Gelinim Mutfakta

11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Sonuçlandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe günün birincisi ve son puan durumu açıklandı! 11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını bugün kim aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? Perşembe günü yani bugün kim birinci oldu? 11 Kasım Puan durumu sonucu altını kim kazandı? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Eleme potasına hangi yarışmacı düştü? 11/11/2021 tarihinde yani bugün altını kim aldı? 11 Kasım 2021 tarihinde günün birincisi kim oldu? Tüm bu soruların cevapları bu haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe Puan Durumu sonunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (12/11/2021) 11 Kasım Perşembe günü Gelinim Mutfakta yarışmasında Yeşim 16 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazanan gelin olurken, Yaren 12 puanla günün sonuncusu olan isim oldu. Bu puanlarla Eda, eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe Puanları ile son puan durumu %100 belli olduğunda, bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek. Şu an için eleme potasına en yakın isim, bu hafta yarışmaya dahil olan Eda Kök olduğu görülüyor.

=> Gelinim Mutfakta 2 Aralık Perşembe Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Eda, Yaren’i elemek için geldiğini söylese de şu an için eleme potasına düşme ile karşı karşıya kaldı. Eda haftanın ilk bölümünde söylediği gibi Yaren’i elemek istiyorsa, bugün kesinlikle ama kesinlikle iyi puanlar almak zorunda. Aksi halde yarışmadan Cuma günü elenecek.

=> 25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

11 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 11 Kasım Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Sorularının kesin olarak yazının en son kısmında açıklanmıştır.

=> 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Haftanın başında Yeşim’in daha ön planda olacağı bir hafta beklenirken, Aslıhan’ın daha ön plana çıkması dikkatlerden kaçmadı. Uzun süredir bilezik alamayan Aslıhan, geçtiğimiz hafta bilezikleri kazanmış, bu hafta ise biraz daha pasif kalması beklenirken, Aslıhan’ın daha atik olması dikkatlerden kaçmadı.

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Aslıhan geçtiğimiz hafta kazandığı beş bileziği bu haftada kazanarak, Yaren ile eşit bilezik sayısına ulaşmayı hedefliyor. Bu yüzden Aslıhan, bugün 11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, günün sonunda çeyrek altını bugün kazanan gelin olmanın hesaplarını yapıyor.

=> Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe Puanları Veren Kaynana Hatice

11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklanmaya başladığında, gözler yeni gelen Eda ile Yeşim’in alacağı puanlar üzerinde olacak. Eda bugün birinci olan gelen olması halinde, yarışmadaki dengeler %100 değişecek. 

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta eleme potasının bir tık üzerinde yer alan Yaren, bu hafta benzer bir sonuç ile karşı karşıya kalmamak adına, Gelinim Mutfakta bugün puanlama kısmında, kendisini koruyacak puanlar almayı hedefliyor. 

11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığında Yaren ve Kaynanası Filiz

Hafta başında yarışmaya dahil olan Eda Kök, tiktok hesabında 2,7 milyon takipçisi ile övünüp, Yaren’i de yerden yere vurması dikkat çekti. Sosyal medyada yaptığı videolarla “En iyi anne” ödülünü alan Eda’nın aldığı ödül, bugün stüdyoda kayboldu. Eda da bunu saklayan kişinin Yaren olduğunu şu sözlerle dile getirdi. İşte Eda’nın Yaren’e karşı sarf ettiği o sözler;

“Yaren ödülümü çıkartır mısın? Bırak yemek yapmayı!” Yarışmacı  Eda

Sözleri ile yarışmacı Eda, sosyal medyada ki başarısı için verilen ödülü Yaren’den başkasının almadığını açıkça ifade etmesi ile dikkatleri bir anda üzerine çekti.

11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Yarışmanın başında Eda, Yaren’i elemek için geldiğini ifade etmesine rağmen, şu an en düşük puanları ile son sırada yer alıyor. Eda bu gidişi %100 tersine çevirmek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında en yüksek puanı, farklı bir şekilde kazanmanın hesaplarını yapıyor.

Yaren ile Aslıhan’ın rekabetinde bu hafta bir ilk oldu. Tüm yarışmacılar Yaren’e karşı saf tutup, onu yarışmadan göndermek için bir araya geldi. Yaren bu rakiplerine en iyi cevabı, bugün Gelinim Mutfakta 11 Kasım Puanlama kısmında vermek istiyor.

11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışma programın da bugün, hafta finali öncesindeki son puanlama olan bugün Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe puanlaması yapılacak. Günün sonunda toplam puan durumu sonucu netleşeceği için oldukça önemli. Eleme potasına düşen yarışmacı bu puanlar sonucunda belli olacak.

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe Puan Durumu

Her hafta farklı bir isim programı sunduğu yarışma programında bu hafta 8 Kasım 2021 tarihinde Nursel Ergin programın geçici sunucusu oldu. Bugün yine Nursel Ergin’in vereceği, 11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile bu haftanın dördüncü puanlaması yapılacak. Gözler ise günün sonunda kesin olarak netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe puan durumu sonucuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Haftanın başında Eda ile Yaren birinci olurken, Salı günü Yeşim birinci oldu. Gelinim Mutfakta son bölüm de ise 19 puanla Aslıhan günün birincisi olup, çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu.

Aslıhan hala elinden birinci olma imkanı var. Bu haftada yine bilezikleri kazanmak istiyor. Bunun için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde, Cuma günü hafta finalinde büyük bir avantaj elde edecek.

Yaren ezeli rakibine bu hafta bilezikleri kaptırmamak adına, günün sonucunda belli olacak olan 11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda tüm rakiplerine, Cuma günü yetişemeyecekleri kadar fark atacak puanlar elde etmeyi planlıyor. 

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

8 Kasım tarihinden başlayıp, 12 Kasım Cuma günü son bulacak olan bu hafta hiçbir yarışmacı elenmek istemiyor. Bundan dolayı Gelinim Mutfakta bugün en yüksek puanı alan yarışmacı, kendisini eleme potasından bir adım uzak tutacağını da çok iyi bildiği için, tüm yarışmacılar günün birincisi olmak için çabalayacak.

11 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 11 Kasım tarihinde Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 11 Kasım Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Altını bugün kim kazandı?  İşte bu soruların cevapları ise alt kısımda tablo içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Puanları (11/11/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

11 Kasım Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yaren: 3
Aslıhan: 3
Yeşim: 5
Eda: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

Yaren: 2
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Eda: => Hatice’nin Gelini 4

*************************
” 11 Kasım 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 1
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Eda: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 4
Eda: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 5
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Eda: 4

*************************

Gelinim mutfakta 11 Kasım Perşembe Toplam Puanlar

Yaren 3 2 1 3 3 12
Aslıhan 3 1 1 5 5 15
Yeşim 5 5 1 4 1 16
Eda 1 4 5 1 4 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8-12 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************

Yaren: 48 + 12 = 60
Aslıhan: 43 + 15 = 58
Yeşim: 44 + 16 = 60
Eda: 37 + 15 = 52

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 11 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YEŞİM
11 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Fragmanı İzle

11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu %100 netlik kazandığında, aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin ile bugün günü birincisi olan gelin de otomatikman belli olacak. Gözler ise haftanın son bölümü olan 12 Kasım Cuma günü ekrana gelecek olan bölüme çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

25 Yorum

 1. Lütfen bu sunucuyu değiştirmeyin hem daha önce yemek programı yapmış yıllarca hemde yemekten anliyor güzelde Türkçesiyle sunuyor dikkate alınmasını rica ediyoruz

  1. bire bir katılıyorum aynı görüşteyim sunucu programa yakışıyor fatih ürekten sonra gelenlerin en iyisi

  2. yapmayın Eda ya bir verdi Kaynanalar yüksek verdi belliki Aslıhan in puanlarını yükseltmek için Eda ya 1 verdi

 2. filiz yaren e 1verdi çok sevindim
  sonra da en güzel yaren indi yanlışlıkla 1verdim diyor çevir kazı yanmasın
  kabul et olmamış yapamamış

 3. Yahu hiç aklınıza gelmiyormu?Yemekten anlayan sunucu geldiğinden beri Yaren ve Aslıhan denen beceriksizler, Nurselden haftanın dördüncü günü olmasına rağmen doğru dürüstpuan alamadılar.Neden acaba ? çünkü kaynanaları veya içeriden TÜYO alıyorlar.İkiside yemek yapmayı bilmiyorlar.Bu programı seyretmek zaman kaybı, siz seyretmeye devam komediyi………..

 4. Nurseliyle sonuna kadar devam güler yüzlü Türkçesi vede ifadesi mükemmel evimize neşe saçtı başka sunucu istemiyoruz dikkate alınması gerekir yetkililer duyun sesimizi

 5. bence yeşimin bileziği alamamasının tek sebebi kaynanası 4 günde sunucu yeşime 18 puan vermiş kaynanası 13 puan vermiş beyhanın aklı tabaklarda değil soytarılıkta sütütyoya köpek getirmeler sandalyenin üstüne çıkmalar kaynakçı gözlüğü gibi gözlük takmalar kadın yemeklerde değil soytarılık şarlatanlık peşinde

 6. Yarenden filiz ğitsin yeter yarenin kendini beyenmişliyine tahammül edemiyorum yapmacık halleri hiç hoş degil

 7. Aslıhan valla git artık ya hepiniz bir oldunuz yarene oynuyorsunuz inşallah bu hafta bilezikleri yaren alırda fesatliginizdan çatlarsiniz inşallah
  inşallah Aslıhan gidersin valla izlemek istemiyorum yaa

 8. BU PROGRAM DANIŞIKLI DÖVÜŞ,SEYREDENLERİ APTAL YERİNE KOYUYORLAR:GELİNİNE HEP 5;RAKİBE HEP 1 ,MATEMATIK KURALLARINA AYKIRI.TİYO VERMEDEN OLMAZ.BİZDE TREN SEYREDER GİBİ SEYREDERİZ.

 9. Yeşime çok üzülüyorum 5 bileziği ne zaman alacak.Program Yaren ile Aslıhana endexli bir hafta Yaren alıyor bir hafta Aslıhan artik midem bulanıyor.Kac haftadir Yeşim bilezikleri alamadı.😢

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu