Zuhal Topal'la Sofrada

11 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Çankırılı Yasemin’e Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 11 Kasım Pazartesi Yasemin Erdur yarışacak. 26 yaşında ve Aslen Çankırılı olan Yasemin bugün kaç puan aldığını eşi ile nasıl tanıştığını kaç yıllık evli olduğunu yani Yasemin hakkında sizlere bilgi verirken Bugün aldığı puanlar da ayrıntılı olarak vereceğiz.

=> 11 Kasım 2021 Perşembe Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Haftanın ilk günü olmasında dolayı kaynanaların tavırları ve yapacağı puanlamalar oldukça önemli. Zira ilk gün nasıl başlar ise hafta sonuna kadar bu doğrultuda ilerliyor. Bir nevi haftanın pusulası olacak olan Zuhal Topal’la Sofrada 11 Kasım Pazartesi puanları sizlere bu yazının sonunda aktarmaya çalışacağız.

=> [pembebuton]2 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Bugün[/pembebuton] yarışmacı Meltem’in aldığı puanları görmek için tıklayınız.


11 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Yasemin Ve Kaynanası Havva

==>  [pembebuton]18 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

İlk gün birbirinden farklı eş yarışmacı ve bunların kaynanaları yarıştıkları için 10 ayrı kişinin isimlerini ve memleketlerini akıllarda tutmak bir hayli zor olduğunu düşünerek [pembebuton]11-15 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları[/pembebuton] hakkındaki tüm bilgileri görmek için tıklayınız.

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 15 Kasım Cuma Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Kaynanalar ilk günden birbirleri ile iddialaşmaya başlaması ve aynı yöreden iki kaynanın olmasında dolayı verecekleri puanların seviyesinde düşmeye yaşanacak.

=> [pembebuton]14 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu nedenle 11 Kasım Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi diye ilk günden merak etmeye başlayacağız. Panik yok. Ben sunucumuzun vereceği puanları da bu yazının en alt kısmında tablo içinde bilgi vereceğiz. 

=> [pembebuton]13 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Kasım Pazartesi (2019)

11 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Yasemin Erdur. Henüz beş yıllık evli ve 26 yaşında olan Yasemin, oldukça neşeli ve hakkını savunmak için asla çekinmeyen bir yapısı ile kaynanaların bazılarını adeta çileden çıkartacak.

=> [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 12 Kasım Salı Puanları[/mavibuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal topal 11 Kasım Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana Bakalım ilk günün verdiği cesaret ile elinden geleni yapan ve tüm yemeklerini yetiştiren Yasemin’in 11 Kasım Pazartesi Zuhal topal’la Sofrada puanları ve yarışmacımız Yasemin Erdur hakkındaki tüm bilgileri, bu yazının devamında sizleri bekliyor. 

Kısaca bu hafta 11 Kasım Pazartesi günü 271. bölüm de yarışan yarışmacımız ile kaynanası hakkında edindiğimiz bilgilere bakacak olursak;11 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Yasemin Ve Havva11 Kasım 2019 Pazartesi günü aslen Çankırılı olan Yasemin Erdur ile Havva Erdur’un hakkında edindiğimiz bilgiler alt başlıkta sizleri bekliyor. 

  Yasemin Erdur (11 Kasım Pazartesi Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Kasım Pazartesi Yarışmacısı Yasemin Erdur

 • 26 yaşında
 • bir çocuk annesi
 • beş yıllık evli
 • Aslen Çankırılı
 • alış verişi çok seviyor

   Havva Erdur (11 Kasım Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Kasım 2019 Pazartesi Yarışmacı Kaynana Havva Erdur

 • Aslen Rizeli
 • Sinirlendiğinde sakinleşmek için sakız çiğniyor
 • Gelinine oldukça güveniyor
 • Yöresel lezzetlerle birinci olacağına inanıyor

İlk gün yarışan ve oldukça neşeli olan Yasemin, bu neşesini bakalım kaynanaların birazdan günün yemeğine vereceği puanlar sonrasında bu neşesini koruyabilecek mi? Zira, kaynanalar dakika bir gol bir hesabı masada baharatlığın olmadığı bardakların ağzı kapanmadığı gibi bir çok kusur buldular ve bunu da çatır çatır söyleyince Yasemin’i ilk dakikadan korkuttular. 

Yasemin Erdur yani bugün yarışan gelinimiz de kaynanalara karşısı hakkını savunmak için kaynanaları karşısına alacak. Bu sebeple kaynanalardan çok çok iyi puan alamayacağını düşündüğümüz Yasemin’e  bugün 11 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? diye merakla bekleyeceğiz. Sözlerimi burada tamamlarken ilk gün verilen günün menüsünü açıklamak istiyorum. 

11 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Yasemin’in Menüsü 

 • Yoğurtlu Göce Çorbası
 • Güveçte Sebzeli Köfte
 • Narlı Yeşillik Salata
 • Etli Karalahana Sarması
 • Turşu Kavurması
 • Tahinli Köy kabak tatlısı
 • Mısır Ekmeği
 • Sebzeli Bulgur Pilavı

11 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada bugün Menüsü


Kaynanalar ilk gün Yasemin’in menüsünü duyunca kolay bir menü seçtiğini ve lezzetinin harika olması gerektiğini aksi halde kendilerinden puan alamayacağını söyleyenler oldu. .Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 11 Kasım Puanları hemen alt kısımda verdik.

Ben de Yasemin’in menüsüne baktığımda kaynanaların aksine çok kolay bir menü diyemem. Ancak zor da bir menü seçmediğini söyleyebilirim. Aslında menünün zorluğu değil lezzeti olduğunu kavramak lazım.

Bu hafta Karadeniz bölgesinde iki kaynananın olması, Yasemin’in Karadeniz yöresinden yaptığı yemeğe;

“Bizim Oralarda bu böyle olur.”

Şeklinde bir savunma yapamayacağını da söyleyebilirim. Anlayacağınız Yasemin ilk günden oldukça zorlu bir sınava çıktı. Bakalım her şeyi eleştiren kaynanalar 11 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları verirken nasıl bir tavır takınacaklar. Zira ilk gün yarıştığı için ve tüm kaynanaların gelinleri yarışmadığı için bu kadar kusur bulup bir de 6-7 verirse, bu hafta bitmez

11 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Yasemin’in Puanları)

Nafiye  5
Emine U.  3
Emine Ö.  5
Hediye  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   26

**11 Kasım 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 11 Kasım 2019 Fragmanı

Aslen Çankırılı olan ama Karadeniz gelini ve Karadeniz bölgesi ağırlıklı yemekleri ile kaynanaların damak lezzetine hitap etmek için 271. bölümde yarışan Yasemin Erdur’un yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. (Zuhal Topal’la Sofrada 271. bölüm fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu