Gelinim Mutfakta

11 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta 11 Aralık Puanları ile Puan Durumu (Günün En Yüksek Puanı)

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Salı günün birincisi kim oldu? Dün yarışmaya katılan Rümeysa üzülerek söylemeliyim ki beklentimin de altında kaldı. Böyle giderse Cuma günü kendisini yolcu ederiz. Bu arada Cansu da hiç beklemediğim davranış içerisinde girdi. Umarım eski Cansu’yu görürüz. Yemeğine odaklanan, başkalarının dediğine cevap verip uzatmayan Cansu’yu bekliyoruz. Bu arada [mavibuton]25 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için tıklayınız.

Hatice gitti ama sanki Hatice giderken Emel’i mirasçı koymuş gibi davranıyor. Emel ile Elif’in tek haklı olduğu nokta Cansu’nun çok fazla altın alması. Ancak Cansu dışarıda dağıtılan altınları almıyor ki? Kaynanası ile uyum sağlayan ve elinin lezzetini geliştirmeyi başaran, bilezikleri almada konusunda önünde bence hiç bir engel yok.  [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 18 Aralık Puanlama[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

  Bakalım bu gün Gelinim Mutfakta 11 Aralık Salı Puanları verilirken kaynanası ile uyum sağlayıp en yüksek puanı Elif ile Emel ikilisinden biri almayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. >>>[saributon]14 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/saributon] <<< için lütfen tıklayınız.

Dün yarışmaya katılan yarışmacı Rümeysa her ne kadar 10 puan almış olsa da kendi kaynanasının sözlerini dikkate aldığımızda Gelinim mutfakta puanlama da bu 10’ları zor görecek gibi düşünsek de bazen öyle olmamış tabakların beş aldığını düşününce belkide şansı yaver gidip yüksek alma ihtimali de olabilir. Zaten iyi yapan kazanamadığı çok zaman oldu. Bakalım Rümeysa gelinim mutfakta 11 Aralık puanlama da istediği puanları almayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından dün sevindirici bir gelişme yaşandı. Yeni gelen kaynana Nezahat 5-4-4-1 puan vererek, bizlere Gül hanımı hatırlattı. Her ne kadar olmamış tabaklar da yüksek alsa da sonuçta ortaya konulan bir emek olduğundan, Nezahat hanımın puanları kesinlikle belirleyici olmasa da kızlara moral verdiği kesin. Ancak, bir alan rakiplerinin hepsinden en az 3 puan fark atmasına seyirci kalmak zorunda kalıyor. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Aralık Çarşamba Puanları[/mavibuton]  için lütfen tıklayınız.

Nezahat hanım neden bu kadar yüksek puanlar verdi? diye merak edenler olabilir. Kesinlikle ilk gün gelinin tabağını bulmak için böyle bir aksiyona girdi. Eminim ki  11 Aralık Salı günü gelinim mutfakta puanlar verilirken %100 1-4-4-5 tarzında puanlama yapacaktır. Çünkü Kendi gelinin tabağını tanımıyor. Zamanla Nezahat hanım normal moda dönecektir. Ancak gelinin tabağını tanımadan dönmesi felaket olur.

Hatırlar mısınız bilmiyorum ama Ziyafet hanım da ilk geldiği sıralar yüksek puanlar veriyor kimisinde Elif’in tabaklarını bulurken kimisinde bulamıyordu. İlk haftadan sonra Cansu’nun ve diğer gelinlerin tabaklarını tanıdıktan sonra Elif’in tabağı da otomatik olarak ortaya çıkıyor. Bu sebeple Artık Ziyafet hanım gelinin tabağını bulmaya başladı. Nezahat hanım da belli bir damak lezzetini yakaladıktan sonra Rümeysa’yı Gelinim Mutfakta günün birincisi yapmak için diğer kaynanalara benzer bir puanlama yapmaya eğer ki elenmez ve yarışmaya devam ederler ise gelecek hafta düşük puanlar vermeye başlar.

Gelinim Mutfakta 11 Aralık puanları hakkında bize gelen bilgi çerçevesinde puanları vermiyoruz. Yani bir her hangi bir yerden bilgi gelmiyor. Sizlerle heyecanı yaşayarak aktarmaya gayret ediyoruz. Her ne kadar bazı bilgiler gelse de yayıncı kanalın haklarını gözetip yayın yapmaya gayret ediyoruz.  

11 Aralık Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Tahminlerime göre bu hafta Cansu ile Elif arasında bilezik yarışında sıkı bir rekabet olsa da bilezikler Cansu’nun olacağını, elenen Rümeysa olurken kavga ve gürültü ile Emel gündeme geleceğini düşünmekteyim. Ama kalbimden geçen bilezikleri kesinlikle Elif’in alması istiyorum. Ancak Elif’in eksik yanı her zaman doğru tarafta yer almıyor. Bir orada bir burada kalması yanlış. Dikkat! Gelinim Mutfakta 11 Aralık Salı puanları sayfanın en sonunda verilmiştir. 

11 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını tablo halinde vererek görünümlerini bir kata daha artırmamıza rağmen sizlerden gelen geri dönüşleri dikkate alıp tabloda kaymalar nedeni ile puanları ayrıca gerekli görüldüğünde yazı olarak da tablonun yanına ekleyeceğiz. 11 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu hakkında görüşlerinize her zaman açık olduğumuzu ve sizlerden gelen yorumlara istinaden tamamen de kaldırabileceğimizi söylemek istiyorum

11 Aralık Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmına geçmeden önce yeni gelen Nezahat hanımı otoriter bir kaynana olarak fragmanlardan görsem de aslında öyle olmadığını gördüm. Sizce Nezahat kaynana otoriter bir kaynana mı? Bence Nezahat ile Rümeysa bir birlerini yarışmada tanıyacaklar. Bu da hali ile bolca kalp kırılmasına neden olacaktır. Nezahat, Gelinim mutfakta 11 Aralık Salı toplam puanları verildikten sonra Rümeysa’yı bulamaz ve yemeğine kötü derse ciddi tartışmalar bekliyorum.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma baktığımda Cansu ilk günden 15 puanla zirvede yerini aldı. 14 puanla ikinci sırada Ziyafet’in gelini Elif yer alırken Emel ile Rümeysa 10’ar puanla son sırayı paylaştılar. Bu gün Emel ile Rümeysa arasında Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da son sırada kimin kalacağını belirleyecek olan önemli bir puanlama geçirecekler. Bu ikiliden hangisi geride kalırsa Cuma işi oldukça zorlaşacak.

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Salı puanlama öncesinde Fatih Ürek Pazar günü düzenlenen Altın kelebek ödüllerinde sunuculuğunu yaptığı yarışma programı en iyi gündüz kuşağı olarak seçildi. Bence de bu ödülü hak ediyor. Bir çok yerde Fatih Ürek işi akışına bırakması her şeyin daha doğal gözükmesine nende oluyor. Dikkat ederseniz kaynana puan verdikten sonra Fatih Ürek ortadan kayboluyor ve yarışmacılar birbirleri ile en doğal şekilde tartışıyorlar. Not: Gelinim Mutfakta 11 Aralık Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Haftanın şanslı gelinini seçmek istiyorum. Bence bu haftanın şanslı gelini Rümeysa olacak. İlk günden iyi yapamasa da diğer kaynanalardan bir alması sonrasında kendi kaynanasından 4 puan alması başlı başına bir şans olarak değerlendiriyorum ve bu gün 11 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları verilirken bu şansı Rümeysa’ya yardım edecek mi? bekleyip göreceğiz.

Bu hafta  açısından Ezgi’yi daha şanslı görüyorum. İlhame hanım Cansu’ya iyi puanlar vermiyor. Kendi kaynanası Sevgül hanımda Cansu’nun tabaklarını bulamamaya başladı. Şimdiden Ezgi ile arasındaki puan farkı 6 puan olunca Cansu bu hafta bilezikleri alma şansı çok düşük görüyorum. Tabi bunlar benim tahminim. Dikkat:  Salı puanları yazının sonlarında verildi.

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Günün Birincisi İle Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu?  Bu sorunun cevabı, kaynanalar konseyi tarafından günün yemeğinin tadımı ve sonrasında puanlaması sonrasında ortaya çıkacak. Bizler de kaynanaların verdiği bu puanları anlık olarak sitemize eklerken sizlerden ricam her kaynana sonrasında sayfayı güncellemeyi unutmayınız.  ⇓11 Aralık Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ 

11 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında en yüksek puanı alan gelin kim? Bize gelen bilgiler çerçevesinde beklentilerim doğrultusunda bir gelin çeyrek altını aldığını duysam da umarım hak eden gelin çeyrek altını alır ve kalbimden geçen Elif’in alması. Umarım bana gelen bilgi yanlıştır ve Elif çeyrek altını almıştır. Not: 11 Aralık Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

11 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını, çeyreği kimin kazanacağını ve en yüksek puanı belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz. Bu gün gelinler Zeytinyağlı yaprak Sarma yapacaklar.

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Günün Yemeği Zeytinyağlı Yaprak Sarma Ve Malzemeleri

 • 1 yemek kaşığı toz şeker
 • 1/2 tatlı kaşığı karabiber
 • 1/2 tatlı kaşığı nane
 • 1/2 tatlı kaşığı yenibahar
 • 1/2 tatlı kaşığı tarçın
 • 2 su bardağı su
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 400 gram asma yaprağı
 • İki su bardağı pirinç
 • iki adet soğan
 • 1/2 su bardağı zeytinyağı
 • İki yemek kaşığı dolmalık fıstık
 • Bir yemek kaşığı kul üzümü
 • Bir yemek kaşığı nar ekşisi

Fatih Ürek günün yemeği Zeytinyağlı sarma yapımı için 45 dakikalık süre verdiler. Gelinler bu süre içerinde yaprağı sarmayı ve pişirmeyi başarsa da kimi kalın kimisi ince yaparak kaynanalarına mesaj mı verdi deyip 11 Aralık Salı Puanlamasına geçelim.

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Puanları (11/12/2018 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 2
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Emel : 1
Rümeysa : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 3
Elif    : 2
Emel : 5
Rümeysa : 1

*************************

” 11 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu : 1
Elif     : 4
Emel : 2
Rümeysa : => Nezahat’nin Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Tuğçe‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 2
Elif     : 1
Emel : => Tuğçe’nin Gelini 2
Rümeysa : 5

*************************

Gelinlerin 11 Aralık Salı Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 2 3 1 2 8
Elif 5 2 4 1 12
Emel 1 5 2 2 10
Rümeysa 2 1 5 5 13

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Aralık – 14 Aralık Haftası) – Salı

Cansu       : 15 + 823
Elif            : 14 + 1226
Emel         : 10 + 1020
Rümeysa  : 10 + 1323

NEZAHAT HANIM, GELİNİMİN TABAĞINI TAHMİN ETTİM VE BULDUM SİZLER DE GÜZEL YAPMIŞINIZ AMA CUMA GÜNÜ İÇİN SİZİ GERİDE BIRAKMAK İSTEDİM DEMEK BU KADAR MI ZOR?

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Salı Puanlama Sonucu

*************************

11 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ RÜMEYSA
Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ RÜMEYSA
11 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ CANSU

*************************

Gelinim Mutfakta 193. Bölüm 12 Aralık Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

132 Yorum

 1. Mesaj yazmakla meşguldüm :) Ellerinize sağlık görüntü güzel,sözünüzü tuttunuz teşekkürler, kek var stokta yerim şimdi, canım çekti de :)

 2. Açılışta bir tek Cansuda bilezikler sallandı, özetle bu cuma Cansunun bilezikleri alamayağını düşünüyorum. Hem tek gelinde olması program açısından sıkıntılı hem de biz izleyicilerden sesler yükselmeye başlar hep Cansu mu kazanacak demeye başlarız.

 3. Bugünkü puanlama sonrası tahminlerimi yazacağım, şimdiden peşin fikrim Cansunun ve yeni gelinin alamayacağını düşünüyorum, adil bi puanlama olsun bakalım

  1. Ooooooo bune ya evini gostermeyen kaldımı acaba yani ne cok sevidon oturaydın evinde bunlarda ne merakli vidyo cekmeye ?

   1. Bana diyorsan evet Emel güzel sarmıştı, En kötü ikinci olmalıydı ve Rümeysa sonuncu olmalıydı, Sevgül doğru söylüyor bu yemek sarma dağınık olmamalı sarılmış olmalı

 4. Slm canlar Elif şuan iyi gidiyor ama sonuca gidecek değil çok pasif kalıyor yine bu hafta Cansu kazanır.

  1. Merhaba Poyraz, Cansunun alamayacağını düşünüyorum sebeplerini aşağıda yazdım böyle haksız puanlar olduğu sürece alamaz

 5. Rümeysa konuşurken sesi titriyo …Cansu buranın ağası benim havları harbi baydı artık…Elif daha pasif olamazdı…Emel yine en ideali gibi görünüyor…o zaman bu hafta ben Emel i destekleyim ama burayada yazıyorum bilezikleri Elif e verecekler

  1. Bence cansu gitsin artik bilezikten sonra sıkıyo artık cok konusuyo bence ezginin sayesinde aldi bilezigide git cansuuuu

 6. Emelin kaynanasi tugce hanimda sacmaladi bence yemekten anlamiyolar bence hatice iki emel bu hafta gitmezse yandik artik

 7. Bugün haksız puanlama yapıldı, malesef Emel daha yüksek puan almalıydı hatta Rümeysadan iyi almalıydı, Emeli sevmesemde bu böyle

 8. Fatih ürek Günün en yüksek puanı diye bağırırken “s”harfine nasıl baskı yapıyor ya (yük-Sek) :) ben denedim olmuyo onun gibi

  1. Çok iyi yakalamışşın valla, yılan dansı yapmaktan tıslamaya başlamış :) Seviyorum Fatih beyi olmasa izlenmez

 9. Bugün adaletsiz puanlama oldu Emel birinci olmalıydı, Elif hatta Cansu Rümeysadan yüksek almalıydılar

 10. Cansu kalsın ona gelene kadar Emel var gidecek, Cansu bilezik almasın almasın da programa renk katıyor kız

 11. Haftalık tahminim, Elif bu kez bilezikleri alır. Keşke Emel gitse ama Rümeysa gidecek gibi
  1-Elif
  2-Emel
  3-Cansu
  4-Rümeysa

 12. Ben tekim kimse benim kadar zeki olamaz geçen test yaptırdım bi kurumsal şirkette zekam 59 çıktı çok mutluyum

   1. 138i kim kaybetmiş nerde yetiştin merak ettim. haklısın saygısızca konuştum salak malak dedim asıl ben bi kadına salak diyecek kadar öküzüm

  1. Uuuuvv zeynep hamım …lütfen demagoji yapmadan karşılık verelim lütfen…boş konuştuğumuzu içini doldurup örnekler vererek açıklarsanız boş mu dolu mu olduğunu belki bizde görürüz..saygılar..

 13. Ya arkadaş bu Elif hanım neden bu kadar cahil ve dengesiz konuşuyor anlamıyorum Ziyafet programın ilk bölümünde dediki biz anlaşmalı geldik herkes tamam dedi.Ama insanların bir lafıyla Elif salağı kanıyor kaynamasına saldırıyor. Benim bu gelin kaynana konusunda Sevgul ve Cansuyu tebrik ediyorum asla milletin gazına gelmiyorlar.

  1. Poyraz bu kurgu için fazla mantıklı düşünüyorusun buna ok. Diyelim ama bari karşı tarafta mantık arama ;)

 14. Cansuya resmen haksızlık yapılıyor altın kazanmak suç mu ?Ezgi ye de yapıyorlardı aynısını .Elif alsın istiyorum ama çok saf olduğunu düşünüyorum.Cansu gitsin biz alalım bilezikleri diyor Cansu gidince senin alman garantimi Elif ?

 15. Arkadaş çok net Cansu altını alır Elif salağı gider çok net olurda Elif gitmese Emel gider ama garanti bilezikleri Cansu alır.

 16. Rümeysa sarmayı bilmiyorum dedi Cansu yardım etti sardı.Sonuç Rümeysa gün birincisi Cansu gün sonuncusu ilginç bir yarışma ?

 17. Arkaşdaşlar bugünlük benden bu kadar …kimseyi kırmak yada aşağılamak niyetim de haddim de yoktu eğer böyle olduysa kusura bakmayın..herkese mutlu hğnler yarın görüşürüz kısmetse

 18. Arkadaslar hakareti birakinda yorumunuza bakin hayirdir zeynep zeynep derdinizmi var benle pardon da allah allahhh

 19. Anonimcim :) Cansu konusunda şöyle yanılıyorsun Cansu alır diğerleri almak için yarışır dedin fakat Cansu aldıkça Ezgi nasıl yetişecek geldiği zaman, yarış sırf içerde değil dışardakilerlede yarış sürüyor, Ezgi Cansu yarışı devam ediyor atlama

 20. Bunuda unutmayin ezginin sayesinde aldi bilezigi malsep canim ezgi olsaydi cansu nas nasdi canim gelsin gitsin ezgiye minattar olsun ki ezgicim cansuya bilezik aldirdi simdi cansucuk evinde izliyodu gelinim mutfaktayi hi

  1. Cansu eskilerden biri gelmeden veya Ezgilerin gelmesine az kala elenir ancak, yarışmayı sürükleyecek bir aday yok şimdilik, Emel gibi iticilikle yürümez bu işler

  2. Sizde şunu unutmayın Zeynep hanım Ezgide elenip bir yarışmacının çekilmesiyle kalmıştı yani oda şuan evinden izliyor olabilirdi ama şuan istediği zaman dönebilir.

 21. Bu hafta emel gitsin ikinci haftada cansuyu eleriz insallah favorim elif bu hafta umarim bilezigi alir dilgiyle

 22. Poyraz bey ne yapsin elifte kaynanada diger gelinine ev yapmak icin kizi getirmis yarismaya allah dusmanima ziyafet gibi kaynana vermesin yani ev kurmak icinde bu programin acilmasini beklemis galiba bu yarismadan once akli nerdeymis ziyafetin allah elife yardim etsin kocasida ziyafet gibiyse elif yandi??

 23. ziyafetin kendi gelini deyilmis elif ölen eltisinin geliniymiş ne kadar kendi evladımdan farkı yok desede ben inanmıyorum ilk geldiği günlerde laflarıyla elifi sürekli ağlatıyodu kendi gelini ziyarete gelince onu öyle bir seviyoki dili nekadar öz evladım gibi desede hareketleri gösteriyo öz gibi tutmadığını kendi gelini gelse orda yarışsa onun kazandığını elifle paylaştırırmıydı hiç zannetmiyorum illaki kendi evladını kayırıyo tabi

 24. Cansunun üzerine fazla gidiyorlar yemeği bize odaklanin sizde alın bu kısmet hariç emin hiç hakkı yokken reyhanin anlamsız puan ermesi haticeyi kazandırdı o ezgini hakkı idi 1 puanla ezgi kaybetti yine aynı şekilde reyhanin yanlış puanları cansu gelince ezgin hakkı can suya gitti hatta cansu reyhan hanıma teşekkür etti ezgiyi hayirli cuma lar dedi reyhan hanımın havalara girmesi ezgiyi kaybettirdi netice o kimsenin babasınun yeri değil yemeğinize odaklanin hak edin alın can suya diyeceğim kimseyle tartışmasin yemeğe odaklanin sonuç bura kısmet işi kısmeti olan alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu