Zuhal Topal'la Sofrada

11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Zerrin Ubay]

11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Zerrin Ubay yarışacak. 6 yıllık evli Zerrin 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için hem bu haftanın hem de bu sezonun son yarışmacısı olarak yarışan gelin oldu. Zerrin Ubay daha önce hangi tarihte yarıştı? Zerrin Ubay kaç puan aldı? Zerrin Ubay’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu Zerrin rakiplerinin puanlarını geçebildi mi? Zerrin Ubay’ın menüsünde hangi yemekler var? 11 Haziran Cuma 2021 Zuhal Topal’la sofrada programında bugün yarışan gelin ve kaynana kim? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci Oldu öğrenmek için tıklayınız.

11 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Zerrin ve Kaynanası

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Haziran Cuma Puanları sonucu %100 belli olduğunda bu sezonun son büyük ödülü kesin olarak sahibini bulacak. Zerrin ise sezon finaline, şampiyonlara yakışır bir sofra kurup kaynanalardan yüksek puanlar almak için kolları sıvadı.

Zerrin Ubay daha önce Zuhal Topal’dan 7 puan alırken bugün 10 puan almaya geldiğini ifade etti. Zuhal Topal’la Sofrada Son Bölümde yarışan gelin istediği puanlar alamadı. Lakin bugün itibari ile 34 puana sahip olan Fatma bu haftanın ilk finalisti oldu. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Sezon finalinde Zuhal Topal’la Sofrada programında 7-11 Haziran 2021 tarihleri arasında yarışan gelin ve kaynanaların listesini görebilmek için alt kısma ki linke tıklayınız.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7-11 Haziran Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Haziran Cuma (2020)

11 Haziran Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinin adı Zerrin Ubay. Zerrin daha önce 05/01/2021 Salı günü yarışan Zerrin yarıştığı hafta 15.000 TL’yi alan isim olmuştu. Bu hafta Zerrin yine aynı şekilde birinci olmak isteyen Zerrin ilk menüsünde daha iddialı menüsü ile yarışmaya odaklandı.

11 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin ve Kaynana

Zerrin Ubay bugün ne yapıp edip Çarşamba günü yarışan Fatma’nın aldığı 34 puanı geçmek bugün 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında en az 35 puanı hem kaynanalardan hem de sunucudan toplaması gerekiyor. 

11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan yarışmacıların isimlerini ve bilgilerini açıkladıktan sonra Zuhal Topal’la Sofrada 11 Haziran Cuma puanları ile puan durumu açıklanacaktır.

11 Haziran Yarışmacısı Zerrin Ubay

Zerrin Ubay (5 Ocak Salı Yarışmacı Gelin)

 • 6 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Hem Adanalı hem de Urfalı
 • Oldukça hazır cevap biri
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kendisine çok güveniyor

11 Haziran Yarışmacı Kaynana Nursen Ubay

Nursen Ubay (5 Ocak 2021 Yarışmacı Kaynana) resmi

 • Aslen İstanbullu
 • Acıyı sevmiyor
 • Kendini beğenen kişileri sevmiyor
 • Ahtapot sevmiyor
 • Kendisi Kuaför
 • İstanbul da yaşıyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Zerrin Ubay gerek sezon finalinin son yarışmacısı olduğu için, gerekse şampiyonların yarıştığı hafta finalinde en ,yi, menüyü sunup günün sonunda Zuhal Topal’la Sofrada 11 Haziran Cuma Puanları sırasında kaynanalardan iyi puanlar almak istiyor. İşte Zerrin Ubay’ın yapacağı yemeklerin listesi alt kısımda verilmiştir.

11 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Zerrin’in Menüsü 

 • Adana Usulü Kesme Çorba
 • Taze Bakladan Fava
 • Diyarbakır Usulü Yaprak Sarma
 • Cevizli yoğurtlu Havuç
 • Mantar Tavuk Pane
 • Diyarbakır Usulü Kaburga Dolması
 • Diyarbakır Usulü Tırşik
 • Kuru Cacık
 • Kaymak Eşliğinde Osmanlı Lokması

Zuhal Topal'la Sofada 11 Haziran Cuma Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana


Kaynanalar bu haftanın son yarışmacısı Zerrin Ubay’ın yapacağı menüyü öğrenen kaynanalar aynen şunları söylediler;

Menü karışık
Kaburga dolmasını bilmiyorum
Kaburga Dolması güzel
Bugünkü menü güzel
Yemekleri basit buldum

Kaynanalar

Kaynanaların tamamı daha önce verdiği puanlardan pişman olan isimlerden oluşmasında dolayı ikinci defa yarışmaya katıldıkları için adeta eski bölümdeki intikamı alırcasına düşük puanlar veriyorlar. Dikkat: Zerrin Ubay’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

Bugün 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları gerek Zerrin için, gerekse Fatma için bir hayli önem kazanırken, diğer yarışmacılar için sadece formaliteden ibaret oldu.

11 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu henüz belli olmadan önce son puanlara göre 9 Haziran Çarşamba günü yarışan Fatma Türk kayanlardan ve sunucudan toplamda 34 puanla birinci sırada yer alıyor. Zerrin Fatma’nın elde ettiği 34 puanı geçmek için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 11 Haziran Cuma puanları sırasında 35 puan almak için kolları sıvadı.

11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve puanlaması için yarışacak olan Zerrin Ubay2a gelecek puanlar sonucunda hafta finali ile aramızdan ayrılacak yarışma programında son bölümde 15.000 TL’yi alacak isim şimdiden merak konusu oldu. Dikkat: Cuma Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

Korona virüsün gölgesinden sezon finali yapan yarışma programında bu hafta sadece şampiyonlar yarıştı. Bu haftada 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucu alt kısımda %100 açıklanmıştır.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Şu ana kadar yarışan gelinlerin toplam puanları yani Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu

 • 7 Haziran Pazartesi Puanı (Ceylan Özcan): 28 Puan
 • 8 Haziran Salı Puanı (Seda Kurt): 21 Puan
 • 9 Haziran Çarşamba Puanı (Fatma Türk): 34 puan
 • 10 Haziran Perşembe Puanı (Çiğdem Tamam Öztürk): 26 Puan
 • 11 Haziran Cuma Puanı (Zerrin Ubay): 35 puan

Bu hafta 7-11 Haziran tarihleri arasında son yarışmacı olan Zerrin Ubay’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 11 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada puanları Zerrin Ubay toplamda kaç puan aldı? Cuma Zuhal Topal kaç puan verdi? Bu soruların cevaplarını alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri açıklanmıştır. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Zerrin Ubay)

Elmas Eroğlu  8
Elfide Kurt  3
Güliser Türk  6
Nezehat Öztürk  10
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   35

**11 Haziran 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 11 Haziran Cuma Fragmanı İzle

6 yıllık evli iki çocuk annesi olan ve kuaförlük yapan Zerrin Ubay’ın yarıştığı, 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile hafta finalinin de netlik kazanacağı bu sezonun son bölümüne ait olan Zuhal Topal’la Sofrada 11 Haziran fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu