Erkenci Kuş

11 Haziran Erkenci Kuş Neden Yok? Yeni Bölümü Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanacak?

11 Haziran Salı günü star TV ekranlarına gelmesi beklenen Erkenci Kuş yayınlanmayacak. Hemen dizinin sevenleri Erkenci Kuş neden yok diye sosyal medyada cevabını ararken, bir kısım çevrede Final haberleri yayılmaya başlamadan önce, bizler gerekli açıklamayı önceden yapalım istedik.

Ramazan bayramı nedeni ile Erkenci Kuş 44. Bölümü 4 Haziran Salı günü gelmesi gerekirken, bayram nedeni ile bir hafta sonrasına ertelendi. özellikle yaz ayında devam edecek ve yazın izlenebilecek en önemli dizilerden biri olan, Stat TV’nin popüler dizisi 44. bölümü 11 Haziran Salı günü gelmesi gerekiyordu. Lakin yerine gelecek başka program nedeni ile yeni bölümü yayınlanmayacak.

Erkenci Kuş Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

4 Haziran salı günü gelmesi gerekirken, 11 Haziran Salı gününe ertelenen dizi, aynı gün Star TV de Türkiye-İzlanda maçı olması nedeni ile bir sonraki haftaya ertelendi. Türkiye maçının Star TV de yayınlanacağı şimdi netleşmesi nedeni ile daha önce bayram haftası yayınlanmayan bölümü ne zaman yayınlanacağı ile ilgili yetkililerden 11 haziran olarak açıklansa da yeni ertelenmiş oldu. Erkenci kuş 44. bölümü 18 Haziran Salı günü yayınlanacağını duyuralım. Erkenci Kuş Dizi Kapak resmi

Konu ile ilgili Demet Özdemir instagram adresinden dizinin yeni bölümünün tarihinin değiştiğini açıkladı. Can ile Sanem’in hikayesini ne yazık ki 2 hafta aradan sonra izlemek zorunda kalacağız. Ancak yaz aylarında ara vermeden devam edecek olan dizi Eylül ayında alacağı reyting oranlarına göre tamam mı? devam mı? kararı verecek. CanDem hayranları bu yazının altında devam dizinin devam etmesi için destek mesajları yazabilirsiniz.

Can İle Demet’in eski halini özledim diyenlerin sayısı bir hayli fazla. Eski bölümlerinde daha eğlenceli oldukları yönünde sosyal medyada bir çok eleştiri var. Hazır yeri gelişmişken, buradan duyuralım. 

Erkenci Kuş 44. Bölüm Beklentileri

Can ile Demet’in yeniden eski günlere dönmesini ve araya giren Yiğit’in çıkmasını yada artık CanDem’i kabul etmesini en azından bu yaz boyunca en büyük beklentilerimiz arasında olacak. Tabi Sanem ile Can’ın dizide evlenmesini bekleyenlerin sayısı da hiç azımsanmayacak kadar fazla olduğunu buradan Gold yapıma duyuralım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu