Zuhal Topal'la Sofrada

11 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Özde Kaya)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 11 Aralık Çarşamba Özde Kaya yarışacak. 25 yaşında Çankırılı ve 1,5 yıllık evli olan Özde Kaya menüsünde Balık, kıyma ve et çeşidini bir arada sunup kaynanaların kalbine giden yol midesinden geçtiğini, gelen yarışmacıların tok kalkacağı bir menü yapmayı planlıyor. Önce kaynanaların karnını doyurup, daha sonra bugün 11 Aralık Çarşamba puanları sırasında kaynanalardan iyi puanlar almayı hesaplıyor.

=> Bu arada [pembebuton]1 Ocak Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/pembebuton]? sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Kaynana Necla hanım günün sonunda ilk baştan söyledikleri sözlerden çok pişman olduğunu ve ilk günden düşük verdiği puanlar nedeni ile Zuhal Topal 11 Aralık Çarşamba Puanları verildiği sırada çok pişman olacak. Ancak, kaynanalar affetmeyeceği için Necla da bir sonraki gün yarışacak yarışmacılar için şimdiden diş bilecek.

=> Bu arada [pembebuton]25 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.11 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak YarışmacılarKaynanalardan istediği puanları alamayacağını düşündüğümüz Özde Kaya’nın tek umudu, bol proteinli menüsüne 11 Aralık Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı olacak. Zira aradaki eksik puanları sunucumuzun vereceği puanlarla dengelemeye çalışacak Özde, finale oldukça uzak duruyor.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 18 Aralık Çarşamba Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Haftanın ortasına gelmiş olsak da bu hafta yarışan yarışmacılar ve kayın validelerini tanımak da zorlanan için [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 9-13 Aralık yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu tanıttığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

=> Bu arada [pembebuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız. 

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Aralık Çarşamba (292. Bölüm)

11 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Özde Kaya. Eşinin kebapçı olması, Çankırılı olması nedeni ile menüsünde hem kıyma hem et hem de balık sunan ve bu sayede kaynanaları etkileyeceğini düşünen Özde 1,5 yıllık evli olmasına rağmen elinin lezzetini kanıtlamaya geldiğini ve bunu Zuhal Topal’la Sofrada 11 Aralık Çarşamba Puan durumu sonrasında ispatlayacağını düşünüyor. Ancak kaynanası hafta başında yaptığı eleştirilerin acısı kendisinden çıkacağını maalesef haberi bile yok.

=> Bu arada [mavibuton]13 Aralık 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.11 Aralık Çarşamba Bu Hafta Zuhal Topalla sofrada yarışmacısı Özde KayaBu hafta Çarşamba günü (11 Aralık 2019 Çarşamba) yarışan yarışmacımız Özde Kaya ile kaynanası Necla Kaya hakkındaki tüm bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor. 

=> [pembebuton]12 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Özde Kaya (11 Aralık Çarşamba Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topalla sofrada Özde Kaya - 11 Aralık Çarşamba Yarışmacısı

 • 25 yaşında
 • 1,5 yaşında
 • Sivas gelini
 • Aslen Çankırılı
 • Kayın Validesi ile çekişmeli

Necla Kaya (11 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada Bugün yarışan Necla Kaya - 11 Aralık Çarşamba

 • Aslen Ankaralı
 • 59 yaşında
 • İki oğlu var
 • Babası Kebapçı
 • Gelinine çok güveniyor

Özde’nin eşi Yusuf bey ile evlenme hikayesi ise kısaca anlatalım. Özde eşi Yusuf ile çocukluk arkadaşı zamanla aşkı olduğunu ve belli bir süre sonra ayrıldıklarını ama düğünde kaynanası kendisini gördüğünü ve oğlu Yusuf’a söylediğini açıkladı.

Bu olaydan sonra yeniden sosyal medya ilke konuşmaya başladıklarını ve şu an 1,5 yıllık mutlu bir evliliği olduğunu bizlerle paylaştılar. Dikkat 11 Aralık Çarşamba bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda bulabilirsiniz.11 Aralık 2019 Zuhal Topalla Sofrada bugün

Bugün 11 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması sırasında kaynanalar resmen haftanın intikamını alacak. Yarışmacı Özde’nin tavırlarına baktığımızda, kaynanası Necla hanımın diğer kaynanalar tarafında sinir olunduğundan sanırım hiç haberi yok. Zira oldukça neşeli başladığı bugün, sonunda alacağı puanlarla neşesinden eser kalmayacak.

Özde’nin hafta başında menüsü hakkında aldığımız tüyo da daha önce yapılmayan bir çorba yapılacağını ve herkes hayran olacağını söylemişlerdi. Merakla beklenen işte o çorba ve menü alt kısımda sizler bekliyor. Daha sonra bugün Zuhal Topalla puanları vereceğiz.

11 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Buse’nin Menüsü 

 • Balık Çorbası
 • Öllüğün Körü
 • Pancar Salatası
 • Yoğurtlu patates topları
 • Kuzu Kapama
 • Şehriye pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Cevizli Burma Tatlısı

11 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanlaması Yapılacak Menü (Özde'nin Menüsü)


Kaynanalar haftanın üçüncü günü yarışan ve hafta başında beri oldukça sert eleştirilerle gelinleri ve yarışan kaynanaları zor duruma düşürmeye çalışan kaynana Necla’ya iadeyi ziyaret yapacaklar. Yani intikam almak işçin gelecekler.

Bugün yarışan Necla Kaya’nın gelini Özde’nin yapacağı menüyü gören kaynanaların verdiği tepkileri aynen alt kısımda aktarıyorum.

“Ankara yemekleri değil
Gün menülerine benzese de iddialı değil
Lezzete göre puan vereceğiz”
Kaynanalar

Sözleri ile aslında bol bol eleştireceklerini Zuhal Topal’la Sofrada 11 Aralık Puanları sırasında minnak minnak puanlar vereceklerini zaten yemekleri görmeden yaptıkları eleştiler den rahatlıkla çıkartabiliyoruz. 

Son bölümde yarışan geline 7 puan vererek gelinin hakkını savunan sunucumuz bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Zira sunucumuz kaynanaların verdiği puanlarla ile yemeklerin lezzeti %100 benzerlik göstermediğini biliyorsunuz. 

Bizleri Google de Ararken
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter"
Şeklinde arayıp bu yarışma ile en son konumuzu bulabilirsiniz.

Reklamımızı da yaptıktan sonra konumuza dönelim ;) Bu hafta İstanbul dışında Ankara da çekimleri devam eden programda kaynanalar arasında en acımasız eleştirileri yapan ve yemeğin aslı öyle olmaz böyle olur diye her yemeğe bir eleştiri getirmeye çalışan Necla hanım bugün zorlu sınavını verecek.Zuhal Topal'la Sofrada 11 Aralık Çarşamba Puanları Alacak Yarışmacılar

Kaynanalar ise kaç zamandır bu anı iple çekiyorlar. Bugün dünyanın en iyi yemeklerini de yapsa, Özde hak etmediği düşük puanları görecek. Hatta alacağı puanlarla Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu açısında en son sırada yer almasını bile bekliyoruz. İşte merakla beklediğinizi Zuhal Topal 11 Aralık çarşamba puanlaması.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (9-13 Aralık)

9 Aralık Pazartesi günü haftanın ortasında 1,5 yıllık evli olan gelinimiz Özde Kaya yarışacak. Özde’den önceki yarışmacıların aldığı toplam puanları görebilmeniz için 11 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu hemen alt kısımda verilmiştir.

 • 9 Aralık Pazartesi Puanı (Gamze Yalçın) = 27
 • 10 Aralık Salı Puanı (Büşra Tekin) = 24
 • 11 Aralık Çarşamba Puanı (Özde Kaya) = 24

11 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Özde’nin Puanları)

Nejla Karakelle  6
Kadriye  4
Ünzile   6
Fevziye  4
Zuhal Topal    4
TOPLAM   24

**11 Aralık 2019 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 11 Aralık 2019 Fragmanı

Aslen Sivaslı olan ve henüz 1,5 yıllık evli olmasına rağmen, elinin lezzetini tüm Türkiye’ye göstermek için yarışan Özde Kaya’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 293. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu