Gelinim Mutfakta

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma günün birincisi belli oldu. Hafta finalinde bugün çeyrek altını kim aldı? 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Cuma çeyrek altını kim aldı? Haftanın final bölümünde Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 11 Haziran Cuma bugün kim birinci oldu? Bugün altınları kim aldı? 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? İşte bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içinde bulabilirsiniz.

=> 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma Puanları ile son puan durumu %100  belli olduğunda gözler haftanın birincisi olan geline çevrilecek. Büyük sezon finalinde bileziklerin değil çeyrek sayılarının daha ön plana çıktığı bu hafta yarışan gelinlerin ilk hafta sonuçları da bugün itibari ile kesin olarak ortaya çıkacak.

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın başında Yağnur’un aldığı çeyrek altını Ayten, sonrasında yine Yağnur aldı. Böylelikle Yağnur iki defa çeyrek alırken Ayten ve Aysun bir defa çeyrek altını kazanan isimler oldu.

Yağnur çok eski yarışmacı olduğunu, herkesten daha güzel yemek yaptığını iddia etse de Aysun’a karşı dişini geçiremedi. Aysun ise bugün 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, Yağnur ile çeyrek sayısını eşitlemeyi planlıyor. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 11 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm de uzun süredir çeyrek altını kıl payı kaçıran Aysun sonunda istediği çeyrek altını kazanmayı başardı. Son bölümdeki başarasının büyük sezon finalinin ilk hafta finalinde yine devam ettirip, bugün çeyrek altını kazanmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Aysun ile Yağnur birbirlerine inat ederken, Ayten herkese karşı isyanını dile getirdi. anlaşılan o ki Ayten bugün Gelinim Mutfakta 11 Haziran Puanlama sırasında istediği puanları maalesef alamayacak.

Bu sezonun en iddialı isimlerinin bir araya getiren, lakin bu sezon en çok çeyrek ve en çok bilezik alan Zeynep’in büyük sezon finalinde yer almaması dikkatlerden kaçmadı. Zeynep’in yokluğunda bugün 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında meydan kime kaldığını hep birlikte göreceğiz.

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu Sırada Yağnur ve Nilgün

Ayten Hatamova Güruf rakip kaynanaların verdiği puanlara isyan etti. Bunun dışında Aysun’un “Benim tabaklarıma bakıp brenden yüksek puan alıyor” tarzında eleştirilerine de isyan eden Ayten kameralara bakıp şöyle dedi; 

“Ben burada hepinizden ne adaletsizlikler gördüm. Bir kerede demedim. Hepiniz bir oluyorsunuz, bizim üzerimize geliyorsunuz!”
Yarışmacı Ayten

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aysun

Sözleri ile Ayten hem kaynanalara hem de gelinlere karşı isyan bayrağını açtı. Anlaşılan o ki Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında Ayten eteğindeki taşları bir bir dökecek.

Bugün Gelinim Mutfakta 11 Haziran Puanlama sırasında daha önce hiç çeyrek altını kazanamayan Seda ne yapıp edip bugün çeyrek altını alıp en azından ilk hafta eli boş dönmemek istiyor.

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta içi çeyrek Yağnur, bir çeyrek Ayten, bir çeyrek ise Aysun kazandı. Şu an için yarışan yarışmacılar arasında eli boş dönem Seda oldu. Seda en azından bu haftayı bir çeyrek altın ile kapatmak için bugün Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma puanlaması sırasında çeyrek altını almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma Puan Durumu

7 Haziran Pazartesi günü başlayan ve 4 hafta sürecek olan büyük sezon finalinin ilk hafta finali bugün 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları verilecek. Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma Puan Durumu sonucunda en yüksek puanı hangi gelinin alacağı şimdiden merak konusu oldu.

Seda Sayan bu hafta sırasıyla Yağnur, Aysun ve Seda beş puanı alan isimler oldu. Bu hafta Seda’da beş puanı alamayan Ayten bugün Gelinim Mutfakta 11 Haziran puanlaması sırasında en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Rakip kaynanaların ve rakip yarışmacıları kendisine karşı birlik olduğunu iddia eden Ayten bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin alıp 20 bilezik için en iddialı iki isimden biri olmak istiyor.

Bugün 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu Yağnur çeyrek altını kazanması halinde 20 bilezik için büyük bir avantaj da elde etmiş olacak. 

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma Puan Durumu Netlik Kazandığı An Ayten

Bu haftanın final bölümünde Seda Sayan Cuma günü en yüksek puanı hangi geline verdi? 11 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bu hafta Cuma çeyrek altını kim aldı? 11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en fazla puanı hangi yarışmacı aldı? Bugün çeyrek altını kazandı? İşte tüm bu soruların cevapları da bugün hem kaynanaların hem de Seda Sayan’ın verdiği alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Puanları (11/06/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

11 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 3
Ayten: 2
Yağnur: 1
Aysun: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 3
Ayten: 5
Yağnur: 1
Aysun: 4

*************************
” 11 Haziran 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 5
Ayten: 4
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 2
Aysun: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Seda: 5
Ayten: 1
Yağnur:  1
Aysun: => Nurten’in Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Seda: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Yağnur: 1
Aysun: 1

*************************

Gelinim mutfakta 11 Haziran Cuma Toplam Puanlar

Seda 3 3 5 5 3 19
Ayten 2 5 4 1 5 17 (-2)
Yağnur 1 1 2 1 1 6
Aysun 5 4 1 4 1 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Mayıs) – Cuma

*************************

Seda: 53 + 19 = 72
Ayten : 59 + 15 = 74
Yağnur : 58 + 6 = 64
Aysun: 64 + 15 = 79

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA
Gelinim Mutfakta 11 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SEDA
11 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞNUR

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma Fragmanı 2021

11 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve toplam puan durumu %100 netlik kazandığında gözleri hafta finalinde hangi gelinin birinci olduğuna çevrilecek işte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Seda sayan yine Aysuna 5 verdi yazıklar olsun Esra gitti şimdi sıra Aysunda galiba

 2. Yazıklar olsun Yağnur nasıl böyle yemek yapıyor işallah seda bileziği alır ben aysun yemek yapmayı bilmiyor tek işi şov yapmak ben en iyi yemek yapan SEDA

 3. Nasil seyrediyorsunuz tabaklar yanik aysunu tutmuyorum sevmiyorum ama allah icin guzel yapmış gerçekten seda yakmış insalah puan almaz bundan sonrakiler 1 versin inşallah

 4. Şuanda en yüksek puan Ayten 11 Seda 11 Yağnur 4 Aysun 10
  bakalım Neriman hanım la Nurten ne verecek

 5. Puanlar değişti Ayten 12 puan Aysun 14 puan Yağnur 5 puan
  En yüksek Seda 16, puan Şimdi Nermanin puanlarına bakalım

 6. Ayten gelin bağırmana gerek yok sen de Seda gibi ağla ertesi gün çeyrek sende 😂

 7. ALLAH AŞKINA GELİNİM MUTFAKTA İZLEYİCİLERİ!..ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN!..SİZİN AMACINIZ KAVGA ÇIKSIN BİZ DE İZLEYELİM Mİ? BU YÜZDEN Mİ AYSUN’A OY VERİP ÇAĞIRTTINIZ?KIZ KENDİNİ ÖVMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMIYOR!…SEDA SAYAN’A GELİNCE BİR İNSAN HİÇ Mİ ŞAŞIRMAZ? İKİ GÜNDÜR AYSUN’UN TABAĞINI ELİYLE KOYMUŞ GİBİ BULUYOR? NASIL OLUYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM!…BENCE YENİ SEZONDA ONUR GELSİN!..SEDA BU İŞİ BECEREMİYOR!…AYSUN’A BAKTIĞIM ZAMAN KARŞIMDA SANKİ YILAN GÖRÜYORUM!..O DERECE NEFRET EDİYORUM KIZDAN!…

  1. Valla bende sana katılıyorum ama ne kadarda yorum yapsak ne kadarda doğruyu soylesek bizi takan kim bildikleri gibi yapıyorlar her üçkağıtçılık her fırıldak dönüyor Dikkat ederseniz allem edim kallem edip aytenin hakkını yediler bugün -2 puan niye perşembe gün yağnurun lavaşları tüm yanıktı ama hiç eksi puan falan almadı bu nasıl adalet bu nasıl dürüstlük anlamadım .seda sayanı ben önceleri dürüst biri bilirdim ne dürüst ya görüyoruz iş te tam tam üç kağıtçı fırıldağın biri zilli bu proğramı bıaksada kurtulsak

 8. Nagehan hanım ve Nilgün hanım ve Neriman hanım şeker atılmamış Aytenin tabağına nasıl 5 ve 4 leri verebildiler.Bunların kesinlikle ağız tadı yok.Şekersiz olduğunu Nurten hanım ile Seda Sayan fark etti.Bence adalet yerini buldu Seda çeyreği aldı.Dün Sedaya çok büyük haksızlık yapıldı.Evet ben sedayı tutuyorum.Nedeni şu Seda dram yaşamış bir gelin annesi terk etmiş onu.Yaşadığını çeken bilir bu nedenle destekliyorum.Evlenince eşinden dolayı hali vakti yerinde ancak yaşam hakkındaki görüşleri ölçülü,insanları seviyor,yeni doğmuş çocuğuna sıkı sıkıya bağlı.Kayınvalidesi Nagehan hanım için iyimser fikirlere sahip değilim.Paranın getirdiği şımarıklık ve kibiri hiçbir zaman dizginliyemiyor.Proğramdaki çocuksu hareketleri insanı sıkıyor.2.5 aydır yarışıyorlar Seda gelin onu sık sık frenliyor birde kendi çok kıskanç,bunu heryerde söylüyor.Bileziklerde Seda geline fazla şans veremiyorum.Çünki karşısında kurtlar var.

  1. Alırsın sen babayı ancak sen hayal edip rüyanda görebilirsin,bu kadarıda senin için hiç yoktan iyi değilmi yyy misin bbbey misin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu