11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Ezgi’ye Şok Etkisi

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çarşamba günün birincisi kim oldu? Elif hafta başından beri çeyrek altını alan yarışmacı olsa da hemen ensesinden Hatice’nin takibinden bir türlü kurtulamadı. Bugün Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çarşamba Puanları sırasında Elif aradaki farkı açamadığı takdirde, bu hafta kıl payı bir yarış ve mücadele bizleri bekliyor olacağını düşünüyorum. Dikkat: 11 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba Puanları 

hakkında bilgi almak, hangi gelin kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Bu zamana kadar en fazla bileziklere sahip olan yarışmacı Ezgi’nin en kötü durumuna baktığımda Salı günü puanları da dahil haftanın en sonuncu olduğunu ama Çarşamba gününden itibaren durumunu düzelttiğini bir çok defa şahit olduk. Bu hafta 11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları birazdan kaynanalar tarafında verilecek.

=> Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma Puan Tablosu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu puanlama da Ezgi, eğer durumunu düzelteme ve gene günün sonuncusu olması halinde Ezgi elememe potasına %100 düşecek diyemesek de büyük oranda eleme potasında izleyeceğiz.

=> 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çarşamba Puanlama Öncesinde Fatih Ürek ve Çiğdem

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Puanlama kısmı sadece Ezgi için değil, ezeli rakip Elif ile Hatice arasındaki farkın açılması ve Perşembe gününden itibaren Elif bilezikleri sahiplenmek istiyor. Bu hedefinden dolayı, Elif için Çarşamba günü Hatice ile arasındaki farkı açarak bugün de çeyrek altını almayı planlıyor. Bakalım bu amacına uygun bir puanlama günü geçirebilecek mi? İzleyip göreceğiz. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıReyhan bugün Ezgi’nin aldığı düşük puanlardan dolayı riskli bir strateji uygulayacak. Anladığımız kadarı ile bol birli bir puanlama yapsa da maalesef Ezgi’nin tabağını bulamayacak. Hal böyle olunca Ezgi, 11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi olmayacağını bu sonuçtan rahatlıkla çıkartabileceğimiz bir sonuçtur. 

11 Eylül Çarşamba puanları henüz verilemeden şu an yarışmacıların aldığı son puan durumu ne olduğuna baktığımızda Elif 28 puanla ilk sırada yer alırken, Hatice 26 puanla hemen Elif’in ensesinden takip ediyor. Üçüncü sırada ise Hilal 20 puanla ilk defa programa katılan yarışmacı olmasına rağmen çok iyi bir yerde olduğunu görüyorum. Ezgi ise 14 puanla son sırada yer aldığını görüyoruz.11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Ezgi ve Kaynanası

Bugün kim birinci kim olur? Yarışmacıların motivasyonlarına baktığımızda ve bugün verilen fragmana baktığımızda Reyhan hanım gelinin tabağını bulamadığı gibi en düşük puanı Ezgi’ye verdiği için Ezgi’nin birinci olamayacağını, Elif ile Hatice arasında düne benzer bir yarışma olacağı kanısındayım. İlk iki gün bu mücadeleden başarılı bir şekilde çıkan Elif’i alt etmek isteyen Hatice, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için elinden geleni yapacak. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu11 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında Çiğdem ve Hüsniye hanım üzerinde olacağını ve riskli bir puanlama yapacağını beklerken, Reyhan hanım vicdanını bir kenara bırakıp, düşük puanlara sahip Ezgi’yi kurtarma operasyonu yapıtı. Ancak eline yüzüne bulaştırmış gibi duruyor. 

Ezgi adım adım sona mı yaklaşıyor? Bu zamana kadar 55 çeyrek, 75 bilezik sahibi olan başarılı yarışmacı Ezgi, Bugün de fırsatı tepmesi halinde, 11 Eylül Çarşamba haftalık toplam puanlar da en son sıraya sabitlemesi kuvvetle muhtemel olduğunu düşünüyorum.  

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Puan Durumu Ve Günün Birincisi

Hafta içi Fatih Ürek’in sunumu ile saat 13:00 da yeni bölümü ile karşımızda olan sevilen yarışma programın da bugün 347. bölümünü hep birlikte izleyeceğiz. Şu an 11 Eylül Çarşamba Puanları verilemeden önce Ezgi büyük bir risk altında olduğunu 11 Eylül Puan durumu sonucunda kendisini kurtaramaması halinde eleme potası ile yüzleşeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. 11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklanmadan Hemen Önce Kaynanalar11 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi olacak isim yine Elif olması halinde Hatice ile arasında bulunan puan farkı önem kazanacak. Ancak benim düşünceme göre, Hüsniye’nin gelini Hatice atak yapacağını ve bugün çeyrek altını alacak gelin, Hatice olacağını düşünüyorum. elbete bu tahmin olduğunu söylemem gerek. 

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu ilk iki gün sonucunda bir değişim yaşanmadığını, ancak bugün %100 olmasa da zirvede bir devir söz konusu olacağı kanaatindeyim. Dikkat: 11 Eylül Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Hatice, kaynanası Hüsniye hanımın kendi tabağını bulaması konusunda oldukça dertli olsa da Hüsniye hanım ben puanlama yaparken lezzete veriyorum demesine dayanamayan Çiğdem hanım, Hüsniye hanıma çok güzel bir oyun oynadı. Aynı kişinin yaptığı yemeği tek tek tattırdıktan sonra hangi tabak daha iyi diyerek Hüsniye hanımı gafil avladı. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olacağını yazımızın en sonunda verdik.Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2019 Puanlaması Sonrasında HilalBu hafta yarışmaya başlayan Hilal’in hikayesi sizlere de tanıdık geldi mi? Ezgi bir yıl önce yarışmaya katıldığında kaynanasından çekinen ve ona hizmet etmek amacı ile evlenmiş gibi bir profil çizmişti. Tabi bunu sonradan düzeltti.

Şu an da Hilal da benzer bir hikaye ile karşımızda. Kaynanası Necla hanım, annesinin evinde kalırsa bir daha benim evime gelemez gibi saçma bir cümle kurdu. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı, bu yazının en altında tablo içinde verdik.

11 Eylül Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Hadi bir yarışma yapalım ve bugün sonuçları resmi olarak açıklanmadan aklınızdan, bugün hangi yarışmacı çeyrek altını kazandığı konusunda tahmin yapalım. Bakalım kim bugün kazanan yarışmacıyı bilecek? Yorumları merakla bekleyeceğim.

Bugün haftalık toplam puan durumu büyük oranda oturacağını ve yarışmacıların sıralaması, Cuma günü yarışacakları sıralama ile aynı olacağı kanısındayım. Ancak Hatice ile Elif arasında şu an 2 puanın olması ve bugün de bu puanların açılmaması, bizlere sürpriz bir bilezik yarışı izleyeceğiz. İki gelin arasında Elif bugün günün birincisi olur ve aradaki farkı 5 ve üzerine çıkarması halinde işin rengi değişecektir.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi11 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını yada olduğunu sizlere açıklamadan önce yarışmacıların Çarşamba günü yapacağı günün yemeğinin malzemesini vermek istiyorum. Daha sonra 11 Eylül Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Kaymaklı Bulgur Pilavı

11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Kaymaklı Bulgur Pilavı

 • 1 su bardağı Bulgur (pilavlık)
 • Üzeri Bir parmak su
 • 1/2 su bardağı yeşil mercimek (haşlanmış)
 • 1 adet kırmızı biber
 • 1 adet soğan
 • 1 çorba kaşığı zeytinyağı

Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2019 Kaymaklı Bulgur Pilavı

 • 2 çorba kaşığı kaymak
 • 1 çorba kaşığı kadar nane
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı kadar pul biber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Bu hafta bence en kolay yemeği olduğunu, bu nedenle kaynanaların işi daha da zor olduğunu en baştan söylemem gerek. Fatih Ürek de yarışmacılara toplam da 45 dakika kadar süre verdi. Bu süre içinde gelinler de kısa sürede pilavını sunum kısmına hazırladılar. Hadi biz de gidelim ve bugün kim kazandı? sorusunun cevabını verelim.

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Puanları (11/09/2019 Çarşamba)

*************************11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Açıklayan Fatih Ürek*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice :5
Elif=> Çiğdem’in Gelini3
Hilal :3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin1
Hatice :5
Elif :2
Hilal :3

*************************
” 11 Eylül 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :3
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin5
Elif :2
Hilal :1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi :4
Hatice :5
Elif   :3
Hilal  : => Suzan’ın Gelini1

*************************

Gelinlerin 11 Eylül 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi11349
Hatice555520
Elif322310
Hilal33118

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek kişinin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de açıkladık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (09-13 Eylül Haftası) – Çarşamba

*************************

Ezgi    : 14  + 9 = 23
Hatice : 26 + 20 = 46
Elif      : 28 + 10 = 38
Hilal    : 20 + 8 = 28
*************************

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HATİCE
11 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ hilal

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2019 Perşembe Fragmanı İzle

12 Eylül 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 349. bölüm ile karşımıza gelecek olan yeni bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (89 Yorum)


 1. Oha bu ne terbiyesiz bir yorum gercekten midemi bulandırıyorsun lutfen tabiri caizse hayvanlik yapma ve defol git burda yorum yazma filiz abla bencede boylelerini mahkme halleder yoksa bu şahıs daha çok çirkinleşir ve iğrenc laflarına devam eder bizimde bu yarışmada sevmediklerkmiz var ama bu kadar aşağlık yorumlar yazmiyoruz

 2. Arkadaşlar herkes kendine bir isim bulup yazsın bence çünku boyle belli olmuyor kim neler yazmış

 3. Terbiyesiz pislik kkötü söz sahibinindir filiz hanım bırakıyorsunuz böylelerini verin mahkemeye nasıl birdaha yazıyormu

 4. Hatice tebrik ederim 🙂 altınlarıda alırsın İnşallah 🙂 Seni çok seviyoruz 🙂 Duruşunu kaybetme sen her zaman sensin Güzəl Hatice 🙂 🙂 🙂

 5. Ayip ya bilib bilmeden yaziyorsuz o nasil sözdür cok günah iftira atmak Nerden Biliyorsun Gözlerinle Gördün Görmediyin şeyi yazmayin lütfen Ayip Günah Bir Kadina Iftira Atmak Ezgi Gibi Kiza

 6. Fatih bey her türlü ezgiyi tereyağdan kıl çeker gibi kurtarır sizde enayi salak mal gibi bakarsın z😂

  • Aman çıkarsa ne olur çıkarmasa ne olur 🙂 Boş verin 🙂 dua edin çıkarmasın

  • Zaten biz çıkmasını istemiyozmu arkadaşlar Ezginin? onun içinde çıksın artık sıkıldık her gün ekranda onu görmekden

 7. Arkadaşlar EHİ gelin hu yarışmaya katıldığında beri bir takım sıkıntılı durumlar başına geldi ama hepsinden kaynaaşı sayesinde kurtuldu .Yine böyle bir konu var ama bu defa nasıl duzelecek bakalım.Bence Reyhan kaynana içten içe kaynıyor.Ezgi gelin moralli gibi görünüyor ama göreceğiz.Bu hafta muhtemelen Hatice gelin bilezileri alacak.Yeni gelen gelin ile Ezgi aarsında 5 puan fark var.Persembe ve Cuma günkü puanlamalarda ReyhAn kaynana yine 5111 puanı ile risk alacak.Bana öyle geliyorki bu kez Ezgi gelin bu sıkıntıyı aşmayacak diye düşünüyorum.Fatih Ürek bir kurtarma operasyonu yapmazsa Ezgi gelin güle güle olurBu hafta Ezgi gelinin gidip gitmemesi bu programın kurgumu değil mi sorusuna da cevap olacak gibi.Bakalim bence hak eden gelin kazansın inşallah. Haksizlik yapan elensin inşallah

 8. Ya tamda instami kapattığım sırada yapmayın bunu filiz hanim bence hatice 1. Ezgi 2. elif 3. Hilal 4. Olmali ama kaynanaları olduğu için gitmesi gerekenler 1. çigdem 2. Reyyan 3. yeni gelen kuralcı çakma hanim ağa hatice ve kaynansi hep kalsin bence tebrikler hatice

 9. Sirf ezgi en düşük puanı aldi diye yarın ki bölüm de hilal n puanı kırılacak ama bu haksızlık bıktık artık ezgi ağzını yuvarlayarak konuşması ndan

 10. Bence bu hafta ezgi elenecek ama gitmiçek çünkü fatih bey 350. Bölüm deyip göndermicek onları ve cok sıkıldım olanlardan aynı şeylerden bz o yapmack insanları artık görmek istemiyoruz artık lütfen izleyicilerinde ne istedikleri kulak verin

 11. Ezgi çok şanslı şans hep ona güldü tabi fatih bey sayesinde elenen ezgise fatih beyde zaten onu yollamaz

 12. ezgi giderse açacam kanal d yi, totem yapıyorum tetbiyesizliği diz boyu ezgi ve kaynanasının yeter artık fatih bey onlara yaptığınız yardımlart kanal d yi sevmez pldum onlar yüzünden

 13. Ezgi dışında başkaları da kazansın.herkes evini çocuğunu bırakıp yarışmaya gidiyorsa onlarda altin kazansin.Ezgi yi zengin etmek için değil bu yarışma.hic altın alamayanların kazanması taraftariyim.

 14. Ezgi ve Reyhan giderse ekran rengsiz kalır diyenler o ikisi olmadan tv ekranınız renksiz miydi?!!! Vah vah ekranınız renksiz kalmasın diyemi gitmesinler 😂

 15. Yok o gidecek yok bu kalacak yahu size ne ?!!! Sanki orada kazanılan altınlar sizlere mı kazanılıyor ?
  Kim hakketiyorsa o alsın bizler sadece izlemek düşer altınlar değil !!!

 16. Ezgi gitmez inşallah. Giderse bir daha kesinlikle o kanalı açmam. Reytingler de düşer diye Ezgi’yi göndereceklerini sanmıyorum

 17. Haticecim Kim tutar seni 20 puan haydi. INSALLAH cuma günü bilezikleri alirsin
  Bence 20 puan proqramda 3-cü defa oluyor

 18. Ezgi Reyhan nereye gidiyorlar vah vah çok üzüldüm bu kızlar daha yeni gelmişti çok ayıp ettiler daha beş sene kalmaları gerekirdi

 19. İlk bölümde Ayşe’ler Fatma’lar Nurten’ler vardı Ezgiler yoktu herkez seyrediyordu program da üstün olan Ada’m Fatih ürek olduktan sonra diğerleri hava civa

 20. Ayten hanım bende istemiyorum ezginin elenmesini bu hafta çok keyifsiz bakıyom sirf ezgi ile reyhan var diye izliyorum bende

 21. Gitmesinler diye öyle potadayiz falan diyorlar zaten potada ezginin puanı gideceği için daha düşük 350.bölüm de Eleme olmicak eğer ezginin yerinde başkasi olsa eleme iptal olmaz

 22. Efter ezgi giderse program biter kimse izlemez heter kuaförüm sensine bakar Ben şahsen öyle yapacam pazartesinden itibaren yarışma hüsniye be çigdeme kalsın

  • Ezgi ile derdiniz ne Cok Merak ediyorum bu Tatiana onlarla bir butun renk katiyorsun Reyhan hanim

 23. ezgi elenmişti rumeysa gitmişti onun yerine bu haftada ezginin yerine hatice gider bulunur birisi yasadik görduk

   • Filizim Ablasinin Gülü Nasilsin?
    Senin ismini gördüm mutlu oldum işlerin nasil gidiyor Okullarda acildi senin icin zordur Hem iş hem okul Allah kolaylik versin Sana Ama Yinede Bizleri Unutmuyorsun Sag ol Seni Gördüm Gercekten cok Mutlu oldum Canim Sana Başarilar dilerim Okulunda Ablasinin Tatli Meleyi

 24. Ahh reyhan hanım cım gitmeyin lütfen o gıcık çiğdem ve Hüsniye yi istemiyoruz yapmacık hareketler çiğdemde

 25. Evet arkadaşlar tabular yıkılacak gibi sanki.yaklaşık. 10 aydır yarışan Kaynana Reyhan ve Ezgi gelin hu hafta çok büyük bir sürpriz olmazsa elenecek.Ezgı gelin artık bir doymusluk sendromu yaşıyor.Gitmesi gerekiyor.Bunun yanan dà üzüm üzüme baka baka kararıyor. Gülcan gelinim cemkirmesi Kaynana Hüsniye ye geçmiş. Husniye kaynana Gulcan gelini aratmiyor.

 26. Ben bu cigdem hanimi izledikten sonra,reyhan hanima haksizlik yaptigimi dusundum kendisinden ozur diliyorum artik reyhanin elenmesini istemiyorum.cigdem elensin

 27. Ezgi ve reyhan gitmesin. Çok seviyoruz onları yarışmanın tadı kalmaz

  • REYTİNGLER EZGİ VE REYHAN DAN KAYNAKLI YÜKSEK ÇIKIYO. ONLAR YOKSA BU PROGRAM FAZLA GİTMEZ.AHA DA BURAYA YAZDIM.

   • Ezgi ve Reyhan hanim giderse yarisma renksiz kalir onlarla yarisma bir butunlesiyor Husniye hanim gitsin bas bas bagriyor zaten onlar in geri gelmesi yanlisti Fatih beye haber bile vermeden gitmislerdi