Zuhal Topal'la Sofrada

11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Tanju Yıldız]

11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Tanju Yıldız yarışacak. 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları pastacı ustası Tanju Yıldız yarışacak. 33 yaşında ki Tanju Yıldız kaç puan aldı? Tanju Yıldız’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Tanju Yıldız kim? 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu belli oldu mu? Yemekteyiz Pastacı Ustası Tanju toplamda kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 2 Aralık Perşembe Puanları için tıklayınız.

Güncelleme (12/11/2021) Tanju Yıldız, 24 puanla haftanın birinciliğini, Berkay Demirci ile paylaştı.

=> 25 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

8 Kasım tarihinde başlayan yarışma programında şu an kadar üç yarışmacı yarışıp, puanlarını aldılar. Bugün haftanın dördüncü yarışmacısı olarak mesleği pastacı ustası olan 33 yaşında ki Tanju Yılmaz yarışacak.

=> 18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

11 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Tanju ve Ailesi

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Kasım Perşembe Puanları sonucu %100 belli olduğunda, geriye sadece bir yarışmacı kalacak. Bu haftaki yarışmacılardan en iddialı isimlerden biri olan Tanju yarışacak.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu Sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Rekabetin tavan yaptığı haftanın dördüncü bölümünde Yemekteyiz bugün yarışan Tanju, Zuhal Topal 11 Kasım puanları sonucunda rakiplerini geride bırakabilmesi için en az 30 puanı cebine koyması gerekiyor.

=> 12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

11 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Tanju Yıldız’ın menüsünde hangi yemekler var? Tanju Yıldız’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları, yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 8-12 Kasım 2021 Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Kasım Perşembe (2021)

11 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Tanju Yıldız. Aslen Kastamonulu olan 33 yaşında bir çocuk babası olan Tanju, elinin lezzetini göstermek, 15.000 TL’yi kazanmak için yarışmaya katıldığını ifade etti.

11 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Açıklandığı An Yarışmacılar

8 Kasım tarihinde, Aylin, 9 Kasım tarihinde Berkay, 10 Kasım tarihinde ise Sara yarıştı. 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Tanju oldu.

Haftanın ilk bölümünde bu güne kadar 30 ve üzerinde puan alan yarışmacı çıkmadı. Mesleği pastacı olan Tanju, 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında, 30 ve üzerinde puanlar almak için kolları sıvadı.

11 Kasım Yarışmacısı Tanju Yıldız

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Tanju Yıldız
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tanju Yıldız Resmi
 • 1988 yılında doğdu
 • 33 Yaşında
 • Aslen Kastamonulu
 • Pasta ustası
 • Bir çocuğu var
 • Mesleği pastacı
 • Kurabiye ve Pasta ustası
 • Oğlunun adı Muslera
 • İstanbul da yaşıyor
 • Eşinin adı Ayşegül
 • 6 aylık bir bebeği var
 • Fanatik Galatasaraylı

Zuhal Topal’la bugün yarışan Tanju Yıldız’ın merakla beklenen, menüsündeki yemeklerinin isimleri açıklanacak. Sonrasında Tanju’nun bu menüsüne gelecek olan rakiplerinin yorumları ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Kasım Perşembe Puanları ile puanlaması, bu yazının en sonunda verilmiştir.

11 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tanju’nun Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 11 Kasım Perşembe Puanları Alacak Tanju ve Menüsü

 • Kremalı İstiridye Mantarı Çorbası
 • El açması Ispanaklı Köy Böreği
 • El açması Patatesli Köy Böreği
 • Spesiyal Somon Tava
 • El Açması Sarımsaklı soslu Anne Makarnası
 • Kış Salatası

Birazdan pastacı ustası Tanju’ya gelecek olan 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması verecek rakiplerinin bu menüye karşı bazı eleştirileri oldu. İşte Tanju’nun yemeklerine gelen eleştirilerin tamamı alt kısımda verilmiştir. İşte o eleştiriler; 

Menü zor
Uğraştırıcı menü var
El açması var
Çok karbonhidrat
Salatası uyumsuz

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Kasım Perşembe puanları sırasında Tanju 30 ve üzerinde puanlar alması halinde, bu haftanın ilk finalisti belli olacak.

Tanju bu hafta ilk finalistinin farkında olmasından dolayı, Tanju Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Kasım Perşembe puanları verildiği anda rakiplerinden en az 25 ve üzerinde puanlar almak için elinden geleni yapacaktır. Dikkat: Tanju Yıldız’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz bugün yarışan Tanju Yıldız’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Tanju Yıldız kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları hemen alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

8-12 Kasım Yemekteyiz Toplam Puanlar (Puan Durumu)

8 kasım tarihinde başlayan yarışma programında, bugün dördüncü yarışmacı olarak Tanju yıldız yarışacak. 11 Kasım Perşembe puanları %100 tamamlandığında, Yemekteyiz toplam puanlar sonucu %80 oranında kesin olarak netleşmiş olacak.

11 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı An

Şu ana kadar yarışan yarışmacıların elde ettiği 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (8-12 Kasım 2021)

 • 8 Kasım Pazartesi Puanı (Aylin Açıkgöz) = 22 Puan
 • 9 Kasım Salı Puanı (Berkay Demirci) = 24 Puan
 • 10 Kasım Çarşamba Puanı (Sara Kamal Shahsavar) = 23 Puan
 • 11 Kasım Perşembe Puanı (Tanju Yıldız) = 24 Puan

8 Kasım Pazartesi günü Aylin yarıştı. Aylin rakiplerinden 17 puan alırken, toplamda 22 puan alan yarışmacı oldu. 9 Kasım Salı günü Berkay Demirci Yarıştı. Berkay Rakiplerinden 19 puan alırken, toplamda 25 puanı elde etti. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de İranlı Sara Kamal Shahsavar yarıştı. Sara rakiplerinden 17 puan alırken, toplamda 23 puan aldı. Birazdan 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Tanju Yıldız yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Tanju Yıldız)

Aylin Açıkgöz  5
Berkay Demirci  4
Sara Kamal Shahsavar  3
Dilara Arıkanlı  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   24

**11 Kasım 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 11 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Kastamonulu olan, 33 yaşında pasta ustası olan Kastamonulu olan, 37 yaşında ve bir çocuk babası olan Tanju Yıldız’ın yarıştığı bölüm de 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verildi. İşte o anlarında kısa özeti mahiyetinde, Tanju Yıldız’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Kasım fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu