Haberler

11 Ekim Bir Zamanlar Çukurova 5. Bölüm Fragmanı Ve Özeti Yılmaz Ölecek Mi?

Atv’nin yeni dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova 5. bölüm fragmanı ile geçtiğimiz bölümde yaşanan olayları bu yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca Bir Zamanlar Çukurova 11 Ekim fragmanı verdikten sonra kısa özet kısmında gelecek bölümde beklenen olaylardan bahsedeceğiz. 

Bir Zamanlar Çukurova 11 Ekim Perşembe Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 5. bölüm fragmanı henüz çıkmasa da gelecek bölümde beklediğimiz olaylar şöyle; Şermin hanım Züleyha’nın bir şeyler gizlediğini düşündüğü için onun peşini bırakmayıp, olayı araştıracak. Ayrıca Züleyha’nın abisi de zengin olan Züleyha’nın peşini bırakmayacak. Yılmaz ise bir yolunu bulup Züleyha’dan haber almaya çalışacak. Gaffarın hanımı ise sefilken vezir olan Züleyha’nın açıklarını arayıp büyük hanımla paylaşacak. Böylece Züleyha’yı eski rezil haline dönmesi için çabalasa da işin aslını bilmediği için şimdilik amacına ulaşamayacak.

Bir Zamanlar 5. Bölüm Özetinden Önce Geçtiğimiz Bölümde Neler Olmuştu?

Züleyha Yılmaz’ın idam edilmekten kurtarması pahasına demir bey ile evlenmeye karar verir. Ancak düğün günü gelince bunu yapamayacağını düşünerek intihar etmek ister ve onu son anda büyük hanım fark ederek kurtarır. Kirlenen gelinliği çıkartıp kendi eski gelinliğini giydirerek nikaha yetiştirir.

Züleyha istemeyerek de olsa Demir bey ile evlenir. Konaktaki diğer hizmetçiler, Züleyha’nın Demir bey ile evlenip konağa hanım olmasını çekemezler. Züleyha ise bu yeni yaşamına alışmaya çalışırken, Yılmaz ise Züleyha’dan bir haber almadıkça daha çok sinirlenir ve canı sıkılır. Demir bey ve Züleyha balayına giderler. Onlar balayında iken, konağa Züleyha’nın üvey abisi gelir. Ancak kendini Züleyha’nın dayısının oğlu olarak tanıtır.

Ancak büyük hanım onun abisi olduğunu anlar ve kumar borcu karşılığı Züleyha’yı sattığını bildiğini söyleyerek onu geldiğine bin pişman eder. Ancak abisi Demir beye Züleyha’nın Yılmaz ile sevgili olduklarını söylemekle tehdit eder. Bunu üzerine büyük hanım ona bir miktar para verip oradan uzaklaşmasını ister ve kahyası Gaffur ile onu tren garına yollayıp trene bindirmesini ister. Ancak adam trene binmeyip orada kalır.Bir Zamanlar Çukurova dizi kapak Resmi Züleyha ve Demir bey balayından dönerler. Züleyha’nın ise aklı Yılmaz’dadır. Yılmaz’a mektubunu göndermede yardımcı olan evdeki hizmetçilerden Gülten’i çağırarak Yılmaz’dan mektup olup olmadığını sorar. Mektup gelmediğini öğrenince ise çok üzülür. Mide bulantıları artınca, Demir bey hamile olduğunu öğrenir ve çok sevinir. Hapishane müdürü büyük hanımı arayarak Yılmazın mektuplarını ne yapacağını sorar. Büyük hanım ise yakılmasını ister ve Yılmaz’ın artık kendi himayelerinde olmadığını söyler.

Züleyha hapishaneyi arayıp Yılmaz ile görüşmek ister. Ancak hem hapishane müdürü hem de büyük hanım buna engel olur. Yılmaz’ın mahkeme günü gelir. Ancak beklediği avukatı gelmez ve idam cezası alır. Züleyha ve büyük hanım ise doktora giderler ve Züleyha’nın hamile olduğu kesinleşir. Konakta bir kutlama yapılır.

Bir Zamanlar Çukurova 5. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu