bardağı kuru fasulye
 • 2 çorba kaşığı kadar mısır unu
 • 1 çay kaşığı pul biber
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 adet kuru soğan
 • 1 yemek kaşığı kadar zeytinyağı
 • 1/2 su bardağı kadar yarma
 • 1 çorba kaşığı domates salçası
 • 1 çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Karadeniz kadınlarının harika yaptığı bu çorba için bazı yemeklerin konum işaretlemesi vardır. Kara Lahana çorbası da ülkemizde Doğu Karadeniz bölgesinde çok daha sık yapılır. Bu sebeple ilk akla gelen bölgedir diyebiliriz.

Fatih Ürek kış günlerinin enerji deposu olan bu çorba için yarışmacılara 45 dakika kadar süre verdi. Ancak 30 dakika içinde kolaylıkla yapılabilecek bir çorba olduğunu da dile getirdi. 

İlk gün Elif, ikinci gün Aydan çeyrek altını kazana gelin oldu. Şu an yarışmacıların puanları birbirine oldukça yakın olmasında dolayı, çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevabı olan gelin için bilezikleri alma yolunda önemli bir adım olacak.11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek KaynanalarElif ne yapıp edip bu hafta beş altın bileziği hanesine katmayı ve 50 bilezikle rakipsiz olan Ezgi’nin puanlarına yaklaşmak istiyor. Tabi bunun için ilk hedefi Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çarşamba puanlaması sırasında en yüksek puanları almak olacak. İşte merakla beklenen 11 Aralık puan tablosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Puanları (11/12/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan : 1
Yağmur : => Ayten’in Gelini 5
Buse : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 4
Aydan : 5
Yağmur : 1
Buse : 2

*************************
” 11 Aralık 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şükriye‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 2
Aydan : 3
Yağmur : 1
Buse  : => Şükriye’nin Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Yağmur : 3
Buse : 2

*************************

Gelinlerin 11 Aralık 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 3 4 2 1 10
Aydan 1 5 3 5 14
Yağmur 5 1 1 3 10
Buse 3 2 5 2 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9-13 Aralık Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif         : 24 + 10 = 34
Aydan    : 23 + 14 = 37
Yağmur : 25 + 10 = 35
Buse     : 15 + 12 = 27

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
11 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞMUR & ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Aralık 2019 Perşembe Fragmanı İzle

12 Aralık 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarına 414. bölümü ile gelecek olan programın 12 Aralık Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu