Dizi Özet

11 Ekim Perşembe Sev Yeter 84. Bölüm Özeti İşita Küpeleri Shagun’a Verdi

Shagun Adi’yi kullanıp İşita’ya ve Raman’a karşı kullanmaya ve bu olaydan çıkar elde etmeye devam edece olan Sev yeter 84. bölüm özeti anlatıyor olacağız. 11 Ekim Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Sev Yeter 84. bölüm izlemeniz için (fragman) alt kısma video ekleyeceğiz.

Geçtiğimiz bölümde Adi ile İşita karşılaşmış ve Adi annem senin yüzünden morali bozuk. Zamanında annem o küpeyi takıyordu. Şimdi ise sen takıyorsun. Ben de ondan dolayı üzgünüm deyince İşita da bir an eli küpesine gitti. Raman ve ailesi için çok büyük anlamı olan küpeyi Adi’nin psikolojisi bozulmasın diye verip vermeme arasında kalır. Bakalım Adi’ye küpeyi verecek mi? Bu sorunun cevabı Sev yeter 84 bölüm özeti anlattığımız alt paragrafta verilmiştir.  

Sev Yeter 84. Bölüm Özeti

İşita ne yapacağını düşünürken vakitte geç olur ve yeni yıl kutlamasında bir anı kalması için herkesi resim çektirmeye çağırırlar. İşita da Adi ile birlikte kadrajın içine girip poz verip bu anı ölümsüzleştirmek isterken Adi’nin mutsuz ve üzgün olduğunu gören İşita annesinin de bu kadrajın içine girdiğinde mutlu olacağını düşünüp Shagun’un yanına gidip sen de bizimle resim çektirebilirsin. Adi seni yanında görmek istiyor deyince Shagun hiç itiraz etmeden oğlunun yanına giderken Raman da İşita’nın bu düşünceli davranışı karşısında mutlu olur. >> Sev Yeter 84. Bölüm özeti << vermeye devam ediyoruz. Sakın ayrılmayı ;)

Raman hemen oğlu Adi’nin yanına gelip resim çekilirken gülümsemesini ister. Bu anı her zaman hatırlayacağız deyip Adi’yi öperken flashlar patlamaya başlar. Tabi Shagun cadısı boş durur mu o da Adi’yi diğer yanağından öperken flashlar patlar ve bu an böylece ölümsüzleşirken Shagun, bir işi daha başardım. Artık Raman’a daha yakınım. Nefesini hissettim. Onu yakında senin elinden alacağım diye düşünür. Dizide olsa herkesin bir derdi var.

Vandu Gerçekleri Öğrendi Sev Yeter 84 bölüm Özeti

Mihir de köşe de geçmişi hatırladıkça içki içiyor ve yaşadıklarına çok üzülüyor. Tam da bu sırada Gözüne Mihika görünüyor. Hemen onun elinden tutup onunla neler yaşadığını yeniden anlatıp hissettiklerini Mihika’ya da anlatmak ister. Ancak Mihika içinde yaşadıklarını yüzüne yansıtmaz ve Mihir’e elimi bırak. Ben evli bir bayanım. Bu geleneklerimizde yok der. Olayı gören Vandu da gelip içkinin dozunu kaçırdığını ve ne dediğini bilmediğini söyleyip kendine gelmesini ister.Sev Yeter 84. bölüm özeti (sev yeter 11 Ekim Perşembe) Resim 1 Mihir sarhoş halde aşkını itiraf ederken Mihika ise ben evli ve mutlu bir bayanım deyip Mihir’in çenesini kapatmaya çalışır. Vandu ise aşırı tepki veren Mihika’yı gözlemleyip yalan konuştuğunu iddia eder. Ancak Mihika gerçekler bu deyip yanından gider. Vandu ise ya gerçekleri söyle yada burada kapalı kal da aklın başına geldin deyip Mihika’yı wc ye kilitleyip çıkar. Ancak Mihika kapılı yerde kaldığında nefesi kesilip baygınlık geçirdiğinde habersizdir. Mihika hastalığını söyleyip kapalı ortamda kalmadığını Vandu’ya anlatsa da Vandu madem rahatsızsın. O halde gerçekleri bir an evvel söyle de kurtul deyince Mihika kaçışın olmadığını anlayıp kapıyı açmasını ve gerçekleri anlatacağını söyler.

Vandu kontrollü bir şekilde kapıyı açar. Mihika’nın bağırıp yardım istemesini ve kaçmaya çalışması halinde sabaha kadar burada bırakacağını söyleyip Mihika’nın gözünü iyice korkutur. Mihika da bildiği gerçekleri anlatıp neden böyle davrandığını tek tek bahseder. Dikkat çekmemek için Mihika’yı bırakır. Daha sonra Mihika Ashok’un yanına gelip başı ağrıdığını ve çok yorgun olduğu bahanesi ile kutlamalardan ayrılırlar. Zavallı Mihir ise Ashok ile Mihika’nın arkasında bakakalır. >> Sev Yeter 11 Ekim Perşembe 84. Bölüm özeti << vermeye devam ediyoruz.

Sev Yeter 11 Ekim Özeti İşita Küpeleri Verdi

Gecenin ilerleyen dakikalarında eş değiştirmeli dans yarışması yaparlar. Raman ile İşita da bu yarışmaya katılır. Shagun da tabi geri kalmaz. Hele ki eş değiştirdiğinde Raman’a sarılıp İşita’nın gözü önünde dans etmek olunca Shagun da Adi’yi alıp sahneye kendini atar. Sunucu müzik eşliğinde dansı başlatır. Çok geçmeden en yakındaki eşleri ile değişin dediğinde Shagun koşup Raman’a sarılır. İşita da Shagun’un bıraktığı Adi ile dans etmeye başlar. Bu sırada yeni yılın ilk saniyeleri da başlar ve konfetiler patlar.

Sunucu son bir sürpriz kaldığını söyleyip aramızda evlilik yıl dönümünü kutlayan çiftlerin olduğunu söyleyip pasta gelince Raman neye uğradığına şaşırıyor ve İşita’ya bu ne şimdi deyince İşita hepsi Adi için deyip kendi için verilen küpeyi Shagun’a veriyor. Adi ise o kadar mutlu oluyor ki tıpkı eski günlerdeki gibi annem artık küpeyi takacak diyor. Böyle mutlu biten günün sonunda Shagun cadısına kötü haber geliyor.

Shagun Raman’ı Dolduruşa Getiriyor 11 Ekim Perşembe Sev Yeter Özeti

Annesi rahatsızlandığını ve acil olarak yanına gitmesi gerektiğini söyleyip Adi’yi Raman’a emanet ediyor. Tabi bu halde bile oğlum İşita’ya dikkat et. O senin babanı bizden çaldı diye çocuğu dolduruyor. Zavallı İşita ise bu olanlardan habersiz kendisine gıcık kapan Adi’ye nasıl biri olduğunu ve iyi niyetini gösterip gönlüne girmek niyetinde. Ona yatarken hikaye okuyup anne gibi davranmaya çalışırken okuduğu hikayenin acıklı olması duygusal İşita’yı ağlatıyor.

Raman İşita’sının ağladığını görünce ona destek oluyor. Shagun cadısı ise annesinin yanına gidip durumu hakkında bilgi aldıktan sonra ilk iş Adi’yi arayıp İşita babanı senden çaldı. Bu sözümü sakın unutma. O senin kalbini kazanmaya çalışırsa da asla müsade etme der. Sev Yeter 84. bölüm özeti burada son buldu. Bakalım Bir sonraki bölüm olan 85. bölümde fiziksel olarak anne olamayan ama kalbi annelik duygusu ile dolu olan İşita Adi gibi dolduruşa gelen ve ön yargılı bir çocuğun kalbini kazanmaya başarabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Sev Yeter 11 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu