Gelinim Mutfakta

11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Elif Mi?

11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Haftaya kötü başlasa da sonradan konumunu düzeltmeyi başaran Elif bileziklere doğru yürüyor. En yakın rakibine 8 puan fark atmasında dolayı 11 Ekim 2019 Haftalık toplam puan durumu sonucunda %100 olmasa da büyük oranda bugün bilezikleri kim kazandı sorunun cevabı şimdiden netleştiğini söyleyebilirim.

=> 11 Ekim 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan gelin bana göre Perşembe gününden itibaren ilan ettiğini düşüne izleyicilerden biri olarak bugün bence bileziklerden çok kimin yarışmadan eleneceği merak konusu diyebilirim.

==>  [pembebuton]1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Birinci[/pembebuton] olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.


Gelinim Mutfakta Kıymet yarışmadan çekildiği an
11 Ekim Cuma gelinim mutfakta kim elendi? dediğimde genel de büyük oranda belli olan sonuç bugün büyük bir karmaşa ile karşı karşıya kaldık. Üç gelin Dilek Kıymet ve Duygu’nun bugün elenme ihtimalinin olduğunu ama eleme potasında 40 puan ile Duygu yarışacağını söyleyebilirim.

==>  [pembebuton]25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu hafta Kim kazandı[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Duygu çok iddialı ve harika yemekler yaptığı için böylesine bir sonucu ortaya çıkarttı diyemeyeceğim. Bu sonucun mimarisi sade ve sadece Çiğdem hanım olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hem kendi gelini Elif’i bulup 5 verirken, hem de Dilek elensin diye Duygu’nun tabağını bulup yüksek puan verdiği için Duygu yarışmada yüksek puanları alırken Elif de bugün Gelinim Mutfakta 11 Ekim bilezikleri alan gelin olacağını düşünüyoruz.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 18 Ekim Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta FinalElif için bugün birinci olmak ve çeyrek almak çok da önemli değil. en yakın rakibi Kıymet’e 8 puan fark atması ve diğer rakipleri de yakın puanlama da olmasında dolayı kendisi üçlünün bir tık yukarısında çok kolay bir final günü geçirecek. Asıl, bugün Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma günün birincisi olma meselesi Dilek, Kıymet ve Duygu için çok ama çok önemli olduğunu görüyoruz.

Gelinim mutfakta 11 Ekim Cuma puanları henüz kaynanalar tarafında verilmeden son puan durumuna bakmak istiyorum. Elif 52 puanla zirvede ve rahat bir yarışa hazırlanırken, ikinci sırada ve kendisinden 8 puan gerisinde Kıymet’in 44 puanla yer aldığını görüyoruz.11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan Elif ve kayın validesi

Üçüncü sırada Kıymet’in 1 puan gerisinde 43 puanla yer aldığını ve bilezik yarışında ciddi anlamda çok ama çok uzakta olduğunu gördüğümüz Dilek bu hafta hem gelinlere hem de Çiğdem’e karşı yarışıyor.

Dilek, bu hafta elenmeden yarışmada kalmayı başarırsa, büyük bir başarı elde edecek. Tabi Çiğdem hanım da intikamını bir sonraki haftaya bırakacak. Not: 11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar bu yazının en son kısımda verdik.11 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Dilek ve Kaynanası FatmaBu hafta elenen yarışmacı Duygu olarsa ki bizler bu yönde bir sonucu bekliyoruz. Gelecek hafta Çiğdem hanımın tek hedefi Elif’e bileşikleri aldırmak değil, Dilek’i elemek olacak.

[saritext]=> 11 Ekim Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucu açıkladığı sırada haftanın kazana ve kaybeden gelini açıklandığı sırada Kıymet, özel bir konudan bahsedecek. Emin olmamakla birlikte Kıymet yarışmadan çekilme ihtimalini buraya not olarak ekliyorum.[/saritext]

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma Puan Durumu Açıklandığı Sırada ElifGelinim Mutfakta Son bölüm de Çiğdem hanım Dilek’i elemek için Duygu’ya 4 vermesine sevinmesi gerekirken, söylediği şu sözle,

“Çiğdem hanım bu tabağı yapan kim olduğunu biliyorum. Zaten yemek yapmasını bilmiyor.”

Gelinim Mutfakta 11 Ekim 2019 Cuma Bu hafta elenen yarışmacı DuyguDuygu çok kızıp ben çok güzel yemek yapıyorum ve hata başında eri bana yüksek puan vermek zorunda kalıyorsunuz gibi anlamsız bir çıkıktan sonra Çiğdem hanımda bu hafta amacıma ulaşayım, gelecek hafta seni eleneceğim diye kendi kendine söz verdi.

Bu hafta Duygu elenmez ise gelecek hafta Duygu’nun elenme ihtimalinin %100 olduğunu söylemeye çalıştı. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta Kim Veda Edecek GörseliBugün 11 Ekim Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında maalesef kaynanaları adil puanlama yapmaması izleyicileri ve beni de rahatsız etti. Hafta başında beri 1-1-2-5 tarzında yada 1-1-1-5 tarzında bir puanlama görmeyi kabul etmiyoruz. Zira programda emek sarf eden gelinler hak ettiği puanlar almadığı takdirde bizler de ekran başında rahatsız oluyoruz.

Bu hafta beş altın bileziği alacak kişinin büyük oranda belli olduğu bu hafta asıl önemli olan Bu hafta kim elendi sorusunun cevabı olacak. Zira üç gelin de son sıraya çok yakın puanları olmasından dolayı, son ana kadar bizleri merakta bırakacağını söyleyebilirim.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma Puanları İle Puan Durumu Sonucu

7 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta birazdan kaynanaların vereceği puanlar sonucunda 11 Ekim 2019 Cuma günü son kaynananın vereceği puanlar ile bu haftaya son bulacak. Bu hafta 370. bilezikler sahiplerini bulacak. 11 Ekim 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı büyük oranda netleştiğini ama elenecek ismin ve günün birincisi olacak ismin kim olduğunu an ve an aktaracağız.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseliGelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabına geçmeden önce Çiğdem hanımın yürüttüğü politikayı destekliyor musunuz? Kendi gelinini bulup beş vermesi dahi ben kabul etmiyorken, Çiğdem hanım rakiplerini arasında yarım yapıp kötü tabaklara 5 veya 4 vermesi benim vicdanımı rahatsız etti. 

Bu yarışan çok çeşitli insanlar geldi. Özellikle kaynanaları yaptığı puanlamayı pür dikkat takip edenlerden biriyim. Kendi gelinin bulma konusunda çok ama çok zorlanan kaynanalar geldi. Ancak hiç biri Çiğdem hanım gibi hem kendi gelinini bulan hem de rakibini eli ile koymuş gibi bulan kaynana görmedik. Bu günde Çiğdem kendi gelinini bulup,  11 Ekim gelinim mutfakta günün birincisi olması için elinden geleni yapacak.11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu verilecek bileziklerBugün verilen fragmana baktığımız da Fatih Ürek Duygu’nun tatlıyı yapamadığını ve örnek olarak Kıymet’in yaptığı tatlıyı gösterip, böyle yapmanız lazım diyerek ikaz etti. Ancak -2 puan düşürme olayı olmadığını söylemek isterim. Dikkat: 11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu sayfanın en son kısımda, sizleri bekliyor.

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu bugün sık sık değişim gösterecek. Bunu en büyük sebebi, üç gelinin birbirine çok yakın olasının yanı sıra hepsi de elenme adayı olmasında mütevellit, kaynanalar kendi gelinlerini bulurken diğer gelinlere bilerek düşü vereceği için puan tablosu da anlık değişim gösterecek.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Bildiğiniz üzere hafta içi Perşembe günü de dahil olmak üzere gelinler ana yemek yaparken, cuma günleri yarışmacı gelinler tatlı yapıyorlar. Biz de bugün gelinlerin yaptığı tatlının adını ve malzeme listesini verip, daha sonra 11 Ekim 2019 Gelinim mutfakta toplam puanlar da çeyrek altını alan ve bizimkileri kazanan kim olduğunu açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Pekmezli Yufka Tatlısı

Gelinim Mutfakta Pekmezli Yufka Tatlısı Malzeme Listesi 1

 • İki adet yufka
 • Bir adet yumurta akı

İç Harcı İçin;

 • 1 su bardağı şeker
 • 1 su bardağı  fındık
 • Yarım su bardağı sultaniye üzüm
 • 4 yemek kaşığı üzüm pekmezi
 • 1 yemek kaşığı tahin

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Şerbeti için;

 • 3 su bardağı su
 • 3 su bardağı toz şeker
 • 3 damla limon

Kızartmak için;

 • Ay çiçek yağı

Süslemek için;

 • Toz Antep fıstığı

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma Pekmezli Yufka Tatlısı Malzemesi -2Fatih bey günün tatlısının yapımı için 40 dakikalık süre tanıdı. Bu süre içinde zaten bir çok malzemesi hazır olan tatlının yapımını gelinler kısa sürede tamamladılar. Asıl önemli olan sunum kısmında Bugün kim kazandı yada bilezikleri bugün kim aldı? sorusunun cevabını bulmak üzere puanlama kısmına geçtiler.11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanlama öncesinde KıymetHaftalık toplam puan durumu netleşmesi için son kaynananın da puanlama yapması gerekiyor. Bildiğiniz üre Cuma günü ilk üç kaynana puanlarını verdikten sonra, haftanın kritikleri konuşulmaya geçiliyor. Yaklaşık 30 dakika sonra son kaynana da puanlarını verdikten sonra Haftalık puan durumu ortaya çıkıyor.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Puanları (11/10/2019 Cuma)

*************************
11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı An
*************************

Kaynana Nur‘un verdiği Puanlar

Elif : 3
Dilek : 5
Kıymet: => Nur’un Gelin 3
Duygu : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Dilek : => Fatma’nın Gelin 1
Kıymet : 5
Duygu : 1

*************************
” 11 Ekim 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Dilek : 1
Kıymet : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Dilek : 1
Kıymet : 5
Duygu : 3

*************************

Gelinlerin 11 Ekim 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 3 1 3 3 10
Dilek 5 1 1 1 8
Kıymet 3 5 3 5 16
Duygu 1 1 5 3 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Ekim Haftası) – Cuma

*************************
Elif       : 52 + 10 = 62
Dilek    : 43 + 8 = 51
Kıymet : 44 + 16 = 60
Duygu  : 40 + 10 = 50
*************************

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

11 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ ELİF %100

11 Ekim 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DUYGU %100 ama Kıymet Yarışmadan Çekildi

11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ KIYMET
Gelinim Mutfakta 11 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KIYMET
11 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DİLEK
*************************

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma Fragmanı İzle

11 Ekim 2019 Cuma haftanın final günün de neler olacağı anlatan 370. fragmanı hemen alt kısıma ekledik.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu