Gelinim Mutfakta

11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Ezgi’ye Şok Etkisi

Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2019 tarihinde günün birincisi kim oldu? Bugün 11 Eylül tarihinde çeyrek altını kim aldı? Elif hafta başından beri çeyrek altını alan yarışmacı olsa da hemen ensesinden Hatice’nin takibinden bir türlü kurtulamadı. Bugün Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çarşamba Puanları sırasında Elif aradaki farkı açamadığı takdirde, bu hafta kıl payı bir yarış ve mücadele bizleri bekliyor olacağını düşünüyorum. Dikkat: 11 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 2 Ekim Günün Birincisi[/mavibuton]
kim olduğu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu zamana kadar en fazla bileziklere sahip olan yarışmacı Ezgi’nin en kötü durumuna baktığımda Salı günü puanları da dahil haftanın en sonuncu olduğunu ama Çarşamba gününden itibaren durumunu düzelttiğini bir çok defa şahit olduk. Bu hafta 11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları birazdan kaynanalar tarafında verilecek.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba Puanları[/mavibuton] 

Bu puanlama da Ezgi, eğer durumunu düzelteme ve gene günün sonuncusu olması halinde Ezgi elememe potasına %100 düşecek diyemesek de büyük oranda eleme potasında izleyeceğiz.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma Puan Tablosu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.


Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çarşamba Puanlama Öncesinde Fatih Ürek ve Çiğdem

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Puanlama kısmı sadece Ezgi için değil, ezeli rakip Elif ile Hatice arasındaki farkın açılması ve Perşembe gününden itibaren Elif bilezikleri sahiplenmek istiyor. Bu hedefinden dolayı, Elif için Çarşamba günü Hatice ile arasındaki farkı açarak bugün de çeyrek altını almayı planlıyor. Bakalım bu amacına uygun bir puanlama günü geçirebilecek mi? İzleyip göreceğiz.

=> [mavibuton]12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıReyhan bugün Ezgi’nin aldığı düşük puanlardan dolayı riskli bir strateji uygulayacak. Anladığımız kadarı ile bol birli bir puanlama yapsa da maalesef Ezgi’nin tabağını bulamayacak. Hal böyle olunca Ezgi, 11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi olmayacağını bu sonuçtan rahatlıkla çıkartabileceğimiz bir sonuçtur. 

11 Eylül Çarşamba puanları henüz verilemeden şu an yarışmacıların aldığı son puan durumu ne olduğuna baktığımızda Elif 28 puanla ilk sırada yer alırken, Hatice 26 puanla hemen Elif’in ensesinden takip ediyor. Üçüncü sırada ise Hilal 20 puanla ilk defa programa katılan yarışmacı olmasına rağmen çok iyi bir yerde olduğunu görüyorum. Ezgi ise 14 puanla son sırada yer aldığını görüyoruz.11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Ezgi ve KaynanasıBugün kim birinci kim olur? Yarışmacıların motivasyonlarına baktığımızda ve bugün verilen fragmana baktığımızda Reyhan hanım gelinin tabağını bulamadığı gibi en düşük puanı Ezgi’ye verdiği için Ezgi’nin birinci olamayacağını, Elif ile Hatice arasında düne benzer bir yarışma olacağı kanısındayım. İlk iki gün bu mücadeleden başarılı bir şekilde çıkan Elif’i alt etmek isteyen Hatice, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için elinden geleni yapacak. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu11 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında Çiğdem ve Hüsniye hanım üzerinde olacağını ve riskli bir puanlama yapacağını beklerken, Reyhan hanım vicdanını bir kenara bırakıp, düşük puanlara sahip Ezgi’yi kurtarma operasyonu yapıtı. Ancak eline yüzüne bulaştırmış gibi duruyor. 

Ezgi adım adım sona mı yaklaşıyor? Bu zamana kadar 55 çeyrek, 75 bilezik sahibi olan başarılı yarışmacı Ezgi, Bugün de fırsatı tepmesi halinde, 11 Eylül Çarşamba haftalık toplam puanlar da en son sıraya sabitlemesi kuvvetle muhtemel olduğunu düşünüyorum.  

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Puan Durumu Ve Günün Birincisi

Hafta içi Fatih Ürek’in sunumu ile saat 13:00 da yeni bölümü ile karşımızda olan sevilen yarışma programın da bugün 347. bölümünü hep birlikte izleyeceğiz. Şu an 11 Eylül Çarşamba Puanları verilemeden önce Ezgi büyük bir risk altında olduğunu 11 Eylül Puan durumu sonucunda kendisini kurtaramaması halinde eleme potası ile yüzleşeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. 11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklanmadan Hemen Önce Kaynanalar11 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi olacak isim yine Elif olması halinde Hatice ile arasında bulunan puan farkı önem kazanacak. Ancak benim düşünceme göre, Hüsniye’nin gelini Hatice atak yapacağını ve bugün çeyrek altını alacak gelin, Hatice olacağını düşünüyorum. elbete bu tahmin olduğunu söylemem gerek. 

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu ilk iki gün sonucunda bir değişim yaşanmadığını, ancak bugün %100 olmasa da zirvede bir devir söz konusu olacağı kanaatindeyim. Dikkat: 11 Eylül Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Hatice, kaynanası Hüsniye hanımın kendi tabağını bulaması konusunda oldukça dertli olsa da Hüsniye hanım ben puanlama yaparken lezzete veriyorum demesine dayanamayan Çiğdem hanım, Hüsniye hanıma çok güzel bir oyun oynadı. Aynı kişinin yaptığı yemeği tek tek tattırdıktan sonra hangi tabak daha iyi diyerek Hüsniye hanımı gafil avladı. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olacağını yazımızın en sonunda verdik.Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2019 Puanlaması Sonrasında HilalBu hafta yarışmaya başlayan Hilal’in hikayesi sizlere de tanıdık geldi mi? Ezgi bir yıl önce yarışmaya katıldığında kaynanasından çekinen ve ona hizmet etmek amacı ile evlenmiş gibi bir profil çizmişti. Tabi bunu sonradan düzeltti.

Şu an da Hilal da benzer bir hikaye ile karşımızda. Kaynanası Necla hanım, annesinin evinde kalırsa bir daha benim evime gelemez gibi saçma bir cümle kurdu. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı, bu yazının en altında tablo içinde verdik.

11 Eylül Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Hadi bir yarışma yapalım ve bugün sonuçları resmi olarak açıklanmadan aklınızdan, bugün hangi yarışmacı çeyrek altını kazandığı konusunda tahmin yapalım. Bakalım kim bugün kazanan yarışmacıyı bilecek? Yorumları merakla bekleyeceğim.

Bugün haftalık toplam puan durumu büyük oranda oturacağını ve yarışmacıların sıralaması, Cuma günü yarışacakları sıralama ile aynı olacağı kanısındayım. Ancak Hatice ile Elif arasında şu an 2 puanın olması ve bugün de bu puanların açılmaması, bizlere sürpriz bir bilezik yarışı izleyeceğiz. İki gelin arasında Elif bugün günün birincisi olur ve aradaki farkı 5 ve üzerine çıkarması halinde işin rengi değişecektir.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi11 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını yada olduğunu sizlere açıklamadan önce yarışmacıların Çarşamba günü yapacağı günün yemeğinin malzemesini vermek istiyorum. Daha sonra 11 Eylül Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Kaymaklı Bulgur Pilavı

11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Kaymaklı Bulgur Pilavı

 • 1 su bardağı Bulgur (pilavlık)
 • Üzeri Bir parmak su
 • 1/2 su bardağı yeşil mercimek (haşlanmış)
 • 1 adet kırmızı biber
 • 1 adet soğan
 • 1 çorba kaşığı zeytinyağı

Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2019 Kaymaklı Bulgur Pilavı

 • 2 çorba kaşığı kaymak
 • 1 çorba kaşığı kadar nane
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı kadar pul biber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Bu hafta bence en kolay yemeği olduğunu, bu nedenle kaynanaların işi daha da zor olduğunu en baştan söylemem gerek. Fatih Ürek de yarışmacılara toplam da 45 dakika kadar süre verdi. Bu süre içinde gelinler de kısa sürede pilavını sunum kısmına hazırladılar. Hadi biz de gidelim ve bugün kim kazandı? sorusunun cevabını verelim.

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Puanları (11/09/2019 Çarşamba)

*************************11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Açıklayan Fatih Ürek*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : 5
Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Hilal : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 1
Hatice : 5
Elif : 2
Hilal : 3

*************************
” 11 Eylül 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5
Elif : 2
Hilal : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Hatice : 5
Elif   : 3
Hilal  : => Suzan’ın Gelini 1

*************************

Gelinlerin 11 Eylül 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi 1 1 3 4 9
Hatice 5 5 5 5 20
Elif 3 2 2 3 10
Hilal 3 3 1 1 8

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek kişinin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de açıkladık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (09-13 Eylül Haftası) – Çarşamba

*************************

Ezgi    : 14  + 9 = 23
Hatice : 26 + 20 = 46
Elif      : 28 + 10 = 38
Hilal    : 20 + 8 = 28
*************************

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HATİCE
11 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ hilal

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2019 Perşembe Fragmanı İzle

12 Eylül 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 349. bölüm ile karşımıza gelecek olan yeni bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu