Gelinim Mutfakta

11 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Netlik Kazandı!

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Pazartesi günün birincisi kim oldu? Geçtiğimiz Cuma günü hanesine beş altın bileziği yazdıran Duygu bu hafta da en güçlü yarışmacı olarak yeniden bilezik yarışında olmak istiyor. Ancak Elif’in moralini ve direncini kıran eşinin posterinin kaybolması ile güçten düşen Elif’i yeniden ayaklandıran Duygu Gelinim Mutfakta 11 Kasım Pazartesi Puanları sırasında pişman olacak mı? Dikkat: 11 Kasım puan durumu sonucu yazının en son kısmında verdik.

=> 11 Kasım 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

11 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında yeni gelen kaynananın ortaya koyacağı performans çok ama çok önemli. İlk günden gelir de gelini Naciye’nin tabağını bulur ise bu hafta her yarışmacı için oldukça zorlu geçecek. Her hafta başında olduğu gibi bu haftada tahminlerimizi yapmaya devam edeceğiz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 2 Aralık Pazartesi Puanları[/mavibuton] sonucun da kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

11 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alan Elif AkçamGelinim Mutfakta 11 Kasım Puanlama öncesinde henüz yeni yarışmacı dahi gelmeden bu hafta adil bir yarış olsun isteyen Duygu geçtiğimiz haftayı bilezikle kapattığı için bu haftada kendisine güvendiği için Elif’e ait olan eşinin posterini aldığı gibi geri getirdi.

=> [mavibuton]25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucun da kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız. 

Elif ise artık bu gazla harika bir çıkış yakalar mı bilmem ama kaynana Çiğdem hanım dedektif gibi kimin aldığını önceden tahmin ettiğini şu sözlerle ifade etti.

“Ben ne dedim ilk günden beri. Buradakilerden biri aldı”

Diyerek aslında posterim yarışmacılardan birisinin aldığını söylese de o gün kanıtlayamamıştı. Şimdi Duygu kendi eli ile getirdi. Çiğdem hanımın nefretini bir kat daha kazanan Duygu bakalım Çiğdem’in kendisine verdiği birlerden sonra pişman olacak mı? Not: 11 Kasım Pazartesi puanları yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> [mavibuton]15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Pazartesi Puan Durumu Belli Olduğu An Duygu11 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta puanlama esasında Çiğdem hanım oğlunun posterini alıp, Elif’i de güçten düşüren ve yemeklerine odaklanmamasına sebep olan Duygu’nun bu hamlesine kesinlikle vereceği birlerle karşılık verecek.

=> Bu arada [mavibuton]14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuYeni bir hafta ve yeni bir yarışmacının bugün programa dahil olacağı 391. bölüm de yani haftanın ilk günü tüm yarışmacıların en çok istediği ilk günden zirveye yerleşmek ve asla Cuma gününe kadar yerinden kıpırdamamak. Sadece Cuma günü bilezik almak ile sınırlı değil. 11 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunda günün birincisi olmanın sağlayacağı avantajlarına baktığımızda;

 • Haftanın İlk günü çeyreği kazanmak 
 • Yeni yarışmacı ilk puanlamada dikkatleri üzerine çekmek
 • Çeyrek alarak haftaya moral ile başlamak.
 • İlk günden Puan durumu sonucuna göre zirveye çıkmak
 • Eleme potasından ve elenmekten kendisini uzak tutmak
 • Bilezikleri alabileceğini ilk günden sinyalini vermek

=> Bu arada [mavibuton]13 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

11 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Duygu ile KaynanasıYukarıdaki saydıklarıma daha bir çok avantaj eklenebilir. Bir tanesi için bile en yüksek puanı almayı değerken ilk günden bir çok avantajı kapmak isteyen yarışmacılar da kıyasıya yarışacaklar.

=>Bu arada [mavibuton]12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Umarım adil bir puanlama olur. Umarım kavgadan gürültüden uzakta bir program izleriz. Not: 11 Kasım Pazartesi bugün günün birincisi kim olduğu yazının en sonundaki tabloda sizleri bekliyor.

11 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verilmeden Önce Elif ve ÇiğdemBugün Kim Birinci oldu? Bu hafta kaynağımdan bilgi almadım. ancak tahmin yapacak olursak elif’in bilezikler alacağını Naciye’nin de eleneceğini düşünüyorum. Unutmayın bu tahmin bilgi değildir. 

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Puan Durumu Ve Sonucu

11 Ekim 2019 Pazartesi günü 391. bölümü ile yeni bir haftaya başlayacak olan yarışma programı 15 Kasım 2019 cuma günü son kaynananın vereceği 295. bölümde 395. bilezikler de sahibini bulup, haftayı noktalayacağız. Bugün 11 Kasım Pazartesi Puanları kaynanalar tarafında verilecek. Bizler de bu puanlamayı an ve an aktarıp ortaya çıkan Gelinim Mutfakta 11 Ekim puan durumu sonucunu netleştirmiş olacağız. 11 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih ÜrekGelinim Mutfakta Son bölüm de bilezikleri kıl payı alan Duygu artık Elif’in eşine ait posteri vermenin zamanı geldiğini düşünüp, bugün Elif’e posteri geri iade edecek. Elif ise geçtiğimiz hafta bu poster olmuş olsaydı bilezikleri kendisini alacağını ima etti. Muhtemelen bilezikleri bu hafta Elif alacak olmalı ki şimdiden yer yapmaya başladı. Not: 11 Kasım Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıGeçtiğimiz hafta Karadeniz Rüzgarı ile yarışmaya heyecan ve hareketlilik kazandıran Fatih Ürek, bugün de Gaziantep yöresini ekranlara taşıyacak. Hem o yörenin türküsü ile hem de o yöreye ait harika bir lezzet ile adeta Kanal D Gaziantep’e gidecek diyebilirim. Not: 11 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması kısmı yazının son kısmında bulabilirsiniz. 

Şu an için yarışmacılar arasında Gaziantepli olmadığı için bugün yapılacak günün yemeğinde tüm yarışmacılar eşit mesafede olacağını düşünüyorum. Bu sebeple bugün çeyrek altını alan gelin, gerçekten elinin lezzetini kanıtlayacaktır.Gelinim Mutfakta 391 bölüm - Gaziantep Günü Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da yeni gelen kaynananın vereceği puanlar özellikle merak ediliyor. Zira ilk günden gelip, gelini Naciye’yi bulması halinde tecrübeli gelinler arasında ciddi bir panik havası ilk günden itibaren başlayacak.

11 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve günün sonunda çeyrek altını hangi yarışmacı kazandığını açıklamadan önce bugün gelinlerin hangi yemeği yapacağını ve malzeme listesini verelim. Daha sonra 11 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Sini Köfte

Gelinim Mutfakta Sini Köfte - 11 Ekim 2019 Pazartesi

 • 1 su bardağı kadar köftelik bulgur
 • Yarım su bardağı irmik
 • 1 su bardağı kadar sıcak su
 • 1 tane haşlanmış patates
 • Çeyrek su bardağı kadar un
 • 1 adet taze yumurta
 • 1 tane yumurtanın akı
 • 1 yemek kaşığı domates salçası
 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 1 tatlı kaşığı kimyon

11 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Sini Köfte Malzemesi

Köftenin iç Malzemesi;

 • 200-250 gram kadar kıyma
 • 1 adet orta boy soğan
 • 1 yemek kaşığı salça
 • 10 dal maydanoz (ince doğranmış)
 • 1 çay bardağı kadar dövülmüş ceviz içi
 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı

Üzerine;

 • 1/2 su bardağı zeytinyağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 111 Kasım 2019 Pazartesi günü Gaziantep yöresini ekranlara taşıyan Fatih Ürek yarışmacılara Sini köfte yapmasını istediği. Oldukça fazla malzemeden yapılacak olmasında dolayı 50 dakika içinde yarışmacıların bitirmesini istedi. Bazı malzemelerin hazır doğranmış olarak verildiğini düşündüğümüz de evim,iz de 50 dakika içinde tam manası ile hazır edilmesinin zor olduğunda görmüş olduk.Gelinim Mutfakta 11 Ekim Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar Haftanın ilk günü Gaziantep yöresine ait Sini Köfteyi bakalım hangi yarışmacı en iyi şekilde yapacak.? Yeni gelen Naciye de elinin lezzetini ilk günden gösterebilecek mi? Hepsi ve daha fazlasını bugün kim çeyrek altını kim aldı? Sorusunun cevaplarken aktaracağız. Not: 11 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Puanları (11/11/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Duygu : 2
Melike : 1
Naciye : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hanım‘ın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 3
Melike : 1
Naciye: => Hanım’ın Gelini 2

*************************
” 11 Kasım 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 4
Duygu  : => Aysel’in Gelini 3
Melike : 1
Naciye : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 2
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Naciye : 1

*************************

Gelinlerin 11 Kasım 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 3 5 4 4 16
Duygu 2 3 3 2 10
Melike 1 1 1 5 8
Naciye 5 2 5 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Kasım Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 16
Duygu  : 10
Melike  : 8
Naciye : 13
*************************

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

11 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
11 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MELİKE

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Kasım 2019 Salı Fragmanı İzle

12 Kasım 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına 392. bölümü ile gelecek programın 12 Kasım fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu