Gelinim Mutfakta

11 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim oldu? (11 Eylül Puanları)

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? Kaynanalar tarafından verilen puanlama sonucunda Çeyrek altını hangi gelin kazandı? Ezgi, neden Burcu’ya sebep verdi? Esra da elindeki sepeti neden Gonya’ya verip bu hafta gitmesi yönünde temennilerde bulundu.  Kaynanalar artık puanlarında 12 ve 5 puan vermeye başladılar. Anlaşılan 4 puana vergi var. Bu gün kaynanalar gene aynı puanlama mı yaptılar?

 Gelinim Mutfakta 11 Eylül puanları (Salı) verilirken Reyhan hanım başarı grafiğini koruyabilecek mi? Yani Ezgi’ye beş verme olasılığı % ve bir verme olasılığı % olan Reyhan bu başarısını her geçen gün artırarak devam mı ettirecek? Yani gene Ezgi’ye 5 puan mı verdi? Gelinim Mutfakta 11 Eylül Salı günü en yüksek puanı alıp günün birincisi olup, çeyrek altını alan ve final günü bileziklere daha da yaklaşan gelinin kim olduğunu en alt kısımda açıklarken diğer gelinlerin kaynanalar konseyinden aldığı puanları önce kaynanalar bazında daha sonra toplu halde vereceğiz. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 11 Ekim günün birincisi kim[/pembebuton] oldu tıklayınız. 

Ezgi kaç puan aldı? Esra kaç puan aldı? Burcu kaç puan aldı ve yeni gelen Gonca kaç puan aldığını en alt kısımda görebilirsiniz. Sizlerden bir tek ricam var. Google amcaya girip arama kısmına dizicenter gelinim mutfakta 11 Eylül gibi arama kısmına yazarsanız en güncel ve doğru bilgiye ulaşacağınız bu sayfaya karşınıza çıkar. ⇓⇓⇓Puanlar bu sayfanın en altında verilmiştir. Biz Önce özet daha sonra günün yemeği daha sonra puan kısmına gececeğiz. Gelinim Mutfakta 12 Eylül Çarşamba puanları ile günün birincisini yazdığımız yeni yazımıza ulaşmak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Son olarak verilen Gelinim Mutfakta 13 Eylül Perşembe günün birincisi kim olduğunu görmek için [kirmizibuton]Buraya[/kirmizibuton] Tıklayınız. Gelinim Mutfakta 14 Eylül Cuma Bilezikleri kimin aldığını ve kimin elendiği yazdığımız yazımıza ulaşmak için [mavibuton]Şuraya[/mavibuton] tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Günün Birincisi Ve Günün Puanları (11/09/2018 Salı)

Her gün yayın esnasında günün yapılacak yemeği açıklanıyor kimi zaman bilindik yemekler gelinlerimizin karşısına çıkarken kimizi zamanda ilk defa duydukları tarifler yapmaya çalışıyorlar. Yayın esnasında görünmeyen ama arka planda şefler tarafından her gelin yemeği aynı ölçüde nasıl yapacağı konusunda kısa bir brifing alıp daha sonra günün yemeğini yapmaya geçiyorlar. Ancak buna rağmen bir çok gelin tabaklarında farklılaşmaya çabasında olduklarını gözlemliyoruz. Farklılaşıp Gelinim mutfakta günün birincisi olmak niyetindeler. Ancak Gelinim Mutfakta haftalık puanlar verilirken, kimi zaman hedeflerine ulaşan gelinler kimi zaman günü sonuncu tamamlamak zorunda kalıyor.

Bu gün 11 Eylül Gelinim Mutfakta toplam puanlar verilmeden evvel dün alınan puanları kısaca verip hangi gelin yarışa önde başladığını aktaralım. Ezgi : 19 puan alarak yarışma programında rekora bir adım kalmıştı ki Bilge hanımın 4 puan vermesi ile bu hevesi yarıda kaldı. Günü ikinci bitiren Gonca ise 10 puan ile birinci olan Ezgi’den 9 puan geride bir puan anca toplayabildiler. Bu farkın oluşmasında Reyhan hanım gibi puanlama yapılmasından kaynaklandı. (1-2-2-5) Günü üçüncü olarak bitiren Esra 8 puan alırken, Burcu 6 puanla günü sonuncu bitirdi. Son yapılan Gelinim Mutfakta 11 Eylül Puan durumu bu sıralamayı değiştireceğini hiç sanmıyorum. Anlaşılan Ezgi bu hafta da bilezikleri alacak.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi11 Eylül Salı Gelinim Mutfakta çeyrek altını alan gelin eğer Ezgi dışında bir gelin olursa muhtemelen Esra ile Ezgi ağız birliği etmişcesine üstüne gideceğini ve Ayşenur’a yaptıklarını yapacaklarını düşünüyorum. Şu ana kadar Ezgi ile Esra hiç bir konuda farklı söylemde bulunmadılar. Özellikle rakiplere karşı hep aynı tavırla onların kafalarını karıştırıp günün yemeğini yapmada hata yapmasını istediler.

Dün da yarışmaya gelen Gonca ben konuşmak ve fikrimi söylemek istemiyorum demesine rağmen Esra burada işler böyle yürümüyor diyerek buranın hakimi bizleriz imajı verdi. Eğer Gonca 11 Eylül gelinim mutfakta puanları sonrasında günü birinci bitirirse Çarşamba gününden itibaren planlı bir hücum olacaktır. İzlediğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Gelinim Mutfakta 11 Eylül puanları alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 11 Eylül Puanları (11.09.2018 Salı)

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi saat 13:00 da yeni bölümü ile karşımıza çıkan yarışma programında kazan kaynamakta ve Reyhan ile Perihan cephesinde birlik görüntüsü sona mı eriyor? Bu gün yayınlanan fragmanda iki arkadaşın tartıştığı gözükse de bunlar gerçekleri yansıtmadığını köklü arkadaşlığı olan iki kaynananın dikkat ederseniz bir çok huyunun benzediğini göreceksiniz. Bu tarz konularla birbirlerini asla üzmeyeceğini bu tarz çıkışlarla aralarındaki arkadaşlık bağı kopmayacağını söyleyebilirim. Şimdi günün yemeği daha sonra puanlama aşamasına geçeceğiz.

11 Eylül Gelinim Mutfakta gününü birincisi (Salı) olup çeyrek altının sahibini kim olacağını belirleyecek olan günün yemeği ve malzeme listesini aktaralım. Zira bu yarışma programında bir birinden güzel ve ilginç tarifler verilmekte ve her yerde bulamayacağını malzemeler kullanılmaktadır. Bu yüzden bizlerde her gün günün yemeğini aktarıyor olacağız. 

11 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Karabuğday Köftesi Ve Malzemeleri

 • Bir Su bardağı Buğday
 • Bir adet doğal yumurta
 • Bir adet büyük boy patates
 • Bir adet Havuç
 • Bir adet orta boy soğan
 • İki diş sarımsak
 • Bir tatlı kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Yarım çay bardağı kadar un
 • Bir paket kabartma tozu

Kızartmak için;

 • Yeterince Sıvı Yağ

Dün yarışmaya katılan nişanlı ve gelin adayı Gonca kendisini bu gün gösterip lezzetin kraliçesi kim olduğunu ortaya çıkarmak istiyor. Esra ise Ezgi gibi şimdiden kendisini elenmekten kurtarıp bileziklerin sahibi olma konusunda iddialı hale gelmek niyetinde iken Burcu ise kendisi ile birlikte başlayan Ayşenur gitti ve sıra kendisine geldiğinin farkında ve bu hafta elenmeyip Esra veya Ezgi ikilisinden birini Cuma günü göndermek niyetin de o yüzden bu gün günün yemeğini en iyi şekilde yapıp, Gelinim Mutfakta 11 Eylül Salı günün birincisi olup, çeyrek altını almak istiyorlar. 11 Eylül Salı Gelinim Mutfakta puanları alt kısımda sizleri bekliyor.

11 Eylül Gelinim Mutfakta Puanları (11.09.2018 Salı)

Kaynana Bilge’nin verdiği Puan
Ezgi : 5
Burcu : 4
Esra : 1
Gonca : 3 puanBilge’nin Gelini
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 3 puanReyhan’ın Gelini
Burcu : 5
Esra : 1
Gonca : 1
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar
Ezgi : 2
Burcu : 1 puanNurten’in Gelini
Esra : 5
Gonca : 1
*************************

Kaynana Perihan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 2
Burcu : 5
Esra : 1 puan ⇒ Perihan’ın Gelini
Gonca : 1
*************************

11 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Kazananı ve Kaybedeni

*************************

11 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Burcu
Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çeyrek Altını Alan = Burcu

11 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Gonca

*************************

Kaynanalar konseyinin yukarıda verdiği puanlar sonucunda Salı günü de sona erdi. Şimdi gelinlerin aldığı puanları toplayıp tek tek verelim. Ezgi 12 puan, Burcu 15 puan Esra 8 puan, Gonca 6 puan aldı. Puanlar her an değişiyor. O yüzden anlık puanları görebilmek için sayfayı yenileyiniz. Bu arada bilezikleri almak için haftalık gelinim mutfakta puan durumunu görebilmek için alt kısımdaki puanlara bakmanız yeterli olacaktır. 12 Eylül Çarşamba puanları için yukarıda mavi yazı içerisinde tıklayınız butonuna basıp ulaşabilirsiniz.

10- 11 Eylül Salı – 14 Eylül Cuma Toplam Puanlar (Salı)

Ezgi’nin Puanları: 19 + 12 = 31
Burcu’nun Puanları :6 + 15  = 21
Esra’nın Puanları :8 + 8 = 16
Gonca’nın Puanları :10 + 6 = 16

Gelinim Mutfakta 128. Bölüm İzle (12 Eylül Çarşamba Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. aslında yuları da doğru yazıldı ama en alt kısıma eklenmedi hemen düzelttim zaten
   gelen kullanıcı daha iyi fark ettin diye aynı puanları bir kaç yere yazdüğımdan dolayı bazen ikinci yeri güncellemeyi unutabiliyorum sizlerin sayesinde kolayca düzeltiyorum.

 1. Şu pizza reklamlarınızdan canım pizza çekti iyice, dolaptaki yemeği yarına bırakayım :) Ezgi ile Burcu arasında geçecek gibi, Gonca elenecek tahminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu