Zuhal Topal'la Sofrada

11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Sabahat Şahin]

11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Sabahat Şahin yarışacak. Şerife 11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan isim oldu. Sabahat Şahin kaç puan aldı? Sabahat Şahin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu ve toplam puanlar dahil, tüm bu soruların cevapları bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> 1 Kasım Pazartesi Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (15/10/2021) Sabahat Şahin 15 Ekim Cuma günü, 23 puan alarak bu haftanın dördüncü yarışmacısı oldu.

=> 18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

37 yaşında ve en hanımı olan 17 yıllık ev hanımı olan Sabahat Şahin TV8 ekranlarında ilk gün yarışmacısı oldu. Birbirinden iddialı yemekleri ile yarışan Sabahat Şahin bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Ekim Pazartesi Puanları için rakipleri ile sıkı tartışma içine girdi.

=> 13 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toplam Puanları öğrenmek için tıklayınız.

11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Sabahat Şahin ve Ailesi

Sabahat Şahin ilk gün nasıl puanlar aldı? 11 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sabahat hangi yemekleri yaptı? SabahaT2ın menüsünde hangi yemekler var? Sabahat rakiplerinden kaç puan aldı? Sabahat Şahin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında açıklanmıştır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11-15 Ekim Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Ekim Pazartesi (2020)

11 Ekim Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan gelinimizin adı Sabahat Şahin. Aslen Antakyalı olan 37 yaşında bir çocuk annesi olan Sabahat, birbirinden iddialı isimlerle bu hafta yarışan yarışmacı oldu.

=> 12 Ekim Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Sabahat Hatay yöresinde farklı lezzetlerle yarışacak. Daha önce Sabahat’ın yapacağı yemeğin isimlerini bilmeyen rakipleri de bu konuda Sabahat’ı oldukça zorlasa da Sabahat rakiplerinin adeta akın akın gelmesini iyi idare etti.

Sabahat ilk gün kendisine Zuhal Topla 11 Ekim Pazartesi puanları sırasında düşük puanlar verilmesi halinde geriye kalan 4 gün boyunca intikamını alacağını açık açık ifade etti.

11 Ekim Yarışmacısı Sabahat Şahin

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sabahat Şahin
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sabahat Şahin Resmi
 • 1984 doğumlu
 • 37 yaşında
 • Ev hanımı
 • İki defa kanseri yendi
 • Aslen Hataylı
 • İstanbul da yaşıyor
 • 16 yaşında bir oğlu var
 • Eşi Rizeli
 • Eşi ile Kuzeninin Nişanında tanıştı
 • Dominant Biri

Zuhal Topal’la bugün yarışan Sabahat Şahin’in menüsün de ki yemeklerin isimlerini açıkladıktan sonra Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Ekim Pazartesi Puanları ile puanlaması alt kısımda verilmiştir. 

11 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sabahat’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 11 Ekim Pazartesi Puanları Alacak Sabahat Ve Menüsü

 • Havuç Çorbası
 • Kaytaz Böreği
 • Humus
 • Şahıl Mahşi
 • Firik Pilavı
 • Kuruyemişli Yeşil Salata
 • Süt Eşliğinde Şambali Tatlısı

Sabahat’ın Menüsünü öğrenen rakipleri aynen şu ifadelerle eleştirdiler. İşte Sabahat’ın rakipleri bugün ki menüye söyledikleri o sözleri;

Menü zor
Çok fazla kalori var
Menü çok karışık
Çok Farklı yemekler

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Ekim Pazartesi puanları sırasında gelecek düşük puanları bu haftanın kaderini belirleyecek .Zira ilk gün düşük başlarsa hafta sonunda kadar aynı şekilde devam edecek.

Bunun tam tersi de mümkün olabiliyor. İlk gün çok yüksek alan yarışmacı hafta sonunda kadar rakiplerine kasten düşük verip birinci olmaya çalışacağı için ilk gün verilecek puanlar haftanın kaderini belirleyecek. Dikkat: Sabahat Şahin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Ekim Pazartesi puanları sırasında Sabahat’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Sabahat’ın rakipleri kaç puan verdi? Sabahat Şahin toplam da kaç puan verdiler? Soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Sabahat Şahin)

Edizcan İkizoğlu  5
Habibe Naz Özcan  5
Yasin Tayyar  3
Sinem Bozkurt  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM: 23

**11 Ekim 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 11 Ekim Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Antakyalı olan bir çocuk annesi 17 yıllık evli olan 37 yaşında ki ev hanımı Sabahat Şahin’in yarıştığı, 11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlamasının yapılacağı bölüme ait olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. yemekteyizde cinsler gene bir araya gelmiş biri diyetisenliye soyunmuş biri kendini gurme zannediyor biri internete bakarak yorum yapıyor biri yemekleri beğeniyor düşük puan veriyor biri intikam diyor tam bir curcuna bakalım hak edenmi kazanacak

 2. Yemeklerden bir çatal veya bir kaşık alıp bırakmaları bizi çok rahatsız ediyor çok. Lütfen zuhal hanım yemekler yapılan o etler yensin. Günah ayıp sinir bozucu nasıl kabul edilirse artık. Bu durum düzeltilirse seyircisi daha fazla ve keyifli olur. Takip edecez düzelmezse hiçte seyredip canımızı sıkamayız. İnşallah düzelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu