Gelinim Mutfakta

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi? Bilezikler Neden Verilmedi?

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi? sorusunu merak eden okurlarımız olduğu için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bugün yani hafta finalinden 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler neden verilmedi? sorusau8nun cevabını bulabilirsiniz.

7 Haziran 2021 tarihinde Büyük sezon finalinin olacağını duyuran Seda Sayan 4 hafta boyunca toplamda 20 bölüm sürecek olan büyük sezon finalinde farklı kuralların geçerli olacağını duyurdu.

=> Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Bilezikleri Kim Kazandı görmek için tıklayınız.

7 Haziran tarihinde başlayıp, 2 Temmuz 2021 Cuma gününe kadar devam edecek olan 4 haftalık süreç içerisinde gelinlerin çeyrek atın almasına göre bilezikler verilecek. Programı yakında takip etmeyen okurlarımız için 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta Bilezikler Verilecek Mi? Ya da 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler bu hafta neden verilmedi? Sorusunun detaylıca açıklanacaktır.

=> 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi öğrenmek için tıklayınız.

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi

Seda Sayan’ın sunumları ile ekrana gelen yarışma programında daha önce denenmemiş kurallarla ekrana gelen yarışma programında Seda Sayan farkının yaşatmak isteyen ünlü sunucu 4 hafta boyunca devam edecek olan büyük sezon finalinin duyurdu.

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi
11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi -YAZI GÖRSELİ

“Dört hafta boyunca sürecek olan büyük sezon finalinde gelinleri günün birincisi olduğunda tıpkı eskiden olduğu gibi çeyrek altınını kazanacak. Lakin hafta finalinde bilezikler verilmeyecek. Onun yerine 2 Temmuz Cuma günü geriye dönüp baktığımızda 7 Haziran ile 2 Temmuz arasında en fazla çeyrek altı9nı kazanan geline toplamda 20 bilezik verilecek!” Seda Sayan

Sözleri ile dile getiren Seda Sayan dört hafta boyunca hafta finalinde en yüksek puanı alan gelinler bilezikler almayacak. 2 Temmuz tarihine kadar 18 Haziran Cuma ve 25 Haziran Cuma günü de dahil olmak üzere bilezikler verilmeyecek. Bu arada yani 7 Haziran ile 2 Temmuz arasında verilmesi gereken 20 bilezik 2 Temmuz tarihinden en fazla çeyrek altına sahip olan gelin alacak.

Bu arada 20 bileziği almaya baz alınacak olan büyük sezon finalindeki çeyrek listesi hakkında bilgi almak için alt kısımda ki linke tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi görmek için tıklayınız.

Kısaca 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi? sorusuna bugün bilezikler verilmeyecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Bugün Çeyrek Sedanin galiba 19 puanı var şuan Aytenin 17
    yalniş bilmiyorsam 🤔

  2. Bu yarışmada ağlayana ekmek var Galiba Seda ağladı bugün
    çeyreği aldı Yemeğe bakmıyorlar Ağlayana şov yapana kazanıyor inşAllah Yeni haftaya Aytenim kazanır ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu