Gelinim Mutfakta

11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çarşamba günün birincisi kim oldu? 11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin bugün çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı olacak. Diğer yandan 11 Kasım Puan Durumu sonucunda bugün kim birinci oldu? Sorusu da netlik kazanacak. Dikkat: Toplam Puan durumu yazının sonunda sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 11 Kasım 2021 Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme – (10.11.2020) Esra’nın kaynanası 5-2-2-1 puanlama yaparak kendi gelinin buldu. Günün sonunda ise Esra2yı gülme krizi tuttu. Nurten kaynana ikilinin gitmek istediğini, yukarıda bu durumu kendisine açıkladığını iddia etse de kaynana Hatice blöf yaptığını söyledi.

=> Gelinim Mutfakta 2 Aralık Çarşamba Günün Birincisi kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çarşamba Puanları sırasında gelecek her puan Gizem için tamam mı devam mı mücadelesi olacak. Zira ilk gün çok düşük puanlar alan Gizem, Salı günü durumunu bir nebze düzletse de halen en son sırada yer alıyor.

=> Gelinim Mutfakta 25 Kasım Çarşamba Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta bugün kim birinci resmi

Gizem eğer ki bu yarışmada gelecek haftada varlığını sürdürmeyi planlıyorsa %100 bugün günün birincisi olup rakipleri ile arasındaki puan farkını kapatması gerekiyor. 

=> 18 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak sadece Gizem için değil aynı zamanda bu hafta yarışmaya dahil olan Esra için de önemli. en yakın iki rakibi ile arasında sadece 3 puan olan Esra ne yapıp edip bugün toplam puan durumu açıklandığında aradaki farkı en az 5 e çıkarması gerekecek.

=> 13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta Bilezikleri kim aldı görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Bugün 11 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> 13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında anlayacağınız hem elenmemek için elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Diğer yandan ilk defa bilezik alacak yada almaya yakın olan Esra’da iddiasını kanıtlaması için elinden gelenin fazlasını ortaya koyacaktır. Dikkat: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi?

=> Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma bu haftaKim elendi görebilmek için tıklayınız.

11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek olan kaynanalar

Bugün 11 Kasım Çarşamba Puanları sırasında kaynanalar Esra’nın tabağını artık yavaş yavaş tanımaya başladığını göreceğiz. Zira Esra ilk gün harika puanlar alarak haftaya başlasa da kaynanalar kendi gelinlerini bulabilmek için kimi zaman çiğ, kimi zaman da yanık tabaklara tam not verdikleri için Esra bu durumdan oldukça olumsuz etkileniyor. 

=> 12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Bugün çeyrek altını kim alırsa alsın. En büyük avantajı kesinlikle eleme potasından kendisini bir adım uzaklaştıracak. Şu an eleme potasına yakın olan Gizem ise elenmemek için en önemli şansı bugün birinci olmaktan geçiyor.

11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu resmi

Bugün 11 Kasım Çarşamba puan tablosu birazdan netlik kazanacak. Öncesinde gelinlerin bu zaman kadar elde ettiği toplam puanlar yada haftalık puanlar hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Not: 11 Kasım Onur kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda açıkladık.

Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar

Esra: 37

Aysun: 32

İlayda: 32

Gizem: 23

Şu an için gelinlerin kaynanalardan ve sunucundan aldıkları toplam puanlar bu yönde şekillendiğini, şu an için Gizem’in durumu çok vahim olduğunu görüyoruz.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

İlayda bugün programa iyi puanlar alırken, Aysun ile kaynanası arasında ki diyalog eksikliği, Aysun’un bir almasına neden olacak. Kaynana Nurten hanım Aysun’a neden bir verdiğini şu sözlerle açıkladı. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 11 Kasım puanlaması yazının sonunda açıkladık.

“Güzel kızartacağım Anne dedin! Bu sefer en güzeli benim ki olacak dedin” Nurten!

Sözleri ile Nurten kaynana ile Aysun arasında yemekleri bulma tüyosunun yemekleri çok kızartmaktan geçtiğini kendi ağzı ile itiraf etmiş oldular.

11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu belli olduğu an Aysun

Bugün Gelinim Mutfakta 11 Kasım Puanlama kısmın da Aysun ve gizem çok düşük puanlar alacak. Ancak Esra ile İlayda iyi puanlar alacak. Tahminlere göre bugün kim birinci sorusuna cevap olacak isim İlayda olması bekleniyor. 

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çarşamba Puan Durumu

9 Kasım tarihinde Esra’nın katılması ile yarışmaya bu hafta oldukça çekişmeli geçiyor. Esra harika puanlar alarak ilk iki günün sonunda günü zirvede tamamlamayı başardı. Bugün Gelinim mutfakta 11 Kasım Çarşamba puanları sırasında bu başarısını katlayarak devam ettirmenin planı yapıyor. Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çarşamba puan durumu sonucun da zirveyi Esra’nın bırakmaya niyeti var mı yok mu? hep birlikte göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çarşamba Puan Durumu sonucu açıklandığı an

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çarşamba toplam puan durumu sonucu netlik kazandığında artık bir gelin bileziklere bir adım daha yaklaşırken, bir başka gelin ki o gelin Gizem olmasını bekliyoruz. Gizem’in eleme potasına daha da yaklaşması bekleniyor.

Bugün günün birincisi olacak yarışmacı eğer ki İlayda olursa finalin de adı netlik kazanacak. Esra ile İlayda Cuma günü bilezikler için mücadele ederken yine Aysun ile Gizem de eleme potasında yarışacak. Not: Bugün Gelinim mutfakta çeyrek altını alacak gelin yazının sonunda açıkladık.

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çarşamba Puanları belli olduğu an İlayda

Bugün 11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda rakiplerine fark atmak isteyen ve 20. bileziklerini almaya çalışan İlayda önemli bir başarı yakalayacak. Beklentilere göre Bugün çeyrek altını alan gelin kim oldu? sorusunun cevabı İlayda olması bekleniyor. 

11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve Puan durumu sonucu açıklayan Onur

Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 11 Kasım puanlaması sonucunda bugün günün birincisi olup çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları 11 Kasım puanlamasının yapıldığı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Puanları (11/11/2020 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

11 Kasım Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 4
Aysun: 5
Gizem: 1
Esra: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

İlayda : 4
Aysun: 5
Gizem: => Semra’nın  Gelini 1
Esra: 4

*************************
” 11 Kasım 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 5
Aysun: 4
Gizem: 1
Esra: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 5
Aysun: => Nurten’in Gelini 3
Gizem: 1
Esra: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

İlayda: 2
Aysun: 1
Gizem: 1
Esra: => Hatice’nin  Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 11 Kasım Çarşamba Toplam Puanlar

İlayda 4 4 5 5 2 20
Aysun 5 5 4 3 1 18
Gizem 1 1 1 1 1 5
Esra 4 4 4 1 5 18

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9 Kasım – 13 Kasım Haftası) – Çarşamba

İLAYDA HER GEÇEN GÜN KAYNANANDAN ALDIĞIN TAM PUAN, SANA İZLEYİCİ GÖZÜNDE EKSİ PUAN GETİRDİĞİNİN FARKIDNA MISIN?

*************************

İlayda : 32 + 20 = 51
Aysun : 32 + 18 = 50

Gizem : 23 + 5 = 28
Esra   : 37 + 18 = 55

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ İLAYDA
Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ İLAYDA
11 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GİZEM

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çarşamba Fragmanı İzle

11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan hemen sonra gelecek bölümde neler olacağını şimdiden merak edilmeye başlandoı bile. İşte gelinim mutfakta 573 bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

  1. Benim aklim almıyor gizemin en yakın rakibi ile arasında 22 puan fark var nasıl olurda cuma günü elenmiyor ya torpilli olduğu o kadar belli ki

  2. Bence gizem en düşük puanı alacak ama aysun ben çekilmek istiyorum diyecek gizem kalacak geçen senelerde sürekli böyle oluyordu

  3. AYSUN TIPKI 2. EZGİ!..YEMEKLERİ KAYINVALİDELER PUANLIYOR!DÜŞÜK PUAN ALDIĞINDA 5 PUAN BAŞKASINA GİTTİĞİ ZAMAN EN LEZZETLİ YEMEK BENİM YEMEĞİM DEYİP HEMEN PENÇELERİNİ GÖSTERİYOR!..KAYINVALİDESİ DE REYHAN BUNLAR GELİN KAYINVALİDE REYHAN VE EZGİNİN KOPYASI!

  4. Bu gelinin mutfakta makyözleri instagramda ara ara hikaye paylaşıyorlar biliyorsunuz çekimler bi iki hafta öncesinde çekiliyor benim gördüğüm hikayede ilayda gizem bi de sarışın biri vardı aysun değildi üçü oynuyordu hatta gizemin kolunda bilezik vardı yani gizem bu hafta gitmeyecegi gibi bilezik kazanacak ki bu hafta bilezik kazanması çok zor da gelecek hafta alabilir bu hafta ya aysun ya esra gidecek iki gün içinde gizem 22 puanı kapatıp nasıl elenmemeli becerecek merakla bekliyorum

      1. Makeupdamla, ayten şahin, oya nurseva mi neydi adı tam bilmiyorum makeuprabia zümrüt kocamaz ve bi de orda çalışan biri galiba vural mehmet adında biri de hikaye paylaşıyor ara sıra orda da görmüştüm aysunun masasında başka biri vardı gizem ilayda vardı esra nin masasında da başka biri vardı galiba çekimler en az iki haftadan önce çekiliyor

      2. Bi de gizemarslanmakeup diye bi sayfa var o da en son gönderisinde üç farklı yarışmacı vardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu