Gelinim Mutfakta

11 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Çeyrek Altını Alan Kim Oldu? Gelinim Mutfakta 11 Ekim Puanları

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Perşembe günün birincisi kim oldu? 11 Ekim Perşembe günü 149. bölümü ile ekranlara gelen 11 Ekim Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabını paylaşacağımız bu yazımızda Etli Kuru Dolma yapma konusunda maharetlerini gösteren gelinlerin kaç puan aldığını da 11 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmında sizlere aktaracağız. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma puanlama[/mavibuton] için tıklayınız. 

=> 11 Ekim 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Perşembe puanlama kısmı bakalım bir önceki günlerle benzerlik gösterecek mi? Yeni gelmesine rağmen tavırlarıyla herkesi kızdıran Emel bu gün de ortalığı karıştırıyor. Peki sizler izleyici olarak Emel’in bu tavırlarını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bizlere yorum kısmından değerlendirmenizi sunabilirsiniz.

 11 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olmayı başaran ve çeyrek altını alan gelin merakla bekleniyor. Cuma günü bilezikleri alacak olan gelin kim olacak şu an için net olmasa da Perşembe günü kesinlikle gelinler için önemli. Zira dünkü puan tablosundan da anlayacağımız üzere eşitlikler söz konusu. Tabi ki her yarışmada olduğu gibi Gelinim Mutfakta’ta da dengeler bir anda değişebilir. Not: Gelinim Mutfakta 11 Ekim Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Perşembe puanları vermeden önce dün Emel’in Reyhan ve Hanife Hanımlara gerçek pasta yerine sahte pasta getirmesi gündeme oturmuştu. Bu durum eleştiri konusu olurken Emel’in taktığı taç bile tuhaf bulundu. Yeni gelmesine rağmen ortamı iyice kızdıran Emel yarışmada da söylendiği gibi Başak’ı geçti ve kavgaların odak noktası haline geldi.

Şimdi Gelinim Mutfakta haftalık puanları verip son puan durumuna bir bakalım. Başak 36 puanla şu an için birinci, Başak’ı bir puan eksikle Ezgi ve Emel takip etmekte. Yeni gelmesine rağmen gayet iyi puanlar alan Emel puan tablosunda da adını en başa yazdıracağını iddia ediyor. Yasemin ise 32 puanla dünü tamamladı. Yasemin bu hafta elenecek mi bunu şu an için %100 gidecek ya da kalacak demek elbette ki mümkün değil ama siz Yasemin giderse üzülür müsünüz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim puanları verildikten sonra Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmını da sizlerle paylaştığımız yazımızı anlık güncellemeyi unutmayınız. 11 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verilmeden önce sizlere bir soru sormak istiyorum. Bu gün Gelinim Mutfakta 11 Ekim günün birincisi kim olmasını istiyorsunuz. Bu hafta 12 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim hak etti? Yorumları sayfanın en alt kısmından yazabilirsiniz.Not: Gelinim Mutfakta 11 Ekim Puanları sayfanın en altında verildi.

11 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Etli Kuru Dolma Malzemeleri

Gelinim Mutfakta 11 Ekim perşembe günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim oldu sorusunun cevabını sizlerle paylaşmadan evvel dün fark ettiyseniz Başak da daha sakin davranmaya çalıştı. Emel bildiğiniz fırtınalar estirmeye üçüncü gününde de devam etti. Önce kahve dün pasta ile gündeme oturmayı isteyen Emel 11 Ekim Gelinim Mutfakta’da da çay servisi ile kaynanaların gönlünü almaya çalıştı. Ergül Hanım her ne kadar gelini Emel’i savunsa da kaynanalar Emel’in tavırlarını bu gün de eleştirdiler. Yasemin de bir önceki gün mevzu bahis olan sahte pastaya gönderme yapıp çayın yanında ikram ettiği kurabiyeler için sahte mi acaba diye gönderme yaptı.

Reyhan Hanım ise her defasında Yasemin ve Ezgi’nin son ikiye kalması sonrasında üzüldüğünü dile getirdi. Sebep olarak ise Yasemin’i gerçekten kendine yakın bulduğunu söyledi. Dün dikkat ettiyseniz Reyhan 5 puanı ezgi’ye verince Ezgi üzüldün galiba gönül koyduğunu belli etti. Ezgi ile Başak arasında bu gün de sular durulmadı. Ezgi ulaşamadığı tabakları vermesini rica ettiği Başaktan red cevabı alınca Yasemin’den yardım istedi. Bu durum Başak’ın eleştirilmesine neden olurken Hanife Hanım gelinini savundu. Başak’ın bir diğer polemik konusu ise resminin olduğu kartonun önüne Emel’in kendi yaptığını koyması oldu. Karşılıklı kartonları yırtıp gerginliğe neden oldular.Gelinim Mutfakta Program kapak resmiElbette ki gelinler bu yarışmaya gelinim mutfakta günün birincisi olmaya hatta bilezikleri almaya geldiler ama yaşanan bu gergin dakikalar hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyoruz.

 Gelinim mutfakta 11 Ekim puanları verme konusunda %100 gelinini bulur dediğiniz kaynana kim? Haydi bakalım kim gelinini Gelinim Mutfakta 11 Ekim günün birincisi yapacak birlikte bakalım. Not: 11 Ekim Perşembe gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Perşembe En yüksek puanı alıp Çeyrek altını almasını sağlayacak “Etli Kuru Dolma” malzemeleri alt kısımda verdik.⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Perşembe Günün Yemeği Etli Kuru Dolma Malzemeleri

 • Yirmi-Yirmi Dört tane kuru biber veya patlıcan
 • Üç yüz gram kıyma
 • Bir su bardağı pirinç
 • İki Adet soğan
 • Bir yemek kaşığı domates salçası
 • Bir yemek kaşığı biber salçası
 • Yarım su bardağı zeytinyağı
 • Çeyrek demet maydanoz
 • Üç çay kaşığı tuz
 • İki çay kaşığı karabiber
 • Üç diş sarımsak
 • Bir yemek kaşığı nar ekşisi

Sosu İçin

 • 2-3 Yemek kaşığı domates salçası 
 • Bir yemek kaşığı biber salçası
 • Sıcak su

Gelinler kuru dolma yapımı için verilen süre içerisinde (45 Dakika) dolmalarını yaptılar. Ve sıra geldi Gelinim Mutfakta 11 Ekim puanlama aşamasına. 11 Ekim Perşembe gelinim mutfakta puanlama sonucunda bir gelin Gelinim Mutfakta 11 Ekim günün birincisi olacak ve günün hediyesi olan çeyrek altını alacak.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Puanları (11/10/2018 Perşembe)

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi :   5 puan ⇒ Reyhan’ın Gelini
Başak : 1 puan
Yasemin :  2 puan
Emel :  1 puan
*************************

Kaynana Ergül’nin verdiği Puanlar
Ezgi : 2 puan
Başak : 5 puan
Yasemin : 3 puan
Emel 1 puan  ⇒ Ergül’nin Gelini
*************************

“11 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 4 puan
Başak : 1 puan
Yasemin :  5 puan⇒ Öznur’un Gelini
Emel : 3 puan
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 2 puan
Başak 5 puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Yasemin : 1 puan
Emel : 1 puan
*************************

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

11 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi
Gelinim Mutfakta 11 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Ezgi

11 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Emel

*************************

Şimdi gelinlerin Gelinim Mutfakta 11 Ekim Perşembe puanlarının toplamını sizlere aktaralım. Ezgi 13 puan, Başak 12 puan, Yasemin 11 puan, Emel 6 puan aldı. Haftalık puan durumu ise alt kısımda verildi.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (8 Ekim – 12 Ekim Haftası) – 11 Ekim Perşembe

Ezgi’nin Puanları     : 35 + 13 = 48
Başak’ın Puanları    : 36 + 12 = 48
Yasemin’in Puanları : 32 + 11  = 43
Emel’nin Puanları   : 35 + 6 = 41

Gelinim Mutfakta 150. Bölüm İzle (12 Ekim Cuma Fragmanı)

https://www.youtube.com/watch?v=obOUen6orzc

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. Halen iddiamın arkasındayım Başak ve Ezgi bu hafta birinci olamayacaklar veya elenmeyecekler de

 2. Lütfen yasemin gitmesin onun yerine başak gitsin bir insan 6 kişiye birden laf yetiştirebilir mi bu kadar bencil olunmaz fazla saldırgan hiç saygısı yok

 3. Fatih bey duyun bizi lütfen gönderin artık başaği yeter bu kadar çektiğimiz yılan dan daha soğuk itici gıcık Hanife de öyle

 4. Reyhan hanım başağı kıskanmayın artık.yaşıtın değil cevap bile veremiyorsunuz.haddiniz olmayan şekilde renjide etmeye çalışıyorsunuz.yaşına göre davran mıyorsunuz.dişli bir rakip onu kolay kolay renjide edemezsiniz.siz gelininize saygıyı öğretin de ondan sonra başağı eleştirin

 5. Su basak birance gitse iy olacak sahte bir insan egoistin teki kendini beyenmis cakma rizeli

  1. Bu saatten sonra imkansız, sadece şampiyonlar şampiyonunu belirlemek için özel bölüm yaparlarsa, o zaman Hatice, Özlem, Elif, Cansu, Ezgi, Başak gibi listede ismi olanlar çağrılıp yarıştırılır güzel de olur.

 6. Filiz Hanım programa ilginç önerilerinizi sunuyorsunuz biliyorum. İlerde programın finalini tüm parlamış şampiyonlarını (adı listede olanlar mesela) birlikte yarıştırılarsa tarihi bir program olur güzel olur bilmem ne dersiniz

 7. Basak sansina burada.emelin kayinvaludesi emel yetisyiremedi diye pismemis dedigi dolMaya 5 verdi. Oda basaga yaradi

 8. Dun de hanife pismemis dedigi begenmedigi tabaga 5 verdi.o da tabiki basagin tabagiydi. Kaynanasi begenmedim deyip 5 veriyor ne hikmetse o da badagin çıkıyor.

 9. Başak ve Hanife defolup gitsinler ya.Emel Başaktan daha güzel ve becerikli olduğunu kaldıramıyor.kıskanç,bencil,egoist,asabi,saldırgan…..

 10. Şu anda bu porgramı en iyi sunabilecek kişilerin başında geliyor Fatih Bey, onun sunumu için de izleniyor bu program, sadece kaynana gelinler için değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu